Page 8 of 12 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 141 to 160 of 231

Thread: Pro Evolution Soccer 2020

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2020

Quote Originally Posted by AiN View Post
    Pa najbolje da nisu nista licencirali. Licencirali su sta su mogli. Ne razumem, sad ne valja ni to?
    A ko je to rekao? Prošle sezone su imali Liverpul i Juventus, sad padaju na Junajted i Bajern, dakle očigledno je da to ide nadole.

Šef Nemanja's Avatar

Default Odg: Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2020

Quote Originally Posted by Rio Ferdinand View Post
    A ko je to rekao? Prošle sezone su imali Liverpul i Juventus, sad padaju na Junajted i Bajern, dakle očigledno je da to ide nadole.
    Pa i nisu bas imali Juventus

3. The Following User Says Thank You to Nemanja For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: Pro Evolution Soccer 2020

Junajted i Bajern nikako nisu brendovi.

6. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Top Player TONI 4 BLACE's Avatar

Zar su ljudima i dalje važne licence pored toliko mogućnosti da se ubaci sve potrebno preko peča. Bukvalno 10minuta posla i sređen ceo pes. Bolje da srede reakcije igrača i celokupan gameplay nego što se busaju svake godine da prezentuju ''inovacije'' koje su u stvari tu već godinama...

- Najavili novi ''first touch''. Aj mi kažite gde? U kom videu se to vidi? I dalje je prisutan catch up bug gde lopta na L1+trougao stigne do igrača, samo da bi je protivnički pokupio njemu ispred nosa. Nema tu first toucha nikakvog.
    - ''Redizajnirali sve driblinge i finte kompletno''... GDE?!?! Pa kažite mi jednu fintu ili dribling gde odbrambeni AI automatski ne vuče igrača na tu loptu? Pokažite mi jednu fintu ili dribling gde se igrač ne ponaša kao da su mu polomljene obe noge i da pokušava da izvede to nakon istrčanih maratonskih 42km. Sve je tromo, sporo, nerealno i prkosi fizici i kretnji pravih profesionalaca. Driblinzi MORAJU biti brži, zato se i zovu driblinzi. Mnogo puta se desi da u pravom fudbalu dribler iscima i kamermana... ovde se iz aviona vidi šta će neki igrač da uradi.
    - Ničije lopte - to je posebna priča. Postoji 4-5 različitih epiloga nakon oduzete lopte i sve je skriptovano. Ko obrati pažnju shvatiće o čemu se sve radi. Zar nisu mogli da postave to da lopta ode random u nekom pravcu, a ne da se u jednom od epiloga otvori kontra igračima gde odbrana srlja 'svaki igrač za sebe' i gde ne zna ko koga čuva? Pa se tu nadoveže još totalno random promena kursora gde ti daje nekog desetog igrača s kojim ništa ne možeš da uradiš.
    - Pas i punjenje skale do kraja - čak i kad je igrač 10m daleko od najbližeg čuvara, skripta će učiniti sve da umrtvi tvog igrača i donese protivničkog da zakači i izblokira taj pas...
    - Brzina lopte... Najsmešnije od svega mi je promena strane na krug. Lopta preleće 50m dok igrač trči ISTOM BRZINOM kao i ona i ceo teren pretrčava da bi je stigao i pokupio mom igraču ispred nosa. Pa zar lopta tako sporo leti kroz vazduh? Ajde da kažemo da je faktor vetar.. zašto i u suprotnom pravcu isto bude tako?

8. The Following 4 Users Say Thank You to TONI 4 BLACE For This Useful Post:

Default Re: Odg: Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2020

Quote Originally Posted by Nemanja View Post
    Pa i nisu bas imali Juventus
    Lapsus, htedoh da kažem Barselonu. Junajted i Bajern i te kako jesu brendovi, ali su ti klubovi trenutno u lošem stanju za njihove standarde, a PES ih je baš u tom trenutku dobio, dok je Liverpul koji je mnogo ojačao u poslednje 2-3 godine sad otišao.

Super Star Grobari_bgd's Avatar

@toni 4 blace
    meni izgleda kao da oni nista nisu unapredili, sem sto su promenili kameru
    Ovi koji su igrali pisu da je prebacivanje jos uvek ocajno, kroz klipove gameplay izgleda identicno kao 19ica sa poboljasnom grafikom za nijansu. a izbacuju demo za 15 dana, nema novih animacija, ni kod suta. ni kod dodavanja. Jedino sto sam primetio na prvu loptu kroz snimke je animacija trcanja, koja je drugacija nego prosle godine... Uzas

Konamijeva poslovna taktika:

1. Napravili odličan gameplay za Demo 2019 (uz neke nedostatke, al' ajde, opet 100 puta bolje nego full verzija).

2. Sad puste PONOVO taj gameplay, kao da je nešto novo (...i dodaju dve animacije, plafon).

3. Kad izađe full, osakate sve i vrate što je više moguće šablonsku i ispraznu igru.

4. Profit

U svakom slučaju dobro je da barem izlazi igra. Ni pes 2019 nije katastrofa, obzirom koliko sam igrao.
    Bilo bi lepo da malo "odskoči" sve to napred, ali ove godine ništa od toga.

Za očigledan napredak mora se menjati osnova, a ovde je samo tweak u pitanju.

I kada bi barem ostavili jedan gameplay tokom cele sezone, kakav takav.
    Na kraju niko ne bude zadovoljan u potpunosti, a imaš utisak da igraš nezavršenu igru cele godine.
    Ako je nešto OP, neka ostane op, ko ga j.ebe. Barem da znam šta da očekujem u utakmici, a ne čas brže, čas sporije, sad ovo radi, sad ono ne radi...

12. The Following 4 Users Say Thank You to real022 For This Useful Post:

Ne znam za vas, ali meni ovo izgleda JAAAAKO dobro, pogotovo ovaj novi gameplay Bayern vs Legends (ne znam zasto ne uzmu normalan neki tim iz Demo-a, a ne ovu glupost - ali dobro).

- Sutevi napokon izgledaju da lice na nesto (brzina lopte, raznolikost, cak je bio gol sa 20tak metara sutem po zemlji - to nisam vidio od PES-a na PlayStation 2 eri)

- Uveli su ono "poluvisoko" dodavanje koje nikada nije bilo u igri (ni u doba PS2 niti kasnije/ranije, jedino se bojim da ne bude slabo izbalansirano pa da bude lako za koristiti)

- Grafika i animacije malo napredovale (ali ovdje nije realno ocekivati neki napredak jos od PES-a 2018, jer se cekaju nove konzole)

- Ova nova kamera je super, samo pitanje je da li ce moci da se koristi za full-manual

... i to je to, ovo sto oni pricaju First-Touch i ostale gluposti su samo da imaju nesto staviti na reklamu - a ne nesto sto treba ozbiljno shvatiti.

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2020

Jbm ga, ovde ne izgleda lose, ima da se vidi dosta insteresantnih stvari.

15. The Following User Says Thank You to Mihael For This Useful Post:

Amateur Narednik73's Avatar

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2020

Ljudi sto praviti nauku od fudbala..te ovo te ono ne valja... ovo valja...to je igra i dobre strane ima i loše...nikada neće biti perfektne igre..na svetu..ne budite nezadovoljni setite se grafike i igre pre 20 godina,,vidim ide se do dlake...ko da mi valjamo....

17. The Following 5 Users Say Thank You to Narednik73 For This Useful Post:

Није поента да буде перфектна, већ да се потруде да то буде нова игра а не ушминкана верзија игре коју већ имамо.

19. The Following 2 Users Say Thank You to bojanredstar For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar

Sto se mora ubaciti nesto sto ne valja (na primer ovo novo sad trckaranje unazad kad igrac izgubi loptu, kao sto se trckara u kosarci, rukometu, ali to je ako imas rivale ispred svog lica i trcis unazad, kao pariras im, pratis desavanja ispred sebe, a ako su ti iza ledja i blizi tvom golu ima da se okrenes ka golu i naravno trcis brze)? Mozda je moje pitanje logicno da nesto sto je lose ne mora, ali kod njih je jos logicnije da tako mora, valjda da bi nesto ispravljali neke tamo sledece godine ili kroz patch ili nikad - bas da se svasta desava, bas da ima preokreta, da svi imaju sansu (i sa losim pasom i posedom), golmani neka sve zivo brane, pa sta udje udje. Naravno da se svima nama ne moze udovoljiti, ali mi je namera Japanaca potpuno jasna.
    Steta sto se ne sredjuju neke stvari, kao sto kaze Toni, igrac izgubi loptu najnormalnije i spotakne se, NA STA? Ni na sta. Vec se zateturao, nije noga u pitanju. https://youtu.be/3tlAweAZwr0?t=314 Nema ni D od duela u tom padanju. Osim sto je novo da i fizicki slabi igraci kao sto su Lingard (video), Iniesta (video), opusteno gurnu daleko jaceg i stvore poziciju za sut.
    Menjanje igraca, strava. Plasi me vise nego Strava u Ulici brestova kad sam imao 5 godina. A dobri su igraci igrali. Sta je tu je... Do potpunog remonta tako nam je.

21. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Što se tiče tih duela, odgurnuli su igrače rukama, što bi i moglo donekle da se toleriše jer nisdu išli u duel ramenom, dok ovo saplitanje mi je nejasno, možda ako bih gledao replay iz igre ali ovako deluje kao da je zgazio u krtičnjak.

Edit Tim darko_pfc's Avatar

Samo mi je nejasno jel to moze svaki igrac lak kao pero da odgurne rukom bilo kog daleko jaceg. Ili utice Physical Contact i Unvawering Balance ili mozda kartica Fighting Spirit za mlataranje rukama (samo sto Lingard i Iniesta to nemaju).

To ce biti misterija do demo verzije

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar

Ako sam nešto naučio za ovih 15-ak godina i više jeste da ne očekujem ništa od ovog Konami-a. Tj mogu da očekujem da se napalimo na Demo verziju i da onda full verzija razočara. Svakako ponovo kupujem disk, svakako i dalje igram samo online i svakako ću da pljujem po njima i narednih godinu dana.

26. The Following 7 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Super Star Grobari_bgd's Avatar

Ja cu da cekam ove godine sa kupovinom, prosle godine sam uzeo preorder vec u ovom periodu. Bas sam razocaran kako izgleda 19ica sad, nisam igrao 2 meseca maltene...

Professional uskee1512's Avatar

Као и сваке године 1.септембра плаћам приордер кључ,па како да буде,биће!
    1.Обнова чланства у ФКЦЗ
    2. Куповина ПЕСа
    То су две тачке за које се не пита што,зашто,да ли...једноставно-плати и ћути!

29. The Following 8 Users Say Thank You to uskee1512 For This Useful Post:

Top Player Loki87's Avatar

Ako ima neko da mozda nije ni znao,...

31. The Following 7 Users Say Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Page 8 of 12 FirstFirst ... 678910 ... LastLast