Page 53 of 56 FirstFirst ... 3435152535455 ... LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 1107

Thread: Pro Evolution Soccer 2020

Default Re: Pro Evolution Soccer 2020

Kako su usrali Pes ja neverujem. Znači ovo sa prekršajima veze nema sa vezom. Svaki slobodnja na 17 metara gol. A da ne spominjem ****no dodavanje ne mozes odraditi a da igrač ne preseče loptu.

2. The Following 3 Users Say Thank You to Pires For This Useful Post:

Super Star VEK1NG's Avatar

Quote Originally Posted by Pires View Post
    Svaki slobodnja na 17 metara gol..
    Ovo me najviše nervira.Trudiš se tokom cele utakmice, igraš dobro i onda se desi neki glupi prekršaj i primiš gol maltene ni iz čega.

4. The Following User Says Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Svira faulove na ivici 16-erca nizasta kad skripta odlucuje ko treba dobiti, i to nakon sto pusti taj napad do kraja.

6. The Following User Says Thank You to erm1n For This Useful Post:

Što ne pomerate golmana za vreme slobodnjaka?

Ja se vise radujem slobodnjaku nego penalu, bas je lako dati gol.

9. The Following User Says Thank You to mightyboy For This Useful Post:

Pa meni je manje više ok za slobodnjak..Šanse su 1:3.

1. Ili pomeriš golmana
    2. ili ne pomeriš
    3. varijanta da se loše šutne. (e sad ovde bi moglo da se maaalo oteža, da nije baš 99% šuteva kako treba)..

Ja sam u ranijim pesovima (npr pes 6) jedva davao iz slobodnog, ali jedva.
    (Bila je neka fora da se pipne krug, samo se tog sećam..i u 2009 po zemlji).

Quote Originally Posted by Rio Ferdinand View Post
    Što ne pomerate golmana za vreme slobodnjaka?
    Neko ti moze sutirati u ugao sa kojeg si se pomjerio pored zivog zida i onda ga bas ispusis. Tako da to nekad pali, nekad ne.

12. The Following 2 Users Say Thank You to erm1n For This Useful Post:

Super Star makki22's Avatar

Quote Originally Posted by erm1n View Post
    Neko ti moze sutirati u ugao sa kojeg si se pomjerio pored zivog zida i onda ga bas ispusis. Tako da to nekad pali, nekad ne.
    Pa ne pomeras ga do sekunde dok ne sutne, a ako zna za R2 foru onda ga stavis na sredinu i ne brines.

Neigriv totalno my club. Nemas nikakav uticaj na igru. Igraci kao posle gajbe piva se zanose. Odbija se lopta od igraca i vraca protivniku u noge. Opasno su zasr.ali. 2019 je bio mnogo bolji u ovo vreme prosle godine. Ovo sad samo kidanje zivaca

15. The Following User Says Thank You to DjoleZloba For This Useful Post:

Ja sam se predao... Ovo više jednostavno nije PES koji znam i volim. Do te mere da sam se rešio i konzole i PESA, s obzirom da je to jedina igra koju igram Sony mi i ne treba.

Pokušaću možda ponovo kad izađe sledeći.

17. The Following 2 Users Say Thank You to Alexis90_ For This Useful Post:

Pozdrav. Da li neko moze da mi kaze zasto mi se dogadja da igram mec my klub ranking i odjednom nestane mi igrica sa ekrana kao da je uopste nisam ni pokrenuo!!! :(( Kupio sam pes 20 pre 6 dana od lika koji mi inace prodaje to vec tri godine..sve je regularno..pc mi je skroz ok,nije krntija..i juce sam stavio na update ceo windows i sve je tu ok. Ne razumem sto mi onako prvo secka igrica i onda puf nemaaaaa.. to se veceras desilo a npr juce ujutru sam odigrao sasvim normalan mec bez seckanja bez nestajanja igice..a pre neki dan nije ni poceo mec vec je onako vrteo da udje na kick off i pufff nema igice..

Meni je nekako od pocetka jasno da ovaj PES ima neku "perspektivu", ali tek tamo od marta (ili poslije) 2020-te ... kada svi patchevi i sve ostalo bude gotovo. Jednostavno se vide ogromni dijelovi gameplay-a koji uopste nisu zavrseni (najvise kod driblinga ili nesposobnosti igraca da dodje do lopte prije protivnika iako je ocigledno i blizi i brzi) ... Cini mi se da vec uveliko rade na next-gen i da su mozda na ovome proveli 6-7 mjeseci 100% angaziranosti, jer mozda ce vec sljedeci da bude next-gen (obzirom da PS5 izlazi koji mjesec nakon PES 2021) tako da je to prioriter (i meni da budem posten, da se ne ponovi 2014 - a i njima)

20. The Following User Says Thank You to Pistol For This Useful Post:

Top Player boske's Avatar

Quote Originally Posted by Alexis90_ View Post
    Ja sam se predao... Ovo više jednostavno nije PES koji znam i volim. Do te mere da sam se rešio i konzole i PESA, s obzirom da je to jedina igra koju igram Sony mi i ne treba.

Pokušaću možda ponovo kad izađe sledeći.
    Ja ove godine nisam kupovao igricu za ps4, jer sam prvo hteo da kupim fifu za razliku od prosle godine, pre 10ak dana mi drug donosi pes kaze evo igraj meni ne treba, sve mi je bilo jasno onda...

22. The Following User Says Thank You to boske For This Useful Post:

"Sredili su " ovim patchem po meni jedinu stvar koja je bila dobra a to je pas igra,nazalost.

24. The Following User Says Thank You to ivan800 For This Useful Post:

Regular recoba87's Avatar

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2020

Pes mi radi ocajno zbog neta, svi sa foruma znaju ovde da sam najvise kukao na net. Imam radijus vektor, to jest sada super novu jelte... Padne meni luda ideja da ponesem soni na posao i da ga isprobam na telenor 4G internet. Verovali vi ljudi ili ne, meni 5x bolje radi na telenor 4G internet, nego na raspali radijus vektor. Imam kao net 120/15 a ne mogu igraca da okrenem. Nece da se pomere, gube se, okrecu se sami oko sebe, samo stoje, ma haos! I nocas dok sam igrao na poslu uzivao sam. Sve vreme je radilo perfektno! Cim mi istekne ugovor sa raspalim vektorom, to jest super novom uzimam ovaj 4G jer mi je radilo pefektno. Eto cisto da napisem ako nekog zanima da li je moguce da bolje radi bezicnim vazdusnim putem, nego preko kablova. Mozda je ovo samo kod mene, mozda kod nekog drugog nece biti bolje, ovo sam samo napisao cisto ako neko nije zadovoljan svojim provajderom da proba nesto ovako kao ja.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

26. The Following User Says Thank You to recoba87 For This Useful Post:

da li mora da se pocinje nova ML da bi ovaj update imao uticaja?

Super Star enzocro92's Avatar

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2020

Di kupiti trenera sa 3 CF u My clubu, svaki dan gledam Managere i nema takvog

Vasa procena ofline sa drustvom da li vredi u odnosu ma 2019ku? My club sam pomalo igrao zadnja dva naslova ali jako brzo odustao. To su stvari za zgrtanje para Konamiju i tu ce uvek biti u njihovu korist a ne u nasu. Jedino da se masovno odustaje od igranja pa da se zapitaju.
    Dakle igram jos uvek 2019 i cekam narodnjaka jer mi original nema smisla. Usrali su my club, s...bali igru u odnosu na demo i ono sto me najvise nervira su sitni apdejtovi red velicine boja kopacke koji mi na nedeljnom nivou s**** patch.

30. The Following User Says Thank You to MaErAkLoIJA For This Useful Post:

Regular DuxDUCIs's Avatar

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2020

Quote Originally Posted by enzocro92 View Post
    I ja isto trazim takvog, apdejtuje se lista na 8h ali sve se vrte jedni te isti...trazio sam i Gvardiolu sa 2AMC ali mrka kapa...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2020

Quote Originally Posted by enzocro92 View Post
    Quote Originally Posted by DuxDUCIs View Post
    I ja isto trazim takvog, apdejtuje se lista na 8h ali sve se vrte jedni te isti...trazio sam i Gvardiolu sa 2AMC ali mrka kapa...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa ima Klopp sa 3 CF-a (nova verzija).

Page 53 of 56 FirstFirst ... 3435152535455 ... LastLast