Page 14 of 39 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 261 to 280 of 777

Thread: Pro Evolution Soccer 2020

Default Re: Pro Evolution Soccer 2020

Пробај са Tunnel bear vpn, рестартуј рачунар, не пали стим док не покренеш впн и не споји те на другу земљу, након тога упали стим па мењај у ту земљу.
    Битна ствар је да мораш унети податке кад мењаш земљу, ја сам рецимо покупио адресу и телефон од Најк стора из Аустралије и кад све то попуниш онда ти дозволи.

2. The Following User Says Thank You to bojanredstar For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Koristim NordVPN, pokrenem ga, nađem demo preko pretraživača, odatle pokrenem skidanje demo verzije i on onda automatski pokrene i steam.

4. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Professional uskee1512's Avatar

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2020

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    Koristim NordVPN, pokrenem ga, nađem demo preko pretraživača, odatle pokrenem skidanje demo verzije i on onda automatski pokrene i steam.
    На крају се испоставило да је мене ипак зезао ВПН(тунелбеар).Нашао сам овај Норд,плаћену верзију и одрадио ми је посао без проблема.
    Сад играм демо,пала је прва победа...
    Ово изгледа лепо за сад.
    Мораћу мало да видим како иде то куповање преко руса,ово на овај плати.цом је јефтиније за 13 евра од ХРКа

6. The Following User Says Thank You to uskee1512 For This Useful Post:

Sačekaj 2-3 dana pred izlazak, tad najbolje prođeš.

8. The Following 2 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Professional uskee1512's Avatar

Sačekaj 2-3 dana pred izlazak, tad najbolje prođeš.
    Задња три сам тако и узимао.На пар дана пре изласка,ал то ти је следећа недеља.

Top Player TONI 4 BLACE's Avatar

Sviđa mi se što brzina igrača dolazi do izražaja više nego ranije. Recimo sa Kingsli Komanom pun šprint i nezaustavljiv je. Nema ni catch up buga kao ranije, jer čak i kad brži igrači stignu sporije, postoji remplovanje i teško je uzeti loptu s leđa, a nema ni onog gubitka brzine kad blago skrene igrač u punom šprintu. Jedino reakcija na izgubljenu loptu i povremeno gubljenje igrača kod presečenog pasa da se sredi.

11. The Following 4 Users Say Thank You to TONI 4 BLACE For This Useful Post:

Skinuo sam demo,ubacio onaj fajl koji sam nsao na forumu da se produzi vreme i kad ga uacio,pokrenem,vreme je produzeno ali igrica pocne da bas secka!
    Zasto se ovo desava i da li ima leka?

Ima li kakvih novosti o myclub?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Amateur lfc1990's Avatar

Quote Originally Posted by dejan1471 View Post
    Ima li kakvih novosti o myclub?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    https://youtu.be/5gBJieA08kw

Koliko sam ja shvatio od nekih klipova, Sada igrac dostize maksimalnu ocenu na levelu 30, Na primer Ronaldu je OVR 95 na levelu 30, ali ga nikada neces dobiti lvl 30, sto je sjajno, to znaci da ce biti balans mnogo bolji u pocetku igranja, makar ja to tako vidim

Myclub je upropašćen featured igračima, pored ultraskriptovanog gameplay-a.

Prvi put sam probao myclub 2019, i ubedljivo najzanimljivija stvar je sastavljanje ekipe, uzbuđenje kog igrača ću da izvučem, kako da ga uklopim u tim. Onda sam kupio featured igrače i sve je ovo postalo beznačajno, svi imaju iste timove featured igrača. Ove godine neću da kupim jednog jedinog, ako se uopšte odpenzionišem. Ako igra bude kao demo zbogom Pes zaista ovaj put.

Quote Originally Posted by Alexis90_ View Post
    Myclub je upropašćen featured igračima, pored ultraskriptovanog gameplay-a.

Prvi put sam probao myclub 2019, i ubedljivo najzanimljivija stvar je sastavljanje ekipe, uzbuđenje kog igrača ću da izvučem, kako da ga uklopim u tim. Onda sam kupio featured igrače i sve je ovo postalo beznačajno, svi imaju iste timove featured igrača. Ove godine neću da kupim jednog jedinog, ako se uopšte odpenzionišem. Ako igra bude kao demo zbogom Pes zaista ovaj put.
    Nadam se da ove godine Featured it TOTW igraci nece biti toliki High OVR, presmesno je sto su Legende najslabije kartice, moraju da promene to.

18. The Following User Says Thank You to zhao11253 For This Useful Post:

Pošto vidim da ima dosta ljudi koji će ove godine uzeti Ruski ključ, evo mali detaljniji Guide sto se tice VPN promene Steam IP-a na Rusiju. Tiče se situacije kada ljudi upale VPN sa uključenom Lokacijom na Rusiju, ali kada udju u Steam/Account Details( Kliknite desno gore na svoj nick u Steamu pa account Details) kao selektirana zemlja im jos uvek stoji Srbija. E sad, postoji jednostavan način, klinite ispod toga Update Store Country, On vam izbaci Rusiju, vi selektirate, u toj se selekciji nalupate većinu detalja, ali adresa mora prava, tako da kucajte na Googlu bukvalno Moscow Fake Adress generator, ili bilo koji drugi grad, Steam prihvata sve. E sad, može da se desi da vam sve to lepo prihvati iz prve, a može i da se desi da ne prihvati, kao meni i jos ljudi koje poznajem. Sta onda radite: Idete na Steam.com, prethodno ugasite Steam aplikaciju iz Windowsa, skroz je zatvorite. Sajt izgleda identicno kao i Aplikacija, ulogujte se i ponovite ceo postupak sa Update Store Country, Podsetnik: VPN je još uvek upaljen na Lokaciji Rusija i ne gasimo ga dok god radimo sve ovo. Nakon što ste uradili sve to opet na Sajtu, ulogujte se na Aplikaciju i proverite Account Details, trebalo bi da radi sve i da vam za Drzavu stoji Russia. Onda jednostavno unesite ključ koji ste dobili, čim igrica krene da se skida, možete da ugasite VPN i završili ste posao.

20. The Following 2 Users Say Thank You to zhao11253 For This Useful Post:

Nakon ovog update desava se cepanje ekrana, ona debilna linija koja po horizontali deli ekran.
    Probao sam vsync off, 1, 2, nista, bez obzira sto ne znam sta ovo 1 i 2 znace.

Quote Originally Posted by zhao11253 View Post
    Nadam se da ove godine Featured it TOTW igraci nece biti toliki High OVR, presmesno je sto su Legende najslabije kartice, moraju da promene to.
    Umesto featured igrača treba da nude ove regularne, samo da budu maxed out.

Ali onda bi više ljudi igralo a ne kupovalo...

23. The Following User Says Thank You to Alexis90_ For This Useful Post:

****s fudbal kad svaki tim isti, tu je roki,mesi, salah, modric, van dajk, kulibali. Po meni je bolje da je mnogo teze da dobijes neku zvezdu, da se ne vrte sve isti igraci, postoje i ostali timovi, neki igraci su potpuno zapostavljeni, sto kod fife nije slucaj.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока

25. The Following User Says Thank You to msasabrdy For This Useful Post:

Top Player Loki87's Avatar

Master Liga:
      Spoiler:

27. The Following 2 Users Say Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Bukvalno ne verujem da sam u istoriji PES-a, a i FIFE igrao sa vecim idiotom

29. The Following User Says Thank You to goran_pesmaster For This Useful Post:

Ne kapiram zasto ne stave zvanicni scoreboard, kada vec imaju licencu za ligu.

Super Star AiN's Avatar

Nakon ovog update desava se cepanje ekrana, ona debilna linija koja po horizontali deli ekran.
    Probao sam vsync off, 1, 2, nista, bez obzira sto ne znam sta ovo 1 i 2 znace.
    1 i 2 su verovatno za half i on. Gde prvi zakljucava fps na 1/2 od Hz monitora.
    Jesi pokusao kroz kontrol panel graficke da forsiras vsync?

Page 14 of 39 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast