Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 41 to 60 of 90

Thread: Pro Evolution Soccer 2020

Super Star Grobari_bgd's Avatar
    Steam ID:
    palacebg

Default Re: Pro Evolution Soccer 2020

iskreno ja ovde ne vidim nista novo, cak nema cini mi se ni novih animacija. imam utiska da gledam 19 iz druge kamere

Vjerovatno jedan od PES-ova koji ce donijeti najmanje promjena ... nema tu nesto posebno, reklo bi se da su ispucali FOX Engine do krajnjih granica. Sljedece godine su next-gen konzole pa su se mozda vec sad poceli pripremati, sto znaci manje vremena za ovaj PES

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Quote Originally Posted by Pistol View Post
    Sljedece godine su next-gen konzole pa su se mozda vec sad poceli pripremati, sto znaci manje vremena za ovaj PES
    To veze sa vezom nema.

4. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Regular Elleven 05's Avatar

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2020

Ne kontam koji su djavo uopste prikazivali gameplay kad su morali da uzmu uvod tj scene iz 19ke i kazu da su igraci skenirani tj ovi vise poznati i da ce to da ubace tek posle u demu. A sad tacnije ovo je 19ka drugi dio, novo sa uvodnom scenom na stadionu tek treba da ubace kao i trenere koji su animirani i skenirani. Malo glupo za ovo vcrs ali to je Konami sta da covjek ocekuje od njih. I da ova kamera sto kazu da je nova, Inace je TV Kamera kad igra Barcelona moze svako da to uoci ko je pratio i ko navija za Barcu da su skinuli njihov ugao kamere i visinu. Ja sam sebi vec uradio potpuno identicnu za 19 preko Nesinog toola za kamere. Tako da mi to i nije neki novitet..

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Kit template:
    https://i.postimg.cc/XYSYDcjV/dres.jpg

Malo stvari kojim bi covek mogao biti zadovoljan do sada. Nadam se da je odziv bolji I tako neke stvari koje mozes da uocis tek kada igras.

Prvi snimak gameplaya, ko je propustio na Liveu. Pao je i prvi gol.

8. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Pistol View Post
    Vjerovatno jedan od PES-ova koji ce donijeti najmanje promjena ... nema tu nesto posebno, reklo bi se da su ispucali FOX Engine do krajnjih granica. Sljedece godine su next-gen konzole pa su se mozda vec sad poceli pripremati, sto znaci manje vremena za ovaj PES
    Ne mora znaciti par promjena u igri osvjezit ce igru, naravno bilo je za ocekivati da nece mijenjati engine next gen do dolaska novih konzola.

Edit Tim ДејанР's Avatar

Да ли ће икада поправити ове "пливајуће" анимације голмана код параде? То је једино што тражим. И не дај Боже да судије буду као у 19.

12. The Following User Says Thank You to ДејанР For This Useful Post:

Super Star AiN's Avatar

Ne mora da znaci da ce se menjati engine i nakon izlaska next gen konzola. Uvek ovaj engine moze da se nadogradi i da se koristi narednih 5 godina. Ne znam odakle tolika briga oko engina, kao da ce njegova promena sama po sebi znaciti bolju igru.

Gameplay nakon livestreama, mozda izgleda malo tecnije i malo brze. Mozda mi se i cini. Kamera je odlicna.
    Livestream je bio ocajan, po meni. Samo 720p, los kvalitet zvuka.

Super Star AiN's Avatar

Edit: Tapatalk je pukao.

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Najjače u traileru onako bude jedno, magija Katalonaca, a u igri ako tako igraš sa dodavanjima, kombinovanjem u i oko protivničkih 16, pukao si, ranjiv si iza, sevaju kontranapadi i "smislene" akcije od jednog pasa.
    Nadam se da se varam i da inicijativa (posed, pas, šutevi) češće može da pomogne nego odmogne (kao što već dva PES-a odmogne). To mi je jedino bitno, ali eto, zavisi i s kim se igra, valjda ima i dosta ljudi koji ne preskaču igru, pa s nekima uživaš, s nekima ne.
    Ipak mislim da se ne varam pošto je isti engine. Nažalost čeka se nova konzola. Mada, dok se ne proba sa džojstikom u rukama, neću po gameplay snimcima ništa videti.
    Šta mi smeta na ovom engine-u, neki faulovi, prolazak dela tela kroz deo tela drugog igrača, oduzimanje lopte CB-u koji zabode... Neki novi engine ne garantuje nešto bolje, ali se nadam boljem.

16. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

18. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Današnji streamovi sa E3, ista satnica kao i za juče:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Ono što moramo mi da razumemo da odziv kakav bi mi želeli i odziv u igri ne može da bude isti. Oni pokušavaju da naprave realnu pas igru. I na snimcima se vidi kada se napuni onaj bar dole i kada igrač odreaguje na tu komandu. Na to utiče pozicija samog igrača, odnosno u kojoj poziciji se nalazi telo i u kom smeru je pas usmeren. Igrač se mora namestiti da doda tu loptu po zadatoj komandi ili da šutne po zadatoj komandi. Tu nastaje problem i tu dolazi do tog što mi nazivamo kasnog odziva na komandu. Za nas koji igramo samo online to je pakao. Ne vidim da to mogu da promene, tj mogu ali onda da izgledaju kao ona druga igra pa da pljujemo i po tome. Sve u svemu, sve što sam do sada pročitao i video nije me ništa impresioniralo. Ta kamera je zanimljiva, dobro deluje ali ovo ostalo ništa. Promeniše boju menija i sada imamo ovu gej pink i to je redefinisani meni

21. The Following 5 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

I opet nema igranja po danu, sem npr. na dva stadiona, a za online i normalno igranje podesiti night/ summer/ fine i kraj priče.
    Ili prži oči - ili crnci u tunelu, nema između. Pa ako je tako na TV-u, ne mora da znači da je prijatno za igranje.

U ovim klipovima ništa sem menija novo (ili drugačije). A i meni je isti **** u stvari.
    Biće opet učitavanje za svaku tranziciju, plus gomila ekrana dok se ne izađe posle utakmice npr. Pa jel teško nabiti sve to na jedan ekran?

Ništa novo, unajmili pisca da sastavi lagarije kao "finesse first time mehanic impact improvement" "amazing feint touch dynamic bla bla mama njihova"...ajde mrš lažu kao kerovi.

Umesto da porade na detaljima, da recimo ML može da se igra a da se ne crkne od dosade posle tri utakmice. Džaba i kopiranje fife sa dijalozima i transferi "realniji", kad će AI ostati mrtvilo jednodimenzionalno i svaka utakmica ista. Ja ni za besplatnog agenta u myClub neću singl plejer da odigram, povraća mi se od te utakmice.

I visina igrača posle proslave gola opet skoro ista. Maradona, brat bratu, barem 1.85.

Kao i obično negativan sam po svemu, hejt na max, odvratno mi je sve što sam video i pročitao.

Naravno kupujem čim izađe, možda i pre order.

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

https://i.postimg.cc/Cx7sWmfj/D80-Zdq7-UIAA1-i-Q.jpg
    I ovaj Inspire ce biti lep dodatak.
    Dobro izgleda kretanje igraca u napadu,o tome su takodje pricali. Uglavnom nema onih sudaranja kada krenem u napad.

24. The Following 2 Users Say Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Došminkavanje uz gameplay izmene.
    Generalno je to to za sezonce.
    Nesto novo moze da se ocekuje samo uz novi engine, sto se nece desiti bar dok ne izadje PS5.
    Nisam nesto fasciniran, ali mi se vidjeno svidelo.

26. The Following 3 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Стадиони исти, биће добар едит.

Пс. Даре срећан рођус, овако преко форума па да се и други придруже честиткама

28. The Following User Says Thank You to bojanredstar For This Useful Post:

Da li se samo meni cini, ili je sa graficke strane trava malo bolje odradnjena ? Gameplay mi deluje malo sporiji, sto je ok

30. The Following User Says Thank You to Red Devil_20 For This Useful Post:

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast