Results 1 to 3 of 3

Thread: Win 10 sve nestalo

Default Win 10 sve nestalo

Malopre upalim komp, bio u sleep modu, I posle par min mi nestane pola ikonica sa desktopa, ja gledam sta se desava, proveravam gde su, kad ono odjednom zacrni desktop, nema nijedne ikonice, samo My PC. Udjem u my pc kad ono 64gb free space na c disku, a bilo 10gb( to mi je sistemska particija) sta se desilo? Zasto mi se sve samo obrisalo? Da li postoji mogucnost da se vrati? Win 10 je u pitanju, sve iz my doc mi je obisalo foldere.

Super Star AiN's Avatar

Default Odg: Win 10 sve nestalo

Probaj sa system restore.
    Instaliraj i neki antivirus pa uradi full scan.

Default Odg: Win 10 sve nestalo

Moze biti virus, hard disk ti otkazuje ili nesto trece..
    Prvo, mozda pri paljenju racunar nije uspeo da ocita tvoj profil vec neki default (privremeni). Proveri da li si ulogovan sa tvojim profilom. Ako nisi, odjavi se sa tog i kucaj tvoj email i password. Ako je to bio problem, pojavice se svi fajlovi i ikonice.
    Imas windows defender, ne treba ti antivirus. Uradi full scan i proveri da li imas neke viruse. Takodje, imas dosta programa na netu pomocu kojih mozes proveriti ispravnost hard diska.
    Na kraju ti ostaje da odradis system restore. Postoje programi pomocu kojih mozes da vratis podatke. Nekada se desi da izvuce sve, nekada nista, to ti niko ne moze garantovati..