Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 54 of 54

Thread: [Liga 1] CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S30

Default Re: [Liga 1] CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S30

8 kolo
    Lazargračanin10
    FK Nehl****vić 0
    vs
    Pelemasca Fk Sartid Smederevo 6

bila su dva prekida
    prva dva gola postigli su Townsend i Federico Chiesa
    https://www.youtube.com/watch?v=exOpQRyZGs4

Default Re: [Liga 1] CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S30

2 kolo

Pelemasca
    FK Sartid Smederevo 2
    v
    Gaucho92 4

10. kolo Sone - Dominator 3:3

https://www.youtube.com/watch?v=s44R...ature=youtu.be

Pukla nam veza na poluvremenu kod 3:2 za mene (vidi se na snimku, ima screenshot), drugo smo odigrali na Dominov host
    Strelci iz prvog:
    Sparatans Belhadj, Meierhofer, Zheng Zhi
    FK Jedinstvo SM: Schurle i Gundogan

kolo 10

Cika Kure- Gaucho
    4:6

Sta reci Bilo je uzivanje igrati Srecno dalje Gale, GG!

kolo 7

Princ - Cika Kure

2:3

Ova utakmica je opisana u ove tri slike dole. GG broto, srecno dalje !

6. The Following User Says Thank You to Cika Kure123 For This Useful Post:

10.kolo
    Marjan1996-RIKI 7:1

Bilo laga na obe strane,prvo poluvreme sam uspeo izdrzati nalete Rikija,bukvalno sa linije smo izbijali loptu,drugo poluvreme na nesto boljem hostu uspevamo da se odvojimo i ovu tesnu utakmicu pretvorimo u rezultatski vrlo laku. Protivnik pravi penal i dobija iskljucenje. Do kraja visokih 7:1,cestitke Rikiju,ali nije imao srece,nije htela u gol. ps Babel ,Mazzou crveni bili! GG!

Super Star sAyoNarA's Avatar

5 kolo

sAyoNarA - EL_Riiki 1:0

Nakon duže pauze i NK Svatovac krenuo u nove pohode, odlicna utkamica s rikijem u kojoj je on bio bolji ali eto mi smo nekako preko Ibričića uspjeli postići taj jedan pogodak za pobjedu. Nismo mogli na moj host igrati jer mi kosu pokazivalo,tako da je riki odradio host. GG riki

PS: Admini ovo je utakmica iz prošle sedmice pa ja mislim da ona treba da bude zavedena u korist Rikija kao službena jer ja nisam prošlu sedmicu nikako mogao da budem tu za ligu, pa analizirajte i odlucite kome pisete bodove.

12. The Following User Says Thank You to Milos00 For This Useful Post:

8.kolo
    Marjan1996-Sayonara 3:3

Kakva luda tekma! Poveo je Sayonara u 2min preko Benzeme i nagovestio nam da ce ovo biti jako teska i tvrda tekma po nas. Uspevamo izjednaciti i na poluvreme otici 1:1. Drugo poluvreme krecemo dosta ofanzivnije i otvorenije. Stizemo do prednosti 2:1 preko crvenog Edera! Ubrzo zatim Sayonara okrece mec u svoje ruke sa dva pogodtka i okrece na 2:3. Sve smo karte polozili u napad,igrao se 90+ ,sudija produzava utakmicu na +5min! Siloviti napadi sa nase strane urodili su plodom.Cekalo se samo da protivnik uspe da izbije loptu i da sudija odsvira kraj. Posle odbitka sledi centarsut Eder se baca i glavom pogadja za 3:3 . Strasna zavrsnica meca. Jedna od boljih partija do sada! GG Sayonara!

14. The Following User Says Thank You to MaRJaN963 For This Useful Post:

16. The Following User Says Thank You to sAyoNarA For This Useful Post:

10. Kolo

Lazargračanin ( FK Nehl****vic ) vs Mixi ( FC Mean Machine ) 3 : 4

Ne toliko kvalitetna koliko uzbudljiva utakmica sa preokretima i golovima . Realan rezultat po meni je nerešen , ali imao sam MNOGO sreće u zaustavnom vremenu i uspevam da osvojim sva tri boda .
    GG Lazo i srećno u nastavku sezone . Vidimo se u revanšu !

Page 3 of 3 FirstFirst 123