Page 16 of 18 FirstFirst ... 61415161718 LastLast
Results 301 to 320 of 346

Thread: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch

Default Odg: Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch

Quote Originally Posted by Marko Zemunac View Post
    Jer postoji mogucnost ubaciti navijanja bez selektora koji fajl je za navijanja, npr za pesme tj muziku u igri je jukebox.bin koji je za navijanje? Nebitno sto je glomazan
    Hvala na pohvalama. Što se fajla tiče, tebi možda nije glomazan, meni kao nekome ko treba da ga uploada, jeste. Dakle da poslednji put ovo ponovim, ove godine neće biti navijanja u peču!

Default Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch

ABA 2K19 Update 1.2

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Transferi do 18.04
    ABA League Playoff courts
    (Budućnost VOLI, Cedevita, Crvena Zvezda mt:s, Partizan NIS)
    ABA League 2 Playoff courts
    (Borac Čačak, MZT Skopje, Sixt Primorska, Spars Sarajevo)
    Cedevita arena
    (KC Dražen Petrović -> Dom Sportova)
    Partizan NIS home/away jersey
    (BigPizza sponsor)
    New Arena Sport logo
    Petrol Olimpija Head Coach
    (Jure Zdovc -> Saša Nikitović)
    Update ocena
    Selektor: TV kanali
    (Arena Sport 1, Arena Sport 2, Arena Sport 3, Arena Sport 4, Arena Sport 5, O2 TV)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LINKOVI:

Main Directory Files (sve iz .rar fajla extractovati na mesto gde je instalirana igrica; primer(Local Disk (C: )/Program Files (x86)/NBA 2K14))

Roster File (ubaciti na mesto gde su i ostali saves fajlovi; primer(Local Disk (C: )/Users/ime-korisnika/AppData/Roaming/2K Sports/NBA 2K14/Saves))

Selektovanje lopti, kanala i skorborda (bilo gde ga staviti; za selekciju potrebno je iz željenog foldera prekopirati sve fajlove na mesto gde je instalirana igrica)

3. The Following 5 Users Say Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Default Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch

Za instalaciju updatea je potrebno imati i UP 1.1. Dakle, raspored prilikom instalacije:

ABA 2K19 Patch V1
    Update 1.1 (pri dnu strane)
    Update 1.2

5. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Amateur Beli17's Avatar

Default Re: Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch

Кад сам видео за мало да се шлогирам,па алал вера брате свака част одлично су хале одрађене

7. The Following User Says Thank You to Beli17 For This Useful Post:

9. The Following User Says Thank You to TheAlpha For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Beli17 View Post
    Кад сам видео за мало да се шлогирам,па алал вера брате свака част одлично су хале одрађене
    Hvala na pohvalama.

Quote Originally Posted by TheAlpha View Post
    Sve pohvale, patch je odlican
    Hvala na pohvalama, što se Čovića tiče, dve opcije postoje. Prva uđeš u Manage Roster - Rotations pa namestiš, a druga, pogledaš dva posta gore i downloaduješ UP 1.1 i UP 1.2 gde su usled promene ocene i rotacije drugačije.

Ovaj patch je odličan
    Još samo kad bi mogao napraviti KK Bratunac TRB,oni igraju Premier ligu BiH.
    Kako praviš tim i arene,koji programi?
    Pozdrav

Quote Originally Posted by Kristiano933 View Post
    Ovaj patch je odličan
    Još samo kad bi mogao napraviti KK Bratunac TRB,oni igraju Premier ligu BiH.
    Kako praviš tim i arene,koji programi?
    Pozdrav
    Poslao sam ti poruku. Ne moraš postavljati isto pitanje i ovde i u privatnim porukama. To što nisam momentalno odgovorio, ne znači da nisam video poruku ili da neću da odgovorim.

13. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Kako da aktiviram petch ako sam sve uradio kako treba

Quote Originally Posted by Nikola K View Post
    Kako da aktiviram petch ako sam sve uradio kako treba
    Tako što loaduješ roster u igrici..

Kad ubacim sve fajlove iz Selektovanja lopti,scorbordova itd. i ubacim u NBA 2k14 fajl,kako onda biram koji ja hocu semafor,loptu...Je l treba prvo Update 1.1,ili mogu odmah da instaliram Update 1.2,i je l moram da brisem roster iz proslog patcha i da ubacujem novi,ili mogu da ostavim(tek sam poceo da igram pa ne razumem)..

Quote Originally Posted by NapredZvezdo View Post
    Kad ubacim sve fajlove iz Selektovanja lopti,scorbordova itd. i ubacim u NBA 2k14 fajl,kako onda biram koji ja hocu semafor,loptu...Je l treba prvo Update 1.1,ili mogu odmah da instaliram Update 1.2,i je l moram da brisem roster iz proslog patcha i da ubacujem novi,ili mogu da ostavim(tek sam poceo da igram pa ne razumem)..
    A šta je ovde nejasno?

Selektovanje lopti, kanala i skorborda[/B] (bilo gde ga staviti; za selekciju potrebno je iz željenog foldera prekopirati sve fajlove na mesto gde je instalirana igrica)
    Lepo piše da je za selekciju potrebno kopirati sve fajlove iz željenog foldera (primer Lopte/ABA/pa kopiraš nbaball.iff), a ne da se sadržaj svih foldera kopira u NBA direktorijum.

I drugo pitanje ti takođe piše dva posta gore, nema to veze sa tim da li prvi put igraš ili ne, ima veze sa tim da ste pojedinci bezobrani da nećete da pročitate ono što piše "dva reda" iznad vašeg pitanja:

Quote Originally Posted by Wolfy03 View Post
    Za instalaciju updatea je potrebno imati i UP 1.1. Dakle, raspored prilikom instalacije:

ABA 2K19 Patch V1
    Update 1.1 (pri dnu strane)
    Update 1.2

EDIT: Poslednje pitanje koje se odnosilo na instalaciju da odgovaram. I previše puta je napisano kako i šta treba da se uradi. Ko ne zna da čita napisano, nek se sam snalazi, nije moj problem.

18. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Default Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch

Bravo Wolfy brate, ja tek sada video da si apdejtovao ovaj peč! Šta drugo reći nego blago nama što te imamo, iznova nas oduševljavaš svojim radom i činiš nam veliko zadovoljstvo da igramo ove tvoje pečeve još uvek na našem starom dobrom NBA 2K14 sa najnovijim ABA timovima i njihovim sadašnjim rosterima. Vrhunski rad brate, veliko hvala! Inače bi da te pitam jedno neobavezno i ne toliko bitno pitanje, mada mi nije prioritet ali me zanima, naime, ima li neki editor pomoću kojeg bi mogao ja sam povećati roster svojoj ekipi recimo na 20 igrača? Primetio sam na nekim drugim pečevima da ima nekih ekipa sa preko 15 igrača u svojim rosterima, pa bi bilo lepo da ima tog nekog editora za te stvari, čisto da se može na primer kada se jedan ili više niih povrede u Asocijaciji pa da se ima više opcija da ih se zameni dok se ne oporave. Još jednom hvala brate Wolfy na svemu što radiš sa pečevima za NBA 2K14, sjajan rad bravo! Pozdrav!

20. The Following User Says Thank You to Ivan555 For This Useful Post:

Default Re: Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch

Quote Originally Posted by Ivan555 View Post
    Bravo Wolfy brate, ja tek sada video da si apdejtovao ovaj peč! Šta drugo reći nego blago nama što te imamo, iznova nas oduševljavaš svojim radom i činiš nam veliko zadovoljstvo da igramo ove tvoje pečeve još uvek na našem starom dobrom NBA 2K14 sa najnovijim ABA timovima i njihovim sadašnjim rosterima. Vrhunski rad brate, veliko hvala! Inače bi da te pitam jedno neobavezno i ne toliko bitno pitanje, mada mi nije prioritet ali me zanima, naime, ima li neki editor pomoću kojeg bi mogao ja sam povećati roster svojoj ekipi recimo na 20 igrača? Primetio sam na nekim drugim pečevima da ima nekih ekipa sa preko 15 igrača u svojim rosterima, pa bi bilo lepo da ima tog nekog editora za te stvari, čisto da se može na primer kada se jedan ili više niih povrede u Asocijaciji pa da se ima više opcija da ih se zameni dok se ne oporave. Još jednom hvala brate Wolfy na svemu što radiš sa pečevima za NBA 2K14, sjajan rad bravo! Pozdrav!
    Hvala na pohvalama! Što se pitanja tiče, u principu može se ići i na više od 15 igrača, ali česte su pojave crasha prilikom samog loadovanja rostera (a da ne pričam o MyCareer i Asocijaciji koji su posebno osetljivi na takve stvari, kod njih je crash zagarantovan u nekom trenutku, najčešće odmah na samom startu). Najbolji pokazatelj za tu tezu je da sama igra ne da, da se broj igrača po timu smanji na manje od 12 ili poveća na više od 15 (kada pokušaš ručno u samoj igri da assignuješ i releaseuješ igrače).

22. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Default Odg: Re: Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch

Quote Originally Posted by Wolfy03 View Post
    Hvala na pohvalama! Što se pitanja tiče, u principu može se ići i na više od 15 igrača, ali česte su pojave crasha prilikom samog loadovanja rostera (a da ne pričam o MyCareer i Asocijaciji koji su posebno osetljivi na takve stvari, kod njih je crash zagarantovan u nekom trenutku, najčešće odmah na samom startu). Najbolji pokazatelj za tu tezu je da sama igra ne da, da se broj igrača po timu smanji na manje od 12 ili poveća na više od 15 (kada pokušaš ručno u samoj igri da assignuješ i releaseuješ igrače).
    Hvala na odgovoru i pojašnjenju. Sada mi ostaje da, pošto sam zvezdaš, ponovim sa Zvezdom u ovom tvom sjajnom peču ono isto što je Zvezda uradila u stvarnosti u ponedeljak u Pioniru hehe. Do nekog narednog apdejta (nadam se da ćeš imati motiva i vremena da ga radiš), sve najbolje i veliki pozdrav!

@Wolfy03 druže jop jednom sve pohvale na peču i konstantnim apdejtima koje izbacuješ.Peč kida,stvarno je super!Imao bih samo jedno pitanje da vidim da li je do mene ili je to normalno; prilikom ulaska u samu igru i nakon ubačenog zadnjeg apdejta 1.2, meni i dalje stoji slika Reglanda i Zagorca pri učitavanju igre a ne Odža i Bitadzea kako si postavio na poslednjem apdejtu...Znam da je to sitnica ali čisto da pitam da li sam ja nešto pogrešno uradio ili?Inače igram dosta dugo NBA 2K i sve vaše pečeve,još sam ponovo probao da ubacim sve apdejte na čist NBA 2K,ali sam dobio isto.Izvinjavam se na dužini posta i nestrpljivo čekam odgovor

Quote Originally Posted by Andriy Shevchenko #7 View Post
    @Wolfy03 druže jop jednom sve pohvale na peču i konstantnim apdejtima koje izbacuješ.Peč kida,stvarno je super!Imao bih samo jedno pitanje da vidim da li je do mene ili je to normalno; prilikom ulaska u samu igru i nakon ubačenog zadnjeg apdejta 1.2, meni i dalje stoji slika Reglanda i Zagorca pri učitavanju igre a ne Odža i Bitadzea kako si postavio na poslednjem apdejtu...Znam da je to sitnica ali čisto da pitam da li sam ja nešto pogrešno uradio ili?Inače igram dosta dugo NBA 2K i sve vaše pečeve,još sam ponovo probao da ubacim sve apdejte na čist NBA 2K,ali sam dobio isto.Izvinjavam se na dužini posta i nestrpljivo čekam odgovor
    Nisi ništa pogrešio, nisam menjao titlepage fajl, i dalje su Zagorac i Regland. Ovo sa Bitadzeom i Ojom, odnosno Jaramazom i Riversom za 1.1, su obične slike koje sam odradio teme radi, da post malo lepše izgleda.

Važi ,hvala lijepo na odgovoru,samo nastavi sa ovakvim radom,sve čestitke!

Kad udjem u the association i ubacim sve KLS ekipe umesto nekih ekipa sve je normalno.Posle 2-3 dana u associationu mi samo izadje iz igrice.Jel postoji nacin da se to promeni? Odlican je patch stvarno svaka cast, jedino ovaj problem ako moze da se resi bilo bi top.

Quote Originally Posted by bubica69 View Post
    Kad udjem u the association i ubacim sve KLS ekipe umesto nekih ekipa sve je normalno.Posle 2-3 dana u associationu mi samo izadje iz igrice.Jel postoji nacin da se to promeni? Odlican je patch stvarno svaka cast, jedino ovaj problem ako moze da se resi bilo bi top.
    Ne postoji. Može da se igra sa onih 30 ekipa koje su po defaultu tu (ABA + ABA 2 + Rest of Balkan).

Page 16 of 18 FirstFirst ... 61415161718 LastLast