Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617
Results 321 to 329 of 329

Thread: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch

Default Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch

Quote Originally Posted by Wolfy03 View Post
    Iako smo najavili pre par meseci da 2K Serbia edit team neće raditi peč za novu sezonu regionalne lige (2018-19), pronašli smo malo slobodnog vremena da obradujemo sve one koji i dalje uživaju u košarci sa regionalnih i domaćih parketa na NBA 2K14. Sve je već napisano gore, 60 timova, ABA i ABA 2 liga zajedno u jednom peču za razliku od prošle sezone kada su to bili zasebni projekti.

Jedna od novina, jeste da skoro svi igrači iz ABA i ABA 2 lige imaju svoje jedinstvene face, na čemu zahvalnost moramo odati sajtu ABA lige koji je posle dugog niza godina omogućio pristup high resolution slikama igrača. Sve u svemu mislim da će ljudi koji ga probaju uživati. Planirano je par updateova kroz koje će se još neke stvari doraditi, trudićemo se da ispratimo transfere, tako da sve pohvale, kritike i sugestije znače.

Dole u download odeljku, primetićete pododeljak Opcionalno. ENB i Tight Jersey mod (grafički modovi) su opcionalnog tipa te svako ko hoće može da ih downloaduje, ali isto tako i ne mora. Sve zavisi od vas i performansi vaših računara, ja tu ne mogu da vam pomognem. Peč radi i bez tih fajlova.

Na kraju želeo bih, pošto se radi o novogodišnjem izdanju, da se zahvalim svim ljudima koji su i u 2018. godini pratili naš rad, onima koji su redovno posećivali i održavali ovaj forum, kao i da im poželim zdravlje, sreću i dosta PESa (ali i ovih drugih zanimacija) u 2019. godini!
    Ne znam u cemu je problem,nece da mi udje u mec u Season-u.Kada pritisnem ono enter when you are ready samo ze zaledi i ne ulazi u mec,a nemam instaliran ni update 1.1 ni 1.2,znaci na obicnoj verziji v1 se to desava.Oce se to mozda popraviti sa ova 2 apdejta kad ih instaliram?

Quote Originally Posted by Jovan135 View Post
    Ne znam u cemu je problem,nece da mi udje u mec u Season-u.Kada pritisnem ono enter when you are ready samo ze zaledi i ne ulazi u mec,a nemam instaliran ni update 1.1 ni 1.2,znaci na obicnoj verziji v1 se to desava.Oce se to mozda popraviti sa ova 2 apdejta kad ih instaliram?
    Hoće.

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Prvi put sam instalirao neki vaš peč i oduševio sam se.Ovaj peč je fantastičan.Svaka čast Samke i Wolfy!

4. The Following User Says Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Default Odg: Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Prvi put sam instalirao neki vaš peč i oduševio sam se.Ovaj peč je fantastičan.Svaka čast Samke i Wolfy!
    Hvala na pohvalama! Uživaj!

Quote Originally Posted by Wolfy03 View Post
    Hoće.
    Radi,sve pohvale za pec

Kako da igram Kup Radivoja Koraca ili KLS,ako ima ?

Quote Originally Posted by Lukenzi1 View Post
    Kako da igram Kup Radivoja Koraca ili KLS,ako ima ?
    Asocijacija se može igrati jedino po NBA sistemu, sa domaćim ekipama, dakle nikakva KLS nikakav KRK u tom obliku nisu mogući.

Hoće li skoro biti neki novi update trasnfera kao primer V.Pušica u Partizan i tako ?

Quote Originally Posted by Vule'97 View Post
    Hoće li skoro biti neki novi update trasnfera kao primer V.Pušica u Partizan i tako ?
    Napisao sam već da je onaj update nakon ABA playoffa bio poslednji za ovu sezonu. Sad što je Partizan u međuvremenu doveo 1 igrača (Pušicu), šta da im radim. Neću se sigurno drndati za jednog igrača da radim update, kad sam i ovako kratak sa vremenom.

Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617