Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 181 to 187 of 187

Thread: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch

Default Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch

Quote Originally Posted by Wolfy03 View Post
    Tačna lokacija Saves foldera mora biti, dakle u Roamingu: 2K Sports/ NBA 2K14/ Saves - gde kopiraš .ros file. Po ovome što si napisao, zaključio sam da nisi sve te foldere napravio, te iz tog razloga igra ne može ni da očita fajl. Ako kojim slučajem ni to ne bude rešilo problem, ne mogu ti dalje pomoći, moraš sam nekako to videti. Inače, forum ne podržava pirateriju, tako da neće biti slanja i postavljanja nikakvih linkova za narodnu verziju, moraš se sam snaći oko toga.
    Ja kada sam instalirao NBA 2K14, uopste nisam dobio folder u ROAMINGU, vec sam ga sam napravio, zatim napravio saves i dodao ros ali ne radi.Zatim sam to uradio na mestu gde mi je instaliran NBA ali ne radi. Pokusacu da nadjem neki bolji sajt za skidanje.. Hvala na odgovoru

Default Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch

Kad instaliras igru, moras je i pokrenuti, napraviti profil i tek tada se folder 2K Sports sam napravi.
    Kada to uradis, u pretrazi kucas %appdata% i pojavice ti se folder sa tim imenom. Otvoris ga, u njemu 2K Sports folder i tu su ti svi folderi od igre.

Quote Originally Posted by miljan55 View Post
    Ja kada sam instalirao NBA 2K14, uopste nisam dobio folder u ROAMINGU, vec sam ga sam napravio, zatim napravio saves i dodao ros ali ne radi.Zatim sam to uradio na mestu gde mi je instaliran NBA ali ne radi. Pokusacu da nadjem neki bolji sajt za skidanje.. Hvala na odgovoru
    Čini mi se kao da nisi pažljivo pročitao moju poruku, sudeći po ovome što si mi napisao u ove dve poruke, 90% sam siguran da ti samo fali jedan folder, dakle direktorijum mora biti Roaming/2K Sports/NBA 2K14/Saves, nijedan folder viška ni jedan folder manjka. Ako si tačno to pokušao, a nije ti proradilo onda ništa, potraži neku drugu verziju.

Quote Originally Posted by Wolfy03 View Post
    Čini mi se kao da nisi pažljivo pročitao moju poruku, sudeći po ovome što si mi napisao u ove dve poruke, 90% sam siguran da ti samo fali jedan folder, dakle direktorijum mora biti Roaming/2K Sports/NBA 2K14/Saves, nijedan folder viška ni jedan folder manjka. Ako si tačno to pokušao, a nije ti proradilo onda ništa, potraži neku drugu verziju.
    Vukasine i Wolfy hvala na odgovoru idem probati

Sve sam uradio pokrenuo igricu i opet nemam folder 2ksports u Roamingu... Vukasine kako se zoves na fb/ig da te kontaktiram za pomoc?

Preko kog programa radite onako dobre face ? Ako moze odgg pozzz.

Default Odg: Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch

Quote Originally Posted by orthodoxboy1312 View Post
    Preko kog programa radite onako dobre face ? Ako moze odgg pozzz.
    Blender (3D modeli) i Photoshop (teksture)

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910