Results 1 to 8 of 8

Thread: 1 na 1 sa ....

Regular lutkica71's Avatar

Red face 1 na 1 sa ....

Ovde ce biti interviju kako sa clanovima liga tako i sa jos nekim zanimljivim sagovorinicima vezano za nas forum i PSML Manager ligu !

2. The Following User Says Thank You to lutkica71 For This Useful Post:

Default Odg: 1 na 1 sa ....

Za kraj ove nedelje donosimo pravu poslasticu.Kao sto sam najavio radice se interviju sa menadzerima iz obe lige sada,a u buducE i iz trece lige.

Kako sam nekako planirao tako je i bilo,ove nedelje da otvori ovaj PSML Zurnal najbolji medju nama,a i najbolji igrac na Balkanu i sigurno jedan od najboljih u Evropi i Svetu.

Dragi PSML-ovci i dragi forumasi donosimo vam vrlo zanimljivi interviju sa Stefanom Slavkovicem Kepom !!!

Pa ajmo Keps da pocnemo ovako redom :

- Koliko vec dugo peglas PES i kako si usao u profi svet PES igre?

Imao sam PS1 pa se moze reci da sam krenuo od PES2. Poceo sa rodjenim burazerom, drao me redovno jer sam bio bas klinac, znao je sve forice kao npr. R. Carlos naravno u napadu i tako to. Prvi original mi je bio PES10 za PC, registrovao se na pes srbija i prijavio se za online ligu. To mi je prvi put bilo da se susrecem sa online-om. Sve mi je bilo kul pa evo i dan danas igram tu sa vama.
    Prvi LAN turnir sam odigrao kod mene u Kragujevcu na PES10 i PES11, bilo nas je po 15-20, igralo se svake druge nedelje, odmah prvi sam osvojio tako da ono bas sam bio uzbudjen kao malo dete. Svidelo mi se. Kasnije sam otisao i u BG na PES12 na turnir u Delti, ispao u 1/4, usrao se od treme, zatim na dobro poznate Kuretove turnire kod Vukovog spomenika, u prva 2-3 pokusaja nisam uspeo da imam neke zapazenije rezultate, svi su bili dosta iskusniji i bolji, ali vec na PES12-PES13 sam krenuo sa dobrim rezultatima pa je bilo dosta osvojenih turnira i van KG-a.
    Na PES13 su krenuli zapazeniji rezultati, isao sam na turnire i van granica Srbije, osvojio sam par turnira u Zagrebu, Splitu, Rijeci, Podgorici. Ali definitivno najveci uspeh su mi ucesce dva svetska prvenstva, osmina finala na pes16 u Milanu i grupna faza u Londonu na pes17. Ove godine sam se takodje plasirao pa se nadam jos boljem rezultatu.

- Koliko si nervozan kada treba da odigras utakmicu lige ? (Ovo cu staviti ironicno,posto smo svi tenzija kada treba da igramo a tebi je bas frka sigurno

Ne moras ironicno, stvarno sam nervozan po neki put pogotovo kad trebam da igram protiv bagera Ace (<3). Das mu gol ili dva, povedes 2-0, dominiras ga i odma stavi pauzu nakon toga i namesta nesto u formaciji, znas da ce se desiti neka magija nakon toga da ne mozes sastaviti 2 pasa. Nervozan sam kad vidim njegovu formaciju 4-2-4 i duge lopte na njegove bagerske igrace od 60 overall, sa svim belim ocenama i maksimalno 2 zute. Covek me napunio sa Makienokom nekim od 70 overall u prvoj sezoni povratka na PSML...

- Da li si imao dislokaciju ili ti lom neke kosti usled nervoze zbog lige i pesa?Ako nisi imao molio bi te da objasnis kako je to moguce?

Uf, srecom nisam nista lomio na sebi. Generalno sam miran sto se toga tice, ne lomim dzojstike i slicno kao neki, mozda ajgori ispad mi je bila polomljena casa na nekom turniru na Adi, bila je tu na stolu gde je Sony pored mene, sto bi se reklo igrica me je krala u tom trenutku i onda sam iz besa gurnuo tu casu i slomio je. Jednom sam i pljucnuo u monitor kad sam igrao neki bitan mec online a ono lagovalo odvratno.

- Najtezi poraz i najdraza pobeda u svojoj profi PES karijeri? (I van PSML i Pes Serbia i unutar,dakle sve ukupno)

Najdraza pobeda protiv badboy_g iz Velike Britanije, finale kvalifikacije za odlazak u Milano. Rage quitovao mi je pri rezultatu 4-0, ta pobeda mi donela odlazak na svetsko. Moze se reci jos jedna, takodje finale kvalifikacija i to pre neki dan, protiv JanciaPL.
    Najtezi poraz definitivno protiv Davaltya iz Kolumbije u 1/8 svetskog u MIlanu. Vodis 4-1 do 70. minuta i izgubis. Strasno! I to na penale, procitas mu 3 penala ali dzabe, pa pre toga onaj nerealni gol u 120. minutu...

- Omiljeni tim pored Partizana?Zasto bas taj tim i koji igrac izaziva u tebi divljenje svojom igrom,ponasanjem i svim drugim sto poseduje?

Pa bas i nemam neki omiljeni tim osim Partizana. Simpatisem Celzi zbog Drogbe i Lamparda. Sto se tice omiljenog igraca, definitivno Ronaldinho - JOGA BONITO! Ne treba vise..

- S obzirom da su nam uvedene nove stvari sto se tice finansija na nasu ligu,kako komentarises to da Diego Kosta zeli da napusti Gospodu i predje u jedna od tri najkvalitetnija kluba prve lige PSML-a? Svi znamo da su to Crvena Zvezda,Podrinje Mitrovica i Parma,šuška se jos da bi voleo obući dres Boce Seniors kao i uvek aktuelne ekipe sa puno para Red Devils UTD ?Razlog njegovog moguceg napustanja su kako kaze finansije jer tako “mlad” klub kao Gospoda ne mogu da mu priuste vrhunske finansije?

Totalna dezinformacija. Diego Costa je spreman da igra za Gospodu za daleko manje novca od onoga koliko drugi timovi mogu da mu priuste. CASOVI LJUBAVI u GOSPODI! You feel me?

- Kakva je relacija izmedju tebe kao managera i Yaya Tourea? Pre neki dan u telefonskom razgovoru Yaya je izjavio da zeli da stavi tacku na svoju epizodu u Gospodi i da se preseli u neki tim iz D3 kako bi mirno priveo karijeru kraju?

Od kad mu opala overall ocena sa 84 na 80 ni D3 timovi ga ne zele. Neka ga tu kod mene dok se ponasa kao profesionalac.

- Da li si imao ponude od sigurno najkontraverznije,ali i jedna od najjacih ekipa za mlade igrace i skoka na TM-FK Novi Pazar ponudu za Joao Felixa? Ako jeste koja je ponuda odbijena?

Veruj mi da i dalje nisam, nerealno zvuci, a?

- Da li je istina da je Shakira birala stan u Kragujevcu za njenu porodicu a da ce najnovija transfer bomba Gerard Pique zbog koncentracije na igru i treniranje spavati u hotelu?

Tacno sve. Nema sesa sa Shakirom barem 2 dana pred utakmicu kako bi Pique bio 100% spreman da na terenu pruzi svoj maksimum. Ne zelim da se trosi na nepotrebne stvari.

- Da li si znao da tvoj pomocni trener prica po gradu kako jednu utakmicu u sezoni sigurno namestate za kladionice ili neke buduce transfere ???

Pomocnog trenera cu poslati da kaki kao Dule Gagica onomad u KKP.

- Mozes da napises nesto igracima sa cele Pes Serbia zajednice ubacis neki savet,poruku ili bilo sta.

Ovo si vrh osmislio, puna podrska i nadam se da ce biti sto vise ovakvih stvari na PS. Dosta svadja, prozivki, malo pozitivu da sirimo! Ovaj sajt ipak ima veliku tradiciju, nasa menadzer liga pre svega, treba je sto bolje odrzavati, a sa ovakvim stvarima moze samo bolje biti. Pozdrav za sve <3

Ovo bi bilo sve za ovu nedelju.U sledecoj nedelji ce biti jos zanimljivih i smesnih tema,nadam se da cete uzivati u citanju PSML Zurnala i da ce izazvati osmeh na vasem licu pored ovako lude i nerealne igrice.

SVE NAJBOLJE VAM ZELI REDAKCIJA PSML ZURNALA !!!!

Ove nedelje smo popricali sa Nikolom Jelicicem,vlasnikom fudbalskog kluba Jagodina

Procitajte sjajan interviju sa nasim uvek zanimljivim i dragim gostom.

- Koliko dugo igras PES,odakle ideja da se prijavis za PSML?

Igram jos od sony 1 kao klinac prvi put online od ove godine malo pre PSML-a,drug koji ima klub na bpl-u me uveo u pricu tu upoznao Hadisa i eto me.

- Cija ti se igra najvise svidja sa celog foruma i da mozes da biras neciji tim da preuzmes koja bi to ekipa bila?

Earnest united ima tim koji bih ja zeleo,a sto se tice igre megusta ,kepa ,nidza twenty ne vezano za rezultate.

- Zbog cega je Jagodinsko pivo unazad nekoliko godina se pogorsalo?Na cemu ste poceli da krajcujete ,mozes li to objasniti citaocima PSML Zurnala koji su ljubitelji piva?

Pa kao i sve u ovoj zemlji ,politika je kriva dobra lokacije pivare koju zele da kupe i pretvore u stambene objekte inace ima cetiri bunara na dubini od 200 m koji mogu da snabdevaju Jagodinu vodom a kamoli proizvodnju piva ,nemojmo o tome kada ne mozemo da promenimo.

- Zbog cega se stameni defanzivni vezni i velika zvezda ekipe Jagodina,Mile Jedinak nasao na transfer listi?

Mile je doveden kao rezerva pred sam kraj karijere na ime stare slave da pomogne ipak je doslo do promene u planovima kluba i trazi se dugorocnije resenje.

- Napad na D2 sledece sezone ako ispadnes u D3 ili pak ostajanjenu D3 i jacanje ekipe?

U svakom slucaju se juri visi rang i uporedo jacanje ekipe.

- Zanima citaoce PSML Zurnala zbog cega Tery26 je nick?Da li je istina da i ti zalazis po komsijskim sobama?

.Od malena sam nekako voleo tu poziciju CB pa samim tim i terya koji je gurao glavu gde neko ne bi nogu svi koji pokazu toliko pozrtvovanje imaju moje postovanje,a bilo je svega u mladosti sada kao ozenjen covek samo lezem u svoj

- Teo Volkot i Giuliano su izjavili nedavno kako vlada jako lepa atmosfera u svlacionici Jagodine,samo im se ne svidja sto Montolivo javno podrzava gay populaciju a Ranokia i Jedinak svaki dan sabiju PO gajbu piva nakon treninga,moze komentar na to?

Atmosfera je odlicna i pored slabih rezultata za sta su posebno zasluzni pomenuti momci sa gajbom piva,sto se tice podrske Montoliva gay populaciji nemam nista protiv svako ima pravo na svoj zivot ali sam ipak zabrinut zbog tog fenomena i mislim da je uzelo maha medju menadzerima u psml i iskreno bas sam zabrinut,samo “dupe uza zid “

- Pitanje ce biti specijal da odaberes izmedju dva odgovora :

Murinjo ili Gvardiola ? - Gvardiola
    Durent ili Lebron Dzejms? - Lebron
    Zenit ili CSKA ? - CSKA
    Real ili Barsa? - Barsa
    Jusa Bolt ili Dzastin Getlin? - Bolt
    Ravna zemlja ili okrugla? - Ipak okrugla mada sve vise sumnjam
    Jedan dan kao Dan Blizerian ili jedan dan kao Dzon Teri ? - Naravno Tery brat

- Da li si svestan da je Zabaleta napravio nacelni dogovor sa Boca Seniors i prelazak u njihove redove na kraju sezone ?

Dakle odgovor samo sa DA ili NE

NE !

To bi bilo sve za ovu nedelju,pratite nas i dalje i saljite na urednikov wup predloge i potencijalne zelje vezane za nas PSML Zurnal.

Sve najbolje zeli vam vas PSML Zurnal !

Ove nedelje vam donosimo interviju sa starijim od brace Smailovic-Rikijem. Veoma zanimljivi odgovori pre svega jednog sjajnog coveka i osobe pa posle i jednog od boljih managera u nasim ligama.

Cao Riki,hvala sto si odvojio vreme i odgovorio na nasa pitanja za ovonedeljno izdanje PSML Zurnala.

Pocecemo malo drugacije nego druge intervijue sto sam radio:

-Predstavi nam Riki svoj klub,zbog cega ime kluba,ko je zvezda tima,ko te je najvise razocarao i tako neke zanimljivosti iz Pazara?

Odgovor na ovo pitanje je jednostavan, F.K Novi Pazar je bio zauzet kada sam doso na psml i nisam imao drugi izbor. Ime Jošanica datira još sa psml pc lige, i samo sam ga preneo na ps4 psml. Najveća zvezda našeg tima svakako je Gabriel Jesus, nadolazeća zvezda svetskog fudbala. Najviše razočaranje u mom timu svakako je bivši kapiten Josanice, Andrea Beloti, izdvojili smo čak 50.000.000 evropskih novčanica za njegove usluge, ipak nije opravdao očekivanja i sada je slobodan da se seta Torinom, mada čujem da se Bedem interesuje za najveće razočarenje našeg kluba, pitanje je kako će ga naši navijači dočekati ukoliko se desi da obuce dres Bedema :(

-Da li tebi kao starijem bratu Smailovic tesko pada lomljenje inventara od strane mladjeg brata u vasem velelepnom domu?

Naravno da mi pada teško, velika nervoza vlada našim domom kada moj mladji brat mora da igra ligašku tekmu, svaki pas on dozivljava emotivno, svaku odluku sudije on komentariše burno, svaki primljeni gol za posledicu ima novu rupu na stolu na kojem stoji njegov sony, i da uvek su mu stoperi krivi

-Momenat zbog koga nikada ne bi napustio ovu sjajnu ligu sa dosta sjajnih igraca?Sta te veze najvise za ovo sem tvog sjajnog tima?

Na ovo pitanje ću ti odgovoriti jednostavno, ono sto me najviše veze za ovu ligu svakako su ljudi sa kojima se svakodnevno čujem, Lutkica, Kepa, Megusta, moja braca PAZARCI.

-Omiljena taktika?Zasto?

Moja omiljena taktika je svakako 4-2-3-1 medjutim ova igra jednostavno forsira taktiku sa dosta napadača tako da nema smisla da igram sa jednim cf-om jer sumnjam da bih nešto napravio, jedino da se Luka Toni vrati iz penzije, tada bih igrao sa jednim špicom jer nema igrača koji ima kvalitet da igra sa njim u napadu

-Kog bi to igraca preplatio samo da obuce zuti dres i dodje u Pazar da pojaca Josanicu?

Svakako je to Muhamed Salah, trenutno je to igrač kojeg najviše cenim u svetu fudbala, oduševio me njegov nastup u debitantskoj sezoni u najjačoj ligi na svetu, ako ikad budem mogao sigurno ću ga dovesti u redove našeg kluba.

-Gde je puklo izmedju tebe i stamenog stopera Godina pa je presao u susedno dvoriste ljutog rivala?

Puklo je na jednom treningu skoro, bili smo podijeljeni na plave i zelene, zeleni su bili rezerve, i tu se našao Godin, nezadovoljan time oštro je startovao na našeg miljenika Jesusa, i još je sam priznao da je išao da namerno SLOMI nogu Jesusa, uprava to neće da toleriše, Godin je automatski išao na transfer listu, Bedem je bio najbrži i uzeo je ovog ludog stopera.

- Prica se po ligi da ce Firmino put Beograda u Crvenu Zvezdu,a da je Jesus takodje blizu prelaska u Disidente za cak 130 miliona,kako se to odrazava na tebe i na ekipu?

To su brate prazne priče, znam da bi Megusta da se to desi, ali mislim da nema on te novce kojima bi mogao da plati, a sto se tiče Jesusa to je apsolutna neistina, taj momak će završiti karijeru u klubu sa reke Josanice.

- Ko je u vasem drustvu najbolji igrac?Sa kim bi voleo da se upoznas sa PSML-a,a da vec nisi?

Najbolji u našem društvu, pa recimo da je to Laki. Taktički mag, koji je u stanju da udje 15 puta u game plan tokom meča i da samo za jedan milimetar pomeri igrača, udedjen je da je taktika najbitniji deo pesa, i ja ga podržavam. Siguran sam da je on najbliži Kepi u našoj zajednici, samo je problem sto on nema vremena za trening i sto mu smeta kad je frižider uključen jer utiče na lag. Da dodam, voleo bih da upoznam Mihu jer me zanima istorija PES Serbiie, mislim da bi on to mogao najbolje da mi ispriča, a još bih voleo da upoznam Pilojca, Darka i Trkulju.

- Kao veliki ljubitelj A.C.Milana kako podnosis ove teske trenutke vec 10ak godina da su rezultati uzasni bez nekih izgleda da ce biti bolje?

Na ovo imam odgovor jednostavan i kratak. BIĆE MILAN OPET PRVAK EVROPE I SVETA!

- Veliki si obozavaoc generalno sporta pa me zanima sa koja tri coveka iz sveta sporta bi seo i popio čaj,kafu,pivo,sok?

Muhamed Salah, Stef Curry i Ivan Dimitrijević Lutkica.

- Za kraj ide odgovor samo sa DA ili sa NE:
    Da li si spreman da priznas svojim navijacima i obozavaocima da je Jesus potpisao predugovor sa drugim klubom?

NE !

Hvala na izdvojenom vremenu Riki i na odgovorima,bilo nam je zadovoljstvo raditi sa tobom interviju.Nadamo se da ti se rad naseg Zurnala svidja?

-Vrlo ste kreativni i po meni najbolji online portal u regionu sigurno,svaka cast i samo nastavite tako i veliki pozdrav redakciji PSML Zurnala !

To bi bilo sve za ovu nedelju dragi citaoci,iskreno se nadamo da ce Smiljki vratiti lap-top pa da cemo nastaviti sa normalnim radom dalje.

Sve najbolje vam zeli redakcija PSML Zurnala !!!

Ove nedelje smo posetili cuveni Tigrograd i uradili interviju sa uvek krajnje mirnim menadzerom Tigrova,bili smo gosti na Tigar Lepak Areni gde nas je lepo ugostio Stefan Dosevski-Dosi !

Cao Dosi,lepo ti je ovde na Tigro Areni,hvala sto si nas primio i sto ces nas uz setnju kroz ovaj velelepni kompleks sprovesti i odgovoriti na nasa pitanja!

-Hvala vama na dolasku i cast mi je da radim interviju za PSML Zurnal.

Pa da pocnemo....

- .Odakle ideja za dolazak na PSML ligu?Zbog cega Tigrovi Beograd ime ekipe?cilj ekipe u sezoni 14 ?

MeGusta je počeo da igra sezonu pre mene, ishvalio mi ligu, rekao da ima mnogo dobrih momaka i da bih mogao da napredujem dosta igrajući mečeve pošto nisam imao kontinuitet igara. Tim se zove Tigrovi Beograd po nadimku koji sam stekao na fakultetu (tigar borbeni).. Cilj je pre svega opstanak u D2..

- Ljubitelj si mladih igraca to znamo,ali jos koliko ce se cekati na transfer bombu i dovodjenje vrhunskog igraca u Tigorove?

Nadam se da će neki od nijh izrasti u bombu od igrača (Palasios je skoro prešao u Real) a sto se tice transfer bombe moraće infrastruktura tima da se podigne da visi nivo (stadion i slično), a onda očekujte neočekivano..

- S obzirom da ti je Stefan Tanaskovic-MeGusta najbolji prijatelj mozes da nam pojasnis kako je to kada te neko konstantno trpa ali ne odustajes?

Godinama smo rivali, jaz nikad nije bio ovoliki, godinama je to bilo zdravo rivalstvo, jeste bio bolji ali ne ovoliko, međutim od kako je prešao u "profi" vode jaz je postao ogroman, jedan od razloga što igram ligu je da bih napredovao da mogu da mu pariram barem donekle.. Konkretan odgovor na pitanje, mnogo je teško..

- Rony Lopes je pokazao interesovanje za dolazak u Tigrograd,samo sto je plata “mali” problem,dokle se stiglo u pregovorima?

Pregovori su u toku, ne bih otkrivao detalje, ali budite uvereni ako dođe do dogovora vaša redakcija će prva saznati..

- Kao graficki dizajner kako ocenjujes PES kao igricu uradjenu?Da li kunes japance kao 79,6 % ljudi na forumu ili pak imas razumevanja za ozracene japancice?

Igrica kao takva je dobra, verujem da Japanci rade posao koliko mogu, mnogo toga im zameram ali ako se uporedi budžet sa kojim raspolaže najveći rival mislim da smo još i dobro prošli ako se pogleda koliko novih liga je dodato i slično a to je nama menadžerima zbog izbora igrača jako bitno..

- Nas dopisnik Smiljka je dosla do informacija da su Mercado,Emre i Driusi nakon utakmice protiv Black Virtouza-otisli u nocni provod a zavrsili u gay clubu a nakon toga u sving klubu?Tvoj komentar na to i da li ce biti kaznjeni od strane kluba?

Postupak je u toku, Merkado i Emre kao najiskusniji igrači ekipe su time bacili ljagu na generalno uspešnu sezonu tima a povukli sa sobom možda i prvu zvezdu tima i mladu nadu, ako se dokažu navodi kazne će biti veoma rigorozne.. Dok se ne dokaže suprotno nevini su..

- Da imas 200 miliona na kog ili koje igrace bi to utrosio?

Teško pitanje, jako volim mlade igrače, neka to budu Malcolm, Rony Lopez i Martial..

- Zanima nas komentar na lomljenje dzojstika tvog najboljeg prijatelja na Gamesconu pre samo nekoliko dana?

Mislim da mu to može biti prelomni momenat u turnirima na kojima stalno učestvuje, verujem da se određena frustracija skupljala u njemu dugo, mislim da će on posle toga staviti tačku na sve iza sebe i vratiti se još jači i jos motivisaniji..

- Ko je nedodirljiv u timu Tigrova?Na koga si “slab” i ko od igraca trenira po pojacanom rezimu u cilju napretka?

Samo jedan momak nema cenu, Sebastian Driussi mi je stvarno bitan igrač, pratim ga koliko mogu, strimove gledam i slično, u jako teškoj ligi je za igrača njegovog tipa ali i pored toga odlično igra i očekujem da neprestano napreduje i ostane dugo u dresu Tigrova kao predvodnik tima..

- Tvoj omiljeni klub i omiljeni trener?Koga bi uzeo za prvog saradnika?

Stvarno je teško izdvojiti jednog člana foruma, mnogo dobrih momaka ima, po filozofiji građenja tima omiljeni su mi Borac Klenovnik i Disidenti.. Za prvog saradnika MeGustu i Lutkicu uvek..

- Ko bi ti sutirao slobodnjak u 95 minutu da imas na raspolaganju Pirla-Bekama-Zuninja Pernambukana i Ronaldinja ?

Iako ga nisam previše voleo kao igrača šutirao bi ga Bekam bez ikakvog dvoumljenja..

- Da li mozes da se pomiris sa tim da Bergwijn,De Paul i Pepe nikada nece biti clanovi Tigrova?

NE (nikad ne reci nikad)

Dosi hvala ti na izdvojenom vremenu jos jednom,vidimo da polako pristizu igraci za trening pa cemo vas ostaviti da na miru odradite poslednji trening pred odlazak na pauzu i zasluzeni odmor na kraju sezone.

- Hvala vama jos jednom sto ste mi pruzili to zadovoljstvo da govorim za vas list i portal.Moram da dodam da zaista je divno citati vas portal,ali i ne mogu da ne kazem da je vas izvestac Smiljka pravi sex simbol i cast mi je bila druziti se sa njom prethodnih dana nakon nasih utakmica na konferencijama.

Hvala Dosi trudicemo se da ostanemo na ovako visokom nivou,a za Smiljku takodje hvala na komplimentima jedna zaista prepametna i divna osoba.Sve najbolje u nastavku karijere i srecno!

Ovo bi bilo sve za ovu nedelju PSML Zurnala,citajte nas i dalje i slobodno se javljajte sa predlozima.Sledece nedelje nas ceka jako uzbudljiv prelazni rok pa cemo se potruditi mozda cak izvestavati ceo prelazni period.

Sve najbolje vam zeli redakcija PSML Zurnala !!!

Ove nedelje donosimo dugo ocekivan interviju.Danas smo bili gosti u gradu gde se jedu najbolje mantije i cevapi,a nas sagovornik je sada vec cuveni Hadis Zekic.

Hadis.jpg - Hadis na poslu sredjuje zaostala kola iz vremena dok je vodio ligu

Cao Hadise kako si?Drago nam je da si nas ugostio i da cemo pricati o svemu ...

Kao prvo hteo bih da se zahvalim sto ste posetili nas grad i nas klub i mogu vam reci da se osecamo pocastvovano sto ste nam omogucili da odgovorimo na vasa pitanja i da izadjemo u vasem casopisu koji je po nama najbolji na balkanu a i sire. Hteo bih ovom prilikom da pohvalim i novinara Ivana Dimitrijevica na svom radu i trudu, ovaj zurnal je nesto najbolje sto se desilo PSML zajednici od kako ja znam za nju. Zelim ti druze da istrajes u svemu ovome i nadam se da cemo biti dobri domacini danas.

- Kako si osnovao klub i dosao na ideju da juris razliku u vrednosti igraca ?

Kao vlasik kluba FK Novi Pazar hteo bih da iskoristim ovu priliku i napisem nesto vise o svojoj istoriji u ovoj zajednici i kako je sve to za mene pocelo. Ako se dobro secam to je bilo ovako. PES sam poceo da igram od ISS1, bio sam cetvrti razred i bas smo se navukli pa smo ga skoro svaki dan igrali u igraonicama. Od PES 6 sam napravio Menadzer Ligu koju sam ja vodio u svesci, igrali smo je nas 5 drugara iz ulice kod mene kuci skoro svaki dan. Nije bilo finansija samo transferi i igrali smo sa klasik igracima, Maradona Pele Krojf itd. Za jedan dan bi zavrsili sezonu . I dan danas igram Sholym Klasik Patch na PES 6 sa drugarom. Kada drustvo vise nije moglo da igra zbog svojih obaveza poceo sam da trazim online zajednice gde se mogu oprobati. Odmah sam naleteo na pes-serbia i kad sam video da tu imaju turniri klasik i menadzer liga i koje je interesovanje, sutra dan sam porucio PES 2012 za PC i odmah se prijavio na prvi turnir koji je sluzio da se zagrejemo pred novi serijal. Tu su vec bili neki momci iz pazara koji su mi pomogli, najstariji clan i stari sampion Aladin, Zuke koji me je registrovao jer sam ja imao problema sa registracijom . Kao novi clan odigrao sam finale sa Kepom gde sam tesno izgubio 2-1, dao mi ga majstor u zavrsnici meca . Prijavio se za prvu sezonu klasik lige gde sam poceo iz druge divizije, u toj sezoni sam bio drugi i bio sam primecen od strane menadzera Operativac, koji je u to vreme vodio forum i menadzer ligu, zbog svojih obaveza nije mogao da odigra drugi deo sezone 3 i pitao me da budem trener. Klub se zvao FK Palilulac. Imao sam dobre rezultate kao trener, tim je na kraju zavrsio oko 8 mesta i to je bio dobar rezultat za klub, mislim da smo u toj sezoni i pobedili jednog od konkurenata za titulu, Kureta. U sledecoj sezoni sam dobio svoj klub, klub FK Novi Pazar je vec postojao i vodio ga je brat Zuke iz Novog Pazara koji je danas jedan od mojih najboljih prijatelja. Ja sam odabrao ime FK Extremi NP. U sezoni 5 Zuke je odustao od menadzera i ja sam to iskoristio da promenim ime kluba u FK Novi Pazar i vise nisam menjao ime kluba, a bilo je ponuda da uzmem neko drugo ime. Kada se ogranizovala PS4 Menadzer Liga ja nisam imao finansijskih uslova da krenem od pocetka i od prvog drafta i zbog toga mi je jako zao. Ali kao menadzer koji se da kazem dokazao na PC Menadzer Ligi koji je imao jedan od najboljih i najmladjih timova ucestvovao sam u prvom draftu kao savetnik za mnogo timova, pre svega za Beogradski Sindikat gde je pod mojom palicom kao prvog taj tim kupio Gabriel Jesusa na draftu . Nisam puno izdrzao, nekako sam se snasao i kupio soni i prijavio se u drugoj sezoni, ime FK Novi Pazar je bilo slobodno i tako je nastao ovaj klub u ovoj nasoj ligi koja je trenutno najbolja na balkanu i sire.
    Na pocetku Menadzer Lige na PC nisam kupovao talente vec ocene, onda sam napravio jedan transfer koji je promenio sve u mojoj glavi. Najbolji menadzer ove igre Mihael i ja smo napravili istorijski transfer, on je meni dao Belhandu po TM koji je tada bio jedan od najvecih talenata a ja njemu dao Pirla 3 mil preko TM koji je vec tada bio u godinama ali imao ocenu 93. Posle nekog vremena Belhanda je dobio strasne ocene i skocila mu je cena dok je Pirlu pala cena i pao mu je OVR i to je bio kljucni momenat, od tada sam kupovao samo talente i mlade igrace kojima ce da skace cena, a sa tim dolazi bolji OVR, naravno ko ima vremena da saceka. Tako da sam ovde od starta krenuo sa talentima i akcenat bacio na cekanje i full stadion u roku.

- Trenutno imas najvecu razliku u vrednosti i svi pricaju o tome,da li mislis da ce te neko nekada stici?

Tesko je ovo stici, nikada ne treba reci nikad ali mislim da je ovo jako dobar rezultat, koliko ja znam, niko nigde, ni u jednoj Menadzer Ligi koju znam nije uspeo da napravi ovoliku razliku, plus sto je moj tim relativno mlad, jedan od 3 najmladja tima u Ligi i ocekujem da cene i dalje nastave da divljaju.

- Sta mislis ko trenutno najbolje posluje sa tvoje tacke gledista?

Definitivno se najbolje igra Menadzer Ado, bas pravi puno transfera kako odlaznih tako i dolaznih svake sezone, ali nisam bas ljubitelj takvog nacina rada, ima super tim ali zrtvovao je neke igrace koje ja nikada ne bih prodao, na primer Alissona kojeg je imao za 7 mil.
    Aladin lepo radi i ne rasipa tako lako talente i igrace koje ima za jeftino u timu.
    Tu su i braca Riki i Samed ali da ne bude da hvalimo samo Pazarce.
    Dosi takodje lepo radi, nadam se da ce imati strpljenja za neke svoje igrace, isto vazi i za Nidzu Twenty.
    Lutkica je po meni menadzer koji najbolje trenutno poznaje talente i najvise prati i cita o igracima, ima potencijala da napravi posle Pazara najbolji klub .
    Yrinvan je po meni najbolji menadzer trenutno, i vodi najbolji klub posle nas .
    Ima jos jako puno dobrih menadzera da ne nabrajam sada pojedinacno molim da se neko ne naljuti.

- Mbape je dostigao najvecu cenu na TM ikada,kako komentarises to?

Mbappe. Decko je fantastican. Novi Pele . Mislim da je kompletan igrac vec sada sa 20 god i ne vidim na cemu bi trebalo da poradi da bi bio jos bolji, tako mlad a tako stabilan psihicki trenutno, performanse su mu neverovatne. Mislim da moze i do 250 na TM u buducnosti ako nastavi ovako i ako se nesto ne iskomplikuje, bilo bi lepo za fudbal da nasledi Ronalda sa svojom statistikom i svojom spremnoscu.

- Svi znamo za cuvenu gresku oko Pogbe,da li si od tada toliko oprezniji da si cak sa jednim managerom pregovarao godinu dana za Balotelija i nije proslo?

Pogba je definitivno moja najveca greska i ovim putem se javno izvinjavam menadzeru koji mi ga prodao, W11, sto mi je vratio nazad Gomisa a ja njemu Pogbu. Gomis je tada bio jedan od najboljih napadaca u igrici uz Vagnera Lava.. Nisam dovoljno bio informisan i nisam znao da Pogba ima brata, video ima Pogbu i napalio se ko lud da ga uzmem, vidim decko odma pristao rekoh mozda zbog toga sto Pogba tada nije imao ocene, rekoh to je to sada imam jednog od najtalentovanijih igraca za sledeci PES. Kad ono mi dosao Pogba LB iz Sant Etijena, morao sam da igram sa njim polusezonu i bez najboljeg napadaca tada, onda sam ja njemu vratio njegovog igraca a on meni mog uz moj gubitak od 10 miliona. Taj transfer nema veze sa Balotelijem niti sa bilo kojim drugim transferima ali od tada malo bolje skautiram igrace . Pregovori za Balotelija su trajali dugo zbog toga sto je Baloteli bio moj omiljeni igrac i tu je od osnivanja kluba, kapiten od pocetka i jako tesko mi je bilo da se odreknem njega, svaki dan je pravio neka *****a a igrao je dobro, i to mi je bilo super . U jednom trenutku sam hteo da ga prodam kada je poceo bas mnogo da se glupira, ali taman da ga prodam opet bi mi ga bilo zao i odustao bi. Nema to veze sa menadzerima koji su ga trazili jednostavno je sve bilo zbog mene. Mislim da sam imao i ponudu od 75 mil a tada je bio oko 25, ali nista se nije desilo. Na kraju otisao na pozajmicu u bratski klub .

- Da li ocekujes povratak Novog Pazara u elitu fudbalske Srbije?

Ocekujem ali ne skoro. Trenutno ne pratim Srpski fudbal, ne svidja mi se to sto je politika jako puno umesana u sve to, nema tu puno sporta a ni uspeha. Novi Pazar je sportski grad pun talenata, najmladji grad u evropi gde je prosek stanovnistva oko 27 god, puno omladine i puno fudbalskih skola, jako puno dece trenira, nadamo se da ce biti novih Ljajica na svim pozicijama

- Koj igrac nikada ne bi mogao da dobije otkaz ili bude prodat iz tvog tima?

Svi igraci mogu dobiti otkaz ili mogu biti prodati, nisam ja posebno zaljubljen u ni jednog igraca i ako su mi svi dragi, ali pravila se menjaju, finansije porezi itd i zavisi u trenutku sta cu videti kao najbolju opciju ili resenje za svoj klub. Da se neke stvari nisu promenile ne bih prodao ni Marquinhosa, Celsa, a sada i neke druge igrace, mora se naci novac za stadion a takodje ne preci u veci porez, jer i nemamo neke rezultate finansije su slabe. Od necega mora da se zivi

- Suska se da ce Suso u komsijski tim Josanice koji je veliki ljubitelj Milana,komentar?

Suso je igrac kojeg imam za 7 mil, bilo je puno ponuda od bratskog kluba Josanice za njega, klub sa kojim imamo istoriju, neke ponude su bile odlicne i teska srca sam ih odbijao zbog mog brata Rijada kome je to bio omiljeni igrac jedno vreme, ali nadamo se da on razume sve to i da nece to uticati na nase druzenje van ove lige. Riki je definitivno jedan od najboljih momaka koje sam upoznao i decko zasluzuje sve najbolje. Sada je Suso vec skup 50 miliona, ali mislim da ce opet stici neka ponuda sa druge strane grada

- S obzirom da znamo svi gde radis,da li tvoje medicinske sestre znaju sve o tvom timu ili samo nesto osnovno?

Ne pricam sa koleginicama o PES-u, vise volimo da ogovaramo druge koleginice i tako to . Dok sam menjao Mihu i nosio onu svesku gde sam pregledavao po celu noc meceve, vecina njih je bila ljuta na mene sto se izolujem i ne druzim sa njima tokom smene, neke su mislile da je to kladionica i da sam se navukao zesce i da mi vise nema spasa, po celu noc da sklapam tikete . Hvala Mihajlo sto si me oslobodio i pomirio me sa mojim lepim koleginicama pa sada mozemo da opet ogovaramo narod po celu noc :P

- Kog igraca ti je najzalije sto si pustio da ode ili propustio da ga ne kupis?

Definitivno i bez razmisljanja, Gabriel Jesus. Bio sam u pregovorima i mogao sam da ga uzmem za relativno jeftinu cenu, ali sam odustao jer sam u to vreme imao Mbappe-a za jeftino i mislio sam da bi to bilo preterano sa moje strane i da bi bio prejak posle I dalje se nadamo da ce Fenomeno nekada obuci dres Novog Pazara, pa makar i nemao ocene i ne morao da igra. Kad me ne bih stopirao porez iskesirao bi FK Josanicu sa 140 mil za njega odmah bez razmisljanja.

- Malo price kako je to bilo cekati ocene kako kolege neke kazu dve godine i igrati sa malim overallom ?

Uh bilo je bas tesko, ali ja nisam neko ko ne podnosi poraze, imam bas puno strpljenja i uvek znam da ce doci mojih 5 min kad tad. U stanju sam i 10 godina da cekam svoj trenutak. Neko ko je imao dve osvojene lige D1 na PC i jedan kup, nije bilo lako gledati kako te svi redom pune i zauzimas donji deo tabele u Beton Ligi. Najveca mi je bila 75 ocena kod nekog igraca, i to svega njih par je imalo ti ocenu, ostali su bili ispod. Vecina ispod 70. Ali sam uzivao pratiti te igrace uzivo i slusati o njima, tako da u svakoj nesreci se moze naci i dobra strana, sve je u vasim glavama mozete da prespojite sami kako volite Sada imamo najbolji tim u Ligi sto se tice sastava i kada bi se vratio sve bih isto napravio, ne zalim za nicim .

- Za kraj ide pitanje sa DA ili NE odgovor:
    Da li ti ponekada bude krivo sto si do nekih igraca dosao kroz raznorazne triangl kombinacije,potencijalnim obecanjima i svim drugim sto se radilo “ispod stola” ?

NE

Iako ne praktikujemo da neko prica van pitanja redakcije PSML Zurnala,na molbu Hadisa cemo ovoga puta izaci u susret kao nekom ko je uz Darka uradio dosta toga za ovu ligu (najvise sigurno posle Mihe) da se obrati svojim dragim menadzerima i prijateljima kratkom porukom

- Voleo bih da malo obijasnim svoje poslovanje koje vam po malo smeta. Ja sam Menadzer koji kontaktira i pregovara sa skoro svim Menadzerima i sklapam kombinacije 24h u glavi, kad se kupam, dok ne zaspem itd . I puno Menadzera mi kaze sta trazi i puno Menadzera mi nesto nudi, i onda ono sto se meni nudi ja ponudim onome koji to trazi, i ako su sve tri strane zadovoljne i niko se ne zali onda ne vidim problem sto bi ja tu ispao los covek nekima. Ja tu i ne vidim bas neki problem. Znam da se misli na Tierneya, probacu da obijasnim situaciju. Meni je Semih nudio Tierneya po TM a da uzmem DMF malo vise od TM, ja nisam imao prostora za oba, Tery je trazio Riverosa od mene i DMF mu je trebao, pa mi je sinula ideja da mu dam Riverosa kojeg sam cenio 5 mil, po TM 1,5, a on da uzme DMF od Semiha ako mu se svidja malo preko TM i dobije oba igraca a razlika je manja od placene cene i TM nego da je uzeo samo Riverosa, ja dobio sta mi treba Semih dobio sta mu treba i Tery dobio sta mu treba i niko nije bio nezadovoljan koliko znam. Taj DMF trenutno ima strasne ocene i nije bio losa kupovina. Za mene je to moc pregovaranja. Izvinjavam se ako gresim. Takodje u Ligi ima puno prijatelja i sasvim je normalno da neko dobije igraca po manjoj ceni nego sto je neko drugi nudio, neko jednostavno nece da zbog virtuelnog novca mu se naljuti neko drag, nekome je mozda bitnije nesto drugo, pravi zivot.

Hvala ti Hadise na ovim preukusnim mantijama i na lepom druzenju-zelim ti licno nekog novog Mbapea ili neke pogotke koji ce te podici jos vise u toj "igri" koju igras.

Jos jednom, hvala vam sto ste bili nasi gosti, nadamo se da cete nas uskoro opet posetiti i da cemo se opet druziti u nasem gradu.

Jedna mala poruka za sve nas, igrajmo se, druzimo se, sajt je sredjen imamo 3 divizije, pravila su sredjena uz jos par sitnih izmena, neka bude sto manje svadja i rasprava u novoj godini a sto vise lepih golova a i transfera.
    Sportski Pozdrav.

Nadam se da ste uzivali u ovom ekskluzivnom interviju za nas portal.Vidimo se sledece nedelje sa novim zanimljivim detaljima iz zivota menadzera PSML Lige.

vas PSML Zurnal

8. The Following 11 Users Say Thank You to lutkica71 For This Useful Post:

Posle duze pauze vracamo se sa vise nego zanimljivim sagovornikom,a to je Shoka. shoka.jpg

Sjajno smo ugosteni u najelitnijem resotranu na Zvezdari gde smo popricali sa sad vec legendarnim trenerom zvezdaraca.

- Kako si dosao na PSML,i kakav je bio pocetak igranja prve sezone posle drafta?

Tu sam odavno , dok se samo na pc igralo i bio sam u toku pokretanja ps4 lige . Liga je krenula krajem pesa 16 i planiro sam da se priklucim na jesen sa pes 17, ali sam u poslednjem trenutku , kad su vec svi izbirali igrače , prikjlucio se i ja toj prvoj istorijskoj sezoni. Bio mi je opusten draft, birao sam lagano od onog sto ostalo free, s druge strane krivo mi je bilo sto koji dan ranije se nisam prikljucio , jel odvojio bi sigurno jos nesto od boljih igrača .

- Po kom principu biras igrace i da li pratis fudbal i van PES-a ?

Za prvi tim prvenstveno ocene gledam , volim visoke -glavonje kao i brze igrače . U pesu 17 je bas radila glava , sada je to malo umanjeno. Volim i pas u prazan prostor, mada i to nesto neprolazi , barem meni heh. Isto tako gledao sam da nadjem jeftinog talenta i čekam da dobije ocene. Ali sad sa novim pravilom da plate idu po ovr , vise to nema tolkog efekta kao ranije , jel placas mu plate i poreze 5 god gajis ga i onda skoči ocena i skače i plata . TAko da ubuduce prednost ce imati ocene i gotov igrač.
    Da , mada ne ko ranije , kada se aktivno igrala i kladza , pa se pisalo u svesku kada bi neko nekom dao bodove za opstanak , pa sam čeko vraćku 6 bodova sledece sezone , ili čuvene trouglove , spanska segunda je prednjačila u tome . Sada uglavnom najvise Premier liga se gleda , čekamo samo da 4k postane standard onda ce biti sve u fullu. Naravno i Zvezdara , uvek sam tu negde. Mada nije vise ono po zimi kisi suncu ili kosavi,sada vise biram zavaljivanje u krevet i engleze ili neko lepo vreme uzivo .

- S obzirom da znamo da u Zvezdari igraju samo brzi igraci,jel istina da ce Bas Dost napustiti tvoj tim?

Kolko volim brze igrače tolko volim i glavonje , s druge strane 25 igrača u timu , uvek postoji zelja da se neko dovede , a posto su svi ostali cf zaključani , on je jedini od cf koji bi mogao da ide uz dobru ponudu . Mada i to tesko , mislim da cu sačekati novi pes i ocene gde očekujem skok, pa videcemo.

- Ljubitelj si nocnog zivota,pa nas zanima zbog cega svojim igracima si u pravilnik uveo zabranu izlaska posle 12 u toku sezone?

Pa da bi imao sa kim da igram kada se vratim iz grada , haha. Sebično malo ali ipak su oni virtuelni. Ne bi bio takav u real life , ne bi bilo mučenja sa prepodnevnim treningom , jer ja prvi nebi mogao da ustanem,he. Treninzi bi bili u vreme odigravanja utakmica , samo jedan dnevno , s tim sto bi napadači recimo morali da ostanu sat vremena posle treninga i da vezbaju sut, da sutnu bar 200 puta loptu na go po treningu ,svaki ponaosob a ne kao vecina treninga , 25 ,30 igrača neke akcije se vrte , dok se svi izvrte ako stignu da sutnu po 10 puta na treningu i onda imamo ono sto gledamo da lopta leti u tribine , čak i u jačim ligama . To nebi smelo da se dogadja mojim igračima . Lopta mora da ide tamo gde je posaljes , uz stativu , paučina u coskovima da se skida , a ne da sutnu samo da bi sutnuli i lopta pravo u golmana . Lopta mora da ide tamo gde zelis , kao ti rukom kad sutnes (obraca se decku za sto pored koji igra rukomet.prim.aut) , a to se postize sa tri stvari ... trening , trening , trening.

- Omiljeni igrac u koga imas najvise poverenja i zbog cega za tebe Van Dajk nema cenu?

Stoperi su stub odbrane i tu volim jakog visokog dominatnog. Van Dijk ima sve to , plus sam simpatizer Redsa jos odavno . Tako da zakljucan je . Mada uvek ako nesto nemoze ni sa mnogo para proba se sa mnogo mnogo mnogo para ,mozda prodje .
    Volim isto dobrog pouzdanog golmana da imam. Kao i naravno vrhunskog napadača . Gabriel Batistuta da jos uvek igra bio bi igrač po meri. Sada u pesu gledajuci ocene to bi bila "kristina" , ali je tolko los kao osoba da ne bi mogao nikad da mi igra u timu , ni za 2 eura , potpisujem ovo !!!

- .Redakciji Zurnala je poznato da si bio na finalu KEŠ,na utakmici gde je Crvena Zvezda postala sampion Evrope,mozes malo da nam na siroko napises to iskustvo?

Ah , lepa stara vremena . čuvena 1991 godina . Nazalost posle te godine sledi mnogo ruznih godina za nase okruzenje . Zalim sto Tito nije poziveo jos jedno bar 30 godina , bilo bi tu mnogo vise lepih desavanja.
    A sto se tiče finala , tvrda utakmica ne preterano lepa i uzbudljiva , ali uzeo se pehar evropskog prvaka.
    Mnogo veca euforija je bila u prethodnoj utakmici sa Bayernom, to je utakmica za pamćenje .

Shoka je izvadio i slike sa tog finala i putovanja i pokazao nasoj redakciji koja su kako kaze jedna od lepsih uspomena u njegovom zivotu

- Zbog cega je Zvezdara u jako niskom rangu takmicenja a taj kraj je poznato da je iznedrio mnoge fudbalere,poslednji je kao sto znamo Marko Grujic?

Trenutno je sprska liga i grabi se gore . U proslosti dva vlasnika tragično su nastradali i to je mnogo uticalo na razvoj kluba. Kad je Trojke ubijen,bili smo u prvoj ligi ali tad je klub ugasen ,fuzionisan, pa se moralo posle ponovo iz beton lige. Docice se opet i do prve lige , mada sam ja uvek bio za to da se ne gura na mišiće , nego da igraju samo momci iz kraja pa kakvi su takvi su , pa neka generacija bila bi losija neka bolja , iz neke bi izaso neki dobar igrač, samo fer i posteno. S druge strane kad gledas kako svi drugi muljaju čak i u tom nizem rangu onda razumes sto protiv takvih se ide tako.

- Tvoje prijateljstvo i poznanstvo sa sjajnim momkom Markom Grujicem od kada datira i jel istina da je prvu kapitensku traku upravo dobio od tebe?

Sa njegovim bratom sam jurio zenske , dok je Makana kao klinja vredno trenirao . Iz Buenos Airesa sam doneo dve kapitenske trake za klub , a posto je drug koji je bio kapiten bio i trener mladjih kategorija , ta manja je pripala Makani.

- Da li ce Zvezdara napokon dobiti jednog pravog spica i bombu od igraca nakon toliko sezona?Sprema li se veliki novac za neku “zverku” ?

Razmisljao sam o tome , posto sam imao jake ponude za neke moje igrače , da uzmem i ja nesto bas jako , ali nisam nasao igrača koji bas pravi razliku, sto ne znači da necu , ako mi neki legne u igri , sve je moguce.

- Za kraj ide pitanje sa DA ili NE
    Da li znas da je Virgil Van Dajk poslao poruku svom prijatelju Mohamedu Salahu i zatrazio da prica sa svojim trenerom da ga dovede u njihovo redove?

Ne , nisam znao ali znam da je poslao poruku Salahu da mu se pridruzi u Zvezdari.

- Za kraj nam napisi nesto po svojoj volji sto bi onako bilo zanimljivo da podelis sa citaocima PSML Zurnala ?

Volio bi da svi shvate pes kao igru i relax razonodu . Vidim da ima igrača koji tesko podnose poraze , neki su spremni da se bave svim i svačim da bi dosli do pobede i uspeha, neki su otkriveni neki nisu . Nije mi jasan njihov mozak i dal se oni nekom hvale-"e uso sam u prvu ligu" ,ili sta vec ili im je zbog njih samih, al ne znam kako ih nije sramota samih sebe ako su na neposten način dosli do pobede , i sta im to tolko znači dal su peti ili petnaesti.
    A kad je neko takmičenje ozbiljnije nigde nikog sem Kepe . Samo protiv njega od jačih igrača nisam primetio te otkaze i kasnjenja reakcija odbrane .
    Nadam se da ce sve to stati , jel nelogicno mi je da toga najvise ima u ovoj ligi , a igra se i friendly i druge lige gde toga manje ima , kao i divizija ali tu ide preko konami servera mislim . A ako ne, da se organizuje neki grupni detektor lazi pa da vidimo gde smo .

- Mozes da napises nesto o PSML Zurnalu i da ocenis kako ti se svidja cela prica?

Najpozitivnije nesto sto se desilo na sajtu . Zurnalu zelim da potraje , da slavimo jednog dana hiljaditi broj i sto vise sale i razbibrige .

Puno hvala Shoka na ovom sjajnom interviju,zelimo ti puno srece u daljem takmicenju kao i u tome da dovedes sve igrace koje su ti u listi zelja.

Dragi citaoci hvala i vama i nadamo se da vam se i ovaj interviju dopao kao i prethodni.
    Sve primedbe i ideje mozete poslati na nas dobro poznati e-mail kao i na wup broj koji je poznat svima vama.
    Sportski pozdrav vasa PSML redakcija.

10. The Following 7 Users Say Thank You to lutkica71 For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar

Default Re: 1 na 1 sa ....

Sada nakon popravek foruma, očekujemo da se PSML Žurnal ponovo aktivira!!!

12. The Following 3 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post: