Results 1 to 10 of 10

Thread: 13.Kolo Kladionice

  1. #1
    IPes Шоми's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Београд
    Posts
    4,576

    Default 13.Kolo Kladionice

    10.Novembar:

    16:00 Sautempton - Votford
    17:00 Gengan - Lion
    18:30 Atl.Madrid - Atl.Bilbao
    18:30 Borusija D. - Bajern M.
    20:30 Djenova - Napoli

    11.Novembar:

    15:30 Lajpcig - Bajer L.
    17:00 CSKA M. - Zenit
    17:30 Mancester S. - Mancester J.
    20:30 Milan - Juventus
    21:00 Monako - PSZ

  2. #2
    Cerak United pumba's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    556

    Default Re: 13.Kolo Kladionice

    10.Novembar:

    16:00 Sautempton - Votford X
    17:00 Gengan - Lion 2
    18:30 Atl.Madrid - Atl.Bilbao 1
    18:30 Borusija D. - Bajern M. 2
    20:30 Djenova - Napoli 2

    11.Novembar:

    15:30 Lajpcig - Bajer L. 1
    17:00 CSKA M. - Zenit X
    17:30 Mancester S. - Mancester J. X
    20:30 Milan - Juventus 2
    21:00 Monako - PSZ 2

  3. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:


  4. #3
    Super Star cevali's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Aleksinac
    Posts
    3,163

    Default Re: 13.Kolo Kladionice

    10.Novembar:

    16:00 Sautempton - Votford 1
    17:00 Gengan - Lion 2
    18:30 Atl.Madrid - Atl.Bilbao 1
    18:30 Borusija D. - Bajern M. 2
    20:30 Djenova - Napoli 2

    11.Novembar:

    15:30 Lajpcig - Bajer L. 1
    17:00 CSKA M. - Zenit 1
    17:30 Mancester S. - Mancester J. 1
    20:30 Milan - Juventus 2
    21:00 Monako - PSZ 2

  5. #4
    Top Player VEK1NG's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Ispred kompa
    Steam ID:
    VEK1NG
    Posts
    886

    Default Odg: 13.Kolo Kladionice

    10.Novembar:

    16:00 Sautempton - Votford X
    17:00 Gengan - Lion 2
    18:30 Atl.Madrid - Atl.Bilbao 1
    18:30 Borusija D. - Bajern M. X
    20:30 Djenova - Napoli 3

    11.Novembar:

    15:30 Lajpcig - Bajer L. X
    17:00 CSKA M. - Zenit 1
    17:30 Mancester S. - Mancester J. X
    20:30 Milan - Juventus 2
    21:00 Monako - PSZ 2

  6. #5

    Default Re: 13.Kolo Kladionice

    10.Novembar:

    16:00 Sautempton - Votford X
    17:00 Gengan - Lion 2
    18:30 Atl.Madrid - Atl.Bilbao 1
    18:30 Borusija D. - Bajern M. X
    20:30 Djenova - Napoli 2

    11.Novembar:

    15:30 Lajpcig - Bajer L. 1
    17:00 CSKA M. - Zenit X
    17:30 Mancester S. - Mancester J. 1
    20:30 Milan - Juventus X
    21:00 Monako - PSZ X

  7. #6
    Super Star Prince94's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Република Српска
    Posts
    1,666

    Default Odg: 13.Kolo Kladionice

    10.Novembar:

    16:00 Sautempton - Votford X

    17:00 Gengan - Lion 1

    18:30 Atl.Madrid - Atl.Bilbao 1

    18:30 Borusija D. - Bajern M. 1

    20:30 Djenova - Napoli X

    11.Novembar:

    15:30 Lajpcig - Bajer L. X

    17:00 CSKA M. - Zenit 2

    17:30 Mancester S. - Mancester J. X

    20:30 Milan - Juventus 1

    21:00 Monako - PSZ X

    Poslato sa HUAWEI CUN-L21 uz pomoć Tapatoka

  8. #7
    Regular
    Join Date
    Jan 2007
    Steam ID:
    Tandrchak
    Posts
    248

    Default Re: 13.Kolo Kladionice

    10.Novembar:

    16:00 Sautempton - Votford 2
    17:00 Gengan - Lion 2
    18:30 Atl.Madrid - Atl.Bilbao 1
    18:30 Borusija D. - Bajern M. 1
    20:30 Djenova - Napoli 2

    11.Novembar:

    15:30 Lajpcig - Bajer L. X
    17:00 CSKA M. - Zenit 1
    17:30 Mancester S. - Mancester J. X
    20:30 Milan - Juventus X
    21:00 Monako - PSZ 2

  9. #8

    Default Re: 13.Kolo Kladionice

    10.Novembar:

    16:00 Sautempton - Votford 2
    17:00 Gengan - Lion 2
    18:30 Atl.Madrid - Atl.Bilbao 1
    18:30 Borusija D. - Bajern M. X
    20:30 Djenova - Napoli 2

    11.Novembar:

    15:30 Lajpcig - Bajer L. X
    17:00 CSKA M. - Zenit X
    17:30 Mancester S. - Mancester J. 1
    20:30 Milan - Juventus 1
    21:00 Monako - PSZ 2

  10. #9
    Црно-бели! grobarinbgd's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Блокови батице
    Posts
    2,174

    Default Odg: 13.Kolo Kladionice

    10.Novembar:

    16:00 Sautempton - Votford X
    17:00 Gengan - Lion X
    18:30 Atl.Madrid - Atl.Bilbao 1
    18:30 Borusija D. - Bajern M. 1
    20:30 Djenova - Napoli 2

    11.Novembar:

    15:30 Lajpcig - Bajer L. 1
    17:00 CSKA M. - Zenit X
    17:30 Mancester S. - Mancester J. 1
    20:30 Milan - Juventus 2
    21:00 Monako - PSZ 2

  11. #10

    Default Re: 13.Kolo Kladionice

    10.Novembar:

    16:00 Sautempton - Votford X
    17:00 Gengan - Lion 2
    18:30 Atl.Madrid - Atl.Bilbao 1
    18:30 Borusija D. - Bajern M. 2
    20:30 Djenova - Napoli 2

    11.Novembar:

    15:30 Lajpcig - Bajer L. X
    17:00 CSKA M. - Zenit X
    17:30 Mancester S. - Mancester J. 1
    20:30 Milan - Juventus 2
    21:00 Monako - PSZ 2

 

 

Similar Threads

  1. 21.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 7
    Last Post: 11-26-2016, 19:36
  2. 37.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 9
    Last Post: 04-23-2016, 18:54
  3. 36.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 9
    Last Post: 04-16-2016, 22:07
  4. 35.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 9
    Last Post: 04-09-2016, 14:08
  5. 34.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 8
    Last Post: 04-02-2016, 17:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •