Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 22

Thread: Pitanja i Odgovori

Default Pitanja i Odgovori

Sva pitanja vezana za ligu, što god vam nije jasno u vezi sistema natjecanja,drafta,pravila, bilo čega vezano uz ligu pitajte.

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Odg: Pitanja i Odgovori

Jel će draft biti kao prošle godine da se biraju igrači ili da se biraju timovi?I gde mogu da pogledam pravila i dodatne informacije o draftu?Mislim da je previše rano da sutra bude draft, jer nemamo informacije o pravilima.

Cerak United pumba's Avatar

Default Re: Pitanja i Odgovori

pa sve pise u poruci koju je decko poslao:

Dečki sutra u 16:00 počima draft, prvo će birati liga Istok zatim liga Zapad, birat će se timovi 2 klase i niže, večeras u ponoć kad zatvorim prijave slijedi rapored na divizije istok i zapad, te redosljed samog drafta. Liga istok i zapad nemaju veze jedna sa drugom i svaka se natječe za sebe, iz svake lige će prvih osam mjesta sudjelovati od iduće sezone u PRVOJ diviziji ostatak ekipe ide u drugu diviziju. Želim vam puno sreće na draftu i htio bih da vas što više sutra bude online u to doba kako bi se draft što prije završio. Detaljna pravila u vezi drafta će se nalaziti u samoj temi.

4. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:

Default Re: Odg: Pitanja i Odgovori

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Jel će draft biti kao prošle godine da se biraju igrači ili da se biraju timovi?I gde mogu da pogledam pravila i dodatne informacije o draftu?Mislim da je previše rano da sutra bude draft, jer nemamo informacije o pravilima.
    Ovo je draft gdje se biraju samo timovi, sva pravila u vezi drafta će pisati već večeras kada se zatvore prijave za lige, sve informacije ćete imati dostupne već večeras, na vama je samo da sutra budete tu od 16:00 i sve što ćete trebati je izabrati tim KLASE 2 ili niže, svatko će imati 2 sata da odabere da odabere svoj tim, npr. kada draft krene i bira recimo prvi bira igrač Pumba on će imati pravo da od 16:00 do 18:00 izabere svoj tim. Bira se po redosledu dobijenom draftom.
    Isti tim se ne može birati 2 puta. Računanje vremena počinje od 16.00h dana drafta! Na izbor tima igrača se čeka 2 sata, ukoliko igrač ne odabere tim u predvidjenom roku, bira sledeći po žrebu. Preskočeni igrači mogu birati tim kada se pojave.
    Ne računa se vreme od 00.00h do 10.00h, ali u to vreme može da odabere tim igrač na koga se čeka.

6. The Following User Says Thank You to BeLLicus For This Useful Post:

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Odg: Re: Pitanja i Odgovori

Quote Originally Posted by pumba View Post
    pa sve pise u poruci koju je decko poslao:

Dečki sutra u 16:00 počima draft, prvo će birati liga Istok zatim liga Zapad, birat će se timovi 2 klase i niže, večeras u ponoć kad zatvorim prijave slijedi rapored na divizije istok i zapad, te redosljed samog drafta. Liga istok i zapad nemaju veze jedna sa drugom i svaka se natječe za sebe, iz svake lige će prvih osam mjesta sudjelovati od iduće sezone u PRVOJ diviziji ostatak ekipe ide u drugu diviziju. Želim vam puno sreće na draftu i htio bih da vas što više sutra bude online u to doba kako bi se draft što prije završio. Detaljna pravila u vezi drafta će se nalaziti u samoj temi.
    Izvinjavam se, nisam uočio.

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    mArkoNNNi

Da li ce se ubaciti tabele preko kojih cemo moci da gledamo stanje u tab-u Tabele Online Liga (Online League) --> PES 19?
    Nadam se da necu morati opet ici na glavnu temu PES 19 i pljujem moderatore kao i prosle godine gde sezonu i po nismo imali tabele...

9. The Following User Says Thank You to makki22 For This Useful Post:

Ja sam sve napravio da dobijemo tabele u Pes 2019 sekciji i uspio sam doci do Toje koji je rekao da ce napravit sve kako treba. Tako da nebi trebalo biti problema.

11. The Following 6 Users Say Thank You to BeLLicus For This Useful Post:

Default Re: Odg: Re: Pitanja i Odgovori

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Izvinjavam se, nisam uočio.
    Veking sta se izvinjavas sve sto nije jasno pitaj ovde smo da pomognemo jedni drugima. I meni je secam se kad sam pocinjao bilo nekako komplikovano a inace je jako prosto samo dok se uhoda covek. Imas me na stimu pisi ako nesto treba nisam bas neki strucnjak ali ako i ja ne znam pitacemo nekoga ko zna. Isto vazi i za one koji prvi put ucestvuju stim senkavetra, nema glupih pitanja. Pozdrav

13. The Following 4 Users Say Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Utakmice se blize. Jos uvek nemamo raspored i tabele. Pokusao sam dodati sve ljude koji su u ISTOK diviziji. Neke nisam mogao pronaci kao ujkadule indija itd pa Vas molim da me dodate na steamu. Nick AlexJ avatar VP bear. Hvala unapred.

Quote Originally Posted by DzajaPb View Post
    Utakmice se blize. Jos uvek nemamo raspored i tabele. Pokusao sam dodati sve ljude koji su u ISTOK diviziji. Neke nisam mogao pronaci kao ujkadule indija itd pa Vas molim da me dodate na steamu. Nick AlexJ avatar VP bear. Hvala unapred.
    Da ja mogu raditi tabele i raspored bilo bi gotovo odma po završetku drafta, nažalost kod takve jedne banalne stvari ne mogu ništa, kontaktirao sam 3 administratora koji također i očito ne mogu apsolutno ništa bez konfucija, koji očito jedini ima prava da otključa PES 2019 sekciju i odobri pravljenje tabela, toja je prvo rekao da može, onda iduća njegova poruka je bila da ne moze bez konfucija i pitao me za kad mi treba, nakon toga se ne javlja da potrazimo neka druga rjesenja, moj prijedlog je bio, premda je PES 2018 sekcija otključana i tamo se mogu raditi tabele, da maknemo PES 2019 sekciju vratimo iz arhive pes 2018 sekciju i umjesto da piše PES 2018 na slici nazovemo je samo PES ONLINE i tako nam više nebi ovisili o drugima imali bi i za druge serijale tu, kao što dečki što igraju PES 6 igraju non stop na jednom mjestu a mi se svake godine selimo na novi dio koji mora biti otključan od dotičnog gospodina kojeg nije briga za to i kojeg ni nema više na forumu. A da o njemu ovisi mala zajednica koju imamo ovdje na PC nema nikakvog smisla. Vrlo jednostavna stvar ako netko od admina bude ovo mogao napraviti http://prntscr.com/lhd0k0

16. The Following 3 Users Say Thank You to BeLLicus For This Useful Post:

Predpostavljam da je po malo glupo pitanje, ali me buni pa moram da pitam.

Imam 2 A.Miranchuk-a u ekipi. Razlikuju se manje vise samo po broju dresa. Da li, kada pisem izvestaj sa utakmice, u koliko jedan od njih da gol ili tako nesto napisem, u zagradi napisem broj dresa od tog Miranchuk-a? Ne znam kako drugacije da obelezim koji je koji

Jedan je Anton drugi je Aleksei, piši puno ime i prezime kod izvještaja i to je to

19. The Following User Says Thank You to BeLLicus For This Useful Post:

Najbolje bi bilo da se otvore dvije nove sekcije PC online, PS4 online, i to je to. Samo nastavimo otvarat novu sezonu, staru arhivirat, nebi morali nikog zvat, cimat itd. Ovako svakim pesom moramo cekat adiminstraciju da otvori novu pes sekciju tipa (PES19, PES20 itd.) I bilo bi preglednije, ovako pod jednom sekcijom i pc i ps4. Neznam sta bi reko, steta sto ne mozemo zapocet ligu. Ovo je samo neki moj prijedlog.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

Jedno pitanje:

Da li se pod "krljanje sa ledja" misli samo na situacije pred golmanom ili na bilo kom delu terena? Poznato je da nekada delici sekunde prave razliku izmedju ispravnog starta sa strane i faula sa ledja.

22. The Following User Says Thank You to Tolle For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Tolle View Post
    Jedno pitanje:

Da li se pod "krljanje sa ledja" misli samo na situacije pred golmanom ili na bilo kom delu terena? Poznato je da nekada delici sekunde prave razliku izmedju ispravnog starta sa strane i faula sa ledja.
    Misli se na situacije kada igrač sam izlazi 1 na 1 sa golmanom

Super Star nakalmiki's Avatar

Koja je fora sa Vuckom,vidim da su upisane pobede protiv njega ? Jel odustao ili je neka greska ?

Ne verujem da je greska verovatno ga nema ili je odustao.

Da čitate privatne poruke nebi postavljali ovdje takva pitanja

Nailazim na problem, ne mogu stupit u kontakt sa igracima sa kojim imam odigrati ovaj tjedan, gledam onaj spisak za prijave i tamo pod steam ID, puno njih novih nema na trazilici.
    Moj prijedlog bi bio bar da se edituje taj post sa linkovima profila od svih igrača. Bilo bi puno lakse.
    Nije problem sa starijim igracima koji su tu duze i igraju manager, njih vecinu imam, vec sa novima.

Cerak United pumba's Avatar

Vale, pa salji PM na forumu?

Page 1 of 2 12 LastLast