Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 81 to 100 of 136

Thread: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Default Odg: Re: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Quote Originally Posted by mb2019 View Post
    vukasin98 jel ce bude mozda u junu,julu da bude neki Patch za pes 2017 vezano za Copa Americu. најбољи печеви рађени су за пес 17.Pa zato pitam hvala unapred.
    Pa ko je to nama vaskrsao?

2. The Following 5 Users Say Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by mb2019 View Post
    vukasin98 jel ce bude mozda u junu,julu da bude neki Patch za pes 2017 vezano za Copa Americu. најбољи печеви рађени су за пес 17.Pa zato pitam hvala unapred.
    Odustajem od fakulteta, pravim Copa America patch samo za tebe. Bice mi cast da radim na projektu koji zeli samo jedan covek na Balkanu.
    Za potvrdu, napisi 1 u komentaru.

4. The Following 3 Users Say Thank You to vukasin98 For This Useful Post:

Default Re: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

da li trebam da izbirsem sto imam ovaj patch isiti vas samo prva verzija ili da ga ne brisem samo ovaj skinem ?

6. The Following User Says Thank You to megaarmy 2 For This Useful Post:

Professional millans666's Avatar
    Steam ID:
    J1gs4w

Perverznjaci, odlican update, zaigrao se pa nikako da prokomentarisem Nego nesto sam zeznuo kod sebe. Igrao neko vreme bez sider-a posto mi kresovalo, pa instalirao onaj multi-switcher kako bih bar imao normalne scoreboard-ove i te gluposti i sad kad pokrenem vas sider on povlaci ovaj iz multi-switchera Nece da mi ucita vase stadione itd... Pa jel moze neko da upload-uje onaj fajl sider.ini ili koji je fajl vec bitan i vuce te putanje sta odakle da ucita? Nesto mi mrsko da reinstaliram ceo pec zbog toga...

8. The Following User Says Thank You to millans666 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by megaarmy 2 View Post
    da li trebam da izbirsem sto imam ovaj patch isiti vas samo prva verzija ili da ga ne brisem samo ovaj skinem ?
    Najbolje na cist pes. Skines partove koje je Milos okacio, raspakujes i instaliras. Onda skines fajlove koje sam ja okacio na prvoj strani i samo kopiras u navedene foldere.

Quote Originally Posted by millans666 View Post
    Perverznjaci, odlican update, zaigrao se pa nikako da prokomentarisem Nego nesto sam zeznuo kod sebe. Igrao neko vreme bez sider-a posto mi kresovalo, pa instalirao onaj multi-switcher kako bih bar imao normalne scoreboard-ove i te gluposti i sad kad pokrenem vas sider on povlaci ovaj iz multi-switchera Nece da mi ucita vase stadione itd... Pa jel moze neko da upload-uje onaj fajl sider.ini ili koji je fajl vec bitan i vuce te putanje sta odakle da ucita? Nesto mi mrsko da reinstaliram ceo pec zbog toga...
    Saljem ti link u pm.

10. The Following User Says Thank You to vukasin98 For This Useful Post:

Steam ID:
    J1gs4w

Vukasine, hvala brate Fajl sider.ini je u potpunosti resio problem. Eventualno da ubacim i onaj .dll i .log (ostali su ok) mada i bez njih je sada sve u redu

12. The Following User Says Thank You to millans666 For This Useful Post:

A bez Sidera ti nije krešovalo? Ali onda bez Sidera nisi imao ni sadržaj peča u igrici zar ne? Ili možda jesi? Koliko mi se čini da bi imao sadržaj peča u svojoj igrici mora Sider da ti bude uključen! Meni krešuje sa Siderom naravno na nekih 7-8 utakmica, nekad i manje, što je šteta jer peč je zaista izuzetan i da nije tog povremenog krešovanja peč bi bio sam vrh nad vrhovima! Što je najnezgodnije meni krešuje posle odigrane utakmice kada izlazim u meni Master lige, i utakmica ostane nezapamćena i to je najveći problem ovog peča, da je bar najpre sejvuje pa onda krešuje ne bi bio toliki proglem a ovako utakmicu kao da nisi ni igrao a ponekad se baš oznojiš da postigneš dobar rezultat naravno i nikako ti ne prija da ti ta utakmica ostane nesejvovana haha! Dakle da ne dužim samo kratko pitanje da ponovim znači bez Sidera ti ne krešuje a imaš sadržaj peča? Ako je tako onda je super, ali bojim se da bez uključenog Sidera nema ni peča u igrici hahaha!

Steam ID:
    J1gs4w

Bez sider-a meni nije kresovala igra. Mada nekima vidis i da sa sider-om sljaka skroz normalno, bez kresovanja. Vec pricali u nekoj temi o tome, ako je sider iskljucen gube se stadioni (sem onih koji su smesteni u .cpk fajlu, Partizanov i Zvezdin su u .cpk pa se oni npr. ne gube, ali velika vecina - da), scoreboard-ovi, team entrance...Naravno, sa sider-om je uzitak neuporedivo bolji, ali ako neko ima cesto kresovanje a ne pati mnogo bas za stadionima i onim navedenim stvarima, nemoj da brise pes i pec, neka proba sa sider-om na off i neka pika tako...

15. The Following User Says Thank You to millans666 For This Useful Post:

Bez sider-a meni nije kresovala igra. Mada nekima vidis i da sa sider-om sljaka skroz normalno, bez kresovanja. Vec pricali u nekoj temi o tome, ako je sider iskljucen gube se stadioni (sem onih koji su smesteni u .cpk fajlu, Partizanov i Zvezdin su u .cpk pa se oni npr. ne gube, ali velika vecina - da), scoreboard-ovi, team entrance...Naravno, sa sider-om je uzitak neuporedivo bolji, ali ako neko ima cesto kresovanje a ne pati mnogo bas za stadionima i onim navedenim stvarima, nemoj da brise pes i pec, neka proba sa sider-om na off i neka pika tako...
    Hvala na odgovoru. Naravno ne pada mi napamet da brišem PES 17 ni ovaj SLS peč. To mi je omiljena fudbalska igrica i omiljen peč. Sa Siderom naravno užitak je neuporedivo bolji jer je fenomenalno kada recimo sa Zvezdom igraš domaću ligu i odeš na gostovanje Mladosti u Lučanima ili Radniku u Surdulici ili Napretku u Kruševcu i tamo te dočekaju originalni Stadioni tih timova a ne neke grdosije od stadiona sa 70.000 gledalaca. Znači zaista sa Siderom i ovim odličnim domaćim a i gomilom stranih stadiona koje su ovi momci obezbedili, pa još i sa originalnim Skorbordovima i još gomilom stvari koje u Sideru ima, sve to pruža vrhunski užitak.

Inače, imam ja još jedan odličan peč na PES 17 koji mi je takođe najpre krešovao ali sam ja bukvalno Sider tog peča ručno menjao, sam ubacivao neke nove parametre, menjao u onaj fajl "Sider.ini" neke detalje, ubacivao neke "lua" module i ako mi veruješ sada ne krešuje a napravio sam ga po sopstvenom ukusu onako sa puno uvezenih stadiona, sa uvezenim travama da izgleda onako kao PES 19 i zaista sada izgleda vrhunski. E tako nekako ću pokušati da sredim i ovaj sjajan SLS peč da mi ne krešuje a da Sider mogu da koristim naravno jer sa Siderom je doživljaj igranja zaista vrhunski.

Veliki pozdrav druže i mnogo prijatnih časova igranja PES ti želim!

17. The Following User Says Thank You to Ivan555 For This Useful Post:

Momci kako ukloniti jednu garnituru dresova Partizana, da imam opciju napraviti u igri

19. The Following User Says Thank You to Totall Foodball For This Useful Post:

Da ne znate možda razlog zašto mi igra stalno krešuje,a pritom normalno ulazim u sider

Ljudi u cemu je problem posle tri kols nase lige pred kraj utakmice dam gol ukoci slika moze da se izadje na tastaturu ali stoji mi igra zaledjena u cemu je problem

Quote Originally Posted by Totall Foodball View Post
    Ljudi u cemu je problem posle tri kols nase lige pred kraj utakmice dam gol ukoci slika moze da se izadje na tastaturu ali stoji mi igra zaledjena u cemu je problem
    Problem je najverovatnije sa Siderom jer je isti preopterećen sa gomilom detalja koje su momci kreatori ovog peča ubacivali da bi doživljaj igranja bio što bolji. Znaš šta je Sider ili ne znaš? To ti je onaj alat koji se, u ovom slučaju ovog peča, automatski uključuje čim kreneš da ulaziš u igricu! Možeš ga isključiti i onda zamrzavanja verovatno uopšte neće biti ali onda nećeš imati veliku većinu stadiona u igrici, nećeš imati ni ove Skorbordove za svaku ligu posebne, i nećeš imati još gomilu detalja, jer sve te detalje Sider pokreće naravno. Ako umeš nekako da sam promeniš Sider ili bar u postojećem malo promeniš neke detalje onda ćeš smanjiti zamrzavanje igrice na najmanju moguću meru. Ja sam promenio Sider i ubacio jedan novi Stadion server i sada putem njega igram ovaj peč, zamrzavanja gotovo da nema, samo jednom se dogodilo u nekih 40 utakmica. Kada budem odradio još neke stvari i još malo poboljšao Sider zamrzavanja uopšte neće biti siguran sam.

23. The Following User Says Thank You to Ivan555 For This Useful Post:

u kom su delu vasi dresovi jel u data ili dwnload

25. The Following User Says Thank You to Totall Foodball For This Useful Post:

27. The Following User Says Thank You to AleksaDjune For This Useful Post:

Amateur Beli17's Avatar

Христос Васкрсе,него имам питање,када оћу да правим свој тим и када треба да нађем лого на нету,или буде премали,или мутан,никако не могу да убодем величину,која резолуција је потребна за добар и оштар лого??

29. The Following User Says Thank You to Beli17 For This Useful Post:

Sve sam uradio kao i inace instalirao PES 2017, pa onda tek sve po redu skinuo, raspakovao, instalirao u folder gde mi je PES, crn ekran cak ne vrti onaj kruzic u uglu, odradim zimski update, opet crn ekran nigde nista. Jel moze neka pomoc molim vas ceo dan cekam sve da se skine i instalira, i ono nista.

31. The Following User Says Thank You to antetokumpo34 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by antetokumpo34 View Post
    Sve sam uradio kao i inace instalirao PES 2017, pa onda tek sve po redu skinuo, raspakovao, instalirao u folder gde mi je PES, crn ekran cak ne vrti onaj kruzic u uglu, odradim zimski update, opet crn ekran nigde nista. Jel moze neka pomoc molim vas ceo dan cekam sve da se skine i instalira, i ono nista.
    Momci sve ok promasio sam samo folder za instalaciju, patch je odlican pozz

33. The Following User Says Thank You to antetokumpo34 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Beli17 View Post
    Христос Васкрсе,него имам питање,када оћу да правим свој тим и када треба да нађем лого на нету,или буде премали,или мутан,никако не могу да убодем величину,која резолуција је потребна за добар и оштар лого??
    Ne mozes nista tu da uradis, jednostavno je tako. Nijedna slika nece biti normalna kada je importujes kroz igru. Folder sa grbovima se nalazi u sls2017 cpk-u, ali nisam siguran da grb tima PES Serbia postoji u tom folderu. Ako znas kako se i sta radi, probaj da ga linkujes i ubacis tako sto ces koristiti ID tima Pes Serbia i grb koji zelis da ubacis. Toliko ti mogu pomoci. Nisam upalio racunar mesec dana, a tesko da cu jos toliko.. Cisto info da ne mislite da necu da vam odgovorim.

Quote Originally Posted by AleksaDjune View Post
    Ima neko editor za PES 2017 ?
    Potrazi na netu. Najbolji ti je PES 2018 Editor V3.0 by ejogc327. Nemoj da te zbuni ovo PES 2018, postoji u njemu opcija i za PES 17 i radi odlicno. Imas i video kako se koristi.

u kom su delu vasi dresovi jel u data ili dwnload
    Dresovi se nalaze u fajlu sls2017.cpk koji se nalazi u downpack folderu.

Momci kako ukloniti jednu garnituru dresova Partizana, da imam opciju napraviti u igri
    Mislim da moze preko PES 2018 Editor V3.0 by ejogc327.

35. The Following User Says Thank You to vukasin98 For This Useful Post:

Da li neko ako ima vremena od vas moze da uradi novi dres za Metalac eo tu mozete naci medju poslednjim objavama https://www.facebook.com/fkmetalacrs/?epa=SEARCH_BOX

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast