Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 131

Thread: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Amateur Conee's Avatar

Default Odg: Re: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Quote Originally Posted by vukasin98 View Post
    Zamolio bih da pitanja za stadion server postavljate u temi predvidjenoj za to.
    u redu.

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Default Re: Odg: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Jel ima jos neki link za update? Ne znam da li sam jedini kome ovaj link nece da se otvori

Default Odg: Re: Odg: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Quote Originally Posted by Nikola.1996 View Post
    Jel ima jos neki link za update? Ne znam da li sam jedini kome ovaj link nece da se otvori
    Nema. Ocisti istoriju ili promeni pretrazivac.

Default Re: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Posle nekoliko pokusaja je uspelo. Upravo skidam. Hvala ljudi na svemu

5. The Following User Says Thank You to Nikola.1996 For This Useful Post:

Super Star Petar Milanovic's Avatar

Default Odg: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Quote Originally Posted by danilo123 View Post
    Svaka čast za peč,doktorski odrađeno!
    Samo zašto su ocene igrača drugačije u odnosu na PES 2019 peč i koje su po vama ocene realnije(ovaj peč ili za 19)?
    Zato što su u 2019 ubačene prvo moje ocene koje sam radio u samostalnom apdejtu, a nakon toga se prešlo na FM ocene za poslednji apdejt. Za 2017 smo ocene radili proizvoljno, ali i uz pomoć FM-a. Mada u nekim slučajevima ni FM ne pomaže; Faruk Bihorać iz N. Pazara je na FM krilni igrač, a u stvarnosti igra CB/DMF, tako da smo osuđeni na sopstvenu intuiciju. Za koju bih rekao da je dobra, ali na vama je da procenite. E sad, druga stvar. Par dana pre izbacivanja peča je primećeno da fale neki igrači u klubovima, pa su dorađeni. Dakle, kod nas prelazni rok ne važi. Dolazi ko kad hoće, i isto tako odlazi. Tako da ukoliko neko fali, izvinjavamo se, ali nije do nas. Sportski pozdrav i uživajte!

7. The Following User Says Thank You to Petar Milanovic For This Useful Post:

Amateur Beli17's Avatar

Default Re: Odg: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Јел само ја имам проблем да када хоћу да едитујем оцене за ове нове играче Јирку Иванића итд,да им се фаца с**** нпр Јирка ми је добио дугу косу,поправио сам али не знам да ли могу некако да изедитујем оцене а да ми не с**** њихове фаце

Default Odg: Re: Odg: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Quote Originally Posted by Beli17 View Post
    Јел само ја имам проблем да када хоћу да едитујем оцене за ове нове играче Јирку Иванића итд,да им се фаца с**** нпр Јирка ми је добио дугу косу,поправио сам али не знам да ли могу некако да изедитујем оцене а да ми не с**** њихове фаце
    To je greska u samoj igri. Skini ejogc editor i preko njega mozes da menjas ocene.

10. The Following User Says Thank You to vukasin98 For This Useful Post:

Svaka cast za update, nema sta, sve na mestu... Uzivancije je igrati i samleti sve sa Partizanom. Jedno pitanje samo, da li je moguce promeniti navijacke pesme nekim novim? I ako je moguce, ako moze neko da objasni kako to ide. I hvala

12. The Following User Says Thank You to napredpartizan For This Useful Post:

Amateur Beli17's Avatar

Default Re: Odg: Re: Odg: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

To je greska u samoj igri. Skini ejogc editor i preko njega mozes da menjas ocene.
    Пробао сам сада са тим едитором и ништа се не дешава урадио сам све како треба,али не уписује вредности тј оцену у игру,и даље стоји Јирка-67 уместо да се повећа

Default Odg: Re: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Quote Originally Posted by napredpartizan View Post
    Svaka cast za update, nema sta, sve na mestu... Uzivancije je igrati i samleti sve sa Partizanom. Jedno pitanje samo, da li je moguce promeniti navijacke pesme nekim novim? I ako je moguce, ako moze neko da objasni kako to ide. I hvala
    Moguce je, ali vec sam rekao nekoliko puta da sve sto sami menjate radite na sopstvenu odgovornost tako da ces morati sam da se snadjes.

Пробао сам сада са тим едитором и ништа се не дешава урадио сам све како треба,али не уписује вредности тј оцену у игру,и даље стоји Јирка-67 уместо да се повећа
    Pa da si uradio kako treba radilo bi. Pogledaj prvo kako se koristi editor pa pokusaj ponovo.

Amateur Beli17's Avatar

Default Re: Odg: Re: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Moguce je, ali vec sam rekao nekoliko puta da sve sto sami menjate radite na sopstvenu odgovornost tako da ces morati sam da se snadjes.

Pa da si uradio kako treba radilo bi. Pogledaj prvo kako se koristi editor pa pokusaj ponovo.
    https://www.youtube.com/watch?v=-BgCsidCR2k&t=93s Све сам испратио као у овом видеу али не иде,и даље не уписује оцену

Default Odg: Re: Odg: Re: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

https://www.youtube.com/watch?v=-BgCsidCR2k&t=93s Све сам испратио као у овом видеу али не иде,и даље не уписује оцену
    Pa nesto ne radis kako treba. Skini ejogc editor za PES 18 (u njemu postoji opcija za PES 17) i probaj preko njega. A sada bih te zamolio da ne spamujemo temu vise. Postavio si pitanje i dobio si odgovor, a kao sto sam vec rekao, sve sto radite sami (menjate ocene, ubacujete stadione, kopacke, lopte..) radite na sopstvenu ruku i tu vam ne mozemo pomoci.

17. The Following User Says Thank You to vukasin98 For This Useful Post:

Default Odg: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Bravo drugari, sjajan posao ste uradili! Odličan update! Sa ovim vašim pečom i sada sa ovim update-om učinili ste da PES 17 bude brutalno dobar! Skinuo sam sada ovaj update, ubacio ga, odigrao nekoliko utakmica, i sve je super, bravo, biće sada još veće uživanje igrati sa ovim vašim pečom! Sada se može SLS igrati na PES 17 u punom sjaju! Majstori ste, alal vam vera, vrhunski odrađen peč! Puno puno hvala drugari! Pozdrav i sve najbolje!

19. The Following 2 Users Say Thank You to Ivan555 For This Useful Post:

Dobro, mozes li me barem uputiti gde se nalazi navijanja na samom pecu, pesu? Jer nikako ne mogu da ih nadjem

Da li je još neko imao problema pri instalaciji, kada stigne recimo u toku instalacije do sls2017_fac.cpk , izbacuje error(gdje nudi abort,retry i ignore) išao par puta na retry opet isto i nakon što odem na ignore, svaku narednu stavku koju instalira (prva naredna je sls.2017_music.cpk) ista stvar..i tako za svaki put..a instalacija je pokrenuta na čist pes..Pomoć?

Dobro, mozes li me barem uputiti gde se nalazi navijanja na samom pecu, pesu? Jer nikako ne mogu da ih nadjem
    Spakovane su u neki cpk fajl u downpack folderu, ne znam napamet u koji.

Quote Originally Posted by BGavric View Post
    Da li je još neko imao problema pri instalaciji, kada stigne recimo u toku instalacije do sls2017_fac.cpk , izbacuje error(gdje nudi abort,retry i ignore) išao par puta na retry opet isto i nakon što odem na ignore, svaku narednu stavku koju instalira (prva naredna je sls.2017_music.cpk) ista stvar..i tako za svaki put..a instalacija je pokrenuta na čist pes..Pomoć?
    Niko se nije javio sa tim problemom. Proveri velicine fajlova jer je mozda doslo do prekida pri preuzimanju. Obavezno iskljuci antivirus prilikom preuzimanja i instalacije.

Quote Originally Posted by BGavric View Post
    Ja sam imao sličan problem i kod mene je rješenje bilo da skinem ponovo part 5 (pratio sam instalaciju i otprilike pogađao da je taj part u pitanju).Kad sam ga skinuo ponovo i pokrenuo instalaciju sve je glatko odrađeno.Na osnovu svog iskustva pretpostavljam da ti neki od 6 fajlova nije dobro skinut.

Pa to bi trebalo da je fajl chant.cpk.I ja sam zainteresovan za editovanje navijanja,pisao je već Vukašin da nije jednostavno i da malo istražujemo sami.Za pes 2009 sam pravio navijanje bez problema ali vidim da je ovo nešto potpuno drugačije.

Amateur Beli17's Avatar

Извините што спамујем него ме интересује пошто сам видео у печу СЛС за пес 19 да Звезда има још нека друга навијања осим ових за 17,да ли то некако може да се убаци тј да ли има линк за та навијана Звездина из песа 19? Хвала унапред..

Извините што спамујем него ме интересује пошто сам видео у печу СЛС за пес 19 да Звезда има још нека друга навијања осим ових за 17,да ли то некако може да се убаци тј да ли има линк за та навијана Звездина из песа 19? Хвала унапред..
    To treba da pitas u temi za PES 19 a ne ovde.

27. The Following User Says Thank You to vukasin98 For This Useful Post:

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast