Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast
Results 121 to 140 of 164

Thread: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Default Odg: Re: Odg: Re: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Quote Originally Posted by Beli17 View Post
    Људи једно глупо питање,мењао сам музику у селектору за печ на ЕПИК и сад не могу да вратим на музику са Светског Првенства,не смета ми ништа него је мало гласније па бих више волео да вратим ону ако је могуће
    Iskreno, pojma nemam. Muzika je spakovana u sls2017_music ja mislim, pa procackaj tu nesto.

Quote Originally Posted by zokistojke022 View Post
    pozdrav,instalirao sam patch , i sve odradio kako treba i kad udjem u igricu da je pokrenem izadje samo crni ekran?
    Promasen folder. Kada pokrenes instalaciju bitno je da izaberes tacnu lokaciju gde ti se PES 17 nalazi.

2. The Following User Says Thank You to vukasin98 For This Useful Post:

Default Re: Odg: Re: Odg: Re: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Quote Originally Posted by vukasin98 View Post
    Iskreno, pojma nemam. Muzika je spakovana u sls2017_music ja mislim, pa procackaj tu nesto.

Promasen folder. Kada pokrenes instalaciju bitno je da izaberes tacnu lokaciju gde ti se PES 17 nalazi.

ljudi instalirano u c/program files/pro evolution soccer 2017

Default Odg: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Ja ti kazem da si promasio folder, ti teras po svom. Kakvu pomoc onda tacno trazis od nas?

5. The Following User Says Thank You to vukasin98 For This Useful Post:

Default Re: Odg: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Ja ti kazem da si promasio folder, ti teras po svom. Kakvu pomoc onda tacno trazis od nas?
    upravu si,sad sam nasao gresku,instalar mi pes17 u program files x86,a ne u obican program files..sad sam stavi da se instalira..u svakom slucaju hvala,pa ako neko bude imao isti problem pomoce mu da resi problem..hvala

7. The Following User Says Thank You to zokistojke022 For This Useful Post:

e sad imam drugu gresku u patchu,dosao sam do euroligaske prve utakmice u be come legend,i kad se zavrsi utakmica ostane crn ekran?

Amateur Beli17's Avatar

Quote Originally Posted by zokistojke022 View Post
    e sad imam drugu gresku u patchu,dosao sam do euroligaske prve utakmice u be come legend,i kad se zavrsi utakmica ostane crn ekran?
    Момци су лепо рекли да око тога не могу ништа да ураде,тако је како је,печ је огроман и како је велики и овако екстра ради,и мени се некада крешеви дешавају на пример у гејм плену итд,али ту не можемо ништа

Default Odg: Re: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Quote Originally Posted by zoro17 View Post
    Moze li mi neko poslati nekako ID timova?
    Skines editor i sam nadjes ID koji ti treba.

Default Re: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Kako to da uradim? Sta tacno treba da skinem? Ako bi mi neko mogao pomoci bio bih mu veoma zahvalan, posto je to jedina stvar oko koje mi treba pomoc, sve ostalo bih mogao sam da naucim.

Quote Originally Posted by zoro17 View Post
    Kako to da uradim? Sta tacno treba da skinem? Ako bi mi neko mogao pomoci bio bih mu veoma zahvalan, posto je to jedina stvar oko koje mi treba pomoc, sve ostalo bih mogao sam da naucim.
    Skines recimo PES 2017 Editor 1.2 Beta by Devil Cold52. Raspakujes fajl koji si skinuo, pokrenes preko administratora, ides File->Open i ocitas EDIT00000000 fajl iz Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2017\psrb foldera. Zatim izaberes red gde pise Teams. U jednom pravougaoniku stoji broj iznad kog pise Team ID i to ti je sva nauka.

Default Re: Odg: Re: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Skines recimo PES 2017 Editor 1.2 Beta by Devil Cold52. Raspakujes fajl koji si skinuo, pokrenes preko administratora, ides File->Open i ocitas EDIT00000000 fajl iz Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2017\psrb foldera. Zatim izaberes red gde pise Teams. U jednom pravougaoniku stoji broj iznad kog pise Team ID i to ti je sva nauka.
    e hvala ti puno <3

Imam jos samo jedan problem. Napravio sam novi zvezdin dres, nasao sam ID zvezde kao sto si rekao, u folderu Data sam preko CriPackedFileMaker-a otvorio dt34_win sam izvukao folder sa zvezdinim ID brojem (4025 u ovom slucaju). Napravio sam folder koji je u sebi sadrzi common-character0-model-character-uniform-team;texture i u folder "texture" sam ubacio moj novi dres, a u folder "team" sam ubacio Zvezdin ID. Napravio sam od svega toga cpk fajl koji sam ubacio u pes 2017/download. Mislio sam da sam zavrsio sve kad sam sa dp file list generatorom selektovao cpk koji sam prethodno napravio, ali kada sam usao u pec, izgledalo je kao da peca nema, kao cist pes 2017. Mozes li mi molim te pomoci i reci gde sam pogresio, da li sam cpk fajl trebao ubaciti u neki drugi folder ili u cemu je rec?

Rekao sam to vec nekoliko puta, kada nesto sami menjate ili naknadno ubacujete, to radite na sopstvenu odgovornost i mi vam tu ne mozemo i necemo pomagati. Zasto nisi napravio backup fajlova? I ne moze tako da se radi. Dresovi su smesteni u sls2017.cpk koji se nalazi u downpack folderu a ne u Data folderu. Fajlovi peca se nalaze samo u downpack folderu a ti si cackao fajlove default PES-a 17. Eto, toliko ti mogu pomoci a u buduce na ovakva pitanja ne odgovaram.

vukasin98 Vukasine Svaka Cast Za Pec VRHHHHH ODradjeno Samo Jedno Pitanje Dali Cete Odraditi Novi Scorerboard Od Arena Sport 1 Msm Samo Da Fali To Ovom Patchu Inace Svaka Vam Cast Najbolji Patch Sto Sam Igrao Svaka Cast I Za Navijanja I Za Baklje svaka cast Beskonačno sam zahvalan Sto Nam Obogucavate Da Imamo Ovakav Patch Pozzz.

18. The Following User Says Thank You to Markohazard08 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Markohazard08 View Post
    vukasin98 Vukasine Svaka Cast Za Pec VRHHHHH ODradjeno Samo Jedno Pitanje Dali Cete Odraditi Novi Scorerboard Od Arena Sport 1 Msm Samo Da Fali To Ovom Patchu Inace Svaka Vam Cast Najbolji Patch Sto Sam Igrao Svaka Cast I Za Navijanja I Za Baklje svaka cast Beskonačno sam zahvalan Sto Nam Obogucavate Da Imamo Ovakav Patch Pozzz.
    Hvala na pohvalama. Nazalost, sa moje strane nece biti vise nikakvih apdejtova za PES 17 pa samim tim ni novi scoreboard. Ako se neko seti i napravi, moze slobodno da okaci u ovoj temi ili u temi za scoreboard-ove.

nema veze vule i ovako ste dobar posao odradili svaka cast kapa do poda sto bi nas narod rekao nije obavezno nego ako nekada budez zeleo da uradis pa ti mi i nama izadji u susret pozzz majstore.

Default Re: PES 2017 SuperLigaSrbije 18/19 Season Patch

Quote Originally Posted by Markohazard08 View Post
    Quote Originally Posted by DavidNeymar View Post
    Milos987 Milose znam da nije tema ovde ali molimte hoces da uradis novi scorerboard za arenu sport 1 pes 2017 sls patch 2018/2019 ako moozes i ako budes imao vremena molim te
    Neki novi momenti. Prestalo je smaranje za Copa America peč, sad će da krene za AS scoreboard. Koliko vremena si utrošio ovde da smaraš sve žive i da praviš 1.000.000 naloga, sa kojih stalno ponavljaš jedno te isto, mogao si i sam naučiti kako se radi...

22. The Following 2 Users Say Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Ja Nesmaram samo sam pitao i dobio sam odgovor i to je to.

Vukasine nebi da smaram al stvarno bi zeleo da ti licno uradis novi scorerboard od arene sport ako budes imao vremena hoces uraditi i jos jednom izvini na smetnji i nemoj mi dati ban samo sam pitao...

Amateur Beli17's Avatar

Quote Originally Posted by DavidNeymar View Post
    Vukasine nebi da smaram al stvarno bi zeleo da ti licno uradis novi scorerboard od arene sport ako budes imao vremena hoces uraditi i jos jednom izvini na smetnji i nemoj mi dati ban samo sam pitao...
    Брате,схвати молим те питао си исто сто пута,НЕЋЕ више бити печева или било чега за ПЕС 17,то је то од Вулета што се тиче седамнаестице

Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast