Results 1 to 10 of 10

Thread: 10.Kolo Kladionice

  1. #1
    IPes Шоми's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Београд
    Posts
    4,580

    Default 10.Kolo Kladionice

    23.Oktobar:

    21:00 Hofenhajm - Lion
    21:00 Mancester J. - Juventus

    24.Oktobar:

    21:00 Borusija D. - Atletiko M.
    21:00 Galatasaraj - Salke
    21:00 Liverpul - Crvena Zvezda

    25.Oktobar:

    18:55 Anderleht - Fenerbahce
    18:55 Lajpcig - Seltik
    21:00 Marsej - Lacio
    21:00 Rendzers - Spartak M.
    21:00 Viljareal - Rapid B.

  2. #2

    Default Re: 10.Kolo Kladionice

    23.Oktobar:

    21:00 Hofenhajm - Lion 1
    21:00 Mancester J. - Juventus X

    24.Oktobar:

    21:00 Borusija D. - Atletiko M. 1
    21:00 Galatasaraj - Salke X
    21:00 Liverpul - Crvena Zvezda 1

    25.Oktobar:

    18:55 Anderleht - Fenerbahce X
    18:55 Lajpcig - Seltik 1
    21:00 Marsej - Lacio X
    21:00 Rendzers - Spartak M. X
    21:00 Viljareal - Rapid B. 1

  3. #3
    Cerak United pumba's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    558

    Default Re: 10.Kolo Kladionice

    23.Oktobar:

    21:00 Hofenhajm - Lion 1
    21:00 Mancester J. - Juventus X

    24.Oktobar:

    21:00 Borusija D. - Atletiko M. 1
    21:00 Galatasaraj - Salke 1
    21:00 Liverpul - Crvena Zvezda 1

    25.Oktobar:

    18:55 Anderleht - Fenerbahce X
    18:55 Lajpcig - Seltik 1
    21:00 Marsej - Lacio X
    21:00 Rendzers - Spartak M. 1
    21:00 Viljareal - Rapid B. 1

  4. #4
    Super Star cevali's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Aleksinac
    Posts
    3,163

    Default Re: 10.Kolo Kladionice

    23.Oktobar:

    21:00 Hofenhajm - Lion 1
    21:00 Mancester J. - Juventus x

    24.Oktobar:

    21:00 Borusija D. - Atletiko M. 2
    21:00 Galatasaraj - Salke 1
    21:00 Liverpul - Crvena Zvezda x

    25.Oktobar:

    18:55 Anderleht - Fenerbahce 2
    18:55 Lajpcig - Seltik 1
    21:00 Marsej - Lacio 1
    21:00 Rendzers - Spartak M. 1
    21:00 Viljareal - Rapid B. 1

  5. #5

    Default Re: 10.Kolo Kladionice

    23.Oktobar:

    21:00 Hofenhajm - Lion X
    21:00 Mancester J. - Juventus X

    24.Oktobar:

    21:00 Borusija D. - Atletiko M. 1
    21:00 Galatasaraj - Salke X
    21:00 Liverpul - Crvena Zvezda 1

    25.Oktobar:

    18:55 Anderleht - Fenerbahce 2
    18:55 Lajpcig - Seltik 1
    21:00 Marsej - Lacio 2
    21:00 Rendzers - Spartak M. 2
    21:00 Viljareal - Rapid B. 1

  6. #6
    Црно-бели! grobarinbgd's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Блокови батице
    Posts
    2,174

    Default Odg: 10.Kolo Kladionice

    23.Oktobar:

    21:00 Hofenhajm - Lion 1
    21:00 Mancester J. - Juventus 2

    24.Oktobar:

    21:00 Borusija D. - Atletiko M. X
    21:00 Galatasaraj - Salke X
    21:00 Liverpul - Crvena Zvezda 1

    25.Oktobar:

    18:55 Anderleht - Fenerbahce 1
    18:55 Lajpcig - Seltik 1
    21:00 Marsej - Lacio X
    21:00 Rendzers - Spartak M. 1
    21:00 Viljareal - Rapid B. 1

  7. #7

    Default Re: 10.Kolo Kladionice

    23.Oktobar:

    21:00 Hofenhajm - Lion x
    21:00 Mancester J. - Juventus 1

    24.Oktobar:

    21:00 Borusija D. - Atletiko M. 2
    21:00 Galatasaraj - Salke 2
    21:00 Liverpul - Crvena Zvezda 2

    25.Oktobar:

    18:55 Anderleht - Fenerbahce 2
    18:55 Lajpcig - Seltik 1
    21:00 Marsej - Lacio 2
    21:00 Rendzers - Spartak M. 2
    21:00 Viljareal - Rapid B. 1

  8. #8
    Regular
    Join Date
    Jan 2007
    Steam ID:
    Tandrchak
    Posts
    249

    Default Re: 10.Kolo Kladionice

    23.Oktobar:

    21:00 Hofenhajm - Lion 2
    21:00 Mancester J. - Juventus X

    24.Oktobar:

    21:00 Borusija D. - Atletiko M. 2
    21:00 Galatasaraj - Salke 2
    21:00 Liverpul - Crvena Zvezda 1

    25.Oktobar:

    18:55 Anderleht - Fenerbahce 1
    18:55 Lajpcig - Seltik X
    21:00 Marsej - Lacio 1
    21:00 Rendzers - Spartak M. 2
    21:00 Viljareal - Rapid B. 1

  9. #9

    Default Re: 10.Kolo Kladionice

    23.Oktobar:

    21:00 Hofenhajm - Lion 2
    21:00 Mancester J. - Juventus X

    24.Oktobar:

    21:00 Borusija D. - Atletiko M. X
    21:00 Galatasaraj - Salke X
    21:00 Liverpul - Crvena Zvezda 1

    25.Oktobar:

    18:55 Anderleht - Fenerbahce 2
    18:55 Lajpcig - Seltik X
    21:00 Marsej - Lacio X
    21:00 Rendzers - Spartak M. X
    21:00 Viljareal - Rapid B. 1

  10. #10
    Top Player VEK1NG's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Ispred kompa
    Steam ID:
    VEK1NG
    Posts
    886

    Default Odg: 10.Kolo Kladionice

    24.Oktobar:

    21:00 Borusija D. - Atletiko M. 2
    21:00 Galatasaraj - Salke
    21:00 Liverpul - Crvena Zvezda 1

    25.Oktobar:

    18:55 Anderleht - Fenerbahce X
    18:55 Lajpcig - Seltik 1
    21:00 Marsej - Lacio 2
    21:00 Rendzers - Spartak M. X
    21:00 Viljareal - Rapid B. 1

 

 

Similar Threads

  1. 16.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 7
    Last Post: 11-01-2016, 18:52
  2. 35.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 9
    Last Post: 04-09-2016, 14:08
  3. 34.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 8
    Last Post: 04-02-2016, 17:54
  4. 33.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 8
    Last Post: 03-20-2016, 12:33
  5. 32.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 9
    Last Post: 03-12-2016, 16:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •