Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 50

Thread: PC PSML Patch za sezonu 35

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Lightbulb PC PSML Patch za sezonu 35

Patch podržava poslednji DLC. Ako ubacite sve ovo, biće vam zgodno i za Online Divizije, MyClub, offline... Radi spajanje sa protivnicima.
    Kada izađe novi DLC, recimo 25. oktobra, potrudiću se da istog dana prepakujem stvari.

Patch ne utiče na rad igrice.

Download 1: https://www.mediafire.com/file/iz5q5...+sezona+35.zip
    - ovu arhivu s MNG dresovima raspakujte u WEPES folder (Documents\KONAMI\PRO EVOLUTION SOCCER 2019\WEPES)

Download 2: http://www.mediafire.com/file/3x93k0...+sezonu+35.zip
    - ovaj edit fajl sa imenima naših timova raspakovati u save folder (Documents\KONAMI\PRO EVOLUTION SOCCER 2019\VAŠ BROJ\save)

Download 3: http://www.mediafire.com/file/qrwtff...0_200E_x64.cpk
    - ovaj fajl sa grbovima (svim, uključujući MNG) i dresovima (svim, osim MNG) prebacite u download folder koji se nalazi tamo gde je instalirana igra,
    obično u C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\PRO EVOLUTION SOCCER 2019\download

*Download 3: ne sadrzi PSML Scoreboard i ljubicasti menu.

*Opciono, vezano za Download 3:
    Ako zelite PSML scoreboard i ljubicasti menu, pored ovoga gore, opet skinite i prebacite i onaj stari fajl:
    https://www.mediafire.com/file/6h5wd...0_103E_x64.cpk

• Obrišite prvo sav sadržaj WEPES foldera iz Vašeg Documents-a...

• Ubacite sve tri stvari gde je navedeno.

• Ovom metodom nije dovoljno samo prebaciti i igrati, morate sledeće uraditi u Editu igre:

Idete u Edit / Data Management / Import / Import Teams / i samo označite sve .ted fajlove (timske, naši timovi imaju prefiks MNG_).
    Zatim, Go to detailed, Next, Overwrite označite.
    Automatski će da se slažu sve slike i informacije, klub po klub, pa kad se završi kroz par minuta, instalirali ste patch i spremni ste za prebacivanje Vaših igrača, save team data u ML i igranje.

Pregled:

2. The Following 16 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Default Re: PC PSML Patch za sezonu 35

Fali export naših dresova, srediću i promeniti link pod Download 1 uskoro.

Sredjen link. Skinite i raspakujte ponovo to u WEPES folder (replace), pa u igri odradite import timova i takmičenja.

4. The Following 2 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    markonnni22

Da li je ikako moguce imati ovaj patch bez ovog skina? Bez uvrede, ali mi se ne svidja i ne zelim da imam. Dovoljno je samo sto si odradio licencu klubova i dresove. Svaka cast za ovolikim cimanjem, ali nije bilo potrebno

Moderator football-freak's Avatar
    Steam ID:
    footballfreak
    PSN ID:
    footballfreak994

skini prva dva filea a grbove ucitaj sam posebno i dobijes imena, dresove i grbove MNG lige ako se ne varam.

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Quote Originally Posted by makki22 View Post
    Da li je ikako moguce imati ovaj patch bez ovog skina? Bez uvrede, ali mi se ne svidja i ne zelim da imam. Dovoljno je samo sto si odradio licencu klubova i dresove. Svaka cast za ovolikim cimanjem, ali nije bilo potrebno
    A sta mu fali tacno? Jel nesto ruzno, lose? Ne volis ligu izgleda ili ti nesto drugo smeta. Koristi sta god ti volja.

8. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Steam ID:
    markonnni22

Quote Originally Posted by darko_pfc View Post
    A sta mu fali tacno? Jel nesto ruzno, lose? Ne volis ligu izgleda ili ti nesto drugo smeta. Koristi sta god ti volja.
    Kakav ti je to odgovor? Brate necu da mi se menja tema igrice ako nisam trazio isto. Nigde nije navedeno da ce se tema igre menjati niti glasalo, a drugo, ne vidim uospte zasto bi se menjala, a iskreno mi smeta prevelik logo i scoreboard.

Moje pitanje je bilo da li moze iako moze kako i zelim odgovor samo na to, a ne neke glupave komentare. Hvala.
    Zar je tesko bilo samo odgovoriti na moje pitanje: "Da Makki, mozes da igras bez skina, treba samo to i to da odradis i nikakve frke"?

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Kakvo glasanje, patch na PC nije obavezan, pravim za sebe i podelim da koristi ko hoce da koristi.

Da je bilo kulturnije pitanje ucinio bih nekome. Ovde sumnjam da je provokacija, inacenje ili pisanje po radu. Svakako, glupav komentar je da nije bilo potrebno. Mozda tebi ne treba. Meni jeste bilo potrebno cimanje. Volim da je malo lepse od obicnog, ruznog PES-a. Ulepsao sam bojama i simbolima lige. Meni ne fali nista tu, ne skodi (cak je najbolje sto sam ikada napravio i znam koliko sam truda ulozio), a ako je nekome estetski nesto ruzno neka zazmuri malo na jedno oko. I ponavljam, neka koristi ko hoce.

11. The Following 3 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Steam ID:
    markonnni22

Super si ti to odradio, ne sporim, i svaka cast, ali mi je dovoljno samo licenca i nista vise, pa zato pitam da li moze da se nesto uradi povodom toga, znaci samo ti fajlovi i kako? Nista mene vise ne zanima

Inace ne vidim nigde nekuluturno pitanje BTW, ali kako hoces...
    Opet imas neke cudne stavove, no dobro

Sedam Yoda's Avatar

A mogao si Darko i muziku neku normalnu da stavis... AC/DC recimo ili drug Metaliku ...da ne moram da smanjujem u igrici

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

Da budem krajnje otvoren, prvobitno nisam hteo nista da pisem jer ne zelim da se shvati pogresno s obzirom na poznatu cinjenicu da (vise) nisam u najkorektnijim odnosima sa Darkom. Evo Darko, da ti se obratim najiskrenije moguce javno, posto si me privatno blokirao - Na stranu neslaganja oko nebuloznih stvari oko statistike utakmica, nemam nista protiv tebe i postujem trud koji ulazes u svoj hobi i u ovu ligu. Medjutim, mislim da nije okej da menjas kompletan izgled MOG i SVACIJEG pesa u SVIM modovima koje igramo jer tu vec ulazis u nesto sto je licna stvar svakog ponaosob. Stavi to kao opcionalni dodatak pa ko hoce hoce. Uopste nije bitno da li je lepo ili nije, ja licno mislim da jeste ali to ne menja cinjenicu da nikog nisi pitao da li se slaze sa promenama u kompletnom pesu i da nameces svima u fazonu "Ako hocete dresove, morate da imate i sve ostalo u svim modovima koji me se uopste ne ticu". Ja ovaj patch necu ubaciti, ne zato sto mi se ne svidja (jer mi se svidja) i ne zato sto imam bilo sta protiv tebe (jer nemam), vec iz prostog razloga sto pokriva delove terena koje zelim da vidim. A ako cemo diskusuje resavati sa "ako ne zelis, ne moras", onda bolje da bataljujemo sve ovo...

15. The Following User Says Thank You to Tolle For This Useful Post:

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Jbg Makki, ne razumemo se nesto, mozda bi se uzivo bolje razumeli da nema lose namere.

Mnogo ima petljancije sa fajlovima. Najlaksi nacin je kao sto kaze freak, samo ti fale grbovi tad, skupis od svih sa sajta (trebalo bi da budu 256x256), ubacis u WEPES, pa u igri import team emblems, pa za svaki klub load odredjeni emblem.

O evo ga jos jedan trol. Ne menjam nikome izgled PES-a.

17. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

Znaci Arena Sport 5 stvarno prenosi utakmice mng lige? Okej...

19. The Following User Says Thank You to Tolle For This Useful Post:

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Slaze se logo arene sport 5 sa bojama MNG lige. Polako, isprobajte, dajte patch-u sansu, a ne u startu - necu, fuj, niste ni probali. Objasnicu i kako se lako vratiti na default. Ako je mnogima lose, naci ce se resenje za taj problem. Samo kazem kako stoje stvari. Relativno ste novi. Menjao sam mnogo toga jos od PES-a 2014 ili 2015 i niko se nije bunio za to nametnuto (pregrmi se). Uvek je bilo da neko ne koristi uopste i kad samo licencira MNG ligu. Zaista ne namecem i svako ima izbor, evo sad tek razumem da neko ima zelju (iako ste bar meni vas dvoje cudni, jos ne znam jel namerno kontriranje ili iskreno razmisljanje), ali u startu da stvorim i goli i obuceni patch nisam znao da treba.

Mogao sam napraviti i da birate svaki dodatak posebno, recimo svidja vam se (ili ne) PS4 controller i komande, svidjaju vam se (ili ne) animacije pre kick off-a, scoreboard, ukljucite ili iskljucite sta zelite, ali je za mnoge komplikovano to (plus ne bi radilo spajanje sa protivnicima u drugim modovima online, a ovako radi). Stavio sam tih par sitnica sve u jedan da se lakse instalira, koristi ili ne koristi, ali nisam znao da se nekome toliko ne dopada. Recimo ovaj patch godinama koriste i neki koji ne igraju MNG ligu i nikad im nije smetao scoreboard ili neka pocetna slika, ako dobijaju njima bitnu stvar, dresove svih ekipa.

21. The Following 2 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Steam ID:
    markonnni22

Nije poena u tome Darko. Stvarno vrhunski izlgeda i cenim tvoj trud, ali ja sam jedan od onih koji ne zeli da ima bilo kakav skin za PES. Licenca je jedina stvar koju trazim, a sve ostalo me ne zanima. Jednostavno me ne privlaci toliko, sto ne umanjuje cinjenicu da si ti odradio odlican posao ovde. I PTE sam prestao da koristim bas zbog tih cudesa. Nekome se svidja, a nekome nije uopste stalo do izgleda koliko samo do igre i licence. Nemoj da shvatis pogresno, super ti je posao i iskreno lepo izgleda, ali meni to nije potrebno u igrici.

Ko zna, ako u kasnijim verzijama PESa, odrade da Offline i Online budu kompatabilni, ne vidim onda zasto se ovako nesto ne bi cesce koristilo.

PS Voleo bih najvise kad bi ti mogao od ovoga da uzimas neku kintu, ako ne uzimas do sad...

Steam ID:
    footballfreak
    PSN ID:
    footballfreak994

Ne razumijem diskusiju. Necete patch? Ne instaliraje i to je to. Imate na psml siteu sve grbove, potrudite se i ubacite svaki sami, skinite prva dva fajla i tacka. Meni je patch fantastican a svako kome nesto smeta neka sebi napravi bolji. Stvarno bez ikakve zle namjere ali imate opcije u kojima ne umanjuje se neciji veliki trud.

Sent from my HTC Desire 630 dual sim using Tapatalk

24. The Following 2 Users Say Thank You to football-freak For This Useful Post:

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

Mesamo babe i zabe. Nijednog trenutka nisam rekao da je patch los vec kazem da to nije ni bitno u ovoj prici. Uopste nije vazno da li se nekome dopada ili ne dopada i uopste nije bitno da li Zika i Pera to koriste godinama. Ako hoces da promenis celopupan izgled MOJE igre na MOM kompu, ne mozes to da uradis tek tako bez ikakvog obavestenja i bez mog odobrenja. Je l' ja nemam pravo da ne zelim da mi pise "Arena Sport 5" kad igram Master Ligu ili MyClub? Ako zaista to ne uvidjas i ako mislis da se pretvaram samo da bih ti kontrirao iz cista mira, jbg, sta mogu. Samo trazim da ne menjas svojevoljno izgled mog pesa na mom kompu bez konsultacija sa mnom. To je sve.

Steam ID:
    footballfreak
    PSN ID:
    footballfreak994

Pa ne mjenja ti on. Ne skines i nista ti nije promjenjeno. Sam ubacis sebi grbove. Darko to radi za sebe i podjeli sa ostalima jer je to njegova volja. Nikom nista ne namece niti koga tjera da skine

27. The Following 2 Users Say Thank You to football-freak For This Useful Post:

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Quote Originally Posted by Tolle View Post
    Mesamo babe i zabe. Nijednog trenutka nisam rekao da je patch los vec kazem da to nije ni bitno u ovoj prici. Uopste nije vazno da li se nekome dopada ili ne dopada i uopste nije bitno da li Zika i Pera to koriste godinama. Ako hoces da promenis celopupan izgled MOJE igre na MOM kompu, ne mozes to da uradis tek tako bez ikakvog obavestenja i bez mog odobrenja. Ako zaista to ne uvidjas i ako mislis da se pretvaram samo da bih ti kontrirao iz cista mira, jbg, sta mogu. Samo trazim da ne menjas svojevoljno izgled mog pesa na mom kompu bez konsultacija sa mnom. To je sve.
    Nisam ti promenio, morao si ili mogao da vidis sta se dobija, morao si da skines, instaliras... Nisam to uradio umesto tebe. Ako zelis da vratis kako je bilo, znas za opciju na stimu?
    Poenta je da je 100% tacno da koristi ko hoce, da ne koristi ko nece, kome ne odgovara. Toga jeste bilo, par drugara trazilo default muziku ili publiku, sve sredim po zelji, ali vas nastup je nesto drugaciji, odnosno nevidjen do sada. Ne bih da se dalje raspravljam oko toga da li ce neko koristiti ovo ili ne.

29. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Steam ID:
    markonnni22

Quote Originally Posted by football-freak View Post
    Pa ne mjenja ti on. Ne skines i nista ti nije promjenjeno. Sam ubacis sebi grbove. Darko to radi za sebe i podjeli sa ostalima jer je to njegova volja. Nikom nista ne namece niti koga tjera da skine

A sta da je ko na PS4 gde po pravilniku moras da imas patch da bi igrao?(barem je tako bilo, sad nzm od ove sezone)

Uostalom ne shvatate poentu nasih komentara, nema veze, ja sam dobio info koji sam zeleo i to je to.

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

Prvo, nema "nas", ja govorim samo u svoje ime. I ne vidim nista u mom nastupu sto odudara od pristojnog, a neka me neko ispravi ako se ne slaze. Mada, utvrdili smo vec da su tvoji kriterijumi za to nesto ostriji od mojih. Ako je tebi obicno isticanje neslaganja sa tim da si bio bolji na utakmici bilo vredno blokiranja nakon meseci najnormalnije prijateljske komunikacije, ovo sada ti verovatno deluje kao napad hladnim oruzjem .

Ne bih ni ja da se raspravljam, a pogotovo ti necu traziti nikakve usluge. Od mene toliko....

Page 1 of 3 123 LastLast