Results 1 to 11 of 11

Thread: 7.Kolo Kladionice

  1. #1
    IPes Шоми's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Београд
    Posts
    4,560

    Default 7.Kolo Kladionice

    2.Oktobar:

    21:00 Lion - Sahtjor
    21:00 Mancester J. - Valensija

    3.Oktobar:

    18:55 PSZ - Crvena Zvezda
    21:00 Napoli - Liverpul
    21:00 Totenhem - Barselona

    4.Oktobar:

    18:55 Milan - Olimpijakos
    18:55 Anderleht - Dinamo Z.
    21:00 BATE - PAOK
    21:00 Krasnodar - Sevilja
    21:00 Ajntraht - Lacio

  2. #2

    Default Re: 7.Kolo Kladionice

    2.Oktobar:

    21:00 Lion - Sahtjor 1
    21:00 Mancester J. - Valensija X

    3.Oktobar:

    18:55 PSZ - Crvena Zvezda 1
    21:00 Napoli - Liverpul 2
    21:00 Totenhem - Barselona X

    4.Oktobar:

    18:55 Milan - Olimpijakos 1
    18:55 Anderleht - Dinamo Z. X
    21:00 BATE - PAOK 2
    21:00 Krasnodar - Sevilja 2
    21:00 Ajntraht - Lacio 2

  3. #3

    Default Re: 7.Kolo Kladionice

    2.Oktobar:

    21:00 Lion - Sahtjor 1
    21:00 Mancester J. - Valensija 1

    3.Oktobar:

    18:55 PSZ - Crvena Zvezda 1
    21:00 Napoli - Liverpul X
    21:00 Totenhem - Barselona X

    4.Oktobar:

    18:55 Milan - Olimpijakos 1
    18:55 Anderleht - Dinamo Z. 1
    21:00 BATE - PAOK 2
    21:00 Krasnodar - Sevilja 2
    21:00 Ajntraht - Lacio 2

  4. #4
    Црно-бели! grobarinbgd's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Блокови батице
    Posts
    2,168

    Default Re: 7.Kolo Kladionice

    2.Oktobar:

    21:00 Lion - Sahtjor X
    21:00 Mancester J. - Valensija 1

    3.Oktobar:

    18:55 PSZ - Crvena Zvezda 1
    21:00 Napoli - Liverpul X
    21:00 Totenhem - Barselona X

    4.Oktobar:

    18:55 Milan - Olimpijakos 1
    18:55 Anderleht - Dinamo Z. 1
    21:00 BATE - PAOK X
    21:00 Krasnodar - Sevilja 2
    21:00 Ajntraht - Lacio 1

  5. #5

    Default Re: 7.Kolo Kladionice

    2.Oktobar:

    21:00 Lion - Sahtjor 1
    21:00 Mancester J. - Valensija 1

    3.Oktobar:

    18:55 PSZ - Crvena Zvezda 2 (2-2 i 3+)
    21:00 Napoli - Liverpul 2
    21:00 Totenhem - Barselona 2

    4.Oktobar:

    18:55 Milan - Olimpijakos 1
    18:55 Anderleht - Dinamo Z. x
    21:00 BATE - PAOK 2
    21:00 Krasnodar - Sevilja 2
    21:00 Ajntraht - Lacio 2

  6. #6
    Super Star cevali's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Aleksinac
    Posts
    3,160

    Default Re: 7.Kolo Kladionice

    2.Oktobar:

    21:00 Lion - Sahtjor 1
    21:00 Mancester J. - Valensija 1

    3.Oktobar:

    18:55 PSZ - Crvena Zvezda x
    21:00 Napoli - Liverpul 2
    21:00 Totenhem - Barselona 1

    4.Oktobar:

    18:55 Milan - Olimpijakos 1
    18:55 Anderleht - Dinamo Z. x
    21:00 BATE - PAOK 1
    21:00 Krasnodar - Sevilja 2
    21:00 Ajntraht - Lacio x

  7. #7
    Super Star Prince94's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Република Српска
    Posts
    1,652

    Default Odg: 7.Kolo Kladionice

    2.Oktobar:

    21:00 Lion - Sahtjor 1

    21:00 Mancester J. - Valensija 1

    3.Oktobar:

    18:55 PSZ - Crvena Zvezda 1

    21:00 Napoli - Liverpul X

    21:00 Totenhem - Barselona 2

    4.Oktobar:

    18:55 Milan - Olimpijakos 1

    18:55 Anderleht - Dinamo Z. 1

    21:00 BATE - PAOK X

    21:00 Krasnodar - Sevilja X

    21:00 Ajntraht - Lacio 2

  8. #8
    Cerak United pumba's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    523

    Default Re: 7.Kolo Kladionice

    2.Oktobar:

    21:00 Lion - Sahtjor X
    21:00 Mancester J. - Valensija 1

    3.Oktobar:

    18:55 PSZ - Crvena Zvezda 1
    21:00 Napoli - Liverpul 2
    21:00 Totenhem - Barselona 1

    4.Oktobar:

    18:55 Milan - Olimpijakos 1
    18:55 Anderleht - Dinamo Z. 1
    21:00 BATE - PAOK 2
    21:00 Krasnodar - Sevilja X
    21:00 Ajntraht - Lacio X

  9. #9
    Regular
    Join Date
    Jan 2007
    Steam ID:
    Tandrchak
    Posts
    235

    Default Re: 7.Kolo Kladionice

    2.Oktobar:

    21:00 Lion - Sahtjor - 1
    21:00 Mancester J. - Valensija - X

    3.Oktobar:

    18:55 PSZ - Crvena Zvezda - 2
    21:00 Napoli - Liverpul - 2
    21:00 Totenhem - Barselona - 1

    4.Oktobar:

    18:55 Milan - Olimpijakos - 1
    18:55 Anderleht - Dinamo Z. - 1
    21:00 BATE - PAOK - 1
    21:00 Krasnodar - Sevilja - 2
    21:00 Ajntraht - Lacio - X

  10. The Following User Says Thank You to Real Madrid For This Useful Post:


  11. #10

    Default Re: 7.Kolo Kladionice

    2.Oktobar:

    21:00 Lion - Sahtjor 1
    21:00 Mancester J. - Valensija 1

    3.Oktobar:

    18:55 PSZ - Crvena Zvezda 1
    21:00 Napoli - Liverpul 2
    21:00 Totenhem - Barselona X

    4.Oktobar:

    18:55 Milan - Olimpijakos 1
    18:55 Anderleht - Dinamo Z. 1
    21:00 BATE - PAOK X
    21:00 Krasnodar - Sevilja 2
    21:00 Ajntraht - Lacio 2

  12. #11
    Top Player VEK1NG's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Ispred kompa
    Steam ID:
    VEK1NG
    Posts
    875

    Default Odg: 7.Kolo Kladionice

    2.Oktobar:

    21:00 Lion - Sahtjor X
    21:00 Mancester J. - Valensija X

    3.Oktobar:

    18:55 PSZ - Crvena Zvezda 1
    21:00 Napoli - Liverpul 2
    21:00 Totenhem - Barselona 2

    4.Oktobar:

    18:55 Milan - Olimpijakos 1
    18:55 Anderleht - Dinamo Z. 2
    21:00 BATE - PAOK X
    21:00 Krasnodar - Sevilja 2
    21:00 Ajntraht - Lacio X

 

 

Similar Threads

  1. 13.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 7
    Last Post: 10-18-2016, 06:04
  2. 33.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 8
    Last Post: 03-20-2016, 11:33
  3. 32.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 9
    Last Post: 03-12-2016, 15:03
  4. 31.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 9
    Last Post: 03-05-2016, 11:54
  5. 30.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 9
    Last Post: 02-28-2016, 13:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •