Results 1 to 8 of 8

Thread: Konkurs

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Default Konkurs

Poštovani menadžeri,

otvoren je konkurs za novi sastav upravnog odbora lige, kao i za ekipu koja će raditi i pomagati upravnom odboru oko vođenja iste. Ovo nije tema za pitanja čemu promene, šta se desilo i teme slične tome. Ovo je tema gde će svako moći da se prijavi i kaže gde i kako može da pomogne. Biće napisani i opisi poslova koji su potrebni da se rade, pa ukoliko neko ima iskrenu želju da pomogne daljem napretku lige svakako je dobrodošao i neka se prijavi u ovoj temi.

Opis poslova:

Članovi UO - Sam UO činiće 3 menadžera koji će samostalno donositi odluke koje su od značaja za regularnost takmičenja kao i dalji tok razvoja ove lige. Članovi UO moraju da budu posvećeni samom poslu koji se od njih očekuje, da svoj posao shvate ozbiljno i da obaveze koje su ispred njih završavaju časno i pošteno.

Izveštaji, kartoni i video izvetaji - Za ovaj posao trebaju da se prijave osobe koje imaju višak slobodnog vremena i koje mogu da odgovorno završe ovaj posao. Osobe koje neće da podlegnu pritiscima samih menadžera da ne prijave neku nepravilnost i da se na taj način naruši sistem takmičenja. Osobe koje se budu pijavile za ovaj posao, neće biti članovi UO ali makar jedan član UO mora da pomaže prilikom kontrole ili da nadgleda.

Transferi - Osoba koja će moći da prati transfere, njihovu ispravnost odnosno da uoči pokušaje malverzacije i da ih momentalno prijavi UO. Takođe je da beleži koji su igrači nestali i koji igrači imaju pravo preče kupovine, da redovno pred početak svakog roka obaveštava o tim igračima. proverava da li su se vratili u igru nakon nekog peča itd. Takođe ova osoba ili osobe nisu članovi UO ali član UO može da pomaže ili da radi zajedno sa njima.

Finansije - ovde bih voleo da se prijavi neko ko zaista može da se posveti reformama finansija i da prati stanje. Imaćemo promenu finansijskog dela pravilnika ali opet ostaje da je potrebna osoba koja se razume i može da pomogne oko istih.

Edit - Neko ko će pomagati Darku oko izrade dresova za ligu

Logistika - Ovaj deo bi trebao da radi neko od članova UO ali da imate na umu da je potrebna osoba koja može da komunicira sa ostatkom foruma, da na vreme obezbedi sve potrebne informacije kako ostatku UO, tako i ostalim članovima lige.

Ukratko to je to, slobodno ukoliko imate nekih pitanja, pitajte. Još jednom napominjem da ovo nije tema u kojoj će da se ispituje zbog čega smo povukli potez da se raspusti kompletan UO. Ovo je tema gde će se entuzijasti, ljudi koji zaista žele dobro samoj ligi, prihvatiti posla i nastaviti da vode dalje ligu onako kako ona zaslužuje. Zato još jednom apelujem da se prijave ljudi koji zaista žele da pomognu i da u svojoj prijavi napišu gde i kako mogu najviše da pomognu samoj ligi.

Kada je reč o samom funkcionisanju lige, nastavlja se sve po starom. Prelazni rok, počinje večeras u 20:00 i to se neće menjati. Samo funkcionisanje lige ide svojim tokom i trudićemo se da ovu promenu ne osetite ni najmanje.

Želim da se zahvalim sim članovima UO na trudu koji su uložili da liga funkcioniše normalno. Bilo je uspona i padova kao i u svakoj sferi naših života ali život ide dalje. Ova liga je veća od svakog pojedinca i nastaviće da živi i bez nas.

Ukoliko neko od članova sada već bivšeg sastava UO bude osetio potrebu da pomogne, super. Ukoliko ne, poštujem i to.

Ostalim članovima lige želim puno uspeha u predstojećem prelaznom roku i da Vam se sve želje ostvare.

Pozdrav i sve najbolje!

EDIT:

Jako je važno da ne prijavljujete druge i da govorite u tuđe ime. Da se ne komentarišu tuđe prijave Dakle prijavljujete sebe ukoliko želite da pomognete i napišete gde bi najviše mogli da pomognete.

2. The Following 6 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Moderator football-freak's Avatar
    Steam ID:
    footballfreak
    PSN ID:
    footballfreak994

Default Re: Konkurs

Evo ja bih da se prijavim. Iskustva imam, nije veliko ali mislim dovoljno. Vremena kako kad ali mislim dovoljno da pohvatam sve.

4. The Following 7 Users Say Thank You to football-freak For This Useful Post:

Prijava za UO, iako jos nisam dobio tim, mislim da bih bio dobar clan UO

6. The Following 5 Users Say Thank You to Sneg_Veje For This Useful Post:

Prijava za UO ovde sam vec 5 sezona sto mi je bilo dovoljno da upijem znanja da donosim velike ili male odluke sam. Pozdrav ☺

8. The Following 3 Users Say Thank You to Smailovicc For This Useful Post:

Prijava za UO, iskustva nemam ali imam zelju da radim na unapredjenju lige, za to ce se uvek naci vreme

10. The Following 7 Users Say Thank You to DjordjeZiga9 For This Useful Post:

Prijava.
    Razmisljao sam puno i rekao sam da necu medjutim uz svo postovanje novim clanovima ja koji sam ovde 4 sezone sam zelen a iskustvo sa pc jeste pozeljno ali tek dolazite mislim da bi glupo bilo da odmah udjete u UO. Tako da prijava

12. The Following 6 Users Say Thank You to MeGusta18 For This Useful Post:

Prijava za UO. Iskustva nemam ali imam veliku zelju da ova liga zivi i raste.

14. The Following 5 Users Say Thank You to spuzi For This Useful Post:

Prijava.
    Sedam godina sam skoro tu, dosta iskustva u PC a i sad evo PS4 ligama. Moja prijava je iskljucivo ako treba neka pomoc oko foto & video stvari za ligu, tu sam da pomognem oko toga, poz.

16. The Following 7 Users Say Thank You to vlakavlaka For This Useful Post: