Results 1 to 5 of 5

Thread: PES 6 na Windows 10, može li to?

Default PES 6 na Windows 10, može li to?

Uzeo sam nov komp i pre svega popizdeo što sam maltene bio primoran da instaliram win 10, jer kad sam probao da instaliram win 7, matična odluči da usb tastatura i miš odjednom prestanu da rade, iako su pre toga u BIOSu normalno radili. Nego ajde, na win 10 ću nekako i da se naviknem, ali ako bi mogao neko da mi pomogne i objasni kako da instaliram PES 6 na win 10, bio bih vam neizmerno zahvalan. Instalirao sam pa brisao jedno desetak puta i uvek kada uspe instalacija, kada probam da pokrenem igru, izađe error na kome piše: The game was not properly installed. Bilo kakav predlog je dobrodošao, i izvinjavam se ako postujem na pogrešnom mestu. Ako budem još morao da se odreknem jedinog krštenog PESa ikada kreiranog onda nek ide sve u peršun.

Regular gixnsczwb's Avatar

Default Re: PES 6 na Windows 10, može li to?

Quote Originally Posted by musampa89 View Post
    Uzeo sam nov komp i pre svega popizdeo što sam maltene bio primoran da instaliram win 10, jer kad sam probao da instaliram win 7, matična odluči da usb tastatura i miš odjednom prestanu da rade, iako su pre toga u BIOSu normalno radili. Nego ajde, na win 10 ću nekako i da se naviknem, ali ako bi mogao neko da mi pomogne i objasni kako da instaliram PES 6 na win 10, bio bih vam neizmerno zahvalan. Instalirao sam pa brisao jedno desetak puta i uvek kada uspe instalacija, kada probam da pokrenem igru, izađe error na kome piše: The game was not properly installed. Bilo kakav predlog je dobrodošao, i izvinjavam se ako postujem na pogrešnom mestu. Ako budem još morao da se odreknem jedinog krštenog PESa ikada kreiranog onda nek ide sve u peršun.
    Jesi probao compatibility mode?

3. The Following User Says Thank You to gixnsczwb For This Useful Post:

Jesam, probao sam i za XP (service pack 2 i 3), i za win 7 i za win 8. Sad je prestala da mi izlazi ta poruka The game was not properly installed, pokrenem pes.exe, u procesima u task manager-u mi stoji pes6.exe, ali igrica neće da se pokrene, ništa se ne desi. Najjače od svega je što mogu da uđem u settings, namestim sve kontrole za palicu, rezoluciju itd., ali sama igrica neće da se pokrene. Jel ima neko da igra pes na win 10, zanima me da li je to uopšte moguće? I da li ima razlike ako je igrica original sa cd-om ili neki image skinut s neta?

Uspeli smo drugar i ja nekako da ga napravimo da radi, skinuli smo neki random registry fajl sa nekog random foruma. Pokrenuli smo pes, ali sad ne kapiram zašto i dalje onako ponekad secka, kao da ima neki frame drop, a na ovom novom kompu to ne bi trebalo da bude tako. Nego to je manje bitno, bitno je da radi.

Quote Originally Posted by musampa89 View Post
    Uspeli smo drugar i ja nekako da ga napravimo da radi, skinuli smo neki random registry fajl sa nekog random foruma. Pokrenuli smo pes, ali sad ne kapiram zašto i dalje onako ponekad secka, kao da ima neki frame drop, a na ovom novom kompu to ne bi trebalo da bude tako. Nego to je manje bitno, bitno je da radi.
    Nije baš da je manje bitno. Mene itekako iritira to seckanje.. Valjda je stvar u tome da Windows 10 nije dobro optimizovan za starije igrice, zato secka. Bilo bi lepo ako je neko rešio ovaj problem da podeli to sa nama ovde.