Page 30 of 30 FirstFirst ... 20282930
Results 581 to 598 of 598

Thread: Glas naroda

Cerak United pumba's Avatar

Default Re: Glas naroda

Bojane pardon,nema sta da ga pozivas ovde. Vidite na steamu sta i kako

Па ово и пишем зато што на стиму нисмо могли нормално да разговарамо, да утичете на њега наравно ако хоћете и желите. Ја могу играти али исто тако можете писати и службени, ја тај меч не признајем јер нисам могао нормално играти и још у току утакмице време је текло док сам му писао, тако да апсолутно нерегуларна утакмица.

Ne radi se da li hocemo ili zelimo, ne mozemo da vrsimo pritisak na nekog da se mec ponovi. Pravilo glasi da svako kome secka u privh 15min treba da trazi ponovo odigravanje odmah. Nismo mi ovde policija nasuprot misljenju ljudi dogovorite se lepo, odrasli ste ljudi.

Одрасла особа се онако не понаша, ништа заборавите да сам било шта писао, ко је читао нека буде пажљив да му се не деси слично као мени.

Ako ne odigram preostale utakmice, molim da se pomere, zbog praznika sam tanak sa vremenom a i necu biti kod kuce par dana. Fala vi!

6. The Following User Says Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post:

Drugari, da bi se lakse u narednom periodu dogovarali, ko zeli, neka me doda u friends na steam. Nickname je KingPupka, lako me mozete pronaci. Ja trenutno ne mogu nikoga da dodajem, jer nisam potrosio 5$ na steam . Ako bude potrebno, potrosicu ili uplatiti, da mogu da dodam koga treba.

8. The Following User Says Thank You to Mihael For This Useful Post:

Nema nikog sa tim nazivom. Mozda si stavio nick a trebas username sa kojim Se logujes

Sent from my iPad using Tapatalk

Mozete na steamu naci onaj broj, lakse vam je tako

Quote Originally Posted by football-freak View Post
    Nema nikog sa tim nazivom. Mozda si stavio nick a trebas username sa kojim Se logujes

Sent from my iPad using Tapatalk
    Javicuse je na chatu, njemu sam poslao i odmah me je dodao, iz prve. KingPupka. Ako nece to, probaj sa mihaelhull. Evo ga i Friend Code 314000219.

EDIT: Nadoh tee sa kodom

13. The Following User Says Thank You to football-freak For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Mihael View Post
    Javicuse je na chatu, njemu sam poslao i odmah me je dodao, iz prve. KingPupka. Ako nece to, probaj sa mihaelhull. Evo ga i Friend Code 314000219.
    Vas dvojica se tek od danas imate na steamu?

15. The Following 3 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:

Quote Originally Posted by pumba View Post
    Da, tek od danas. Danas sam po prvi put aktivirao Friends opciju i pisao njemu i Heriju na mibbit chatu da me dodaju kad sam i u grupi napisao. Javicuse je uspeo iz prve, a Heri kao i ja ne moze da dodaje. E sad, zasto neki mogu da me pronadju po nick-u a neki ne mogu, to vec ne znam.

Super Star javicuse's Avatar

Quote Originally Posted by pumba View Post
    It's funny 'cause it's true
    Dodao sam ga preko dugmeta add-friend na friend listi, odvelo me na search, ukucao KingPupka i samo njega mi izbacilo.
    I meni, kao i Herryu, ne pokazuje odmah, ali sacekas 10ak sekundi i pronadje koga treba.
    A mozete i dati direktan link ka profilu - steam link

18. The Following User Says Thank You to javicuse For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar

Post Re: Glas naroda

A jel to nesto namerno ili slucajno skriven Mihael? Nisam upucen, prvi put cujem ovo da ne moze da se nadje na steam-u, pa jos i friend code.

Inace i ja ne mogu da dodajem. A valjalo bi da potrosim te pare, samo na koju glupost da se smislim... Neki noz za CS? Uh, to sad kosta na stotine...

Ne znam kako mislis da sam sakriven? Normalno je sve podeseno. Iskreno, friends na steam nisam koristio do juce niti me je to nesto interesovalo, tako da ne znam ako mislis na nesto posebno. Bilo je valjda i sa Saletom nedavno pa je pisao o tome na forumu, ne mogu ljudi da pronadju kad ukucas nick ili profile name, pa mora taj friend code. Eto, javicuse rece da je mene uspeo tako sto je sacekao 10-ak sekundi pa sam se pojavio, a FF nije tako htelo nikako. E sad, zasto nekome hoce a nekome nece, ne znam.

Poštovani menadžeri, ovim putem Vas obavestavam da je doslo do puča u prostorijama Cerak Uniteda. Upravni odbor je razrešen dužnosti i novi je preuzeo klub u svoje ruke.
    Prva stvar je menjanje imena u AC Milan, a druga je ona koja Vas više interesuje, klub prestaje sa dosadašnjom transfer politikom (samo igrači iz Premijer lige).
    Ovim putem obaveštavamo da su svi igrači na prodaju osim Vardija i Medisona, oni su pregotivne lobanje ipak.

Sportski pozdrav

22. The Following 10 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:

RASPRODAJA U CERAKU, NAVALI NARODE!!!

za bilo kog igraca koji vas interesuje, saljite PM, cimajte na steam, zovite na mob (cimanje STOP, gej STOP) i ce se dogovorimo nesto da svi budu zadovoljni.

24. The Following 2 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:

zamolio bih da mi otvorite drugi deo sezone......

26. The Following User Says Thank You to koca013 For This Useful Post:

Page 30 of 30 FirstFirst ... 20282930