Page 18 of 19 FirstFirst ... 816171819 LastLast
Results 341 to 360 of 376

Thread: Glas naroda

Cerak United pumba's Avatar

Default Re: Glas naroda

Siso mala

Moderator football-freak's Avatar
    Steam ID:
    footballfreak
    PSN ID:
    footballfreak994

Unatoč lošim igrama White Walkersa u zadnje vrijeme, navijači ne posustaju. Objavili su motivacijsku pjesmu za svoje igrače pa bi druga Darka zamolio ako je moguće da se ova numera nađe u nekom narednom patchu.

https://youtu.be/F0w0EqKfij8

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

3. The Following 4 Users Say Thank You to football-freak For This Useful Post:

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Nestala su mi 2 igrača.U pitanju su Serhio Arauho i Mirko Antonući.Bili su free agenti.Pretražio sam sve u free agentima i nisam ih našao.

Cao Veking, ako ih nemas u Editu, moras da ih ubacis preko editora. Ako se ne snalazis sa editorom zamoli Darka

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Vek1ng, evo tih i ostalih tvojih igraca u tvom timu, ti snimi u ML. https://www.mediafire.com/file/5n5id...MNG_Vek1ng.ted
    Naravno prebaci ovo u WEPES i u igri kad ides na Import Teams oznaci pored overwrite-a i ono drugo, "apply player and squad data", da bi bili prebaceni igraci.

Pumba, bas pomenuti dvojac ima pogresan overall na sajtu u odnosu na pesdb i igru. Osvezi svima kad mozes, zbog finansija. Ako treba pomoc neki dan tu sam.

7. The Following 6 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Hvala Darko, sredicu danas svima ovr. Necu da te cimam, dosta radis i bez toga. Hvala svakako

9. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:

Default Odg: Glas naroda

Kolege,

Ako moze savet sa cime snimate highlights posle utakmice za kacenje izvestaja. Ja za SS koristim fraps. Ako ima nesto bolje budite slobodni da sugerisete.

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Default Re: Odg: Glas naroda

Quote Originally Posted by DzajaPb View Post
    Kolege,

Ako moze savet sa cime snimate highlights posle utakmice za kacenje izvestaja. Ja za SS koristim fraps. Ako ima nesto bolje budite slobodni da sugerisete.
    Ja snimam sa bandicam. U principu svejedno je cime snimas samo je bitno da imas program da posle smanjis velicinu tog fajla, ja za to koristim freemake video converter. Sta god da treba cimaj na pm.

Default Re: Odg: Glas naroda

Quote Originally Posted by DzajaPb View Post
    Kolege,

Za SS nije lose ni F12, to je od stima. Za snimanje isto bandicam, samo promeni za snimanje dugme posto je po difoltu isto F12 kao na stimu ako budes slikao sa njim. I za smanjivanje fajla isto onaj freemake video konverter. Loki ti zna kako da skines onaj njihov logo koji bude na snimku ako ti to smeta. Mozes da mu pises, hoce da pomogne. Pre sam sve radio sa frapsom sto se tice snimanja i slikanja ali nesto se ove godine pes i fraps ne mirisu nikako, mnogo nekih bagova.

13. The Following User Says Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Quote Originally Posted by pumba View Post
    Hvala Darko, sredicu danas svima ovr. Necu da te cimam, dosta radis i bez toga. Hvala svakako
    Bas sam srecan kad vidim sa se ovako lepo slazete. Ovo je primer pravih odnosa i ligi i kako se prevazilaze problemi. Veliki plus imate od SV7

15. The Following 3 Users Say Thank You to senkavetra For This Useful Post:

PODRSKA ZA NUMMERO7

Nisam vise deo lige, ali moram da se obratim ovde povodom darkovog komentara gde sam i ja prozvan.

Pre svega zelim da pruzim podrsku nummeru, on je nedavno bio zrtva darkovog smaranja, a realno svi smo bili minimalno 2-3 puta... Neverovatno je koliko dugo to traje i da darko nikada nije upozoren, a ni kaznjen. Mozda i jeste, ali verovatno bi onda prestao napadati druge sa ovim decijim komentarima i nepostovanjem protivnika. Ovo je mala zajednica i ovakve gluposti se moraju rigorozno kaznjavati, ovakve stvari unistavaju i ruse ugled jedne ovakve zajednice, a i atmosferu. Nema nas ovde 400, nego 40 i odnosi izmedju menadzera moraju biti profesionalni i kulturni. Sa druge strane pise da sam ja provokator i pokazuje koliko je srecan sto sam napustio ligu, a ocigledno pokazuje zelju da i nummero napusti u buducnosti, a verovatno ce se truditi da ga kvalitetno izvredja jos u narednim mecevima pa mozda i nummero napravi logican potez i odustane od ove price...

Mislim da UO treba da poprica sa problematicnim darkom i da ovo prestane vec jednom. Ja sam napustio ligu najvecim delom zbog njega(smucilo mi se sve posle sukoba sa njim), a sad vidim da ce se ova prica mozda jos nekom smuciti zbog jednog lika koji vredja sve redom bez posledica....

Sve manje je ljudi u ovoj ligi i nema potrebe da u buducnosti neko dovodi u pitanje svoj ostanak zbog jednog ovakvog lika... Ferguson je takve likove, koji ruse atmosferu, svojevremeno likvidirao i zato je Manchester United bio u vrhu cetvrt veka. Razumem da ovde nije resenje da se darko izbaci iz lige, ali da se poprica sa njim da ovo prestane raditi pa ako se ponovi da bude kazni, a u najgorem slucaju zapreti i izbacivanjem...

17. The Following 3 Users Say Thank You to braned98 For This Useful Post:

Necu da ulazim u vasu raspravu i da biram stranu ili da se uplicem u te stvari. Generalno sam za to da se sve rasprave resavaju privatno, bez obzira na to sto i ja ponekad u komentaru se dotaknem nefer situacija iz meceva ako ih ima. U svakom slucaju mi je zao sto je do sukoba doslo i sto si ti odustao. Takodje se nadam da ces do pocetka drugog dela sezone da se predomislis, da umesto odustajanja ispadne da si uzeo sezonu pauze i da se vracas u Ligu.

Ono sto mi smeta kod tebe u ovoj situaciji jeste prica da odustajes zbog Darkovih provokacija. Mislim da to nije u redu sa tvoje strane i da nisi korektno postupio. Ako je samo to bio problem, to si mogao da resis na nacin na koji si hteo da resis, da ne komuniciras sa Darkom, ali da odigrate utakmice i to je to. Ali recimo i da zatrazis od UO da te zastiti u smislu da odredjeni menadzer ne komunicira sa tobom van predvidjenih okvira. Kao sto sam i ranije pomenuo, imali smo Loki i ja sukob, pokacili se nakon naseg meca, kritikovali jedan drugog,ali smo ipak igrali meceve i to je to. Sustina je da je u pitanju sukob sa jednim od 40 menadzera, sa ostalima si u ok odnosima, ne vidim zasto Liga ili ti moras da ispastas zbog toga, pogotovo ako uzivas u vodjenju svog tima i igranju menadzera i skautiranju igraca.

Moja poenta jeste da ne vidim razlog da odustajes ako ti smeta jedan menadzer, vec su to stvari preko kojih ti sam treba da predjes. Ali, ako ima drugih, dodatnih razloga da se odustane, onda ok, u to necu da ulazim. Svakako svako od nas ponekad pomisli da je vreme da se odustane, da li zbog manjka vremena ili losih rezultata. Sustina je da ako zeli da se igra PES, od ovoga realno nema bolje.

Moj problem je sto vecina ovo shvata preozbiljno i ne moze da se iskontrolise. Imamo nesto sto je vrhunsko, dobra zezancija, dobro ako zelis da izgubis vreme, da zanimljivije pratis utakmice zapravo, da skautiras igrace... Svakako je bolje od onoga sto igra nudi online (MyClub), a to sto smo mala zajednica samo treba da bude plus, jer je lakse da budemo u ok odnosima i da funkcionisemo ok.

Uzdravlje svima i sve najbolje svima u PSML zajednici.

19. The Following 5 Users Say Thank You to Mihael For This Useful Post:

Professional uskee1512's Avatar
    Steam ID:
    uskee1512

Default Odg: Re: Glas naroda

Quote Originally Posted by Mihael View Post
    Necu da ulazim u vasu raspravu i da biram stranu ili da se uplicem u te stvari. Generalno sam za to da se sve rasprave resavaju privatno, bez obzira na to sto i ja ponekad u komentaru se dotaknem nefer situacija iz meceva ako ih ima. U svakom slucaju mi je zao sto je do sukoba doslo i sto si ti odustao. Takodje se nadam da ces do pocetka drugog dela sezone da se predomislis, da umesto odustajanja ispadne da si uzeo sezonu pauze i da se vracas u Ligu.

Ono sto mi smeta kod tebe u ovoj situaciji jeste prica da odustajes zbog Darkovih provokacija. Mislim da to nije u redu sa tvoje strane i da nisi korektno postupio. Ako je samo to bio problem, to si mogao da resis na nacin na koji si hteo da resis, da ne komuniciras sa Darkom, ali da odigrate utakmice i to je to. Ali recimo i da zatrazis od UO da te zastiti u smislu da odredjeni menadzer ne komunicira sa tobom van predvidjenih okvira. Kao sto sam i ranije pomenuo, imali smo Loki i ja sukob, pokacili se nakon naseg meca, kritikovali jedan drugog,ali smo ipak igrali meceve i to je to. Sustina je da je u pitanju sukob sa jednim od 40 menadzera, sa ostalima si u ok odnosima, ne vidim zasto Liga ili ti moras da ispastas zbog toga, pogotovo ako uzivas u vodjenju svog tima i igranju menadzera i skautiranju igraca.

Moja poenta jeste da ne vidim razlog da odustajes ako ti smeta jedan menadzer, vec su to stvari preko kojih ti sam treba da predjes. Ali, ako ima drugih, dodatnih razloga da se odustane, onda ok, u to necu da ulazim. Svakako svako od nas ponekad pomisli da je vreme da se odustane, da li zbog manjka vremena ili losih rezultata. Sustina je da ako zeli da se igra PES, od ovoga realno nema bolje.

Moj problem je sto vecina ovo shvata preozbiljno i ne moze da se iskontrolise. Imamo nesto sto je vrhunsko, dobra zezancija, dobro ako zelis da izgubis vreme, da zanimljivije pratis utakmice zapravo, da skautiras igrace... Svakako je bolje od onoga sto igra nudi online (MyClub), a to sto smo mala zajednica samo treba da bude plus, jer je lakse da budemo u ok odnosima i da funkcionisemo ok.

Uzdravlje svima i sve najbolje svima u PSML zajednici.

Ja sam relativno nov u igri sa vama ali ovo boldovano je poenta svega!
    Čemu svađe?Zbog PESa?Pročitajte par puta ovo što je napisao Mihel pa ako ste i dalje ljuti pročitajte opet i čitajte dok ne skapirate poruku!
    SVE JE IGRA!

21. The Following 2 Users Say Thank You to uskee1512 For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Braned, svoj ti pos'o. Slican se slicnome raduje. A i imas neki pik. Prozvan je Nummero usput da se ponasa identicno kao ti, bar protiv mene. Provokator za mene. To je sve. Kljucna stvar tu je njegovo ponasanje u mecu, tu ti nisi bitan. Mada od skoro cujem nije Nummero provokator samo za mene, a cujem i da se jos neki raduju za gol i slicno. To je necija navika valjda iz Divizija i MC sa neznancima, kao i zadrzavanje vremena. Samo sto smo ovde nasi, a ne neznanci, valjda. Meni nikad ne zadrzava MakiBor, Javicuse, Mihael, bas niko stari, neki novi da (MNOGI NE), ali naucice. Ne moraju da napustaju. Naprotiv, voleo bih postovanje da ukazu i dobice isto. Naravno moja je greska sto ne snimam (presesce mi liga ako moram da snimam i da se suocavam uopste sa nefer stvarima, podvlacim, cesto ne moram), prebacim ponekad ono sto mi smeta, privatno nakon meca ili kratko u komentaru i gotovo, pa nek' nastave tako ili (se) poprave, kako god hoce. Samo volim glasno da kazem kako jeste, ne bezim od istine. Bezim od losih ljudi, odnosno ukazem im postovanje po zasluzi. Nekad me neko razocara ako provocira ili bezi od istine koja moze biti jedna, ako izmislja, tad za mene vise nije prijatelj ni na papiru, na FB ili stimu. A da pomognem mogu bilo kome. I da promenim lose misljenje o nekome.

Braned, izvini, cista je laz da si napustio zbog mene. Odavno smo igrali cutke, odavno i nismo igrali uopste, jer si se istripovao da ces da popijes sluzbeni zbog kasnog javljanja i davanja malo vremena za odigravanje. Iako sam rekao da nam odloze, neces da igras. Tako da, kazem, odavno nismo igrali, odavno se nismo prepirali ko je bolji (samo nerealan covek ili provokator moze da kaze da je bio bolji sa 9 odbrana naspram jedne i da je ranije trebalo da zavrsi mec da ne strepi da mu slucajno ne zabijem gol i da su moji sutevi bili katastrofalni), sto si otisao ne znam niti me zanima, smor mi je bilo da dobijam bez borbe, kao sto bi bilo smor citati nerealne komentare nekoga ko jos nije odrastao i pitanje koliko ima pojma o realnim stvarima ili je jednostavno kontras. Ljudski je prastati, odnosi se poprave, kao i ljudi. Nije realno ni svi da se slazemo. Mozda se slazem sa 80-90% ljudi sasvim fino. To sto nekada surovo iskreno kazem mnogima nakon meca "glupi golovi, srecni, sr*nje", ako jesu takvi bili, svi progutaju (osim par mladih ljudi), znaju da je upereno protiv srece, a ne protiv njih licno, cesto protiv Konamija, ali isto tako kazem i kad ja imam srece, zasto bih bezao od onoga kako jeste. To sam ja (trenirao sam dugo fudbal, znam sta je takmicenje. Cak su i provokacije deo sporta, ali ovde ni uzivo necu da mi neko krade i trosi moje vreme, ovo nije pravi mec, ako ne dodajes sa 30m do golmana kad gubis, nemoj vala ni kad vodis, to je moja filozofija, ni CB LB CB RB CB). Niti sam jedini koji je ljut na srecu, igricu, koliko vidim.. Ako treba da se menjam sad sa ovoliko godina ili ne zasluzujem da budem u ligi, neka kaze neko kompetentan i nema problema. Sam ponekad razmisljam o odustajanju, jer igrica bar po meni nije OK (ako sam kao neki "presao igricu" po transferima, ocekujem i rezultate, a drasticno su losiji vec dva pesa jer se inicijativa ne isplati, nego kontra). Ali pregura se, ceka se bolja verzija, nova uzivanja i nerviranja, koja svi katkad imamo. Zanimljiva je stvar, razbibriga, nije rat. Nikad se ne odustaje zbog jedne osobe, pored toliko dobrih, pa i sbog tima.

@Mihael, slazem se, bolje je od MC i Divizija svakako iako sa par nefer sitnica, u 90% meceva ih nema, a svi cinimo i jedni druge boljima, mnoge stvari smo naucili. Svi smo mi tu negde, rezultati su saroliki, koliko pruzimo u tom trenutku ili koliko nam Konami da, ali i kad igramo offline protiv drugara znamo mnogo fora i to je prednost online-a i lige.

23. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Regular Tolle's Avatar

Podstakla me ova diskusija da ponovim svoj predlog koji je prosli put mozda olako odbacen. Na prvo pritiskanje pauze sa ciljem negodovanja na chatu (osim u slucaju tehnickih problema, lag itd...) i kukanja na nesrecu, glupe golove, molbe da se ne daje vise golova, vredjanje, drugim recima sve sto nema veze sa samom igrom, ide upozorenje, a na ponovljeno ide sluzbena pobeda ukoliko drugi igrac tako zatrazi. Naravno, ne odnosi se na situacije gde igraju dugogodisnji drugari koji se svesno zafrkavaju i tome slicno. Ne govorim o slucaju Darka i Numera jer ne znam sta se desavalo osim onoga sto sam naknadno cuo i procitao u izvestajima, ali mislim da bi se mnoge problematicne situacije na taj nacin izbegle.

Sto se tice proslave gola, ja bih je pravilima zabranio. Moj je utisak da se ona u velikoj vecini slucajeva koristi sa ciljem da se provocira protivnik, makar je u divizijama tako. A cak i ako nema zadnjih namera, izvesno je da ce dovesti do tenzija. Kvalitet i lepota gola tu nisu bitni, bitno je to da se sve zamrzne na 15 sekundi u situaciji gde je jedan igrac vec dovoljno nervozan zbog primljenog gola.

25. The Following 2 Users Say Thank You to Tolle For This Useful Post:

Regular VajgadonnaDalabonna's Avatar

Evo olako onako kao sto bi jedan filmofil rekao..upadam po malo kao indijanac..

Neki ljudi kazu ovo je samo igra ali kad imas 700+ mila na racunu onda defitinivno jeste ali kad nisi siguran dal si u + na kraju sezone onda stvari poprime drugi oblik
    Samo bih se dotakao pravila i pravila i pravila..ono sto cinu ovu Ligu draguljem(fokusiracu se samo na ovaj razlog apropo.. naravno ima ih više,elaboriracu nekom drugom prilikom) jeste sto se razlikuje od pes6 lige..i tamo imas pravila ali ih imas toliko da ti se i ne igra...

Evo recimo ovo da se zabrani proslava gola ili da na četu izmedju dva protivnika sem 2-3 reci ne smeš da napišeš..tako to krene na mala vrata udju pravila,jedno za ovo jedno za ono,pa onda dobijes pes6 ligu gde posle svakog meča neko nije siguran da li je to regularno,
    Pa imas 2-3-4 coveka sto gledaju iz kola u kolo po neke klipove i većaju jeste li regularan gol,jeste li na odbitak jesi li pretrcao golmana jeli iz 16m centrirao..itd

Nikakva pravila vam ne trebaju sem onih vec utvrdjenih po normama zdravog ponasanja,nemoj unazad loptu nemoj da zadrzavaš istu i nikako ali nikako nemoj sa ledja, biće žensko
    Velika većina ovde je normalna i zdrava,ostanite takvi..
    A sto se tice same igre,pa igrajte se, ako ste u plusu..

27. The Following 4 Users Say Thank You to VajgadonnaDalabonna For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Tolle View Post
    Sto se tice proslave gola, ja bih je pravilima zabranio. Moj je utisak da se ona u velikoj vecini slucajeva koristi sa ciljem da se provocira protivnik, makar je u divizijama tako. A cak i ako nema zadnjih namera, izvesno je da ce dovesti do tenzija. Kvalitet i lepota gola tu nisu bitni, bitno je to da se sve zamrzne na 15 sekundi u situaciji gde je jedan igrac vec dovoljno nervozan zbog primljenog gola.
    Mislim da postoji neki bag sa tom proslavom gola. Ja je licno nikada u zivotu nisam stisnuo, ali par puta sam dobio komentar kao "radovanje ovo ono" igram na dzojstiku za ps4, cim dam gol ili primim pritiskam options dugme (osim kad je neka volejcina ili lep gol pa hocu da pogledam replay). Slicno situaciju je skoro i djiraja imao gde mu se zamerilo radovanje, a znam ga, on meni to ne radi u prijateljskim kada igramo, a kamoli u ligaskim, i on igra na ps4 dzojstiku. Mislim da je tu neki tajming bitan ili mozda cak i broj stiskanja, ne znam sta drugo. Ne radujem se kad dam gol uzivo, a kamoli na PESu, a pogotovo na ovako uzasnom PESu.

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG
    PSN ID:
    sh-17-pes

Sto se tiče raznoraznih zabrana , evo i moje misljenje o tome . Radovanje posle gola recimo ni neznam da upalim , jel mi prebrzo sve to izadje , meni izmesane komande od standardnih, i ni neznam sta je sta , al nekad se desilo da ase aktiviralo dal od zapamcenih komandi , pa mi se jednom čak neko i zalio mislim na nekoj od liga .
    Nebi zabranjivao radovanje, jel i kad gledate pravu utakmicu gledate i tu proslavu gola vaseg tudjeg, pa naučite da sportski podnesete taj go i proslavu i da vam to nesmeta . Kamera prilikom proslave je dosta bolja , bliza , lepsa i treba uzivati u svim segmentima igre. Ja je nekoristim uglavnom sto ni neznam da je upalim , a i bilo bi verovatno prituzbi od onih sto tesko podnose poraz ili protivničke golove.

Ali ono sto volim da vidim posle gola je REPLEY postignutog gola , jel stvarno je odlično uradjeno to , mnogo lepsa grafika , i stvarno je steta prekidati to . Inače nikad prvi neprekidam nikome ni replay postignutog gola kao ni replay šansi na utakmici . Da budem precizniji nikad prvi , posto se desavala da primam golove neko odgleda lepo snimak svog postignutog gola, bude i sansi , sve pustam da se gleda normalno, i onda se desi da ja postignem go , i ide brzinom munje prekid od strane protivnika. E to je najgori tip ljudi , koji voli da gleda svoje sanse i golove a prekida odma tudje. Nekima sam i rekao , al sledilo bi opravdanje kao nije neki go i slično, on je taj koji odredjuje sta je lepo , pa ako sam te ispostovo 10 repleya da gledas, ispostuj ti mene pa neprekidaj moj jedan kakav god bio .

Tako da sve bude u duhu Fair Playa uveo bi kao pravilo da se uvede da replay sanse , replay ponovljenog gola , a i proslavu gola moze da prekine samo taj koji je imao sansu lli dao go. Znači svako da prekida svoje sanse , replay gola, kao i proslave , pa na njemu da bude sta od toga hoce da gleda, a sta da prekine. Nek bude desetak replaya po desetak sekundi, tih minut dva nista vam neznači , uzivajte malo u igri i grafici .

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG
    PSN ID:
    sh-17-pes

A pumba sto kazes na ovako uzasnom pesu, neznam dal si pročitao moj post napiso sam na par mesta da ,, i meni je bio uzasan pes na pc, nikad gori , pogotovu kad uporedim sa istim pesom koji igram na ps4, bilo je ko nebo i zemlja razika. Svaku ligasku sam igrao preko q , čisto sam odrzavao klub i čeko kraj utakmice. Nisam nekako imao punu kontrolu igrača ,bili su nekako kako bi ja rekao ko stakleni i mislio sam ono nase uvek nam svi drugi krivi , krivio konami .
    Ali vidim bilo je primera da neki čak napuste ps4 ligu a nastave na pc , recimo admiral , i mislio se reko jel normalan , al čujem ima jaku masinu, i resim i ja da pojačam grafu jel mi to bila najslabija karika i uzmem gtx 1060 umesto moje stare gtx 560. Bilo je poboljsanja ali opet nije bilo bas to to . Dugo sam igrao na tv 24 koji mi bio monitor , reko mozda slab odziv tog tv pa tu nesto ****, pa prebacio na monitor samsung 22 , 2ms , rezolucija 1680 ali nistam mnogo nisam dobio . I onda posto je ovo vec jaka grafa, reko da probam na tv , tv je sony 4k , igrao u full hd, i kako sam krenuo sa centra vidim da pes nikad bolji na pc , igrivost ista kao na ps4 , a grafika čak je i bolja mislim od ps4 jel u samoom soniju je grafa slabija od ove moje gtx 1060.
    Tako da ko god pljuje konami , itd da zna da nije sve do njih, da je dosta do nas i nasih pc masina .
    Iz kog razloga mi dosta bolje radi na tv u odnsu na monitor samsung koji ima odziv 2ms , nije mi jasno .

Mislim da nije do moje konfiguracije - http://prntscr.com/nd7gh2
    Igrica je sra.nje od starta.

Page 18 of 19 FirstFirst ... 816171819 LastLast