Page 23 of 24 FirstFirst ... 1321222324 LastLast
Results 441 to 460 of 475

Thread: Glas naroda

Cerak United pumba's Avatar

Default Re: Glas naroda

Slavko ne obavlja transfere protiv pravila - http://prntscr.com/o2usqo
    Slavko je kroz celu sezonu imao probleme sa povezivanjem sa drugim menadzerima, decko je hteo da odigra, ali nije mogao da se poveze i zbog toga je prebacen u mirovanje.
    Taj transfer se desio u toku sezone, znaci pre nego sto nije stigao da odigra meceve 25.05, posto je u pitanju CB, Mihael je onda prodao Koci Pepea 11.06. koca da bi doveo Pepea otpustio je par igraca. I sada ako bismo mi ponistili taj transfer slavku, jos dva menadzera bi direktno ispastala. Slazem se da u pravilniku pise da transferi treba da se poniste, ali ovde bi to izazvalo lancanu reakciju koja bi zahvatila vise menadzera. I onda je zato donesena odluka da se taj transfer prihvati, ali svi ostali slavkovi su ponisteni. Ako je to toliki problem, evo slobodno prodaj jednog igraca nekom drugom menadzeru, da ne bude da si ti ostecen.
    Sto se tice procenta, pametan si decko, jasno je i tebi bilo kada si procitao da recenica "klub ima vise od 70% sluzbenih razultata" nema nikakvu logiku i da je greska, cim si mi juce poslao taj SS rekao sam ti odmah da je greska u procentu, poslao sam ti SS sa vajber UO grupe gde se potvrdjuje da je greska u procentu. Ispravicemo tu gresku u pravilniku.

2. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:

Podvukao sam bitno. Mada postaje sve polako nebitno. Iskljucujem se iz diskusije, iskoristicu ovu priliku da obavestim kolege menadzere da ne igram ni sledecu sezonu. Uzivajte

Spoiler:
    * "Slavko ne obavlja transfere protiv pravila"
    * "Slazem se da u pravilniku pise da transferi treba da se poniste"
    Screenshot at Jun 17 13-12-15.jpg

Evo i ja cu da podvucem bitno:
    http://prntscr.com/o2vn38

5. The Following 2 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:

Super Star makki22's Avatar

Kad ce gol sezone bre?

Postavljen

Default Odg: Glas naroda

Zamolio bih managere iz prve divizije da me dodaju na steamu ko vec nije. Kako bi lakse dogovarali termine.

Moj steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198073966021/

9. The Following User Says Thank You to DzajaPb For This Useful Post:

Quote Originally Posted by pumba View Post
    Evo i ja cu da podvucem bitno:
    http://prntscr.com/o2vn38
    Podvucite vas dvojicu po neku crtu belog pa ce biti bolje.

Super Star VEK1NG's Avatar

Luk de Jong je postigao svoj jubilarni 50. gol za Zlatne Orlove na meču protiv Margite.Nadamo se da će i u budućnosti nastaviti u ovom ritmu.Ispod možete videti njegov gol od pre par sezona, koji je proglašen golom sezone.

12. The Following 4 Users Say Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Luk de Jong je postigao svoj jubilarni 50. gol za Zlatne Orlove na meču protiv Margite.Nadamo se da će i u budućnosti nastaviti u ovom ritmu.Ispod možete videti njegov gol od pre par sezona, koji je proglašen golom sezone.

Lep jubilej, definitivno legenda kluba.

14. The Following 4 Users Say Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Professional Tolle's Avatar

S obzirom na vrlo zanimljivu situaciju u grupi E ovosezonskog kupa (pogledajte tabelu), mislim da je bolje da se za ubuduce definise sta se radi u tim slucajevima. Ovog puta smo i MakiBor i ja prosli dalje, ali da je bila dilema oko drugog i treceg mesta, nastao bi ozbiljan problem. Predlazem da se za ubuduce uvede odigravanje dodatne utakmice u tom slucaju. Da se razumemo, isto bih rekao i da je random generator odlucio suprotno (кenjam, boleo bi me q :P ), mislim da je bolje da se pravilima definise pre neke naredne situacije gde bi ulog bio veci

Otvorite glasanje za najbolje golove 39. sezone.

17. The Following User Says Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post:

S obzirom da je opao broj timova koji ce igrati naredne sezone, predlazem UO da vec sada razmotri promenu sistema takmicenja. Da podelimo timove u dve divizije koje ce brojati od 12 do 14 klubova i da sistem odigravanja bude trokruzni, umesto dvokruzni kao do sada ili da ostane dvokruzni sistem, s tim da tempo odigravanja utakmica bude kao i do sada, sto bi znacilo da cemo odigrati vise sezona u jednom PES serijalu nego inace.

19. The Following 9 Users Say Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post:

Mislim da je zanimiljiva ideja, i da bi trokruzni sistem bio odgovarajuci za taj broj timova, nesto nalik Jelen Super Ligi pre nekoliko godina.

21. The Following 2 Users Say Thank You to nummero7 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by nummero7 View Post
    Mislim da je zanimiljiva ideja, i da bi trokruzni sistem bio odgovarajuci za taj broj timova, nesto nalik Jelen Super Ligi pre nekoliko godina.
    Ja sam doduse za krace sezone i cesce prelazne rokove, a vrvt je i Makiju zbog sajta lakse, ali svakako treba sto pre da se prebrojimo i izdelimo da ne pocne d2 sa samo par ekipa.

23. The Following User Says Thank You to Real Madrid For This Useful Post:

au odose ljudi, a mozda i ja ako ne bude ova moja kanta mogla da pokrene novi pes, demo lepo radi al ceo pes cemo videti.....neizvesnost traje.....

25. The Following User Says Thank You to koca013 For This Useful Post:

Trebalo bi da se ljudi izjasne na vreme, moramo nesto smisliti steta bi bilo da ne nastavljamo, neki playoff mozda da se ubaci.

Mozda bi trokruzni sistem bio najrealniji ali ajde videcemo i sta drugi ljudi misle.

Quote Originally Posted by Real Madrid View Post
    Ja sam doduse za krace sezone i cesce prelazne rokove, a vrvt je i Makiju zbog sajta lakse, ali svakako treba sto pre da se prebrojimo i izdelimo da ne pocne d2 sa samo par ekipa.
    Mislim da je to najlakse i najrealnije, a velika prednost sto bi liga bila dinamicnija, bilo bi vise transfer rokova.

Uradjen je pre order pesa2020.

Idemo dalje .

Sistem koji odgovara vecini odgovara i meni.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

30. The Following 3 Users Say Thank You to DzajaPb For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Admiral_Kolchak View Post
    Mislim da je to najlakse i najrealnije, a velika prednost sto bi liga bila dinamicnija, bilo bi vise transfer rokova.
    Podrzavam ideju

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Page 23 of 24 FirstFirst ... 1321222324 LastLast