Page 6 of 11 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 101 to 120 of 220

Thread: Glas naroda

Professional leka034's Avatar
    Steam ID:
    Leka

Default Re: Odg: Glas naroda

Ja napravio cini mi se 2 zuta i to oba bez starta nego u duelu uz presing...

Professional uskee1512's Avatar
    Steam ID:
    uskee1512

Default Odg: Glas naroda

Quote Originally Posted by shokanito View Post
    Ja jos nisam uspeo da napravim zuti karton, mislim da je do vase igre , moguce i da vam je ukljuceno asisted za odbranu u podesavanjima pa da ga kompjuter napravi.
    I ja sam dobio samo jedan,i to mojon krivicom a čak mi je jedan sudija i progledao,napravio sam faul za žuti ali je sudija pustio prednost i na sreću mi nije dao žuti,dao mi protivnik gol pa sam se izvukao....
    :P

Sedam Yoda's Avatar

Default Re: Glas naroda

Jedan zuti do sad i to na presing, bezveze totalno... a imao sam neke intervencije koje su pre za zuti bile a nije mi dao... ovaj jedan sam video tek na kraju tekme uopste nije izgledalo ni malo kao da je za zuti...ali cini mi se da i ne daje bas tako lako zuti... u jednoj samo tekmi je neko dobio 2 zuta i to oba bezveze protiv mene ali ostale tekme su prosle bez kartona...

Mnogi ne znaju i da ne bude opet zabune napisite prelazni rok pocinje u petak 12.10. u 20.00 i zavrsava se u sredu 17.10. u 20.00.

5. The Following User Says Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Cerak United pumba's Avatar

Napisano je to - http://prntscr.com/l4mg3v
    Ne za kraj, ali za pocetak svakako

Regular djiraja's Avatar
    Steam ID:
    djiraja

Zasto nije napisano za kraj i pocetak drugog dela sezone? Lepo sam zamolio da se i to napise ako vec znate. Vec smo bili vise puta svedoci kako UO donosi odluke u trenutku i kako UO misli da je najbolje a ne po nekim pravilima, al' dobro ta moc im je data i oni je koriste fino.

8. The Following 2 Users Say Thank You to djiraja For This Useful Post:

Moderator football-freak's Avatar
    Steam ID:
    footballfreak
    PSN ID:
    footballfreak994

biti ce jos jedna obavjest o pocetku prelaznog, gdje cemo navesti do kad isti traje i kad krece druga polusezona.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Quote Originally Posted by djiraja View Post
    Zasto nije napisano za kraj i pocetak drugog dela sezone? Lepo sam zamolio da se i to napise ako vec znate. Vec smo bili vise puta svedoci kako UO donosi odluke u trenutku i kako UO misli da je najbolje a ne po nekim pravilima, al' dobro ta moc im je data i oni je koriste fino.
    Od kad si u mng ligi prelazni rok traje nedelju dana. Od petka/subote do srede i u cetvrtak krece sezona. Znaci apsolutno svaki rok je tako (ne racunam rok izmedju dva pesa) i ti sad ovo pises. Cemu? Posto te znam, i da smo dodali i ta 3 reda u obavestenje, ti bi napisao nesto tipa "postovani UO, ne morate da spamujete sa rokom i sezonama, uvek isto traju, i vrapci na grani znaju." Bas nema potrebe za ovim, al ajde. Nama je data moc, mi je koristimo kako nama odgovara i ostale teorije zavera.

11. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:

Ja se ne razumem preterano u rad sajta psml i kako unosite, ako je tesko na sajtu jedna recenica da se ubaci kad se zavrsava prelazni rok ne morate mozete barem na pesserbia u obavestenjima ako je tesko na sajtu. Meni licno ne znaci nista ja to znam ali znam da mnogi i dalje ne znaju ima i novih menadzera pa ce im znaciti, dok se uhodaju ljudi. Ako se ne varam Veking je prosli put pitao kad se zavrsava prelazni, i jos me je neko pitao ne mogu da se setim.

13. The Following User Says Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Quote Originally Posted by pumba View Post
    Napisano je to - http://prntscr.com/l4mg3v
    Ne za kraj, ali za pocetak svakako
    Au bre pumba pa napisao sam zbog kraja prelaznog nema potrebe da mi boldiras nista i to zbog drugih ne zbog sebe.

Ne boldiram, uokvirujem :P pa rekao je FF gore, bice jos jedno obavestenje kada pocne prelazni do kada traje i kada krece sezona itd. Ubacivacemo ubuduce sve odjednom nije problem

Rekao je da posle tvog jako bezveznog uokvirenog odgovora. Pre svega sto znam da hoces da pomognes kada je potrebno. Hvala ti u ime drugih menadzera.

Au bre brate pa uokvireno da ne citas onoliko, nista tu nije uradjeno sa namerom da se bilo ko oseca bezvezno

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

Kako ce se to "odrzati pocetak" prelaznog roka?

I treba da uokvirite, da svi vide :P

Prelazni rok pocinje u petak 12.10. u 20.00 casova po srednjeevropskom vremenu i zavrsava se u sredu 17.10. u 20.00 casova iste vremenske zone. AMIN

20. The Following User Says Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Quote Originally Posted by pumba View Post
    Od kad si u mng ligi prelazni rok traje nedelju dana. Od petka/subote do srede i u cetvrtak krece sezona. Znaci apsolutno svaki rok je tako (ne racunam rok izmedju dva pesa) i ti sad ovo pises. Cemu? Posto te znam, i da smo dodali i ta 3 reda u obavestenje, ti bi napisao nesto tipa "postovani UO, ne morate da spamujete sa rokom i sezonama, uvek isto traju, i vrapci na grani znaju." Bas nema potrebe za ovim, al ajde. Nama je data moc, mi je koristimo kako nama odgovara i ostale teorije zavera.
    Bas si osetljiv Pumba na provokacije Djiraje Edatora! Opusteno bre ljudi, sta god treba pitajte i bice objasnjeno. Pumbo ako ljudi pitaju dopuni obavestenje i to je to sta se odmah svadjas ko zena u menopauzi

22. The Following User Says Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Ne znam sto nasedam na provokacije drugoligasa...

Poštovani UO, mada, ovo je vise za Makibora, jer ce on to uraditi ako bude hteo . Možda bi bilo ok da na stranici tima u delu izmedju TM cene i BS (broj sezona u ekipi) ubacite i stavku PLATA, gde bi stojala plata igraca za celu sezonu. Tako bi svi uvek lakse mogli da znaju koliko im godisnje ide na plate i da prate i taj deo price. Racunam da to nije tesko ubaciti, naravno, samo je pitanje koliko slobodnog vremena ima Makibor da se bavi sa tim. A ponovo, interesantan je sitni dodatak toj stranici.

Takodje, ispravite u delu "Pravila Igre" link koji vodi na forum ka pravilima. To sam nedavno primetio, poslao Makiboru PM na chatu, ali vrv nije primetio, ili je zaboravio. Onaj deo "Na ovoj stranici mocicete da pratite poslednje promene u pravilniku dok kompletan pravilnik mozete procitati na forumu." Tu link ne valja i izbacuje 404 gresku. Takodje, ispravite gramaticke greske u recenici (mocicete) .

Uzdravlje!

25. The Following 7 Users Say Thank You to Mihael For This Useful Post:

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

Ne dirajte gramatiku! Ima neceg sexy u tome sto moram "unesti" komentar posle svake utakmice. A plata bi stAjala :P

27. The Following 3 Users Say Thank You to Tolle For This Useful Post:

Pobednik je ipak "Podebnik licitacije"

29. The Following 5 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:

Page 6 of 11 FirstFirst ... 45678 ... LastLast