Page 19 of 19 FirstFirst ... 9171819
Results 361 to 364 of 364

Thread: Glas naroda

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Default Re: Glas naroda

Da li je do radovanja, da li je do nepostovanja, da li je samo do novih menadzera ili i do novih koji su isprovocirali starosedeoce. Sta god da je razlog dugo se vec oseca ozbiljna tenzija izmedju menadzera. Pre je bila sala, zabava, zezanje na chatu, sad na chatu max 3-4 ljudi, svaki drugi komentar u izvestajima neko nadmudrivanje i drzanje predavanja.

U svakom slucaju i mi stariji moramo priznati da je psml trenutno daleko od onoga sto smo gradili sve ove godine (naravno ima mnogo menadzera i sa duzim stazom od mene).

Nemam resenje sem da podrzim Mihaelov post i da porucim svima da se fokusiraju na uzivanje u igri (koliko je to moguce na ovom djubretu), na postovanje protivnika i postovanje fer pleja. Kolika god nepravda da vam se desila, izbrojite do 10, cestitajte pobedu i posle izudarajte dzak, zenu, dete, sta god (sala je, da se ne javi neka Biljana Srbljanovic).

Ja odavno nemam zelju da igram ovaj pes, u ovo ligi me drze tanke tanke niti - neki izgradjen tim i druzenje s ljudima. Kako stvari stoje necu ni ja jos dugo. Eto jos jednom apelujem na sve nas zajedno da pokusamo da vratimo sjaj PSML-u. Ako ne uspemo vreme je da se lagano razilazimo. I da, svima kojima se pes vise ne igra kao meni predlazem da batale na vreme, jer mozda i mi sami iz frustracije prema igrici pravimo haos.

Mislim da nam je ovo poslednji voz da spasimo sta se spasiti moze.

Quote Originally Posted by pumba View Post
    Mislim da nije do moje konfiguracije - http://prntscr.com/nd7gh2
    Igrica je sra.nje od starta.
    Prelepa konfiguracija, Ryzen **** keve, oni i Nvidia imaju moju ljubav zauvek . Na tu konfiguraciju sigurno nije problem i leti na maks podesavanjima lagano. Ako kojim slucajem imas problem, onda je 99.9% do monitora, odnosno nerca, pa tu imas u podesavanjima Nvidia da namestis da ti fiksira na 60 i radice igra bolje, odnosno fluidnije.

Ja recimo nikad nisam vise uzivao u PES-u nego na ovom i imam najvise odigranih sati (Ok, to zbog SIM farmovanja za MyClub . ). Nikad manje laga, pa cak mogu i da se usudim nikad manje bagova. A sve to je pre svega jer sam ja promenio stav i nacin na koji pristupam mecevima i samom menadzeru. Sta god da se desi, nema nervoze, cak i kad se desi bag, nema nervoze. Ako se udje u nervozu, sve je 10x izrazenije, em se cini da je igra jos gora, em i nasa sama igra bude gora .

3. The Following 3 Users Say Thank You to Mihael For This Useful Post:

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG
    PSN ID:
    sh-17-pes

Default Odg: Re: Glas naroda

Quote Originally Posted by pumba View Post
    Mislim da nije do moje konfiguracije - http://prntscr.com/nd7gh2
    Igrica je sra.nje od starta.
    Definitivno nije . Odlična konfa , i ja cu ovaj Ryzen da uzmem. Uzmi probaj na tv il dovuci neki drugi ako vec jesi pa nije bilo rezlutata . Jel kod mene drastično se poboljsao odkako sam ga povezao na tv, nje mi jasno zasto al eto tako je . Samsung monitor sa odzivom 2ms vazi za gejmerski , alli neuporedivo mi bolje radi na tv . Jedino da nije sto tv novije generacije , u odnosu na stariji monitor , pa da tu ima jos nesto sto treba da se usaglasi , ili nemam pojma .. ali mnogo bolje radi .

Sad sta mi palo na pamet , davno sam čačko po nvidia podesavanjima grafe , pa nista nije davalo rezlutata , pa mozda se sad nesto tu uklopilo sa ovim tv , mada ipak mislim da sam na fabrička vratio kada sam menjo grafu .

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Quote Originally Posted by darko_pfc View Post
    Vek1ng, evo tih i ostalih tvojih igraca u tvom timu, ti snimi u ML. https://www.mediafire.com/file/5n5id...MNG_Vek1ng.ted
    Naravno prebaci ovo u WEPES i u igri kad ides na Import Teams oznaci pored overwrite-a i ono drugo, "apply player and squad data", da bi bili prebaceni igraci.

Pumba, bas pomenuti dvojac ima pogresan overall na sajtu u odnosu na pesdb i igru. Osvezi svima kad mozes, zbog finansija. Ako treba pomoc neki dan tu sam.
    Sada sam video ovaj post.Hvala Darko!

Page 19 of 19 FirstFirst ... 9171819