Page 9 of 10 FirstFirst ... 78910 LastLast
Results 161 to 180 of 193

Thread: Glas naroda

Cerak United pumba's Avatar

Default Re: Glas naroda

Nema poente iskljucivo iz razloga sto ne dopustas da ti se dokaze suprotno od onoga sto mislis. Ja sam ti lepo rekao da ne znam da je to pisalo, nisam pisao pravilnik, a nisam ni menjao.

Quote Originally Posted by Mihael View Post
    Podrzavam ideju da se stadion nakon 50k gradi sporije i da bude skuplje. Cak smatram da ne sme da se dozvoli vise od 5k po sezoni (Zamolio bih vas da mozda ponovo razmislite o tome, 10k je u ovom trenutku za ekipe od 50k prepuno da se ide), da to ipak bude neki osetniji period u kom bi se stadion mogao nabudziti. Ovako, teoretski, do kraja ovog izdanja PES-a, neki menadzer ce vec imati maks stadion, (to po meni nije u redu, vec i tu bar da se taj period produzi i na sledeci PES (Umesto teoretski tri sezone po sadasnjem, da bude sest sezona ako je maks 5k).

Cak su i mogle skale da se uvedu (Tipa, do 60k, ide 1k = 2mil, od 60-70k, 1k = 3mil i 70-80k, 1k = 4mil). To bi donelo dodatnu zanimljivost i prakticno otezalo budzenje stadiona.

Jedina zamerka je ta sto je mozda odluka trebala da se objavi ranije, jer verujem da ima mnogih koji su novac potrosili na igrace, a da su racunali da ce im 5 ili 10k biti dovoljno za stadion.
    Skale zvuce jako zanimljivo, predlozicu pa cemo da vidimo. Za zamerku se slazem, inertni smo malo i izvinjavamo se za to.

3. The Following 4 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:

Regular djiraja's Avatar
    Steam ID:
    djiraja

Quote Originally Posted by pumba View Post
    Skale zvuce jako zanimljivo, predlozicu pa cemo da vidimo. Za zamerku se slazem, inertni smo malo i izvinjavamo se za to.
    Podrzavam vasu ideju i zameram jedino na vremenu, jbg i najboljima se desava.

5. The Following 2 Users Say Thank You to djiraja For This Useful Post:

Quote Originally Posted by MakiBor View Post
    a konkretno je cena donesena na glasanju u toku sezone.
    Carevi... Aj prijatelju donesi jos nesto sto redukuje postojece finansije, tako, u toku sezone, tj na njenom samom kraju... Inace nemam nista protiv konkretne promene, ali vreme donosenja i njenog stupanja na snagu je diskutabilno.

7. The Following 2 Users Say Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Di su moji novci? Ni za 1k nemam da ga dignem. Jer mi je neki transfer propao (i ne samo meni), posto su bile drugacije finansije na sajtu. Pisalo je i "ponistava se ako se obe strane sloze", pa nisam ni pitan, glasalo se za nesto drugo, A i B, kasno sam video, mada je odluceno. Ali uglavnom ono isprva napisano nije ispostovano "da se ponisti ako se obe strane sloze". Uvek neko novo pravilo uleti i da sam ja tu ispostovan, verovatno bi bio ostecen neko drugi.

Pricalo se i o pozajmici "ostecenima". Legla bi mi, i to ne zbog stadiona, nego da budem u plusu. Samo ne derite s kamatom.

I, usput, vise od pozajmice novca legao bi mi trejd nekog skupog poput Nojera, Godina, Milera, za igrace slicnog kvaliteta, samo malo jeftinije.

9. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Roknite na 5m za paket pa neka dize koliko ko hoce ako sme. Konkretno da ulozim sada 150 milki u stadion i krenem dalje ko covek. Prodam pola ekipe.

11. The Following User Says Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Verujem da toliko kosta i u stvarnosti.

13. The Following User Says Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Admiral ovo ne redukuje finansije uopste. Nema veze sa trenutnim finansijama nikakve. Ovo je ista situacija kao da ti recimo igrac kog hoces da dovedes iz FA poskupi do prelaznog roka.
    Uglavnom mislim da svi preterujete sa zalbama i ocekujete da UO, koji se sastoji od ljudi koji imaju svoje privatne obaveze kao i vi, da ne gresi. Greska je bila sto sko kasnili sa obavestenjem ali smatram da ovim niko nije ostecen (za razliku od tehnicke greske ranije zbog koje smo i imali otvoreno glasanje) jer su svi u istom kosu. Ako je neko bas otpustio igraca da bi napravio stadion neka se javi pa cemo mu vratiti igraca nazad. Preterujete svi sa tim politicki opozicionim stavom gde iznosite neke "osteceni smo" hipoteticke argumente. Ako neko ima pravi artument i pokaze da je ostecen ispravicemo kao i uvek do sada samo mi posaljite pm i resice se.

Pozdrav!

Ocekivao sam da ces da se javis sa jos nekom izmenom... Razocarao si me.

Sportski pozdrav!

16. The Following User Says Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post:

Professional uskee1512's Avatar
    Steam ID:
    uskee1512

Default Odg: Glas naroda

imam jedan problemčić,naime,odradio sam ovaj nov Darkov pač,da ne zalazim šta je sve bilo,ali sam morao i da reinstaliram PES i sad kad sam radio transfere provalim da više na PESu nema Stojiljkovića i A.Pavlovića-tako da ja sad nemam dva igrača!
    http://psml.rs/?action=shwply&playerID=109522
    http://psml.rs/?action=shwply&playerID=116360
    Na pesdb ih ima:
    http://pesdb.net/pes2019/?id=116360
    http://pesdb.net/pes2019/?id=109522
    Sve mi se sad poremetilo majku mu!Šta da radim sa ovom dvojicom?

Default Re: Odg: Glas naroda

Quote Originally Posted by uskee1512 View Post
    imam jedan problemčić,naime,odradio sam ovaj nov Darkov pač,da ne zalazim šta je sve bilo,ali sam morao i da reinstaliram PES i sad kad sam radio transfere provalim da više na PESu nema Stojiljkovića i A.Pavlovića-tako da ja sad nemam dva igrača!
    http://psml.rs/?action=shwply&playerID=109522
    http://psml.rs/?action=shwply&playerID=116360
    Na pesdb ih ima:
    http://pesdb.net/pes2019/?id=116360
    http://pesdb.net/pes2019/?id=109522
    Sve mi se sad poremetilo majku mu!Šta da radim sa ovom dvojicom?
    Uske, mozes da ih ubacis u tim preko editora, imas par na sajtu u temi za PES, a imas ih i na stranim sajtovima. Ako ne znas, mozes i Darku da se javis, pa da ti ih on ubaci preko editora direktno, verujem da ce ti izaci u susret.

19. The Following User Says Thank You to Mihael For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Sredjeno.

21. The Following 3 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Posto ima dosta predloga i prihvatate pitam ljude da li su za uvodjenje super kupa, recimo da se igra pre pocetka svake nove sezone, pobednik kupa i lige iz prethodne, ne mora donositi nikakav novac, cisto da bude mec za prestiz. Da se igra jedna utakmica, sa produzecima i penalima, za razliku od ovih dvomeca u kupu. Po meni nema razloga da UO ne prihvati, jedino ako je Makiju *****ano na sajt da ubaci, posto se pokidao od posla za uvodjenje novih pravila, finansija i ostalo na sajtu, sto treva svi da postujemo posto dobijamo sve na gotovo, onda da to bude za jubilarni PES 2020 uneto. Necim moramo obeleziti taj okrugli broj u izdanju. Ako Makiju nije tesko za sledeci pes 2020 da to ubaci na sajt mislim da ne postoji ni jedna druga prepreka za uvodjenje super kupa. Studio?

23. The Following 12 Users Say Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Studio da li se cujemo?

25. The Following 2 Users Say Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Professional uskee1512's Avatar
    Steam ID:
    uskee1512

Default Odg: Re: Glas naroda

Quote Originally Posted by senkavetra View Post
    Studio da li se cujemo?
    Čekaj bre,ima dosta do 2020te

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Da li je omoguceno prosirivanje stadiona na sajtu?

Loki, bilo je Obavestenje u vezi toga. Ove sezone nema prosirivanja, od sledece je moguce prosirivanje. Pogledaj ranija obavestenja

Steam ID:
    SerbianLoki87

Ok,hvala! Video sam par obavestenja na tu temu,razumeo sam da se glavna rasprava vodi oko cena za prosirivanje i sistema koji ce se korstiti. Ocigledno da mi je promaklo to da je tek od sledece sezone moguce prosirivanje. Sve ok,moja greska.

30. The Following User Says Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Ako si otpustio nekog igraca da bi prosirio stadion javi, pa ako niko nije slao ponudu da ti ga vratimo u tim.

32. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:

Steam ID:
    SerbianLoki87

Quote Originally Posted by pumba View Post
    Ako si otpustio nekog igraca da bi prosirio stadion javi, pa ako niko nije slao ponudu da ti ga vratimo u tim.
    Ne,ne,hteo da prosirim stadion.Igrace sam otpustio jer ne umem da ih koristim u igri,pa ako neko bolje ume,neka se igra sa njima ,iako verujem da cu da se pokajem vec u sledecem serijalu.

Page 9 of 10 FirstFirst ... 78910 LastLast