Page 21 of 23 FirstFirst ... 111920212223 LastLast
Results 401 to 420 of 445

Thread: Glas naroda

Cerak United pumba's Avatar

Default Re: Glas naroda

Meni je samo bitno da budem ispred djiraje i makiboTa na tabeli
    Sve je FF rekao sto i ja mislim. Maki se javlja prvi da moze ponedeljak i utorak (ne spominje sredu da ne moze) ti odgovaras da mozes samo u sredu.
    Ne razumem kakve veze imaju njegovi sluzbeni? Ima dve pobede i poraz na sluzbeni? To ne govori ni da se on preterano cima ni da se ne cima.
    Poenta je da za ovaj mec se obojica niste dovoljno potrudili da odigrate. Bio si UO, kako da neko dobije sluzbenu pobedu ko je mogao da igra samo u sredu kada je to poslednji dan za odigravanje?
    Po kom osnovu, a makki22 tada ne moze - iako je trebao da ti napise da ne moze, ali do cega bi to onda dovelo? Da mu ti napises e ipak mogu u utorak ili ponedeljak? Znaci ti ne mozes pocetak poslednjeg voza, on ne moze kraj poslednjeg voza i to je to.

2. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:

Ljudi moji, jel vi citate?????? Gde ja pisem da mogu samo u sredu?????? Pisem i da sam tu u utorak, je vidite poruke, jel imate oci? Govorim da je LS i da bih da gledam, jer on pise da moze i u sredu? Ako on moze u sredu, onda mi je bolje da gledam LS. On ne odgovara na poruke 60+ sati, kako sam ja tu kriv???? Ja nigde ne pisem da ne mogu u utorak, vec da bih da gledam LS, a kako on moze svaki dan, onda mi je bolje u sredu. On na to nista ne odgovara po milioniti put vise od 60 jbnh sati!!!!! Sto ne odgovara na poruku vise od 60+ sati? Da je odgovorio i zeleo u utorak, jer ne moze u sredu, igrali bi u utorak, kao sto sam i napisao!

Iste situacije sam imao i sa Tolletom, Admiralom (Svi to mogu da potvrde), Numerom, sa kojim sam se jos 4-5 ranije cuo preko pp i potom dogovorio oko termina. Razlika je ta sto su svi pomenuti odgovorili na poruke u kratkom roku i dogovorili smo termin koji smo ispostovali, dok Makki na poruku nije odgovarao do samog kraja roka za odigravanje, a bio je u prilici da to uradi. Ista poruka je poslata Tolletu, koji je odgovorio i sa kojim je potom preciziran termin odigravanja. Isto je napisano i Admiralu, koji je takodje azurno odgovorio kada mu odgovara i tada smo se nasli i odigrali. Da je Makki kojim slucajem odgovorio na poruku, a da ja nisam mogao, to je onda druga prica, ali on nije odgovorio nista do kraja roka za odigravanje. Ja nigde i nikada ne govorim da ne mogu, vec na njegovu poruku da moze svaki dan (sto se pokazalo kao netacno), pisem kada bih najvise voleo, a kad zbog LS ne bih voleo. On na te poruke ne odgovara, sto dovoljno govori u kom pravcu sluzbeni treba da ide.

Professional Tolle's Avatar

A sto o tome ne pisete u temi predvidjenoj za to?

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    mArkoNNNi

OMG Dajte čoveku 3 boda ako će lakše spavati posle toga. Inače, da li bi ti Mihael meni pisao možda do srede, to ne možemo da znamo, a drugo kao što freak kaže, zadnji rok je bio sreda, ti kažeš da tek u utorak možeš i to uveče, gde ja nisam bio prisutan. Možda da si me cimnuo, igrali bi, ali što bi to neko uradio, cimanje je... Pumbi sam lepo pisao i slao slike, Nisam tražio protiv nikog da mi piše sluzbeni, već kako UO odluči, kao što možeš i da vidiš. Treće, mogao si da mi pišeš u utorak posle ls, iscimaj se nekad, pitaj nekog za kontakt. Kako je AST lepo uzeo moj broj i pisao na viber, dečko se iscimao. Izgleda da ovde svi hoće da njima ugadjaju...

Steam ID:
    mArkoNNNi

Znači po tebi veće pravo za pobedu službenim ima osoba koja je imala manje službenih u sezoni? Wtf, ko sve igra ovu ligu...

Quote Originally Posted by makki22 View Post
    OMG Dajte čoveku 3 boda ako će lakše spavati posle toga. Inače, da li bi ti Mihael meni pisao možda do srede, to ne možemo da znamo, a drugo kao što freak kaže, zadnji rok je bio sreda, ti kažeš da tek u utorak možeš i to uveče, gde ja nisam bio prisutan. Možda da si me cimnuo, igrali bi, ali što bi to neko uradio, cimanje je... Pumbi sam lepo pisao i slao slike, Nisam tražio protiv nikog da mi piše sluzbeni, već kako UO odluči, kao što možeš i da vidiš. Treće, mogao si da mi pišeš u utorak posle ls, iscimaj se nekad, pitaj nekog za kontakt. Kako je AST lepo uzeo moj broj i pisao na viber, dečko se iscimao. Izgleda da ovde svi hoće da njima ugadjaju...
    Makki, nemoj da *****s, mora covek da te hvata da bi odigrao mec svaki put. Sto lagis da nisi bio tu? Posaljes mi poruku, ja ti odgovorim odmah u ponedeljak i ti na nju ne odgovaras dva i po dana, a u medjuvremenu igras utakmice i upisujes rezultate? I to je tebi ok i ja treba da se iscimam?

Sto lagis kad PSML lepo pokazuje kad si igrao meceve? Ako sam ti odgovorio u ponedeljak da mogu u utorak ali bih da gledam LS, posto ti pises da mozes svaki dan posle 17h, onda valjda mozemo i u sredu. Sto pises poruke a dajes lazne informacije? Kako to da nisi bio prisutan u utorak uvece a odigrao dve utakmice? . Smejurija nevidjena . Sto pises da mozes svaki dan posle 17h kad ne mozes, sto na moju poruku u ponedeljak u kojoj te pitam da mi odgovoris kad bi ti najvise odgovaralo, ti ne odgovaras dva i po dana i ne pises da ne mozes u sredu? Jel ja treba da ti citam misli i ako napises da mozes svaki dan, da to znaci da ne mozes u sredu?

Smejurija nevidjena!

Steam ID:
    mArkoNNNi

Da, treba da se iscimas.

Quote Originally Posted by makki22 View Post
    Da, treba da se iscimas.
    Ok, ustanovili smo da si lazov, kazes da nisi tu, a igras meceve, ustanovili smo da te boli tuki da dva i po dana odgovaras na poruku, a online si, da dajes lazne informacije kad pises privatne poruke, a onda jos zelis sluzbenu pobedu . Dobili smo kazne, sluzbene i 0 bodova. Sa lazovima cemo u narednom periodu drugacije!

A nije vas makar malo sramota?

Steam ID:
    mArkoNNNi

Quote Originally Posted by Mihael View Post
    Ok, ustanovili smo da si lazov, kazes da nisi tu, a igras meceve, ustanovili smo da te boli tuki da dva i po dana odgovaras na poruku, a online si, da dajes lazne informacije kad pises privatne poruke, a onda jos zelis sluzbenu pobedu . Dobili smo kazne, sluzbene i 0 bodova. Sa lazovima cemo u narednom periodu drugacije!

Samo si ti to ustanovio
    PS Ako već dobijamo kazne, nadam se da Mihael biti dodatno kažnjen zbog psovanja i napada bez ikakvog razloga niti povoda.
    Hvala.

Super Star koca013's Avatar
    Steam ID:
    koca013

sta ste me izbacili iz mng ..... jedva ste cekali

13. The Following User Says Thank You to koca013 For This Useful Post:

Professional uskee1512's Avatar
    Steam ID:
    uskee1512

Default Odg: Re: Glas naroda

Quote Originally Posted by koca013 View Post
    sta ste me izbacili iz mng ..... jedva ste cekali
    Brate,su te oteli vanzemaljci?
    Quote Originally Posted by koca013 View Post
    e da vam javim da napustam mng ligu i pes definitivno. hvala svima i dovidjenja

15. The Following User Says Thank You to uskee1512 For This Useful Post:

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Trebalo je večeras da odigram sve mečeve, ali nisam mogao zbog problema sa PES-om.Neće da mi se konektuje na server.Do sada je sve radilo kako treba.Eto samo sam hteo da vam javim, nadam se da će se situacija popraviti sutra.

Super Star koca013's Avatar
    Steam ID:
    koca013

sta je vale odustao bas je lepo igrao, sad je i mene za****.....

Cerak United pumba's Avatar

Zato sto decko nije cist, sam si sebe zaje.bao sa tim hoce kaki nece kaki stavom

19. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:

Steam ID:
    VEK1NG

Koliko ima još sezona do kraja serijala?

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Trebalo je večeras da odigram sve mečeve, ali nisam mogao zbog problema sa PES-om.Neće da mi se konektuje na server.Do sada je sve radilo kako treba.Eto samo sam hteo da vam javim, nadam se da će se situacija popraviti sutra.
    SBB? Pozalilo mi se par kolega iz MNG lige, ali i ovih koji igraju MyClub da imaju problem sa povremenim logovanjem ili pravljenjem soba online. Mozda je ako si na SBB nesto do njih da su kolektivno mnoge sjebali . Ja sam na MTS, pa nemam problema sa tim.

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Koliko ima još sezona do kraja serijala?
    Posle ovu koju igramo, mislim da ce biti jos jedna sezona i to je to, vrv nece biti vremena za jos jednu posle nje.

22. The Following 3 Users Say Thank You to Mihael For This Useful Post:

Quote Originally Posted by pumba View Post
    Zato sto decko nije cist, sam si sebe zaje.bao sa tim hoce kaki nece kaki stavom
    Vale lagano ulazi u legendu ovog foruma.

Steam ID:
    VEK1NG

Quote Originally Posted by Mihael View Post
    SBB? Pozalilo mi se par kolega iz MNG lige, ali i ovih koji igraju MyClub da imaju problem sa povremenim logovanjem ili pravljenjem soba online. Mozda je ako si na SBB nesto do njih da su kolektivno mnoge sjebali . Ja sam na MTS, pa nemam problema sa tim.
    Nije SBB.

Inače stanje se popravilo, tako da sam uspeo da odigram mečeve.

25. The Following 2 Users Say Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Default Odg: Re: Glas naroda

kakav si problem imao da nije mozda code xvn266 ja msm da je taj da nece da ti udje u sobu sa nekim

Page 21 of 23 FirstFirst ... 111920212223 LastLast