Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 81 to 96 of 96

Thread: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Default Re: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Postovanje, ne znam da li cu stici da odigram sve meceve ove nedelje, dolaze mi neki gosti pa ne znam koliko cu i kad moci da igram... Odigracu sta stignem, sta ne budem mogao molim da mi se ne pisu kazne i dozvoli igranje sledece nedelje.
    Hvala na razumevanju!

molim upravu da mi izadje u susret i da mi odgodu za ovu sedmicu. znam da sam zakasnio s javljanjem, ali nije do mene upitanju je posao. nisam trazio odgodu ranije jer sam trebao utorak i srijedu biti slobodan, ali nazalost promjenilo se sve tako da moram da radim za sebi i kolegu, duple smijene.

Amateur Narednik73's Avatar

Default Odg: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

kakav posao kakvi bre gosti ima da se igra...igra igra igra,,ha ha ha

Samo da najavim da 99% necu biti u mogucnosti odigrate jos 2 meca koja su mi ostala za ovu sedmicui molim da se prebace u sledecu sedmicu jer sam u obavezama pa ne znam gdje mi je glava, trudit cu se da odigram sto prije budem mogao. Pozdrav

Pozzz
    Zbog privatnih obavez molim vas da mi otvorite ovu polusezonu. Da bi se moga nekako isplanirati da odigram sto prije utakmica.

Ako moze produzetak roka za tekme iz ovog vikenda,jer mi je na poslu guzva,glavu nisam digao,mozda i resim do vikenda sve zaostale.Hvala

Regular delija-jovanovic1992's Avatar

Zamolio bih upravu da mi prebaci ostale utakmice iz ove nedelje za sledecu posto sam na skijanju do subote 23.03.
    Hvala

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Sportski pozdrav ako bi mogla samo utakmica sa Zeusom u kupu da mi se prebaci iz ove u sledeću nedelju posto sam danas posto sam sinoć i danas van države i nisam i mogućnosti da igram, unapred zahvaljujem.

Molim ako moze da mi se otvori polusezona pa da igram utakmice kad stignem bas sam slab s vremenom ne znam kako cu stici da odigram ove utakmice pa ako ikako postoji mogucnost da mi se to sve otvori pa da nekako izaganjam to sve.
    Hvala puno

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Zbog poslovnog puta neću biti u mogućnosti da igram mečeve u periodu od 11-og i 18-og Aprila, pa ću otvoriti polusezonu kako bih na vreme odigrao sve mečeve.

11. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Najavio bih da sam ove sedmice samo danas i sutra navecer slobodan za igru a onda idem na put i vracam se 15.04. pa ko moze neka se javi za igru. Sve sto ne odigram zamolio bih da mi se prenese za sljedecu sedmicu jer ne bih da otkljucavam cijelu polusezonu.

Hvala

Regular lutkica71's Avatar
    Steam ID:
    lutkica71
    PSN ID:
    Lutkica8

Zbog obaveza sa reprezentacijom,bicu odsutan do sledeceg ponedeljka 16.4. pa bih zamolio da mi se mecevi prebace za narednu nedelju (mislim da je ostao samo mec sa Daretom )
    Ukoliko ne budem stigao da odigram meceve iz nove nedelje javicu se naknadno za ponovno produzenje.
    Hvala !
    Pozdrav , Lutkica !!!

14. The Following 4 Users Say Thank You to lutkica71 For This Useful Post:

Utakmicu sa FC Arsenal ne mogu da stignem da odigram. Pisao sam kolegi u cetvrtak ( bio sam na raspolaganju za igru cetvrtak, petak, subota, nedelja, ponedeljak do 19, utorak do 20h ) dobio sam odgovor u subotu da mogu da biram jedan od dva termina kada on moze a to su ponedeljak 21h i utorak 21h. U ponedeljak sam imao utakmicu sa pocetkom u 20:30, a utorak dan za LS zavrsnica tradicionalno se ide negde sa drustvom da se gleda. Mislim da sam i vise nego dostupan bio za ovo kolo i danas mogu da igram do 20h a posle opet naravno LS koja mora da se gleda. Utakmice ne mogu da igram u poluvremenu LS jer ne gledam kuci, a obicno ni posle utakmice jer se ostane da se popije naravno neko pivo.

Tako da ako mozete prebacite utakmicu za sledecu nedelju, ako ne mozete slobodno da mi pisite sluzbeni rezultat u moju korist jer je vise nego ocigledno ko je koga kontaktirao prvi, ko je cekao na odgovor 3 dana i ko je bio tu za igru u mnogo mnogo mnogo vise termina.

spu!

16. The Following 3 Users Say Thank You to spuzi For This Useful Post:

Amateur
    PSN ID:
    dmilan79

D3
    Liga je otvorena sledećim timovima:
    - Snežni Klinci
    - Shadow Warriors
    - Peckham Troters

Prebačeni mečevi u sledeće kolo
    - Misfits Club (druga nedelja druge polusezone)

Apelovao bih samo da bez preke potrebe menadzeri iz D3 ne traže otvaranje sezone. Imamo već 3 ekipe kojima je otvorena sezona. Može da utiče na regularnost takmičenja!

18. The Following User Says Thank You to dmilan For This Useful Post:

ispricavam se sto tek javim bilo hektično i totalno zaboravio na pes, bio odsutan vec 4-5 dana bio u beču, danas vratio ali idem odmah dalje u graz sredit par stvari pa me nema jos sledečih 2 dana. Tako da molim za produzenje, sledeči vikend bi trebao bit več dostupan

20. The Following User Says Thank You to yrinvan For This Useful Post:

D1
    Prebačeni mečevi u sledeće kolo:
    yrinvan
    samed

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345