Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 101 to 120 of 146

Thread: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Top Player shokanito's Avatar

Default Odg: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Moze odlganje 7-10 dana zbog selidbe.

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar

Default Re: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Petak i subotu sam na službenom putu. Ako ne stignem sve na vreme, da mi se prebace mečevi za sledeću nedelju ali mislim da stižem sve na vreme da odigram.

pozz svima zamolio bi upravu da mi otvore drugi deo polusezone 16 posto sam na dopustu neki 12 dana u 6 mjesecu.hvala lp irnes(krivaja cazin)

Top Player shokanito's Avatar

Osposobio net,vracam se na teren.

Послато са E6653 уз помоћ Тапатока

PS4 PSML United Hadis Zekic's Avatar

Prvo da naglasim da niko iz UO ne shvati ovo licno. Ko radi taj i gresi, ali ljut sam na UO kao UO. Da se ne bi u buduce ponavljale ovakve skandalozne odluke uprave ulazem zalbu na odluku uprave u vezi mojeg i vojinog neodigranog meca koji je odigran malopre u ne fer uslovima jer sam bio iznerviran i razocaran, jer odluka koja je doneta nije bila ni malo po pravilima za sluzbene rezultate, mec je bio vazan za obojicu zbog ostanka u D1 i smatram da sam ovde ostecen, i zbog toga sto je vojo pretio odlaskom iz menadzer lige ako ne bude po njegovom drustvo je odlucilo nocas u 18 h da se mec odigra danas, a prema dostavljenom materijalu trebao je da bude upisan jos danas u 12 h. Ali niko nije smeo da upise sluzbeni po pravilima zbog pretnje da ce da odustane ako ne bude po njegovom, neki zbog sto su se druzili neki zbog sto su se vidjali na turnirima. Znaci sad svako ko krene da ucenjuje zanemare se pravila za sluzbene rezultate i onda se trazi drugo resenje, na primer produzenje dok se ne odigra?

Sa svima iz UO sa kojima sam diskutovao su rekli da po svemu sto su videli, da svi tamo u grupi koju imaju na vacap, tu su svi koji nesto rade za ligu, da sam ja u pravu ali opet ima neko ali, niko nece da odluci svako se krije iza nekog drugog, pa cemu onda sluzi ta grupa da li se zna ko sta odlucuje, da li moze da neko iz uo da utice na pogresne odluke pojedinaca? Ko u stvari ovde ima glavnu rec nije mi jasno posle ovoga. Jedan kaze ja se ne pitam jedan kaze uo se pita treci kaze ja moram sam da odlucim, potpuni haos kolko sam shvatio u vezi neki odluka.

Da krenem od mene i Voja:
    Voju je otvorena sezona i posle nekoliko dana sam se javio kada moze da se odigra liga. Drug kaze javice se kad bude mogao, mozda za vikend. ja ok. za vikend ga nema gde ja u nedelju pitam hocemo li on kaze iskrslo nesto i da mu je otvorena da ce se javiti kada on bude mogao. Ok i ja sam cekao da se javi. i Onda njegovo prvo javljanje je bilo Utorak u 17 h, meni je to bio prvi dan bajrama i nisam nikako mogao da igram, sutra drugi dan bajrama isto ceo dan se obilazi se rodbina, dosao kasno kuci gde nije imalo struje, evo i kompletan ss:

Ocigledno je da drug nije bio tu mnogo vise nego ja, dokaze je i da je do utorka imao samo 7 odigranih utakmica:

Ja nisam bio tu zadnja dva dana zbog svog praznika i nestanka struje, a evo i pravila za sluzbene rezultate:

Iz slike koju mi je Vojo poslao saznajem da ima i gde me drug vredja u privatnom chatu sa Megustom, ovo nije prvi put imalo je ranije puno gorih uvreda gde sam ja precutao:

Hadis ****na ljiga, posle kaze da je hteo hadis ****na liga ali kad se malo pogleda slovo L i J nisu jedno do drugog na tastaturi pa to da je pogresio bas i ne moze da pije vodu.

Dosevski je bio fer i napisao da se proslede slike i da ce Megusta i on da odluce kasnije, posle slika je rekao da se buni Vojo ali da nije u pravu i da ce biti reseno do kraja dana:

Miha me zvao da pita sta je problem da momci ne mogu sami da rese i da ga cimaju, ispricao sam mu i rekao je da mu je sve jasno a kasnije kaze da nece on da odlucuje niti ce da im da svoje misljeve koje on zna jer mu je sve jasno:

Ostao jos Megusta , on je bio malo vise konfuzan od drugih.
    Prvo mi je trazio slike da se prosledi u tu grupu gde treba svi da daju misljenje i da odluce sto ce se videti na ss, a kasnije je napisao da je misljenje svih da treba ja da dobijem sluzbeni i da je odluka da se odigra mec danas pogresna. Kaze da po njemu treba tri boda i da Vojo nije poslao za javljanje moje pre utorka. Kaze dosi nema nista sa ovim da ne smaram njega, dosi mi pisao da ce on i megusta da odluce. Posle kaze da svi zajedno resavaju i da imaju UO. Posle kaze da on ne glasa kad je u pitanju neki njegov drug a u ovom slucaju vojo je njegov drug, igrali su ligu offline isli na turnire druzili se itd. znaci kaze da on neece ni glasati. Onda kaze upisace do kraja dana, cekamo to upisivanje od ujutru pa do 18 ali niko da upise . E onda kaze Miha koji je glavni i ostali nece da odluce i da su dali njemu da on odluci a njegovo je da odigramo ili da upise rezultat ali nece da kaze koji rezultat, tek kad snije kad ja kazem da odluka nije korektna . znaci ceo dan svi sve znaju i na kraju zbog ucena dozvoljava se da se odigra mec, naravno da cu da ga odigram nije problem ali sam obeco da cu sve da kazem jer sam razocaran tom odlukom. Onda kaze da sve sto napisem da sam ja u pravu i da nema nista da doda i da ce da da ostavku u uo, jer su se svi izmakli, kaze nije imao gram podrske od nikoga iz te grupe. Evo citajte da ne pisem:

Megusta:

Necu ni Megusti da zamerim nista kao pojedincu, ali UO je odradio katastrofalno ovo, sad mozete da se javljate i da branite jedni druge iz uo, i da pricate o nekim drugim stvarima, ali sto se tice ovog slucaja nemate ama bas ni jedan argument da ja nisam u pravu a da ste vi kao uo u pravu. Voleo bi da vas cujem stvarno sve vas iz te grupe kako mozete ovako nesto da dopustite.

Sportski pozdrav.

6. The Following User Says Thank You to Hadis Zekic For This Useful Post:

Regular lutkica71's Avatar

Ajde Haske ovo je samo igra,opusti se

Nema potrebe da se stresiras zbog igrice,igramo se,radimo transfere volimo svoje igrace uzivaj malo

Pozdrav Sportski od Lutkice

8. The Following 3 Users Say Thank You to lutkica71 For This Useful Post:

E evo moram i ja da se izjasnim. Poruke sa privatnog chata necu slati naravno.
    Prva stvar kao sto mozes da procitas u obavestenju za D1 smo zaduzeni Dosi i ja. Moja dobra volja je sto ja pitam u grupi i zelim da cujem misljenje drugih ljudi da bi doneo pravicnu odluku.
    Prvi je slike poslao Voja gde smo gledali i zakljucili smo da se Voja angazovao vise, gde Hadis jednostavno nije mogao zbog nestranka struje(o kojem cu pisati kasnije) i praznika da odigra u utorak,sredu. Prvobitna odluka sluzbeni X bez bodova.
    Ja cekam naravno i Hadisa da on posalje svoju stranu. Posalje on sve, prosledim u grupi sa sve pravilom za javljanje u poslednja 2 dana(spreman je bio) i ja sve to saljem u grupni chat. Svi koji su videli do tad(3 njih necu navoditi imena) mi kazu onda da bi oni dali Hadisu pobedu. Tu se moja prica u okviru chata sa UO zavrsava. Znaci momci su samo dali predlog nista vise. Kao sto je recimo Dare resavao slicne stvari u kupu ili Srle u D2 tako sam ja hteo da resim ovo. Sumnjivo mi bilo ovo sto je imao spremnu sliku za 2 dana a pritom znam da sam video i Sameda i Aladina online i u utorak i sredu. Znaci struje su oni imali ali ae sto mi je odgoovrio Hadis: Pitaj Profu on ti se razume, velik je Pazar. Ja se javljam Voji i kazem brate po slikama ovo je pobeda Hadisova.
    Znajuci u sebi da je Voja u pravu a da to ne mogu da dokazem javljam se Mihi da ga pitam za savet sta da radim. On mi je apsolutno rekao da sta god da odlucim da ce podrzati i da ne zeli da izrazi svoje licno misljenje sta bi on odlucio da ne bi uticao na mene. Meni padne na pamet da im ponudim da odigraju danas mec sa zakasnjenjem na sta Miha kaze moze ako mislis da je to dobra odluka ali moraju obojica da pristanu. Javljam se prvo Voji pitam ga da li bi igrao mec na sta on odgovara da bi.
    Javljam se Hadisu pitam ga da li bi igrao na sta on krece svoje sitne provokacije koje samo on ima. Hadis tu krece onda da me provocira, ispituje, optuzuje sto se sve vidi u slikama. Najveca optuzba kako se ja druzim sa Vojom a u poslednjih godinu dana vise puta sam video Hadisa i vise puta sam pricao sa njim nego sa Vojom. Komunikacija mene i Voje je liga? i GG. Nista vise od toga. Hadisu govorim da ima izbor ili da odigra mec sad i da upisem ili da odbije da odigra mec i da mu upisem sluzbenu pobedu protiv Voje posto je po slikama u pravu. SVAKI PUT naglaseno po SLIKAMA. Da sam bez ovog predloga dao odmah pobedu Hadisu posrao bi se po sebi kao clanu UO zbog toga sto sam upravu zbog ovakvih situacija usao da bi donosio pravicne odluke da ne ostetim nikoga. Ja sam ponosan na sebe za ovu odluku i opet bi isto uradio. Da su uloge bile zamenjene isto bi doneo odluku. Ako neko sumnja u moju objektivnost onda...

E sad sto se tice toga da ja ne glasam kad su drugovi u pitanju. Voja mi nije drug. Voja je meni isto sto i Hadis a to je PSML kolega. Krle mi je drugar i kad je bila prica oko njega ja se nisam izjasnjavao. Kad je bila prica neka oko Dosa ja se nisam izjasnjavao. Ali to znaju ljudi koji su u UO. Poslednja stvar sto se tice ove teme. Posto smo Dosi i ja zaduzeni za D1 a u ovoj situaciji se nismo slozili tj on je bio da se da 3 boda Hadisu a ja da probaju da odigraju mec pa ako ne odigraju onda 3 boda hadisu, jedna strana je morala da prelomi i to je bila moja zbog lige da se ne upisuje sluzbeni rezultat vec da se odigraju svi mecevi. Nesto sto je krenulo jos u vladavini Hadisa. Jos jednom napominjem i ako nisam poslusao savet momaka iz UO na kraju ovo je bila moja odluka i ja se izvinjavm svim clanovima sto ih nisam poslusao ali su posle svih Hadisovih poruka, slika itd itd videli da je ovo sve jedan scenario koji je bio spremljen. Ili da uzme 3 boda za stolom ili da krene po UO. Dugo nije.

Zadnja stvar. Posto je u porukama tim kojim je poslao(ako nije izbacio) napomenuo kako on nikad nije ostetio nikoga i kako je donosio pravicne odluke uvek naveo je primer: Lakia sam izbacio u D2(a decko imao sluzbene ispao u d2 znaci nije ga on izbacio nego mu je dozvolio da vrati tim kao sto su mnogi vracali ukljucujuci i mene samog). Gde je primer Rikia Nanica kad smo on i ja stavili sa kompom da smo odigrali gde sam samo ja dobio kaznu visemilionsku a Riki Nanic samo upozorenje? To je to postenje.
    Ili sada u ligi vs mene igrao suspendovan igrac i namerno izostavio sliku na kojoj se vidi da mu je igrao taj igrac(jedina utakmica od svih ove sezone u kojoj mu fali sastav ali eto bilo je slucajno). Tvojim prevarama, provokacijama, podbadanja je dosao kraj. Apsolutno sinoc si se raspisao u grupi gde jedan jedini pozitivni komentar na sve tvoje napisano je bilo od Sameda gde je rekao ja sam glasao da damo Hadisu bodove i to je to. Samed me je podrzao u UO za odluku rekao mi je da on tako ne bi uradio ali je podrzao i hvala mu na tome. Kao i svim momcima u UO. Znaci sve ovo sto je pisao Hadis nije usmereno na UO, na direktora, nego na MENE. Licno i personalno. I neka je. Nece ti proci vise ni jedna prevara dok sam ja tu. Apsolutno da se razumemo ja sam juce ceo dan izgubio zbog tebe i Voje. Ali mi je drago sto jesam posto vise ne mozes da radis to sto si navikao. Diktaturi tvojoj je kraj.
    Hvala svima koji su me podrzali i koji su mi se javili znaci mi to puno

Drugari,

Red je i da se i ja izjasnim. Da se cuje i druga strana price, ali pre svega moram da napomenem da je posle cele ove farse koju je Hadis napravio, samo potvrdio moje sumnje da je namerno izbegavao i da je sto kaze Tanani po scenariju cekao 3 boda.

E sad glavna stvar jeste sto me Hadis ovde proziva za ucenjivanje sto nikako nije tacno. Ne znam kako je to interpretirano do tebe i kako je ispalo da sam ucenjivao, ali to nije istina. Medjutim, ajde da krenemo od pocetka kako bi ljudi imali uvid u celokupnu situaciju.

Pre nego sto je pocela sezona par dana, meni se pokvario televizor (u garanciji) i ja sam ga odneo na reklamaciju. E sad meni iz servisa svako malo su pricali, "evo samo sto nije gotovo", i to je jedan od razloga sto sam ne samo Hadisu, nego vecini ljudi govorio, "treba uskoro da pocnem da igram" itd... Medjutim, ja sam TV cekao citav mesec koliko je rok po zakonu o potrosacima da se resi reklamacija. Onog trenutka kada mi je otvorena polusezona Hadis se javio prvi put sto se vidi na SSovima. Nedugo potom javlja se i drugi put i pravi se lud, kao zaboravio da mi je otvorena sezona, pise mu 2 reda iznad u nasem chatu, sto se sve vidi na SSovima. Inace, Hadis kaze da sam ja Tananom poslao samo moje pozive ka njemu sto nije istina i sto sam Hadisu licno demantovao na pm, ali avaj, eto njega opet da spinuje i ovde. Ali ajde da se vratimo na pricu. Konacno kada mi je stigao TV ja sam imao svega 7 dana da odigram 26 utakmica. To mu je nekih 20 ljudi. Iz razloga sto mi je bilo dosta lakse ja sam pisao na grupi da sam poceo da igram i da mi se javljaju ljudi kao sto vecina i jeste. 100% sam siguran da je i Hadis to video jer prati grupu i aktivan je redovno tamo. Naravno u tih 7 dana ja nisam sedeo samo kuci i cekao/jurio da mi se jave ljudi da igramo. Radi se, ima se obaveza, nisam stigao ranije da ga kontaktiram (sto je totalno moja krivica), ali isto tako nije bilo ni sa njegove strane fer sto je video da sam poceo da igram i namerno (ocekujuci sluzbenu) izbegavao da mi se javi.

E sad dolazimo do dela sto po meni obavezno mora da se uvede u pravilnik. Moj glavni argument zasto on ne treba da dobije pobedu, naravno pored principa/pravde zbog cega se sve ovo i desilo, jeste taj da bez obzira sto je menadzeru otvorena sezona, protivnik MORA da mu se javi i da ga pita u kalendarom predvidjenom roku (nedelji) moze li da igra pa onda posle to da koristi kao dokaz ako dodje do ovakve situacije. Nasa utakmica je bila u ovoj, poslednjoj nedelji, gde Hadisu nije padalo na pamet da mi se javi, opet iz razloga sto je ocekivao sluzbenu pobedu. A on koristi pozive ka meni kada je totalno bilo ocigledno da nisam u mogucnosti da igram kao dokaz!?

Stigli smo do principa i pravde zbog cega sad ovde pisem, a i da se ogranicim od ovoga "ucenjivao". Posto sam bas imao malo vremena da stignem sve da odigram, bukvalno, vecina mojih protivnika je morala da mi izadje u susret. Sa nekima sam se nalazio jer se eto namestilo, ali vecina ljudi je morala verovatno i da odlaze svoje obaveze da bi meni izasli u susret. I zbog svih tih ljudi koji su se pocimali da ja ne bih dobio sluzbene, mali broj njih (jer sam ocajan) je i izgubilo bod/ove u tim utakmicama. Zbog svih njih sam rekao Tananom, da ako Hadis dobije slubenu pobedu da mi zamrzne celu sezonu, da svi dobiju pobede protiv mene jer jednostavno moji principi i vaspitanje mi nedozvoljavaju da ljudi koji su se toliko pocimali na kraju budu osteceni, a da Hadis koji je kulirao situaciju i cekao sluzbenu pobedu bude nagradjen.

Tu je doslo izgleda do nerazumevanja u celokupnoj situaciji i eto doslo je do Hadisa, ili je on to tako shvatio, da sam ja ucenjivao. Nije istina, ali verovatno ono sto jeste da bi bila mala verovatnoca da bih se vratio da igram, sto opet nema nikakve veze sa ucenjivanjem.

Ali opet, ljudi, drugari, ovo je samo igra i vid zabave. Ja stvarno ne vidim razloge da se razvlace ovde ljudi, Tanani, Miha, UO koji su ni krvi ni duzni sad kao krivi njemu sto je posteno na terenu izgubio. Cuj, bio iznerviran? Pa hoces da ti nadoknadimo za dusevni bol!? Covece, koliko puta sam ja i svi mi bili iznervirani, igrali lag tekme (ja sam i sam X tekmi ponavljao od pocetka, iako sam vodio), gubili (nepravedno) pa nista. OK, bila je situacija sa Semihom, ali to je bilo totalno ocigledno, i evo, covek je sredio net, razbio me, GG tebra, radilo kao sat! Pa zar nije bas pravednije, posto se lomi izmedju mene i tebe na dnu, da se odigra utakmica pa makar i van roka, nego da ocekujes tri boda iz nesrecne situacije gde si namirisao da mozes da iskoristis to u tvoju korist!? Ajde bar jednom sto kaze Dare budemo "drugari", a ne da se gleda kako ce koga da sapne i da nanudi.

Iz cele ove situacije, ja samo molim vas drugare da ne razvlacite Tananog, Mihu ili bilo koga iz UO po chatovima i porukama, ljudi nista nisu krivi i mislim da pre svega treba da im budemo zahvalni sto dobrovoljno bez ikakve nadoknade gube svoje dragoceno slobodno vreme da bi brinuli da ovde stvari funkcionisu i rade. Tanani je hteo samo da sve bude posteno i zato je predlozio da se igra.

BUDIMO LJUDI PRE SVEGA!

11. The Following User Says Thank You to Vojo_90 For This Useful Post:

Regular lutkica71's Avatar

Puna podrska svim momcima u UO.Ovako za dve godine koliko sam ovde nikada nije funkcionisalo.

Svako ima svoj deo posla,svako radi sta mu je dodeljeno i bukvalno svi clanovi koji rade su spremni 0-24 na salu medjusobno a i da se radi.Dokaz svega kako funckionise je da ima mnogo manje razmirica i svadja nego ranije.Tu je Miha da odluci kada je nesto bitno A NIKADA NIJE NISTA ODLUCIO A DA NIJE PITAO SVAKOG CLANA UO O TOME.

Tako da mislim da ce ovde samo doci jos momaka koji zele da pomognu i urade nesto za ligu i da ce ovaj UO ostati jako dugo.Moram priznati da je pun pogodak Milan napravio sa ovom podelom poslova i da svako ima pravo "glasa"

Sve najbolje krece nam prelazni-vadite pare iz banaka krece bidovanje i nerviranje !!!

Zivi bili braco i sestre !!!

s obzirom da je Hadis namjerno izbjegavao mec cijela 2 dana u odnosu na 27 preostalih predlazem da UO nastavi s politikom pravicnog pridrzavanja pravilnika.

1.7.4 - Namerno izbegavanje odigravanja meča snosiće finansijske kazne .
    1.7.5 - Ako ligaška utakmica nije odigrana na vreme prenosi se u sledeću takmičarsku nedelju uz kaznu od 500.000e u slučajevima kad je kontakt oba igrača uspostavljen na vrijeme ali termin nije usglašen. U situacijama gdje je samo jedan igrač uložio trud za odigravanje meča, prenošenja u narednu sedmicu nema.
    1.7.10- Prilikom određivanja službenih rezultata, potrebno je priložiti SS-ove komunikacije sa drugim menadžerom koje ste imali putem poruka na PS4. Poruke koje ste razmenjivali preko drugih alternativnih rešenja poput poruka na forumu ili Viber/WU takođe mogu pomoći pri donošenju odluke
    1.7.11 - Prilikom donošenja odluke, UO neće uzimati u obzir poruke koje ste prve poruke za odigravanje meča slali u poslednja dva dana takmičarske nedelje

Koja glupost.
    Da se pridrzavate pravila bilo bi 0-0 i nikome ni bod i cao.
    Ali UO ima dvostruke arsine u pojedinim situacijama.
    Ja nisam vidio nijednu sliku sa PS4 i na osnovu toga je ovaj moj zakljucak.
    Ovakvim odlukama samo pokazujete drugim menadzerima sta ce se desavati u buducnosti tj sta se moze desavati.

Znam da momcima nije ni sekunde lako, znam kad glupi turnir organizujem kako ljudi znaju biti smor a kamoli voditi ovako kompleksnu ligu sa ljudima razlicitih mentaliteta i shvatanja raznoraznih stvari.

Ali ako hocete da imate neki kredibilitet onda se drzite striktno pravila i cao.

Da se uzima WU u obzir Hadis u pravu 10000000% jer ako je nekome otvorena sezona onda majka mu stara sve menadzere tretiraj kao prioritet i javljaj im svaki trenutak kad mozes da igras kako bi neki mozda i neplanski stigli odigrati tekmu s tobom.

A ako se drzite pravila onda fino pisite 0-0 i ne mogu vam ni jedan ni drugi nista prigovoriti i naucit ce se obojica pameti za sljedeci put.

I generalno mislim da bi trebali dopuniti pravila za menadzere koji iz bilo kojih razloga otvore sezonu da su oni i samo oni duzni najavljivati ostalim igracima kad ce biti tu i da cimaju protivnike kako bi ugovorili tekme, jer nema smisla da te neko vrijedja s pricom da ga smaras jer ga svakih 7 dana pitas kad moze ligu.

pa fino igrac kojem je otvorena sezona moze napisati svim menadzerima npr (u subotu sam tu od toliko do toliko, u ponedjeljak sam od toliko do toliko, za 2 sedmice taj i taj dan sam od toliko do toliko tu) i onda nek se 2 menadzera uspiju skontati da ce moci tada, super.

ovako treba da se zvijezde poklope da bi ja ili neko drugi ubo kad je menadzer sa otvorenom polusezonom slobodan u 5 dana njegovog slobodnog vremena tog mjeseca. a pri tom se on i ne trudi da se javi.

ovo govorim generalno cisto da se vojo ili neki drugi mngr ne uvrijedi nesto.

prijedlog UO-u je da registrujete 0-0 i zbog oba menadzera i zbog vas a i zbog svih drugih menadzera jer po meni je ovo necuveno da uopste dajete nekome opciju da odigra tekmu ko se nije javio prije zadnja 2 dana. Da se javljao pa bih i razumio. A sve i da je Hadis namjerno izbjegavao opet ima potpuno pravo. Sad jel ljudski ili nije to je na vama, ali pravila idu njemu na ruku u tom slucaju.

Ovako ste sami vi napravili problem po meni. Nisu ga napravili ni vojo ni hadis.

Sretno svima i nadam se da ce zavrsiti ova prica i problem

i izvinjavam se ako sam prekrsio neko pravilo uplitanjem u pricu, ali forum je pa...

14. The Following 3 Users Say Thank You to Zeusinjo For This Useful Post:

Ma Megusta ne pricaj gluposti. Kako zaduzeni Dosi i ti kad ti meni kazes nema potrebe da saljes dosiju on nema nista sa ovim? Pitao si u grupi i vecina je bila da ja dobijem tri boda sto je bilo ispravno. Pa onda kazes ja ne glasam kad su moji drugari u pitanju jer sam pravedan? Reko si da nije poslao za dopisivanje pre utorka gde sam ja tu vec ispizdeo,pa kad sam ja poslao slike rekao si da se nadas da cu ja dobiti tri boda.
    Kazao si mi gleda se da bude 0-0 ili meni pobeda i da su samo te dve opcije u razmatranju. Posle kazes da si glasao da dobijem tri boda. Rekao si i da je Dosi rekao da treba meni 3 boda. Sve se lepo vidi sta smo pisali.

Onda je donesena pogresna odluka zbog toga sto ti je Vojo drug, meni licno si rekao kad sam te primio u ligu da ste imali offline ligu da ste igrali turnire da ste se druzili itd, a rekao si da ne glasas kad su drugovi u pitanju jer nisi objektivan i ne mozes da ne povuces na stranu svog druga, sto smo u ovom slucaju i videli, to si sam rekao vidi se na slici. E onda kad si doneo pogresnu odluku su ti oni rekli da si pogresio i da to nisi smeo ali naravno sada te brane jer to je u interesu UO da jedni druge branite i da se ja okrivim, jer vi ne smete u javnosti da budete krivci. Ne znam sta ti tu ima da sumnjas i da znas u sebi? Cak i da sam imao struje po pravilima ja sam imao pravo da ne odigram taj mec, vas uopste nije trebalo ni da zanima sta je bilo samnom u ta dva dana. Znaci drugu je bilo opravdano 15 dana a meni nisu ta dva dana sto mi pripadaju po pravilniku, a zbog cega zbog toga sto ti je on drug necemo da se lazemo, kazi pogresio sam kao i sto si meni priznao i idemo dalje, u buduce nemoj da gresite i nikom nista.

Ja samo trazim da se pravilno upisuju sluzbeni rezultati po pravilniku a ne da se gleda ko je kome drug i da se trazi alternativno resenje zbog ucena drug drugu, nisam kritikovao UO za nista drugo niti sam da se menja niti imam drugu zamerku do sada osim za ovaj slucaj gde iz prepiski vidimo da je pogresna odluka, i ja i megusta i uo je to priznao, ali tek kada sam sve okacio sto sam obeco menja se misljenje nekih ljudi iz UO iz afekta.

Zasto mene Vojo nije kontaktirao kad je poceo da igra pre 10 dana a sve druge jeste,a mene krivi sto se ja njemu nisam javio, a u dva slucaja mi je rekao dace mi se javiti kad pocne da igra, nego tek u utorak u 18 h gde ja treba na moj najveci praznik da ostavim sve i da kazem evo dolazim kuci samo zbog tebe, nikad me nisi uvredio zasluzio si. Mozda i nije namerno ispalo ali je ispalo da su u ovom slucaju bili dvostruki arsini.

16. The Following 2 Users Say Thank You to Hadis Zekic For This Useful Post:

Regular

pozdrav drugari,zamolio bih vas da mi se otvori preostala polusezona jer do 18 sam tu i dalje nisam ako mozete da mi ucinite ovu uslugu bio bih zahvalan pozdrav

18. The Following User Says Thank You to Woolf82 For This Useful Post:

Ja bih takodjer da najavim da sam od 21.06. na moru nekih 7 dana ali eto dok dodje ta sedmica pa cu dogovoriti s upravom sta i kako za tu sedmicu kad me ne bude.

Hadise brate moj, prestani da spinujes. Opet si ponovio da nisam poslao tvoje pozive u SSu, pokazao sam ti, video si, jesam!!! Tanani je to mozda predvideo, ali nema potrebe da se vise vracas na tu temu. Dalje, opet ponavljas kao papagaj "ucene"??? Trece pa brate tacno se vidi iz svega prilozenog i recenog u poslednjem postu da si iskljucivo i samo zeleo sluzbenu pobedu i da si namerno izbegavao jer eto ti pravila ti dopustaju!!?!?!?? Alo, covece, ovo je samo igra. Cemu onda svo laganje da nemas struje, da ne mozes da igras kad si od samog starta tako planirao!? Dalje, od svih sa kojima sam odigrao mozda sam 50% ja pojurio. Covece imao sam 7 dana, gde sam u svih 7 cirka u proseku bio 3-4h nekad i manje tu za igru. Pisao sam na grupi da sam online i ljudi su se javljali. I daleko da se jedini koga sam kontaktirao u utorak... Slazem se, moja katastrofalna greska sto sam racunao da u ligi nema ljudi koji ce namerno da me saboritraju jer im tako pravila dopustaju? Dare je totalno u pravu, kriv sam sto sam verovao da neces to tako da iskoristis nego da ces lepo ko covek izaci na crtu da se to odigra kako valja. Ovim pisanijem sam si priznao sta ti je bila namera. Ali, evo ja te molim kao coveka, nemoj vise da prozivas Tananog!

Jeste Vojo mi je drugar najbolji i sledi ugnjetavanje tebe. Hoces da dobijes kaznu za pokusaj namestanja u iznudi 3 boda od mene?
    Dosta je bilo tvog ugnjetavanja na red su dosli mladji, vredniji, bolji i pravedniji. Stojim iza svoje odluke i ona je bila najteza ali i najbolja koja je mogla da se donese.
    Laganje da zbog vremenskih nepogoda u kojima su neki izgubili mnogo ti nisi imao struje je na tvoj obraz i tvoju cast. Srecno u D2
    Samo spinuj mozda ti neko i poveruje
    A sto se tice tebe zeus budi srecan sto momcima koji nisu iz Srbije se nece naplacivati ucesce u iznosu od 100e(znas na sta mislim verovatno) nego imate iste uslove kao svi mi bez obzira gde zivite.
    Hvala
    Dovidjenja
    Prijatno
    HADIS DO D2

Ma decko idi daj ostavku u UO zbog katastrofalne odluke, to si obecao ti si pravedan .

Neću mnogo da se mešam ali mislim da je ovde mogao i Hadis reći Voji da neće biti dostupan za igru zadnja 2-3 dana zbog praznika. Niko nije u obavezi da zna kad je Bajram, kad je Božić, kad je Uskrs itd, kakvi su običaji i da li će mu protivnik moći da igra tad ili ne. Da mu je tako rekao verujem da bi i Vojo premestio neki ugovoren meč za kasnije da bi mogao odigrati sa Hadisom.

Samo kažem kako bih ja uradio da sam na Hadisovom mestu bio.
    I s druge strane AKO je Vojo, kad mu je stigao TV, prvi kontaktirao sve ostale igrače osim Hadisa, to opet nije u redu sa njegove strane.

Nemam nikakvu nameru da utičem na UO, samo iznosim svoje mišljenje, ako uopšte ikog i zanima

24. The Following 2 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Vojo a boga mi i uprava bi prvo trebali znati pravilnik za sluzbene i da je utorak u 18 h prvo javljanje kasno . Sve ostalo je nebitno.

Pa uvedite naplacivanje ucesca momcima van Srbije 100 Eura, da vidimo koliko ce ostati i kakav ce kvalitet liga biti onda

Ne pocinji s glupostima Stefane koje se ne ticu ni tebe niti ove teme niti ovog sitea :*

I btw mislim da neko ko je u UO ne bi trebao da komunicira tako s ljudima (mislim na tvoj nacin komunikacije sa Hadisom).

Covjek ima argumentovano sve crno na bijelo ali po pravilniku ako cete se drzati vec istog ni to mu ne pomaze jer po pravilima 0-0 treba da bude ukoliko se ne uvazavaju dokazi sa WU dopisivanja. Ako se uvazavaju te slike onda vas je covjek sve zajedno pomeo i sramotni ste s odlukom da se uopste dovelo u pitanje kako ce se registrovati tekma isto kao sto je i sramotno ako je jedan cekao bajram pa da zove drugog na tekmu kao i ako je drugi lagao da nema struje da se izvuce sa sluzbenom pobjedom jer su to bila zadnja dva dana za odigravanje.

Nemam kontakta s upravljanjem vasim ali mislim da ovo nije ok da se na taj nacin izrevoltirano obracas bilo kojem menadzeru kako se obracas Hadisu. A ni godinama ti se ne moze pripisati takvo ponasanje jer balavac vise nisi.

Poruke na vacapu se uvazavaju ako je protivnik odgovorio, ako nije odgovorio onda se ne vaze. Meni samo krivo sto se na SS lepo vidi kako kaze da su ga svi na UO napali zbog odluke da je pogresna i da nije po pravilima a ovamo pisu u njegovu korist i brane ga. Isto tako se lepo vidi i da je Vojo mene vredjao na private sa Megustom. Sve je kontradiktorno, da ne saljem sad SS-ove opet neka ga nema veze, uzivajte momci ali kad god pogresite ja cu biti tu da vam to kazem, do sada sam se javio samo za ovaj slucaj za ostalo nije bilo potrebe do sada, ne morate ni da menjate UO a ni da se ljudima menjaju funkcije, sve pogresno shvatate. Priznajte gresku lepo i neka se stavi tacka ovde i idemo dalje. Pozdrav.

Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast