Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 121 to 140 of 140

Thread: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Default Re: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Pilojka, nisam ja Hadisa preskako ili izbegavao da kontaktiram. Opet moram da ponovim da sam imao veoma malo vremena i od trenutka kada sam napisao na grupi da sam poceo da igram, vecina ljudi je mene kontaktirala pre nego ja njih. Oni koji nisu i sto nisam ni mogao da stignem pre utorka da odigram, ja sam tad krenuo njih da cimam. Jbga, znam da je utorak kasno, ali jednostavno ja drugacije nisam bio u mogucnosti. Pocimao sam se maksimalno da bih stigao sve da odigram. Slazem se i sa tobom da je bilo korektno od njega da je se javio. Ali ne znam kako ne shvatate da je njegova namera od pocetka bila da me ceka na sluzbenu. Isto tako ja sam veoma zahvalan svim ljudima koji su tek dobili poruku od mene u utorak i koji su mi izasli u susret i stvarno skidam kapu. Ispali su drugovi. Ne bi ovde nista bio problem da ja nisam ubedjen, a kao sto se moze i videti iz njegove pisanije, on je namerno cekao mene na sluzbenu. E sad vi meni recite, je li to lepo, je li to u duhu fer play-a i je li to u redu sa ljudske strane? I sto je najvaznije, je li u redu prema ljudima koji su isto od mene u utorak dobili poruke i koji su se pocimali da igraju, da mi izadju u susret, jos izgubili bod/ove? Ako je to u redu i ako je cilj da se ovde sapinjemo i postavljamo noge jedni drugima, da se svadjamo, oci vadimo. Pa sta onda koji djavo radimo!?

Super Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Slažem se. Pravilnik ko i svaki drugi je pun rupa koje se nikad ne mogu sve pokrpiti. Zakrpiš jednu rupu ono se pojavi druga. U svakom slučaju bih najavio protivniku da neću moći igrati poslednja 2 dana zbog praznika pa nek se organizuje.

A to da li neko laže ili ne, u to mislim da ne treba ulaziti. Osim ako ne želite da zovete Elektrodistribuciju N. Pazara pa pitati da li je Hadis imao struje ili ne

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Quote Originally Posted by pilojac85 View Post
    Slažem se. Pravilnik ko i svaki drugi je pun rupa koje se nikad ne mogu sve pokrpiti. Zakrpiš jednu rupu ono se pojavi druga. U svakom slučaju bih najavio protivniku da neću moći igrati poslednja 2 dana zbog praznika pa nek se organizuje.

A to da li neko laže ili ne, u to mislim da ne treba ulaziti. Osim ako ne želite da zovete Elektrodistribuciju N. Pazara pa pitati da li je Hadis imao struje ili ne
    Javio eps novi pazar da nije bilo prekida u snabdevanju električnom energijom

Just kiding

4. The Following 2 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Regular lutkica71's Avatar
    Steam ID:
    lutkica71
    PSN ID:
    Lutkica8

Default Odg: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Veciti sam krivac za nesto ovde od kada sam dosao,daj Hadise svali i ovo sada na mene nemoj da se stekas

Uzivaj i igraj,bez obzira na sve sto se desilo imao si 90 min tekme da pobedis,nisi pobedio pruzi ruku cestitaj boljem od sebe i teraj dalje.Mislim da su price "bio sam nervozan nisam mogao da igram" na nivo klinaca od 8 godina i bukvalno jedva prolaze i u osnovnoj skoli. Realno si onda malodusan i svejedno ti je poraz ili pobeda-posto svaki pravi sportista bi se napalio i isao da sravni protivnika i posle da mu kaze eto ti trazio si dobio si po guzi

Lepo se igrajte,nemojte da se svadjate Hadise

Zivi bili !

Dogodine u Prizrenu !!!

Regular VajgadonnaDalabonna's Avatar

Ljudi ja samo da vas pozdravim i da vam se zahvalim,kikiriki otvoren pivce za živce otvoreno,ovo mi je 100x bolje da citam nego da igram igrice.

7. The Following 6 Users Say Thank You to VajgadonnaDalabonna For This Useful Post:

Hadis prica nekom da treba da podnese ostavku, Hadis se bavi postenjem. Smeh do suza.

Direktor lige koji je zamislio da su "psml" i "bpl" jedno pa napravio transfer Mbape - Salah.
    Direktor lige koji je za talenta nudio da menadzeru obrise kazne ( izvestaj, karton ).
    Direktor lige koji je kaznio menadzera koji je izneo dokaz da se njegov zet bavi prevarom i da je podvalio video i onda molio ljude koji gledaju izvestaje da mu prizna taj video jer mu gori za tih 500k.

Menadzer Hadis koji je u 10. kolu ove sezone pokusao da prevari UO zato sto mu je igrao igrac koji je imao parne kartone.

Ima jos mnogo toga ali moram da idem.

Samo ti nemoj da pricas o postenju. A javi se uvek kad neko negde pogresi da te podsetim uvek kako si posten.

spu!

9. The Following User Says Thank You to spuzi For This Useful Post:

PS4 PSML United Hadis Zekic's Avatar
    PSN ID:
    HADIS-85-NP

Necu ni Megusti da zamerim nista kao pojedincu, ali UO je odradio katastrofalno ovo, sad mozete da se javljate i da branite jedni druge iz uo, i da pricate o nekim drugim stvarima, ali sto se tice ovog slucaja nemate ama bas ni jedan argument da ja nisam u pravu a da ste vi kao uo u pravu. Voleo bi da vas cujem stvarno sve vas iz te grupe kako mozete ovako nesto da dopustite.
    To je to sto se ocekuje .

Steam ID:
    lutkica71
    PSN ID:
    Lutkica8

hahahahaha pa ti si lvl pro

Covece ti se dopisujes sam sa sobom i udaras replay na sopstvene postove ahhahahahahahahhaah

Default Re: Odg: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Quote Originally Posted by Hadis Zekic View Post
    To je to sto se ocekuje .
    Nisi razumeo, ne gledas siru sliku. Posteno je da svako napise kada misli da je ostecen ili kad ima neki predlog ili bilo sta vezano za ligu, ali pod tim svako ne spadas ti Hadise jer si ti uradio mnogo losih stvari, mnogo pokvarenih stvari sluzio si se svim i svacim kada si se pitao za sve i svasta.

A inace za Hadise za ovu situaciju si potpuno u pravu i nisi trebao da pristanes da igras mec, pogotov ne u cetvrtak ( iskreno se nadam da je ovo poslednji mec koji je odigram posle roka ). To da li si ti namerno izbegavao ili ne to je druga stvar to ide na tvoj obraz kao i recimo transfer Mbape i Salah isto na tvoj obraz i tako dalje i tako dalje...

spu!

13. The Following User Says Thank You to spuzi For This Useful Post:

PSN ID:
    HADIS-85-NP

Prvo ja nikad nisam imao Salaha nigde . Drugo hvala ti, znam da sam u pravu, da nisam u pravu ne bih se ni javljao, a mec sam odigrao jer mi je ta opcija ponudjena a nije trebala da bude, a ponudjena je zbog dvostrukih arsina. Pozdrav.

Steam ID:
    lutkica71
    PSN ID:
    Lutkica8

A bitno je da si koristio drugi forum za totalno druge svrhe a ne za igranje,to je bitno a ne koji je to igrac

Al po meni najjace price su Tierney i brisanje kazne da dobijes zauzvrat igraca tu si presao igricu

PSN ID:
    HADIS-85-NP

Steam ID:
    lutkica71
    PSN ID:
    Lutkica8

Moze jedan SS pa da legenda postane stvarnost ?

PSN ID:
    HADIS-85-NP

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Ja samo da najavim da mi se otvori drugi deo sezone, kako bih mogao mečeve da odigram u što kraćem roku jer mi sledi selidba do kraja meseca.

Hvala!

Zbog obaveza oko zenskog evropskog prvenstva u kosarci koje se odrzava u Srbiji primoran sam da otvorim drugi deo sezone.

A da li cu uopste moci da igram ili cu biti primoran da uzmem trenera znacu u petak posle sastanka.

spu!

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Default Re: Odg: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Quote Originally Posted by spuzi View Post
    Nisi razumeo, ne gledas siru sliku. Posteno je da svako napise kada misli da je ostecen ili kad ima neki predlog ili bilo sta vezano za ligu

A inace Hadise za ovu situaciju si potpuno u pravu i nisi trebao da pristanes da igras mec, pogotov ne u cetvrtak ( iskreno se nadam da je ovo poslednji mec koji je odigram posle roka ).
    Ništa se naš drug Hadis nije promenio, ne gleda širu sliku, hvata se za jednu, prvu, a ne za poslednju (donetu odluku). Pod poslednju mislim na to rešenje, na odigran meč, od čega ništa nije bolje. Da nije odigran rešeno bi bilo službenim pre početka prelaznog roka svakako. Ovako, Hadis nije umeo do kraja da ne odigra, odigrao je, rešeno je. Te je i žalba nakon odigranog meča totalno besmislena. Ili valjda treba da se uhvatimo za prvo naše mišljenje i promenimo rezultat.

Apropo toga da ne gleda širu sliku, zauvek ću pamtiti jedan detalj, "Glasao si da upada taj menadžer sledeće sezone, nema sad promena." Pa glasao sam i PRE tog ulaska (što nije kasno) da NE upada jer sam (kasno, od Hadisa) saznao da taj NE može da igra - u svojoj PRVOJ (letnjoj) sezoni najavljuje trenera ili zamrzavanje, što nema smisla (bolje da je sačekao, bar za ostale članove). Ali Hadis je nekome obećao i "ne sme pogaziti reč". Nego sme da pogazi moju poslednju odluku, pa da bi to prošlo, ubacuje neke nove (stare) članove u UO, neke bez svoje volje, koji niti će raditi niti imaju vremena da većaju. I za to su sigurno bez mnogo razmišljanja glasali. Možda i ipak pristali zbog Hadisove "Ako ga ne ubacite, odlazim, ne pregledam izveštaje" fine ucene, ultimatuma, koji je prošao, jer je većini bilo svejedno. Mada je ubrzo zglajznuo.

Spu, kapiram da nije stalo, ali taj besmisleni i BEZobrazni ultimatum u tu listu drugi put zguraj nekako.

22. The Following 2 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Zbog putovanja necu biti tu pola druge i pola trece nedelje pa bi molio da mi se otvori cela polusezona

Sa smjene su me strpalu u auto i na putu sam preko vikenda,a zatim radim dva dana,obavijestio sam direktora nase lige i zamolio da se svi mecevi prebace za narednu sedmicu,
    Hvala

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567