Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 42

Thread: Prijavi se za menadžer ligu!

2. The Following 2 Users Say Thank You to Dzile83 For This Useful Post:

Default Re: Prijavi se za menadžer ligu!

Pozz momci

Prijava
    Psn: Goran_Tz

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

4. The Following 8 Users Say Thank You to gorantz For This Useful Post:

Top Player Loki87's Avatar

Prijava
    PSN: Loki87-PS

6. The Following 7 Users Say Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar

Quote Originally Posted by Loki87 View Post
    Prijava
    PSN: Loki87-PS
    Može

8. The Following 2 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Prijavio bih se za ligu. Do sada sam igrao samo na PC ju pa.bih pazario PS4 ako bih dobio mesto. Imam iskustva sa ligom i sistemom sa PC ja.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

10. The Following User Says Thank You to DzajaPb For This Useful Post:

Cerak United pumba's Avatar

Kao clan UO o Dzaji mogu da kazem sve najbolje odlican i fer-plej igrac. Nemojte da ga propustite
    PS: Dzajo, nadam se da ako pocnes da igras na PS to ne znaci da ces prestati na PC kao neke cave :P recimo ovaj MihajloDC

12. The Following 5 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar

Quote Originally Posted by pumba View Post
    Kao clan UO o Dzaji mogu da kazem sve najbolje odlican i fer-plej igrac. Nemojte da ga propustite
    PS: Dzajo, nadam se da ako pocnes da igras na PS to ne znaci da ces prestati na PC kao neke cave :P recimo ovaj MihajloDC
    Ako ti garantuješ za njega, onda je dečko u startu u lošoj poziciji.

14. The Following 2 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Mihajlodc View Post
    Ako ti garantuješ za njega, onda je dečko u startu u lošoj poziciji.
    Ne diraj tulumbe . Ne znam da li je dovoljna kvalifikacija ali u debitantskoj sezoni sam osvojio II diviziju kasnije u prvoj bio skorz solidan sa daleko slabijim timom. Ligu ne shvatam ni preozbiljno niti olako.

Ako moze samo na vreme neki povratni info posto je PS4 300 evra

Quote Originally Posted by pumba View Post
    Liga mora pasti, iz svih oruzja na Tolleta, Admirala, Senku i sve ostale

17. The Following 2 Users Say Thank You to DzajaPb For This Useful Post:

Quote Originally Posted by DzajaPb View Post
    Liga mora pasti, iz svih oruzja na Tolleta, Admirala, Senku i sve ostale
    Ja sam ti drugo mesto u najboljem slucaju napadni ti Tolleta.

Regular LegionOfBoom's Avatar

Prijava

LegionoffBoomKG

Izgubio sam klub zasluzeno ali nisam imao slobodnog vremena zbog novog posla,sada je sve sleglo i valjda cete da me primite nazad.

Ako moze UO da se podmiti evo dajem tri EON Premijum naloga clanovima UO HBO on Demand i reset UNIFi nakon potrosenih 5 GB i kilo rostilja ko god svrati u KG.

20. The Following 6 Users Say Thank You to LegionOfBoom For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar

Dzajo, sto se tice pitanja da se garantuje mesto u ligi zbog kupovine sonija, nazalost ne moze se sa sigurnoscu znati hoce li biti mesta vec u toj prvoj sezoni u serijalu. Ko zna, mozda budes trener, za pocetak. Mnogo klubova je tu, skoro 50. Prosle godine su mozda i svi uzeli igru i nastavili, ok, neki zamrzli. Mnogo i ljudi na cekanju, od toga vec dvojica koja imaju i 10 puta vise od dve sezone na PC. A na PS4 ima pola momaka koja su igrala isto toliko sezona PC i rado bi videli one koje znaju godinama. Ko je koliko igracki solidan, to ne znam da li spada u neki kriterijum, bitne su neke druge stvari, fer plej, redovnost, konekcija. I da kazem ima i 2-3 trenera koja su se dobro pokazala i imaju soni i najavili kupovinu igre. Ne odlucuje 1 covek, primera radi otkricu malo, ja bih glasao za sve sa PC-a koji su provereni, a neko ne bi jer ne zna nista o njima, dok trenere sa PS4 (1 sezonu) "zna" ili gotivi. Sve u svemu, ako se stvori mesto, tad ima mesta. Do tada, tesko unapred reci, garantovati.
    Mozda bude i klasik liga i turnira, ima se zasto uzeti soni i PES svakako, nadam se ne zbog jedne lige, koliko god da deluje elitno. A soni da kosta, kosta, i na to dodati jedno 100 evra ukupno za igru i PS Plus za online, ili malo manje ako se snadjes. Javi se.

Quote Originally Posted by darko_pfc View Post
    Dzajo, sto se tice pitanja da se garantuje mesto u ligi zbog kupovine sonija, nazalost ne moze se sa sigurnoscu znati hoce li biti mesta vec u toj prvoj sezoni u serijalu. Ko zna, mozda budes trener, za pocetak. Mnogo klubova je tu, skoro 50. Prosle godine su mozda i svi uzeli igru i nastavili, ok, neki zamrzli. Mnogo i ljudi na cekanju, od toga vec dvojica koja imaju i 10 puta vise od dve sezone na PC. A na PS4 ima pola momaka koja su igrala isto toliko sezona PC i rado bi videli one koje znaju godinama. Ko je koliko igracki solidan, to ne znam da li spada u neki kriterijum, bitne su neke druge stvari, fer plej, redovnost, konekcija. I da kazem ima i 2-3 trenera koja su se dobro pokazala i imaju soni i najavili kupovinu igre. Ne odlucuje 1 covek, primera radi otkricu malo, ja bih glasao za sve sa PC-a koji su provereni, a neko ne bi jer ne zna nista o njima, dok trenere sa PS4 (1 sezonu) "zna" ili gotivi. Sve u svemu, ako se stvori mesto, tad ima mesta. Do tada, tesko unapred reci, garantovati.
    Mozda bude i klasik liga i turnira, ima se zasto uzeti soni i PES svakako, nadam se ne zbog jedne lige, koliko god da deluje elitno. A soni da kosta, kosta, i na to dodati jedno 100 evra ukupno za igru i PS Plus za online, ili malo manje ako se snadjes. Javi se.
    Ok. Ja sam i dalje zaintersovan. Siguran sam da mi ne manjka ni ljudskih ni igrackih kvaliteta, a ni konekcije 300/15 trenutno. Kako je da pratim da li ima ili nema mesta itd ... Pretpostavljam da me neko kontaktira. Imam i pitanje koji region da odaberem kod pravljenja PSN naloga, šta je najbolje za PES?

Pozdrav

Ako nas ima dovoljno bilo bi dobro da se napravi D4

24. The Following 3 Users Say Thank You to Sneg_Veje For This Useful Post:

Beginner chawic's Avatar

Quote Originally Posted by DzajaPb View Post
    Ok. Ja sam i dalje zaintersovan. Siguran sam da mi ne manjka ni ljudskih ni igrackih kvaliteta, a ni konekcije 300/15 trenutno. Kako je da pratim da li ima ili nema mesta itd ... Pretpostavljam da me neko kontaktira. Imam i pitanje koji region da odaberem kod pravljenja PSN naloga, šta je najbolje za PES?

Pozdrav
    Ako uzimash digitalnu verziju onda Evropski akaunt(UK, DE, ES, FR, itd.) , jer nisu isti serveri za Evropu, Ameriku i Aziju...

PS4 PSML United Hadis Zekic's Avatar

Default Odg: Prijavi se za menadžer ligu!

Vazno je samo uzeti UK verziju PES-a .

Default Re: Odg: Prijavi se za menadžer ligu!

Quote Originally Posted by Hadis Zekic View Post
    Vazno je samo uzeti UK verziju PES-a .
    Region da bude UK?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Edit Tim darko_pfc's Avatar

Ako je na disku, da bude evropski PES, ne americki.
    Ako je digitalna, takodje, da je kupljena sa bilo kog evropskog Store-a, a ne US, da bi mogao da igras sa Evropljanima. Sa US PES-om ne bi video u lobiju nase sobe.
      Spoiler:

Ako mogu da pomognem da prodjes jeftinije od diska, prodajem ja PES 20 za PS4 4500 din za igranje sa tvog naloga, koji god Store da imas. Za igranje sa novog naloga, 3500 din. U obe varijante igra je full i traje zauvek. Za uparivanje dva drugara koji bi da dele igru, ukupno 7000 din, da oboje izadje po 3500.
    PS Plus godinu dana - 6000 din, takodje moguce podeliti na dva, pa izadje po 3000.
    Potrazi ako hoces telefon u inboxu. Ako vise volis disk, mislim da kosta kod drugih oko 6 i po hiljada, plus postarina. Radi igra i ovako bez problema.

30. The Following 9 Users Say Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post:

Super Star nakalmiki's Avatar

Prijava
    PSN: nakalmiki

32. The Following 2 Users Say Thank You to nakalmiki For This Useful Post:

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast