Results 1 to 3 of 3

Thread: Ovo je moja prica

Smile Ovo je moja prica

Milojevic dao otkaz,Zvezda bez trenera pred sam start sezone

Kako je Sos kanal zvanicno dobio informaciju iz Ljutice Bogdana 1A Crvena zvezda od danas je bey sefa strucnog staba,jer je Vladan Milojevic svojevoljno napustio klub.Strateg koji je Marakani i Delijama doneo ne samo titulu,vec i Evropu posle dugo godina odlazi posle jedne sezone na klupi sampiona Srbije.Navodi se da je Milojevic razocaran osipanjem tima,a sve je kulminiralo odlaskom golgetera Pesica u Ujedinjene Emirate.Doveden je Kafu kao zamena ali Milojevic u njemu nije video nekog ko ce nadoknaditi golove.Nezadovoljan je iskusni strateg bio i vecinom drugih pojacanja poput stopera Degeneka u cije kvalitete nije bio uveren.Terzic i Mrkela imali su jednu viziju a ocigledno da Milojevic nije deo te price i u ovom momentu klub je u jako teskoj situaciji.Za svega 7.dana igra se prvi takmicarski mec u Super kupu Srbije,koji se ove godine prvi put igra u nasoj Zemlji i sigurno da je kako celnicima tako igracima posebno vazno da se on osvoji.Tu je iplej of za ligu sampiona gde ce rival biti Nica,a i borba za titulu i kup nase zemlje.Nasa ekipa nije uspela da stupi u kontakt nisakim iz kluba.

Aca Mihailovic novi trener Zvezde

Nakon potresa na Topciderskom brdu i bure koje je izazvao odlazak Vladana Milojevica celni ljudi Zvezde reagovali su munjevito i na mesto sefa strucnog staba postavili dosadasnjeg trenera omladinske ekipe Acu Mihailovica (38).Talentovani strucnjak odmah ce biti bacen u vatru za svega sest dana imace vatreno krstenje kada ceukrstiti koplje sa najljucim rivalom ekipom Partizana.Tezak zadatak je pred perspektivnim strucnjakom treba sto pre spremiti ekipu za napore koji je ocekuju kako na domacoj,tako na Evropskoj sceni.Ocekivanja navijaca nisu mala,dosta se ove godine ocekuje od ekipe.Ciljevi su jasni sada je na mladom strucnjaku da pokusa sto bolje da ukomponuje ekipu.Dosta navijaca,poznavalaca fudbala skepticni su po pitanju novog sefa struke naseg najtrofejnijeg kluba.Na njemu je da razuveri sve i pokaze da je najbolji.

"Velika cast za mene,svi znaju koliko volim ovaj klub"

"Za mene je ovo jedan od najvecih dana u mom zivotu,dan kada kada su mi ovi celni ljudi kluba omogucili da polako ostvarujem svoje snove.Kada me je predsednik pozvao nisam bio svestan da cu dobiti ponudu da preuzmem prvi tim.U razgovoru sa njim zakljucili smo jasne stavove i ciljeve u predstojecoj sezoni poklopili su se moji i ciljevi kluba.Teska sezona je pred nama,posle onoga sto je uradio kolega Milojevic prosle sezone sada treba napraviti jos jedan iskorak dalje.Mom kolegi hvala na selektiranom timu i svemu sto je uradio ya nasu Zvezdu.Ko mene zna dobro zna koliko mi znaci ovaj klub ovaj stadon,dacu sve od sebe da stvorim sto bolju igru i napravimo sto bolje rezultate.Hvala celnicima kluba trudicu se da na sto bolji nacin opravdam ukazano poverenje."

Drugari pisacu vam neke utakmice,pre njih konferencije posle njih konferencije.Nadajte se bitnijim mecevima,malo Evropa malo domace prvenstvo.Trudicu se a vas zabavim pratite me,hocu da ozivim ovaj deo foruma.Pun sam motiva i inspiracije

2. The Following User Says Thank You to Acika Delija For This Useful Post:

Default Re: Ovo je moja prica

BOMBA!!!!Zvezda uparila bivsi sampionski tandem Partizana
    Djurdjevic i Leonardo na Marakani

Kakav sok za citavu Fudbalsku javnost nase zemlje,nesto sto se kroz istoriju gotovo nikad nije desilo danas jeste.Pre godinu dana igraci Leonardo i Djurdjevic bili su udarne igle Partizana ljubimci Grobara,danas su obojica okrenuli ledja i sve ostavili iza sebe.Ovaj fenomenalan tandem pojacao je C.zvezdu kako obojica kazu najviise jer zele opet da igraju zajedno i osvajaju trofeje.Po njihovim recima Zvezda ih je silno zelela nista uprava nije zamerala na tome sto su deo Partizanove istorije,oni su danas zaduzili opremu crveno belih i stavljaju se na raspolaganje sefu struke Mihailovicu.Kako ce ovo prihvatiti Humska 1 ostaje da se vidi,ali jedno je jasno bolan udarac Zvezda nanosi svom rivalu ovim transferima.

"Ovde sam napravio prve korake,Zvezda je moj klub,o Partizanu necu"

"Velika mi je cast i zadovoljstvo sto sam ovde danas na nase najvecem stadionu jako sam uzbudjen zbog povratka u Srbiju.Ponuda ZVezde dosla je u momentu kada me niko nije hteo kada u Olimpijakosu nisam imao mesta celnici Zvezde su me kontaktirali ponudili mi pozajmicu na godinu dana i standardno mesto u ekipi ja sam to prihvatio.Mnogi me vezete za Partizan,ali ja sam prve korake napravio na ovom stadionu prirodno je vratiti se kuci.Radujem se sto cu opet igrati sa Leom mi smo fantastican tandem nema sumnje da ce mo ove sezone sa ostatkom ekipe gaziti sve.Ne zelim o Partizanu,Zvezda je moj klub."

"Delije su snaga Zvezde,opet sa Djukom u tandemu bice svega"

"U Emiratima sam igrao ali tamo nisam imao sportski naboj neku tenziju na koju sam navikao ovde koja me drzala i kad sam igrao za Partizan.Kada se pojavila Zvezda odusevio me plan i koncept igre i ekipe za sledecu sezonu srecan sam sto sam deo ovog kluba sto cu posleKlea igrati za oba nasa najveca kluba.Postujem Grobare Partizan kao klub,ovde sam da pokazem da i dalje igram fudbal na visokom nivou znaci iz sportskih razloga.Kada sam cuo da i Djuka stize nije bilo razmisljanja.Idemo na trofeje."

4. The Following User Says Thank You to Acika Delija For This Useful Post:

Default Re: Ovo je moja prica

MESEC AVGUST

Super kup Srbije

Spoiler:

[/QUOTE]

Super liga Srbije

Spoiler:

1.Kolo

2.Kolo

3.Kolo

Tabela Super lige nakon 3.kola

[/QUOTE]

Liga sampiona Play off

Spoiler:

1.utakmica

2.utakmica

Tabela Liga Evropre grupna faza

[/QUOTE]

Jasno je pali smo nakon ne ulaska u Ligu sampiona

Tezak i naporan mesec je iza mene i mojih igraca,posle velike euforije odlicnih pojacanja desilo se ono sto nismo ocekivali.Ekipa Zeljeznicara nas je nadigrala u oba meca ja im zelim srecu u grupnoj fazi i da ih zaobidju povrede.Pravili smo greske koje nismo smeli lako su nas izbacivali i to je jedini razlog poraza,kao uteha ostaje ta Liga Evrope.Desilo nam se pre ovoga tezak i bolan poraz u kupu od najveceg rivala sto je takodje bio jak udarac za moje igrace.Na tom mecu mi smo dali svoj maksimum jednostavno nije nas htelo to vece.Sto se tice domaceg prvenstva poceli smo silovito,oduvali na nasem stadionu mogu reci evropski tim Radnickog.Usledila je pobeda nad Proleterom kada sam izveo drugi tim video ko koliko moze,taj mec je za mene bio vrlo mucan i tezak dobili smo kroz iglene usi oni su ljudi imali dve precke par zicera sam Bog nas je nagradio.Protiv Backe je bilo jasno da smo dosta pali i da na tome treba raditi i sto pre podici tim.Iggrali smo ne tako lose stvarali sanse imali i stativu ali uzeli su nam bod sto je za klub kao ZVezda neuspeh.Nadam se da ce mo iz ovog teskog perioda izaci i vratiti se na pobednicki kolosek.

6. The Following User Says Thank You to Acika Delija For This Useful Post: