Aca Mihailovic preuzeo Cukaricki
"Cilj je jasan kao dan,plasman u Evropu"

Nakon odlaska Nenada Lalatovica Fk Cukaricki je dugo tragao za njegovim naslednikom.Mnoge opcije su se dovodile u vezu sa klubom sa Banovog brda,kako domaci treneri tako i neki strani a izbor je pao na javnosti malo poznatog Acu Mihailovica(42).Mihailovic je trenersku karijeru gradio po Kini gde je u nekoliko klubova bio pomocnik u nekima i asistent.Trenerski zanat pekao je zadnjih 8.godina i po recima celnog coveka kluba iz Beograda trenutno je najbolje resenje za mesto sefa strucnog staba.Mnogo novinara na zvanicnoj promociji,jako veliko interesovanje izazvala je promocija novog sefa Brdjana.Kada je rec o ambicijama kluba jasno je da je najveci cilj plsman u Evropu.

"Ponosan sam sto cu raditi u svojoj zemlji"

"Iskren da budem od kako sam postigao dogovor sa celnim ljudima kluba sa nestrpljenjem sam ocekivao promociju i da startujem sa radom.Osim sto cu prvi put samostalno voditi ekipu,imam cast da vodim ozbiljan klub sa odlicnim igracima i priliku da radim u svojoj zemlji.Da pokusamo da ovaj nas fudbal podignemo na jos vecu granu i uradimo nesto ne samo da kukamo kako nista ne valja.Upoznajem se polako sa ligom i sa kvalitetom moje ekipe.Mogu reci da ovaj prelazni rok necemo dovoditi nikoga,prekomandovacu samo nekoliko omladinaca.Verujem da ce mo uz dobar rad na pripremama uigrati ekipu i igrati dobar fudbal,nadam se plasmanu u Evropu sto nam je najveci cilj."

Momci ja sam nov ovde igrao sam dosta master liga,sad sam odlucio pisati.Izbacivacu mesecne izvestaje za svako takmicenje bice detaljis a mecaslike.Za velike meceve tipa Partizan,Zvezda finale kupa bice i poseban text sa izjavama trenera video klipom.Sto se tice Evrope ja zelim realno tipa ako se plasiram medju cetri da igram kvalifikacije El osmislio sam i kako.Podrzite me nadam se valjace ovo.