Results 1 to 10 of 10

Thread: Da opet sijamo punim sjajem(KK C.Zvezda)

Thumbs up Da opet sijamo punim sjajem(KK C.Zvezda)

Hitna konferencija za medije
    Covic najavio "Novi pocetak"

C.zvezda je sezonu 2018-2018 zavrsila trofejom i to cetvrtim uzastopnim u Kls ligi,ali sezona je bila daleko od uspesne.Posle gubitka trofeja u kupu,zatim poraza u finalu Aba lige i gubitkom Eurolige desila se smena Alimpijevica.Rasulo u ekipi,teski mecevi sa Borcem,Zemunom i ekipama koje uz duzno postovanje nisu dorasle Evroligaskoj ekipi kao sto je C.zvezda.Na klupu pred kraj seda Milenko Topic i to se ispostavilo kao pravi pogodak.Provereni Zvezdas je dao sve od sebe trgao ekipu i osvojio jedini trofej i tako do nekle spasao ovu mucnu sezonu za sve Zvezdase.Jasno je bilo da ce se mnogo toga na leto menjati,da ce biti svasta i polako ta predvidjanja pocinju da se obistinjuju.Nebojsa Covic alfa i omega kluba danas je odrzao konferenciju za medije,na kojoj je ulio Delijama veru da ce Zvezda ponovo biti mocna i jaka.Izneo je Nebojsa i stav da nema nameru da napusta klub sa kojim je kako kaze cuda pravio zadnjih sezona,i da mu se mnogo toga pakuje jer nekim ljudima smeta jaka Zvezda.O novom treneru je takodje bilo reci i on se ocekuje u narednim danima,za sada nemamo spekulacije o kome se tacno radi.Bice promena u igrackom kadru u to nema sumnje,videcemo koliko ce se tim sa Malog Kalemegdana novcano "otvoriti" u ovom prelaznom roku.

"Nikog se ne plasimo,gazicemo ponovo"

"Ljudi da se nepravimo budale mi smo ozbiljan klub radimo ovih godina tezak i krvav posao.Ocigledno smo se mnogima zamerili,nasim dobrim igrama i rezultatima ali mene i Crvenu zvezdu to neiteresuje.Prosla sezona je bila dosta losa toga smo svesni svi i tesko nam je palo to sto necemo igrati Euroligu u narednoj sezoni.Sada je na nama da zbijemo redovo donesemo vaznu odluku o tome ko ce biti novi trener i polako pocnemo da pakujemo roster za ovu sezonu.Mnogi ponizavaju Eurokup ali eto preko njega se na jedan nacin moze do El.Mi neobecavamo nista radicemo vredno i pozrtvovano a rezultati ce ubedjen sam sami doci.U ovom prelaznom roku mozete ocekivati svasta,kad to kazem mislim na neke igracke velicine i gromade.Gazicemo mi opet pazite sta vam kazem.Sto se trenera tice pregovaramo sa nekim ozbiljnim imenima i bice sve jasnije narednih dana."

P.S Momci pisem samo vezano za Zvezdu,novinarski textovi i bice svega.Smena trenera,uprave dosta meceva uz dosta slika i puno toga.Dosta ljudi smara sa trenerskim karijerama koje nikad ne zavrse ja zelim pisati samo sa Zvezdom.Pratite me.

Default Re: Da opet sijamo punim sjajem(KK C.Zvezda)

Srecno batice!!!!!!!!!Dugo se cekalo nesto novo u ovom fazonu,samo da potraje dugo...I da te pitam posto sam ja davno radio vec ovako nesto ali sam imao problem sa slikama,kako napravis da budu ovako velike,meni su sve bile u malom formatu?

3. The Following User Says Thank You to Tango For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Tango View Post
    Srecno batice!!!!!!!!!Dugo se cekalo nesto novo u ovom fazonu,samo da potraje dugo...I da te pitam posto sam ja davno radio vec ovako nesto ali sam imao problem sa slikama,kako napravis da budu ovako velike,meni su sve bile u malom formatu?
    Hvala bato, pratio sam i ja tebe super je bila prica. Mogao bi da se vratis novi pec stigao ako treba pomoc kako ja igram objasnicu ti. A slike ubacujem preko dodaj.rs i budu ok

Super si se setio za dodaj.rs,ja se necu vracati sigurno za ovaj patch,nemam vremena ni da ga igram pravo da ti kazem,mozda sledece godine ako bude novog...

6. The Following User Says Thank You to Tango For This Useful Post:

Trio napustio Zvezdu

Kk Crvena zvezda danas je zvanicno medijima objavio da su raskinuti ugovori sa Tejlorom Rocestijem,Nikolom Jovanovicem i Matijasom Lesorom.Rocesti je sezonu odigrao moze se reci odlicno bio nosilac Zvezde ali ocigledno se ambicije i planovi nisu poklopili pa iskusni organizator igre nije produzio saradnju.Jovanovic je stigao kao prospekt i nije se naigrao niti ubedio celnike da treba da ostane i sledece sezone pa su mu dati cisti papiri.Lesor kao neko od koga se dosta ocekivalo u pocetku igrao je iznad ocekivanja,ali kako je sezona odmicala bio je sve losiji i to ga je bacilo u drugi plan i vise za njega mesta nije bilo,takodje je slobodan u izboru nove sredine.Reci predsednika da se stvara novi tim dobijaju svoj epilog.

Covic vaga,iprovereni strucnjak ili perspektivni Crnogorac?

Kako saznajemo od izvora blikih klubu C.zvezda vaga izmedju dva strucnjaka mladog Jovovica nekadasnjeg stratega Buducnosti i iskusnog Ace Trifunovica koji je vec predvodio crveno bele.Sa jedne strane provereni i dokazani strucnjak sa druge mladi i talentovani trener,koga ce izabrati crveno bele ostaje da u neizvesnosti ocekujemo u narednim danima.

Trifunovic preuzeo Zvezdu
    "Gazice opet ceta sa Kalemegdana"

Kk C.zvezda danas je i zvanicno objavio da je novi stari trener Aleksandar Trifunovic.Ugovor sa popularnim trifom potpisan je do kraja sezone,i od njega se ocekuje da Zvezdi vrati Euroligu ali i svakako trofeji kako na Jadranu tako i domaci.Moglo se videti da je trener Zvezde samouveren,da cvrsto veruje u zacrtane ciljeve i da nesumnja da ce u dogovoru sa upravom stvoriti mocan tim.Prelazni rok se vec oseca u vazduhu sto se tice Zvezde.

Posto nemam vremena puno ekipu sam vec skockao ocekujte promociju tima sutra. Ostale ekipe cu malo menjati sastave da je svako menjao tim kao realno. Pisacu mesecne izvestaje lakse mi je. Pratite me

Zvezda predstavila ekipu,ciljevi najvisi moguci
    Trifunovic "Da se vratimo u Euroligu"

Kosarkaski klub C.zvezda danas je i zvanicno medijima i javnosti predstavio svoju ekipu za predstojecu sezonu.Igracki kadar je u dobroj meri promenjen,dopunjen na svakoj poziciji kvalitetnim igracima,nema sumnje da ce Zvezda sa ovakvom ekipom konkurisati za sve domace i regionalne trofeje.Predstoji velika borba i u Evrokupu u kom crveno beli ucestvuju gde ce takodje biti jako jako tesno,grupu ce crveno beli saznati vec za dva dana.Trener crveno belih najavio najvise moguce ciljeve,sto u predhodnim sezonama nije bila praksa.

Ciljevi u sezoni 2018-2019:
      Spoiler:

:OSVAJANJE(PLASMAN U EUROLIGU)
    :Plasman u drugu fazu
    :OSVAJANJE
    :OSVAJANJE

"Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo,
    samo visoko jer tu je tvoje gnezdo,
    i samo silno znaci ovde tvoj je presto,
    samo na vrh jer tu je tvoje mesto."

12. The Following User Says Thank You to Tango For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Tango View Post
    Ideeemo!!!Odlican izbor Jones i Redivo!
    Da gazimo nadam se brate, drago mi je da pratis. Pa trudim se da ne dovodim nerealna pojacanja skupe igrace, Jonesa znam od ranijih peceva vrhunska je cetvorka igra odlicno u reketu moze i na centra..A ovaj plej mi se po ocenama svideo pikirao sam ga za prvog pleja ocekujem da eksplodira. Napravio sam i eurokup ekipe koje ce biti u grupi samnom doduse sa igracima iz free agenata dresove i terene sam radio bice super.