Radanovic preuzeo Vojvodinu,ciljevi zacrtani!

Fk Vojvodina pred start sezone dobio je novog sefa struke Ranka Radanovica (37).Rec je o treneru mladjih selekcija Novosadskog kluba,coveku pod cijom je trenerskom palicom stasalo dosta talentovanih igraca.Situacija u klubu je teska,para za pojacanja gotovo da nema,sve ce se usmeriti na omladinski tim koji on savrseno poznaje.Teska sezona ocekuje Vojvodinu u to nema sumnje.Koliko ce ovaj mladi trener uspeti,videcemo.

"Cilj je osvajanje kupa,promovisacu dosta mladih igraca"

"Postovanje i veliki pozdrav za sve prisutne novinare,predstavnike navijaca celnike kluba.Velika mi je cast sto cu biti trener ovako velikog kluba kao sto je Vojvodina.Klub sa ovakvom tradicijom i rezultatima zasluzuje da se na domacoj sceni popne koji stepenik vise.Dugo smo u senci ne samo vecitih rivala,vec i nekih klubova koji nastaju preko noci u koje se ubacuju ogromna sredstva.Ja i ovi celni ljudi boricemo se protiv toga,hocemo da stvorimo tim od nase dece,da sto vise mladih igraca promovisem u ovoj sezoni.Cilj je jasan sto vise mladih igraca u prvom timu i naravno svim silama napadamo da osvojimo trofej kupa Srbije.To su nasi ciljevi.STo se Lige Evrope tice rezultatski nemamo imperativ,a takmicenja tamo bice samo velika skola za moju mladu ekipu.Jasan plan priprema imam kao i rivale u prijateljskim mecevima."

Pripremni mecevi Leto: