Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 40 of 40

Thread: FIFA 19

Default Re: FIFA 19

Sta je marketing, kada umes da govno zavijes u omot od cokolade i ubedis ljude da je to stvarno prava cokolada. Mislim da ce to biti slucaj sa Fifom 19, bice sve isto kao i sa 18icom samo sto su ubacili ligu sampiona i svi ima da se naprze kako je ekstra nova Fifa. Cak i oni koji se prze na grafiku, a ja sam jedan od njih, ne znam kako mogu da progutaju ovakve animacije igraca, meni je ovo smesno i tako vec par godina unazad.

2. The Following User Says Thank You to Red Devil_20 For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Smesnije su mi reakcije na portalima i forumima gde dok je PES imao licencu za LŠ ta licenca nije bila bitna uopšte, to je nebitno, samo šminka.
    Sad kad su dobili licencu i koliko vidim furaju amimacije stare 3-4 godine za nov mod, to je najbolja stvar koja se desila u gejmingu ikad.

4. The Following 3 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Odg: Re: FIFA 19

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    Smesnije su mi reakcije na portalima i forumima gde dok je PES imao licencu za LŠ ta licenca nije bila bitna uopšte, to je nebitno, samo šminka.
    Pa realno i jeste bila samo šminka kad je 80% timova bilo nelicencirano.Ja FIFU ne volim, ali verujem da će EA bolje iskoristiti ovu licencu od Konamija.

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Pitam opet, šta može da se ubaci u jedan mod koji je samo izmenjen grafički u odnosu na neki custom cup sem šminke?

7. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

9. The Following 5 Users Say Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Sad kad su dobili licencu i koliko vidim furaju amimacije stare 3-4 godine za nov mod, to je najbolja stvar koja se desila u gejmingu ikad.
    Nije bila bitna zato sto je Konami ***** u marketingu. EA ce ovo da iskoristi, pogotovo u UT i karijeri, dodace par novih stvarcica i opet ce obrnuti gomilu kesa.

11. The Following User Says Thank You to Rossobianco For This Useful Post:

Meni se iskreno ne svidja nesto komplet prezentacije te lige sampiona nesto mi tu fali... a pricati da konami nista nije izgubio sa gubljenjem te licence je za mene besmisleno jer ocigledno gube deo po deo igrice bukvalno i u igri ih drzi gameplay ne daj boze da to zaseru tu im je kraj, mislim da moraju da porade malo na game modovima uopste.

13. The Following User Says Thank You to grobare For This Useful Post:

Default Odg: FIFA 19

Bice da sam ja od old skul skole (PlayStation 1) pa me licence ne mogu kupiti

Pisao sam delom o tome u temi za PES 18, koji me je najvise razocarao u pogledu AI-a.
    Ukljucio sam FIFU posle X godina zbog toga, i znam da sam najpre najvise vremena proveo u delu za biranje ekipa. Onoliko liga je zaista predrkano.
    Zatim uvod u utakmicu i sama prezentacija, oduvalo me je.
    Onda sam krenuo sa utakmicom i tu me je fascinirala jos jedna stvar a to je koliko je malo, skoro neprimetno, EA unapredio sam gameplay od FIFE 13 (koju sam zadnju igrao pre ove) pa do danas.
    Sve je to kul, licence, ekskluzivna prava, stadioni, ovo ono... Ali ne umem da opisem koliko me ne radi onaj prokleto dobar osecaj kada dam gol na FIFI kao sto je to slucaj na PES-u. A nije da se nisam trudio da svarim FIFU, jer zaista jesam.

I sad cak na ovom traileru za FIFU 19 vec na samom startu ne mogu da svarim ovih par akrobatskih golova koji su prikazani a za koje sam primetio da su cesti i u samoj igri (da neko ne kaze kako su ti golovi samo zbog toga jer je u pitanju video prezentacija).

Iz ciste znatizelje sam citao ovogodisnje recenzije PES vs FIFA, dobar deo njih je napisan i od strane amerikanaca, i cak 99% njih, kada govorimo o realnoj simulaciji fudbala, PES stavlja ispred FIFE. PES je igra za one koji vole da repliciraju stvaran fudbal, iako je daleko od savrsenog zbog nekih svojih mana u koje ne ubrajam licence. Valjda zato sto mi nije toliko bitno da li ce na dresu Reala pisati Fly Emirates ili ce biti prosto beo dres sa onim generickim grbom na njemu.

FIFA je za mene nekako jednostavan fudbal, i sam sam se cudio koliko lako sam joj se prilagodio i navikao vec posle jedne utakmice... "brza zabava" kada ste na okupu sa ortacima, previse fokusa na okolne stvari a malo na ono sto je sama sustina igre - fudbal.

15. The Following 3 Users Say Thank You to Prince For This Useful Post:

Default Re: Odg: FIFA 19

Quote Originally Posted by Prince View Post
    Bice da sam ja od old skul skole (PlayStation 1) pa me licence ne mogu kupiti

Pisao sam delom o tome u temi za PES 18, koji me je najvise razocarao u pogledu AI-a.
    Ukljucio sam FIFU posle X godina zbog toga, i znam da sam najpre najvise vremena proveo u delu za biranje ekipa. Onoliko liga je zaista predrkano.
    Zatim uvod u utakmicu i sama prezentacija, oduvalo me je.
    Onda sam krenuo sa utakmicom i tu me je fascinirala jos jedna stvar a to je koliko je malo, skoro neprimetno, EA unapredio sam gameplay od FIFE 13 (koju sam zadnju igrao pre ove) pa do danas.
    Sve je to kul, licence, ekskluzivna prava, stadioni, ovo ono... Ali ne umem da opisem koliko me ne radi onaj prokleto dobar osecaj kada dam gol na FIFI kao sto je to slucaj na PES-u. A nije da se nisam trudio da svarim FIFU, jer zaista jesam.

I sad cak na ovom traileru za FIFU 19 vec na samom startu ne mogu da svarim ovih par akrobatskih golova koji su prikazani a za koje sam primetio da su cesti i u samoj igri (da neko ne kaze kako su ti golovi samo zbog toga jer je u pitanju video prezentacija).

Iz ciste znatizelje sam citao ovogodisnje recenzije PES vs FIFA, dobar deo njih je napisan i od strane amerikanaca, i cak 99% njih, kada govorimo o realnoj simulaciji fudbala, PES stavlja ispred FIFE. PES je igra za one koji vole da repliciraju stvaran fudbal, iako je daleko od savrsenog zbog nekih svojih mana u koje ne ubrajam licence. Valjda zato sto mi nije toliko bitno da li ce na dresu Reala pisati Fly Emirates ili ce biti prosto beo dres sa onim generickim grbom na njemu.

FIFA je za mene nekako jednostavan fudbal, i sam sam se cudio koliko lako sam joj se prilagodio i navikao vec posle jedne utakmice... "brza zabava" kada ste na okupu sa ortacima, previse fokusa na okolne stvari a malo na ono sto je sama sustina igre - fudbal.
    Ma naravno, Fifa je fudbal gde se igra samo na R1 i udri gde je Ahmed Musa jaci igrac od Kejna ali eto drzi ih u igri ceo koncept igrice i sve sto su ostalo uradili pa glupim Amerima gameplay nije bitan i ja prvi vise igram Pes samo kazem da Konami mora opasno da poradi na marketingu i tako tim stvarima ili ce ih ovi pojesti vremenom.

17. The Following User Says Thank You to grobare For This Useful Post:

19. The Following 7 Users Say Thank You to InoMessi For This Useful Post:

Ali bukvalno. Kao da su izmislili toplu vodu a ne dodali mod koji postoji 20 godina.. Kad je ovaj mod bio u pes-u, niko nije obracao paznju na to a sad uzdizu fifu u nebesa.. Nikad nisam igrao fifu, ali verovatno cu poceti sa fifom 19.. Fifu igraju najvise zbog UT (koji je odlicno osmisljen ali je lose odradjen) a pes sa ortacima zbog odlicnog gameplay-a.. Jednostavno se ne mogu porediti te dve stvari (ortaci znaju zasto )

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Quote Originally Posted by vukasin98 View Post
    Ali bukvalno. Kao da su izmislili toplu vodu a ne dodali mod koji postoji 20 godina.. Kad je ovaj mod bio u pes-u, niko nije obracao paznju na to a sad uzdizu fifu u nebesa.. Nikad nisam igrao fifu, ali verovatno cu poceti sa fifom 19.. Fifu igraju najvise zbog UT (koji je odlicno osmisljen ali je lose odradjen) a pes sa ortacima zbog odlicnog gameplay-a.. Jednostavno se ne mogu porediti te dve stvari (ortaci znaju zasto )
    Ali te je privkuvao da kupiš novu FIFU.

22. The Following 2 Users Say Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

25. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Ali te je privkuvao da kupiš novu FIFU.
    To nigde nisam napisao i pritom nije tacno. Ni u pes-u nikad nisam upalio LS mod pa necu ni u fifi. I mali savet: Prvo razmisli dobro, procitaj vise puta a ako ti i dalje nije jasno bolje ne komentarisi jer znam da komentarises samo da bi nesto rekao, povecao broj postova i dobio thanks..

Real Player Motion Technology #FIFA19

28. The Following 3 Users Say Thank You to InoMessi For This Useful Post:

Rossonero biancorosso's Avatar
    PSN ID:
    biancorosso_

30. The Following 3 Users Say Thank You to biancorosso For This Useful Post:

32. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Licencirana Superliga Argentina

34. The Following 3 Users Say Thank You to InoMessi For This Useful Post:

Momci gde je najpovoljnije uzeti preorder FIFE 19?

Page 2 of 2 FirstFirst 12