Results 1 to 20 of 20

Thread: [PS4] UNOFFICIAL PES SERBIA SLS PATCH

Default [PS4] UNOFFICIAL PES SERBIA SLS PATCH

UNOFFICIAL PES SERBIA PATCH

Premier League
    Sky Bet Championship
    Ligue 1 Conforama
    Domino's ligue 2
    Serie A
    Serie B
    Eredivisie
    LaLiga Santander
    Liga 1l2l3
    Bundesliga
    Super Liga Srbije
    Other European Teams

(Benfica, Braga, Sporting, Porto, Rosenborg, Celtic FC, Brugge, Gent, Anderlecht, Dinamo Zagreb, HNK Rijeka, Slavia Praha, FC Kobenhavn, APOEL FC, Istanbul Basaksehir, Besiktas, Fenerbahce, Galatasaray, AEK, Olympiakos, Panathinaikos, PAOK, Steaua, Spartak Moskva, Zenit, CSKA Moskva, Malmo, Young Boys, Basel, Dinamo Kiyiv, Shakhtar, Salzburg, Maribor)
    Campeonato Brasileirao
    Superliga Argentina
    Campeonato Scotiabank Chile
    Mexican Liga BBVA Bancomer
    MLS
    (timovi u Other Latin)
    Chinese Super League
    Nacionalni timovi
    (sastav Srbije kao na spisku za svetsko prvenstvo)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SCREENSHOTS:

Spoiler:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DOWNLOAD:

KAKO INSTALIRATI:

0. Ukoliko imate već neki peč - obrišite ga. Peč mora da se instalira na čist PES
    1. Raspakovati arhivu koju ste downloadovali sa linka iznad
    2. Na flash-u napravi folder koji se zove WEPES
    3. Na flash prebaciti sadržaj foldera, ali ne ceo, već foldere od 1-9 (od engleske do druge španske lige), kao i sadržaj podfoldera Official PES iz foldera 12. Other European Leagues
    4. Flash prikačite na PS4
    5. Uključite PES, uđete u Edit, pa Data Management, pa Import/Export, i onda Import Team
    6. Izaberite sve timove (klik na kvadrat)
    7. NE ČEKIRAJTE NI JEDNU OD PONUĐENE 3 OPCIJE! Ukoliko čekirate, nećete imati najnovije transfere.
    8. Vratite flash na kompjuter, obrišite sadržaj WEPES foldera, i ubaciti preostale foldere za timove (folderi od 10 do 20, bez Official PES dela u folderu 12.)
    9. Flash prikačite na PS4
    10. Uključite PES, uđete u Edit, pa Data Management, pa Import/Export, i onda Import Team
    11. Izaberite sve timove (klik na kvadrat)
    12. ČEKIRAJTE IMPORT PLAYER AND SQUAD DATA Ukoliko ne čekirate, nećete imati prave igrče.
    13. Importovati sva takmičenja na sličan način kao i timove.
    14. U PES-u, u edit modu, uđite na League structure i izaberite draw size. Podešavanja treba ovako da vam izgledaju (16,18,16).
    15. Vratite se iz menija Draw size u meni Europe i namestite redosled timova da vam bude kao na sledećim slikama: https://imgur.com/a/x6FEs1S

EDIT TEAM:

Samke
    Darcoolio
    pecanac82
    milos987
    bojanredstar
    milosdelicPES
    Omina Tricko

CREDITS:

Pes Universe
    Pes World
    Emerson Pereira

2. The Following 9 Users Say Thank You to Samke For This Useful Post:

Default Re: [PS4] UNOFFICIAL PES SERBIA SLS PATCH

Rezervisano.

U toku naredne nedelje ide mini apdejt, ispravljeni brojevi igrača na dresovima.

U V2, koji izlazi do kraja juna, možete očekivati dosta detaljnije odrađene izglede igrača, kao i ispravljene sve greške iz V1 na koje mi skrenete pažnju.
    Letnji transferi neće biti pokriveni ovim pečom.

4. The Following User Says Thank You to Samke For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

6. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

8. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Mozda glupo pitanje, ali kako se brise instaliran patch na PS4?

Quote Originally Posted by manastirac View Post
    Mozda glupo pitanje, ali kako se brise instaliran patch na PS4?
    Obrišeš sve dresove, grbove i to (teksture) iz igre, u import/export ćeš imati opciju Delete images.

izabrao sam sigurniju opciju - reinstall. Jedino sto ce da potraje 300 godina...

Jos jedno pitanje, u uputstvu pise da se prvo prebacuju folderi od 1 do 9, da li celi folderi ili sadrzaj tih foldera?

izabrao sam sigurniju opciju - reinstall. Jedino sto ce da potraje 300 godina...

Jos jedno pitanje, u uputstvu pise da se prvo prebacuju folderi od 1 do 9, da li celi folderi ili sadrzaj tih foldera?
    Možeš i cele foldere, samo je bitno da svi oni budu u zajedničkom folderu koji se zove WEPES (ako nisu u folderu koji se tako zove, igrica neće prepoznati fajlove na USB-u i nećeš moći da importuješ).

Beginner MPBA's Avatar
    PSN ID:
    MPBA-022

14. The Following User Says Thank You to MPBA For This Useful Post:

korak 13 nije bas objasnjen, sta znaci na slican nacin? da li se ponovo ide od 1 do 9 + deo 12, pa onda od 10 do 20 ili? i sta se selektuje?

EDIT: Glup sam, postoji folder competitions...ali i dalje ne pise da li treba overwrite ili ne...

EDIT2: Izmesani su mi timovi kad udjem u igru Bundes i nasa liga (iako sam ih rucno ispremestao u competition settingsu), pri tom za sve nase, nemacke kao i other European rade samo dresovi, imena su totalno pogresna (repke takodje ne rade), ne kontam sta ne radim kako treba...
    I btw, zasto kad instaliram bilo koji patch kad igram sa jednim joypadom sve bude ok (englezi sa imenima timova i dresovima recimo), a cim utaknem drugi, on vrati komplet pes na factory podesavanja sa retardiranim imenima...?

korak 13 nije bas objasnjen, sta znaci na slican nacin? da li se ponovo ide od 1 do 9 + deo 12, pa onda od 10 do 20 ili? i sta se selektuje?

EDIT: Glup sam, postoji folder competitions...ali i dalje ne pise da li treba overwrite ili ne...
    Svejedno je, možeš, a i ne moraš da klikneš overwrite.

ok, a sto mi igraci nisu ok na others, Bundes, JSL...? Da nije mozda zbog live updates?

ok, a sto mi igraci nisu ok na others, Bundes, JSL...? Da nije mozda zbog live updates?
    Da, isključi Live update.

super, do live update-a je bilo.

patch je odlican, svaka ti cast!

uz naravno par prepravki koje su najavljene za update, kao sto su brojevi igraca...

I dalje mi nije jasno zasto se sve pobrka kad se utakne drugi joypad...

20. The Following User Says Thank You to manastirac For This Useful Post:

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Re: [PS4] UNOFFICIAL PES SERBIA SLS PATCH

super, do live update-a je bilo.

patch je odlican, svaka ti cast!

uz naravno par prepravki koje su najavljene za update, kao sto su brojevi igraca...

I dalje mi nije jasno zasto se sve pobrka kad se utakne drugi joypad...
    Napravi nalog za taj drugi joy, ne moze da radi patch kad se logujes kao Guest

22. The Following User Says Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

napravio, ali cim se udje u njega igra se vrati na default...

Jedino kad zvezdu importujem pise da ni jedan tim ne moze da se zameni sa istim zbog broja igraca koji je za to fix?

napravio, ali cim se udje u njega igra se vrati na default...
    I ja imam taj problem još od prošle godine, al nikad se nisam cimao puno da ga sredim. Ako uspem, javiću ti, a do tad probaj da pogledaš neki tutorijal na YT.

Quote Originally Posted by Lemmy 89 View Post
    Jedino kad zvezdu importujem pise da ni jedan tim ne moze da se zameni sa istim zbog broja igraca koji je za to fix?
    Ne bih znao zaista, nisam imao nikada sličan problem. Ako možeš slikaj mi tačno šta ti izađe, pa ću pokušati da pronađem rešenje, a i ti probaj da guglaš za taj problem.

26. The Following User Says Thank You to Samke For This Useful Post:

Beginner Princ Stefan's Avatar
    PSN ID:
    Princ_Stefan

Ja verovatno nisam lepo obrisao prosli patch pa mi se dosta toga pomesalo. Superliga mi stoji kao Liga Nos bez C. Zvezde i Partizana. Ako obrisem pes sa sonija pa ga ponovo instaliram jel ce mi se restartovati poeni u online division?

Quote Originally Posted by Princ Stefan View Post
    Ja verovatno nisam lepo obrisao prosli patch pa mi se dosta toga pomesalo. Superliga mi stoji kao Liga Nos bez C. Zvezde i Partizana. Ako obrisem pes sa sonija pa ga ponovo instaliram jel ce mi se restartovati poeni u online division?
    Prati korake do kraja. Moraš sam da rasporediš timove po ligama, kao na slikama koje sam ostavio u instrukcijama. Bundesliga ti je umesto Portugalaca, a SLS je umesto lažne lige. Ostali timovi idu u Other European.