Page 10 of 51 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 181 to 200 of 1006

Thread: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Default Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Quote Originally Posted by CareMa View Post
    Zasto lige Italije,Francuske,Holandije i jos neke nemaju svoj scoreboard vec ovaj od sls, iskreno meni se ovaj od sls uopste ne svidja, pa ako postoji mogucnost da se to ispravi i stavim normalni scoreboard za ligue 1 bar?
    Druze, stvarno ne znam koji patch ti igras.. Svaka liga ima svoj scoreboard. Ili nisi lepo instalirao, ili ti nije upaljen sider ili nas samo hejtujes..

CareMa's Avatar

Smile Re: Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Quote Originally Posted by vukasin98 View Post
    Druze, stvarno ne znam koji patch ti igras.. Svaka liga ima svoj scoreboard. Ili nisi lepo instalirao, ili ti nije upaljen sider ili nas samo hejtujes..
    Nemam razloga da vas hejtujem jer je patch brutalan, sve sam lepo instalirao i sve u fulu radi ali navedene lige gore imaju scoreboard od super lige srbije, engleska,brazilska,cileanska,srpska i nemacka imaju svoje ali ostale nemaju... mislim nije mi problem da igram i sa tim ali ako vec moze fiks neki nesto nzm, mogu i ss da vam posaljem ako mi ne verujete...

Default Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Quote Originally Posted by CareMa View Post
    Nemam razloga da vas hejtujem jer je patch brutalan, sve sam lepo instalirao i sve u fulu radi ali navedene lige gore imaju scoreboard od super lige srbije, engleska,brazilska,cileanska,srpska i nemacka imaju svoje ali ostale nemaju... mislim nije mi problem da igram i sa tim ali ako vec moze fiks neki nesto nzm, mogu i ss da vam posaljem ako mi ne verujete...
    Nema fiks, jer nema sta da se ispravlja. Italijanska liga ima svoj, Francuska ima svoj i Holandska ima svoj scoreboard. Negde si napravio gresku..

Default Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Da li ćete da ubacujute tetovaže u V3 ?
    Bilo bi ekstra kada bi bile ubačene tetovaže u ovaj peč

Default Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Quote Originally Posted by _Томић01_ View Post
    Da li ćete da ubacujute tetovaže u V3 ?
    Bilo bi ekstra kada bi bile ubačene tetovaže u ovaj peč
    Jako tesko.. Ne znam ni da li cemo uspeti na vreme da zavrsimo ono planirano za update. Imamo to u planu ali samo ako nam vreme to dozvoli.

Default Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

A zbog čega ne rade tetovaže za ovaj peč ?
    Ja sam probao da ubacim tetovaže i ne radi

Default Odg: Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

A zbog čega ne rade tetovaže za ovaj peč ?
    Ja sam probao da ubacim tetovaže i ne radi
    Znaci da nisi lepo ubacio. To radis na svoju ruku, ne mozemo ti tu pomoci.

Default Re: Odg: Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Na stadion Napolia nemogu da odigram utakmicu, ucita ali se smenjuju slike stadiona ne krece utakmica.... Jel ima jos neko isti problem?

Default Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Quote Originally Posted by Milenkovic View Post
    Na stadion Napolia nemogu da odigram utakmicu, ucita ali se smenjuju slike stadiona ne krece utakmica.... Jel ima jos neko isti problem?
    Bice ispravljeno u update-u.

Default Re: Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Bice ispravljeno u update-u.
    Jos nesto igram sa Radnicki nis ML u grupi Ligi Evrope ili Ligi sampiona kada budem domacin igra se normalno na cair, cim dodje osmina finala prebacuje mi da domaci stadion bude Karadjordje a ne cair...

Default Re: Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Jos nesto igram sa Radnicki nis ML u grupi Ligi Evrope ili Ligi sampiona kada budem domacin igra se normalno na cair, cim dodje osmina finala prebacuje mi da domaci stadion bude Karadjordje a ne cair...
    Ako mozete proverite to pa ispravite u update-u

Beginner Conee's Avatar

Default Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Pa ti nemoj da prolazis grupu

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

13. The Following 3 Users Say Thank You to Conee For This Useful Post:

Pa namerno smo to stavili, bas je realno da Radnicki prodje grupu u LS.. Salu na stranu, pogledacemo u cemu je problem i pokusacemo to da resimo za update.

Default Re: Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch

Pa namerno smo to stavili, bas je realno da Radnicki prodje grupu u LS.. Salu na stranu, pogledacemo u cemu je problem i pokusacemo to da resimo za update.
    Ok

Default Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Quote Originally Posted by NikolaRoki75 View Post
    Jesam
    Stvarno ne znam vise..

Da li je moguće da se napravi tunel za Partizan ?
    Moguce je. Ako nadjes neke dobre slike posalji mi.

Quote Originally Posted by LalaBre View Post
    Screenshot_4.png
    zasto mi se ovo pojavi kada pokrenem pec?
    Promasio si folder. Obrisi pa instaliraj ponovo i pazi na putanju.

Beginner Conee's Avatar

Default Odg: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Na Signal Iduni Park mi se na kraju utakmice vrteo kruzic. Ima li neko neki slican problem?

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Default Odg: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Ja imam problem sa Etihadom.Igram sa Monakom master ligu i 16 finala protiv Citya samo okrece kruzic nece da pocne utakmica.Nemam pojma sta je u pitanju.Sve ostalo mi radi ok.Uglavnom nemam probleme koje prijavljuju ostali na forumu ali se ovo sad desilo.

Page 10 of 51 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast