Page 8 of 19 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 141 to 160 of 362

Thread: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Default Odg: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Quote Originally Posted by vukasin98 View Post
    Druze ne zeza patch nego tvoja memorija koje nemas dovoljno. Partovi zauzimaju 12.6GB + kad se raspakuje jos 12.6GB. Saberes i dobijes 25.2GB. Ti imas 22GB slobodno, sto znaci da nemas dovoljno memorije. Obrisi prethodnu verziju ili oslobodi memoriju na neki drugi nacin.
    Još plus stadium server

Quote Originally Posted by pes123 View Post
    Još plus stadium server
    To nije obavezno, ali poenta je da nemas dovoljno prostora. Sad cu da ti posaljem poruku u PM da sredimo to.

Default Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Ovaj stadium server vam je toliko *****an da ja ne znam sta da radim.Skinuo sam sve partove ekstraktovao,na pola ekstrakta se pojavio neki error ali sam nekako uspio.Onda na pola instalacije se pojavilo da moram da insertujem novi disk.I ja sad ne znam sta vise da radim sa ovim stadium serverom.

Default Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Quote Originally Posted by mesinjo View Post
    Ovaj stadium server vam je toliko *****an da ja ne znam sta da radim.Skinuo sam sve partove ekstraktovao,na pola ekstrakta se pojavio neki error ali sam nekako uspio.Onda na pola instalacije se pojavilo da moram da insertujem novi disk.I ja sad ne znam sta vise da radim sa ovim stadium serverom.
    Hvala ti puno. Ne znamo ni mi, mi smo amateri u ovom poslu. Ti si strucniji.

Default Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Quote Originally Posted by vukasin98 View Post
    Hvala ti puno. Ne znamo ni mi, mi smo amateri u ovom poslu. Ti si strucniji.
    Eto priznao si.Svaka ti cast!

Default Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Pozdrav ekipi koja je radila ovo svaka cast! Postoji samo jedan problem , instalirao sve kako treba + fix + stadion server sve radi super osim kada uzmem Radnicki Nis(poceo novu ML) kada je domacin jednostavno nece da ucita nijednu utakmicu samo vrti kruzic,probao da skipujem par utakmica ali opet isto. Kada gostujem sve radi normalno ali kad se igra na Cair nece... Pa ako moze neki fix za to .... Pozdrav

Default Radnicki Nis

Samo da napomenem da kada udjes u SLS / stadion server i otvoris stadion Radnicki Nis tamo bude prazno nema nista, inace to je bio problem i pre nego sto sam instalirao stadion server

8. The Following User Says Thank You to Milenkovic For This Useful Post:

Super Star Petar Milanovic's Avatar

Default Odg: Radnicki Nis

Quote Originally Posted by Milenkovic View Post
    Samo da napomenem da kada udjes u SLS / stadion server i otvoris stadion Radnicki Nis tamo bude prazno nema nista, inace to je bio problem i pre nego sto sam instalirao stadion server
    Svaka čast. Primetio sam da je prazan folder dok sam čeprkao po stadium serveru ali ni na kraju pameti da je možda do toga problem.
    Rešenje je dakle da se iz SLS2017/stadium_server/map_teams.txt izbrišu sledeće dve linije:

5095, 204, Stadion Čair - Niš, SLS - Radnički Niš # RADNICKI NIS
    5092, 204, Stadion Mladost - Kruševac, SLS - Radnički Niš # NAPREDAK

Pokušao sam sa ubacivanjem drugih fajlova u praznom folderu Radničkog ali ne pije vodu. Ali npr. da remapujem Radnički i Napredak na drugi stadion radi. E sad pitanje za ekipu, npr. remapovao sam na Spartakov stadion, ali mi se ne sviđa trava (jbg low detalji), pa me zanima koji su fajlovi za texturu trave (turf) kako bih zamenio sa nekim drugim stadionom? Ako je uopšte to izvodljivo, tj ako se može menjati samo trava na taj način. Hvala unapred.

Quote Originally Posted by mesinjo View Post
    To što prijavljuje greške znači da se nije u potpunosti skinulo. A to što se nije lepo skinulo rezultira time da ti traži drugi disk (odnosno da fale fajlovi). Skini opet i biće sve u redu.

Default Re: Odg: Radnicki Nis

I,kad se izbrisu te dve linije,sta onda?Da li onda radi stadion Cair?

Edit Tim milos987's Avatar

Sačekajte fix za Radnički biće danas. Turf ne znamo ni mi kako se menja, najradije bismo pola izmijenjali.

12. The Following 2 Users Say Thank You to milos987 For This Useful Post:

http://www.mediafire.com/file/vx05kw...%25A1.rar/file
    Skinete ovaj fajl, raspakujete i ubacite folder SLS - Radnički Niš u Konami/Pro Evolution Soccer/SLS2017/stadium server folder.

Default Re: Odg: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch - V2

Quote Originally Posted by milos987 View Post
    Sačekajte fix za Radnički biće danas. Turf ne znamo ni mi kako se menja, najradije bismo pola izmijenjali.
    Па што не питаш доктора

15. The Following 2 Users Say Thank You to bojanredstar For This Useful Post:

Instalirao sam ovaj fix za Radnicki radi sad sve super ucitava lagano i igra se bez problema.Svaka cast momci samo napred.

17. The Following 2 Users Say Thank You to nenad24 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by nenad24 View Post
    Instalirao sam ovaj fix za Radnicki radi sad sve super ucitava lagano i igra se bez problema.Svaka cast momci samo napred.
    Sa malo strpljenja sve se moze. Hvala!

Nemojte igrati na krsinama od kompova pa necete imati problema,meni perfektno radi patch i sa stadionima je topina,umesto da pohvalite momke vi se zalite kao tetke neke,kupi novi komp pa sibaj lepo igricu.

20. The Following 2 Users Say Thank You to Dejan506 For This Useful Post:

Amateur

Pozdrav, da li treba nesto da se aktivira nakon instalacije stadium servera? Lepo sam instalirao ali kada pre meca biram stadion tamo pise da postoje samo 43 a vidim da ih u stadium serveru ima preko 200.

Стадиони се не виде у едиту или при одабиру, подесите да је Home ground и када играте биће вам сви стадиони.

23. The Following User Says Thank You to bojanredstar For This Useful Post:

Amateur

Quote Originally Posted by bojanredstar View Post
    Стадиони се не виде у едиту или при одабиру, подесите да је Home ground и када играте биће вам сви стадиони.
    Vazi, hvala.

Nije fer xD,Zvezdine pesme su bukvalno sve jos iz JSL 2013 xD,dok su kod Partizana ubacene neke novije xD

Edit Tim milos987's Avatar

Quote Originally Posted by NikolaRoki75 View Post
    Nije fer xD,Zvezdine pesme su bukvalno sve jos iz JSL 2013 xD,dok su kod Partizana ubacene neke novije xD
    Partizan je dobio 2 nove, Zvezda 1, da bi se dopunio proj do 6 pjesama po ekipi.

27. The Following User Says Thank You to milos987 For This Useful Post:

Page 8 of 19 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast