Page 162 of 162 FirstFirst ... 62112152160161162
Results 3,221 to 3,234 of 3234

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Meni je vec dosadio pomalo ovaj PeS2019 ..ja cekam da vidim kakve ce bajke da budu pri objavljivanju za PeS2020
    Jel neko zna informaciju da li se konacno radi na nekom novom endzinu...

Super Star Grobari_bgd's Avatar
    Steam ID:
    palacebg

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

sramotno je koliko su upropastili igru posle zadnjeg ili peca ili ovog dlc. baguju se, dodavanja su katastrofalna. Neverovatno

3. The Following 2 Users Say Thank You to Grobari_bgd For This Useful Post:

JABO FC SARAJEVO

Malo je dobio po nosu

Zašto li ne banuju ove ljude

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Igrajte CoOp, brdo para za pobedu ako imas featured player, i ne laguje toliko (bar ne meni koji se stalno zalim na lag, ovako lakse da se zalis na onu drugu dvojicu u tvom timu... :-)

Ma ovim zadnjim updatom su sjebali igru. Ne znam kako je drugima na PC ali meni je igra unistena. Na offline igra katastrofalno laguje. Stavljao sam i stare drivere i nove i brigao komplet igru i instalirao. Ne vredi nista.

Napravio sam avatar zbog 50 coinsa i sad bi da vratim na staro bez slike.Jel moguce da nema opcije za brisanje samo edit?

- Apdejt BIOS-a obavezno (Lako se odradi).

- Ako je moguce, Win10, sa najnovijim apdejtima. I Win7 ce da radi posao, ali igra je bolje optimizovana za Win10.

- Apdejtd drajvera obavezno. Takodje, oni sa Nvidia grafickim karticama bi trebalo da imaju prednost u odnosu na AMD, jer je igra bolje optimizovana za Nvidia graficke.

- Directx, Microsoft Visual, to imate download na Microsoft sajtu a potrebno je da imate najnovije verzije. U slucaju MV mozete za svaki slucaj i sve starije verzije da instalirate.

- Nevezano za PES, ali, sredjivao sam ljudima kompove koji imaju u pozadini bukvalno 30 aplikacija koje ne koriste, a koje u pozadini rade i trose memoriju a samim tim usporavaju komp i jebu net. Koji god WIN da imate, lako je te stvari pregledati i iskljuciti ih da ne startuju sa Windowsom, a cesto i te stvari naprave ogromnu razliku.

- Ovo valjda znate, ali sam naleteo na par koji ni to nisu radili. U settings smanjite rezoluciju, ne morate na 1920x1080, pa cak i 1600x900 ako vam je slabiji komp, vec na 1366x768. Ako imate neke druge opcije, pogledajte, isprobajte, smanjite, to cesto zna da pravi ozbiljnu razliku i samo promena sa recimo 1920x1080 na 1600x900 resi probleme. Ako ste na laptopu, ne morate recimo 1366x768, probajte 1280*720 ili 1024x768 i to ce napraviti veliku razliku.

- U igri smanjite podesavanja, publiku obavezno, i ovako je go ***** i nista vam ne znaci.

- Ako imate stariji komp, ugasite komp, otvorite kuciste, uzmite usisivac, usisajte prasinu, ocistite kulere, stavite novu pastu, izduvajte prasinu. Time resavate probleme sa skakanjem temperature, a cesto na losijim masinama takve stvari dovode do restarta igre.

To su neke od stvari koje ce vam u 99% situacija resiti problem ako imate masinu koja bi trebalo da gura PES. Da ne spominjem imena forumasa, ali neki nisu mogli da igraju PES, a kada sam im uradio samo neke od navedenih stavki, PES im je bio bukvalno druga igra i online i offline i vratila im se zelja i ljubav prema igri i i dalje igraju bez ikvakvih problema. Ko uradi sve od navedenog, nema teoretske sanse da mu nece raditi PES kako treba.

Ja imam Ryzen 1300x, Nvidia 1050TI, na 1920x1080, sve na maks, FPS zakucan na maks uvek i nemam nikakvih problema. Internet 10/1 MTS, znaci, najmanji paket (Jbg, govna iz tehnickih razloga ne mogu da povecaju) nisam bukvalno imao utakmicu laga tokom cele godine, bukvalno niti jednu. Tokom 5-6 prethodnih meseci, jedan diskonekt i to sa nasim covekom (MNG liga. One sto gube pa diskonektuju, to ne racunam). Online perfektan, bukvalno kao offline, nema mi nikakve razlike.

Potrudite se malo i verujem da ce i rezultati biti bolji. Ako ne znate sami, iscimajte nekog drugara. U najgorem slucaju, ako imate para, platite nekome 1000-2000 dinara i resice se problemi koje imate 100%.

Eto, toliko od mene, nadam se da ce nekome pomoci.

Super Star Grobari_bgd's Avatar
    Steam ID:
    palacebg

Ziva katastrofa, probao sam pas i na lvl 3 cisto da vidim jel ima neke razlike, blagi uzas. Toliko su sjebali dodavanja da je to nemoguce, trouga je bio ocajan sada je katastrofalan i gotovo da je neupotrebljiv. Igraci se uzasno baguju cak i u mestu, desilo mi se od cetvratka da mi golman sam izleti na centarsut i upliva kao majmun koliko nije za 500 utakmica... Blagi uzas, nisam igrao offline ali ovaj online ja blago je reci katastrofalan. Ne znam iz kog su razloga ovako upropastili igru ali bukvalno gubim svaku smisao, pored ocajnog online sa pregrst citera koji traju godina i svim nedostacima, uspeli su i gameplay da useru do te mere da vise necu ni da igram jer sam poceo da se nerviram preterano.

Quote Originally Posted by Tony9 View Post
    JABO FC SARAJEVO

Malo je dobio po nosu

Zašto li ne banuju ove ljude

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
    Odlicno treba lika napuniti uvek. BAGER ORIGINALS

Quote Originally Posted by Mihael View Post
    - Apdejt BIOS-a obavezno (Lako se odradi).

- Ako je moguce, Win10, sa najnovijim apdejtima. I Win7 ce da radi posao, ali igra je bolje optimizovana za Win10.

- Apdejtd drajvera obavezno. Takodje, oni sa Nvidia grafickim karticama bi trebalo da imaju prednost u odnosu na AMD, jer je igra bolje optimizovana za Nvidia graficke.

- Directx, Microsoft Visual, to imate download na Microsoft sajtu a potrebno je da imate najnovije verzije. U slucaju MV mozete za svaki slucaj i sve starije verzije da instalirate.

- Nevezano za PES, ali, sredjivao sam ljudima kompove koji imaju u pozadini bukvalno 30 aplikacija koje ne koriste, a koje u pozadini rade i trose memoriju a samim tim usporavaju komp i jebu net. Koji god WIN da imate, lako je te stvari pregledati i iskljuciti ih da ne startuju sa Windowsom, a cesto i te stvari naprave ogromnu razliku.

- Ovo valjda znate, ali sam naleteo na par koji ni to nisu radili. U settings smanjite rezoluciju, ne morate na 1920x1080, pa cak i 1600x900 ako vam je slabiji komp, vec na 1366x768. Ako imate neke druge opcije, pogledajte, isprobajte, smanjite, to cesto zna da pravi ozbiljnu razliku i samo promena sa recimo 1920x1080 na 1600x900 resi probleme. Ako ste na laptopu, ne morate recimo 1366x768, probajte 1280*720 ili 1024x768 i to ce napraviti veliku razliku.

- U igri smanjite podesavanja, publiku obavezno, i ovako je go ***** i nista vam ne znaci.

- Ako imate stariji komp, ugasite komp, otvorite kuciste, uzmite usisivac, usisajte prasinu, ocistite kulere, stavite novu pastu, izduvajte prasinu. Time resavate probleme sa skakanjem temperature, a cesto na losijim masinama takve stvari dovode do restarta igre.

To su neke od stvari koje ce vam u 99% situacija resiti problem ako imate masinu koja bi trebalo da gura PES. Da ne spominjem imena forumasa, ali neki nisu mogli da igraju PES, a kada sam im uradio samo neke od navedenih stavki, PES im je bio bukvalno druga igra i online i offline i vratila im se zelja i ljubav prema igri i i dalje igraju bez ikvakvih problema. Ko uradi sve od navedenog, nema teoretske sanse da mu nece raditi PES kako treba.

Ja imam Ryzen 1300x, Nvidia 1050TI, na 1920x1080, sve na maks, FPS zakucan na maks uvek i nemam nikakvih problema. Internet 10/1 MTS, znaci, najmanji paket (Jbg, govna iz tehnickih razloga ne mogu da povecaju) nisam bukvalno imao utakmicu laga tokom cele godine, bukvalno niti jednu. Tokom 5-6 prethodnih meseci, jedan diskonekt i to sa nasim covekom (MNG liga. One sto gube pa diskonektuju, to ne racunam). Online perfektan, bukvalno kao offline, nema mi nikakve razlike.

Potrudite se malo i verujem da ce i rezultati biti bolji. Ako ne znate sami, iscimajte nekog drugara. U najgorem slucaju, ako imate para, platite nekome 1000-2000 dinara i resice se problemi koje imate 100%.

Eto, toliko od mene, nadam se da ce nekome pomoci.
    Ja imam rayzen 5 2600 sa 6 jezgri na 3.8 imam 16 gb ram imam grafu rx 580 8gb napajanje 800 gold ssd 500gb i opet lag. Nov je komp. I bilo je normalno do.zadnjeg update.

Pires, to nikako ne sme da laguje. Koji monitor imas, koju rezoluciju koristis u settings? Taj Ryzen koji ti imas je savrsen... Preporucio bih ti BIOS update maticne da uradis, win update ako nisi do sada i ostale sitne apdejte koje sam pomenuo. Ali, na tu tvoju konfiguraciju mora da radi bez laga.

Ako laguje i offline i online, onda je neki *****, ako je samo online, onda je moguce da te net zeza.

Samo enhanced sync treba da upalis za opciju Wait for vertical refresh

Quote Originally Posted by Mihael View Post
    Pires, to nikako ne sme da laguje. Koji monitor imas, koju rezoluciju koristis u settings? Taj Ryzen koji ti imas je savrsen... Preporucio bih ti BIOS update maticne da uradis, win update ako nisi do sada i ostale sitne apdejte koje sam pomenuo. Ali, na tu tvoju konfiguraciju mora da radi bez laga.
    Ne znam kako da se obratim konamiju da im posaljem feedback da se žalim da sam kupio igru a da je zbog njih ocito ne mogu igrati. Godinama imam ati radeon grafičke i sa slabijim procesorom sam terao na high sad sa ovim kompom ne mogu da igram jer je ocito problem u njima i njovim updatom.

Ako laguje i offline i online, onda je neki *****, ako je samo online, onda je moguce da te net zeza.
    Do zadnjeg update igre nije lagovala. Igrao sam normalno master league offline i myclube online. Nakon update na 1.04 igra offline zabaguje na taj nacin da prvo dodavanje sa centra bude dobro nakon toga igra se na 4 secunde uspori kao slowmotion pa onda krene pa nakon nekog vremena opet isto. Takav je slucaj i sa online gde mi zvog laga puca veza i uvek ja budem kriv i izgubim match. Čitao sa i da Pes ide najbolje sa verzijom drivera 17 pa sam uklanjao sa DDU drivere i stavljao te stare i isti problem se desava kako sa najnovijim tako i sa starijim. Da ne napominjem kako Battlefield i COD WW2 online igram bez greske bez pucanja igre itd. Znaci problem se poceo desavati samo sa PES19 nakon zadnjeg update. Od tada mi puca veza online zbog laga i ne mogu igrati i posteno meč zavrsiti.
    I da imam Monitor gamerski AOC 27'' rezolucija 1920

Quote Originally Posted by Pires View Post
    Do zadnjeg update igre nije lagovala. Igrao sam normalno master league offline i myclube online. Nakon update na 1.04 igra offline zabaguje na taj nacin da prvo dodavanje sa centra bude dobro nakon toga igra se na 4 secunde uspori kao slowmotion pa onda krene pa nakon nekog vremena opet isto. Takav je slucaj i sa online gde mi zvog laga puca veza i uvek ja budem kriv i izgubim match. Čitao sa i da Pes ide najbolje sa verzijom drivera 17 pa sam uklanjao sa DDU drivere i stavljao te stare i isti problem se desava kako sa najnovijim tako i sa starijim. Da ne napominjem kako Battlefield i COD WW2 online igram bez greske bez pucanja igre itd. Znaci problem se poceo desavati samo sa PES19 nakon zadnjeg update. Od tada mi puca veza online zbog laga i ne mogu igrati i posteno meč zavrsiti.
    I da imam Monitor gamerski AOC 27'' rezolucija 1920

Sad vidim da se mnogi sa tom grafickom zale na FPS drop u pesu, sto znaci da je igra lose optimizovana za tu graficku.

Evo resenja koje je mnogima sa tom i slicnim RX modelima pomoglo, izgleda da igra nece u full screen da radi kako treba. Uradi sledece: U settings u PES folderu promeni na "Windowed mode" (Mnogi sa tom grafickom su tako resili problem). Ako na "Windowed mode" radi ok, a trebalo bi, onda imas Borderless Gaming opciju koja ce resiti problem, odnosno omoguciti da igru igras full screen bez problema sa frejmovima.

Takodje, idi u Radeon podesavanja i uradi sledece: Promeni Anti-aliasing na adaptive multisampling

Takodje, ovo su drajveri koji su drugima resili problem, pa probaj i njih ako ti ove prve dve opcije ne rese problem, a mislim da ce resiti: https://www.guru3d.com/files-details...-download.html

Ako nista od navedenog ne pomogne, probaj i ovakva podesavanja u Radeon kartici da namestis, to je takodje mnogima resilo problem: https://i.imgur.com/La8zcdL.png

Eto, imas nekoliko opcija, verujem da ces uspeti.