Page 100 of 100 FirstFirst ... 50909899100
Results 1,981 to 1,993 of 1993

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Professional uskee1512's Avatar
    Steam ID:
    uskee1512

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

U proseku ne čekam ni dva minuta da mi nađe protivnika.Sve mi je podešeno na ono" no matchmaking restrictions"i level 3.
    Evo malopre igrao sa Yodom,razbio me tri nula (svetio mi se za PES 18 )

Default Re: Odg: Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by real022 View Post
    Ništa nije unapređeno po tom pitanju, potpuno isto čituju kao i do sada, iste su i poruke kad se meč prekine... "significant worsened, unforseen circumstances, void" bla, bla...Ma bzvz.
    Ali makar nikom nista, pa i prezalis nekako, za razliku od konkurenta gde razbijes nekog 5-0 i dobijes DNF i poraz 3-0. Citera je uvek bilo i bice ih, jedino sto je na konzolama malo bolja situacija nego na PC-u.

3. The Following User Says Thank You to zokigunner For This Useful Post:

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by micicss View Post
    Koji network connection restrictions koristite,stavio sam na lvl.3?
    Ja sam na lvl 1 za konekciju i nema laga uglavnom. Postoji nekad kašnjenje komandi, ali ne preterano.
    Davno su napisali da imaju problem sa tim levelima konekcija i nisu ispravili.

Level 5 bi trebalo da je najbolji, meni tu traži protivnika duže (što je logično), ali i laguje uglavnom. A na lvl 1 sve ok..

Naisus na tu foru nesto, ko god da je sa foruma ili ako cita ima brutalnu srecu....a ja kao da me neko prokleo.

@ Dmitrovic, ako si na forumu na kakvoj konekciji igras legendo ? Na ivici sam da te stavim na blok listu, 2/3 gejma seckas kao da igras na digitronu, pa onda nista. Od svih nashi sa kojima sam se sretao samo ti lagujes kao zmaj.
    @ Rebu_018, sjajna igra, sa tobom bih igrao I dan I noc, bez obzira na rezultat, mnogo si bolji ali ti ne lezim nekako, uvek imamo cvrste tekme.
    @ DejanV. Ti si na bloku, nisi ti kriv, pobedjivao si ti mene, ja tebe, al to smaranje lopte I trouglovi do besvesti gde se moj tim ponasa kao da su bele lopte me jednostavno smara.

Sto rece neko gore, mozda je jednostavnije da priznam da sam tanak ili nestabilan, dodjem do 750 pa se srozam na 600 pa u krug, pobedim dve tekme 900+ likove onda dodje neko od 400 I sahrani me sa 5:0 kao da igram sa belim loptama.

Ove godine malo teze nalazim protivnike, sve je bez restrikcije I konekcija na lvl1, izgleda da jednostavno nema ljudi dovoljno, bar na PC.
    U 18 ako si stavio na lvl1 bar si uvek mogao da odigras neku sa rusima ili argentincima ako nista drugo

7. The Following User Says Thank You to Iceshade For This Useful Post:

Kako se kupi preko ruskog von-a? Koji vpn?

Regular DuxDUCIs's Avatar

Default Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Iceshade View Post

Sto rece neko gore, mozda je jednostavnije da priznam da sam tanak ili nestabilan, dodjem do 750 pa se srozam na 600 pa u krug, pobedim dve tekme 900+ likove onda dodje neko od 400 I sahrani me sa 5:0 kao da igram sa belim loptama.
    I ja mogu isto to da kazem, dodje mi na momente da ne igram vise.
    Prosto mi je neverovatno da ne mogu nikoga da pobedim.
    Na proslom pesu mi je rejting bio 700-800 a sada zaredjam po 6-7 poraza.
    Place mi se
    Napravim 5 sansi i ne dam gol, onda primim neku nebulozu iz odbitka...odbrana mi jeste slaba ali bas stalno da gubim prosto mi je neverovatno...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Mobilna verzija PES 2019 izlazi u decembru

Professional Коста's Avatar

Quote Originally Posted by Bullox View Post
    Naisus na tu foru nesto, ko god da je sa foruma ili ako cita ima brutalnu srecu....a ja kao da me neko prokleo.
    Igrao sam sa njim, ima lik Barsu. Jednom me je izdominirao, ali se zavrsilo 3:3, on 15 suteva, ja ukupno 3. Drugi put me je pobedio u kupu, bas ubedljivo, i jednom ili dva puta sam ja njega. Ima velik rank, nesto oko 950. Ja sam uspeo jedva oko 905 da nabijem i onda 2,3 poraza gde se gubi po utakmici 14,15 rank i to je to, ne mogu da se vratim u 900+ drustvo.

Ako uninstaliram igru i ponovo je kasnije instaliram da li myclub ostaje tim ili se krece opet od 0?

Regular DuxDUCIs's Avatar

Quote Originally Posted by wozdra View Post
    Ako uninstaliram igru i ponovo je kasnije instaliram da li myclub ostaje tim ili se krece opet od 0?
    Ostaje

Sent from my iPhone using Tapatalk

Professional bedazzled's Avatar

@ Dmitrovic Igrao juce sa njim,lik ne zna da igra al od tolikog laga izgubih jednu od 4 koliko smo igrali... Ja se vrtim oko 800 rejting,ne gubim cesto ,konacno sam skontao kako da igram odbranu ali stvarno se nekad desi da izgubim od nubova koji blage veze nemaju tj obicno mi oni i skidaju rejting NAlazim protivnike iznenadjujuce lako na konekciji level3 i osim mozda par tekmi ssve je radilo besprekorno dobro ...

@ bedazzled, igras na PC ili PS4 ? Ja na PC cekam po bar 10 min na lvl1 da nadje nekog.
    I podeli malo sa nama to sto si provalio za odbranu

Page 100 of 100 FirstFirst ... 50909899100