Page 114 of 138 FirstFirst ... 1464104112113114115116124 ... LastLast
Results 2,261 to 2,280 of 2751

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by zhao11253 View Post
    Attachment 31065
    Konacno na 800, valjda cu opstati neko vreme tu
    Brate izvini za zadnji gejm, bolji si za dve klase jednostavno nisi imao srece ...

2. The Following User Says Thank You to Iceshade For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Iceshade View Post
    Brate izvini za zadnji gejm, bolji si za dve klase jednostavno nisi imao srece ...
    Znao sam da ce to da se desi Kad god ne dam drugi gol, stize kazna. Comeback skripta je prejaka ove godine P.S. Nadam se da sam ti obezbedio 1. mesto u Ligi sa bodovima sto si mi uzeo

Da pretpostavio sam da ce neki kancer da se desi tako je I bilo.
    Bio sam vec prvi u grupi ali hvala u svakom slucaju

5. The Following User Says Thank You to Iceshade For This Useful Post:

Zvakoslav, tim Balkan Express, iz Beograda, retard ocigledno. Pokušao magare da izadje u 88 minutu, nije uspeo, prebrzo se vrv vratio u igru, ali je uspeo u 89 minutu. Najviše žalim takve magarčiče, to treba dobro šamarati svakog dana. Naravno, prijavio sam magarca odmah i priložio i slike takodje.

20181010030433_1.jpg

7. The Following User Says Thank You to Mihael For This Useful Post:

Evo ako nekog zanima mec u PES Ligi sa Etoritom. Ja sam izgubio ovaj mec ali eto da vidite i iz drugog ugla kako igra protiv jos nekog
    https://www.youtube.com/watch?v=aT5Yy9_wj1k&t=

9. The Following 8 Users Say Thank You to MeGusta18 For This Useful Post:

Nista vise,niti ista manje Ima problema oko servera nego prošle godine. Moja ti je preporuka da ga kupiš ako si u mogućnosti,posebno da baviš to radioaktivno s*** od fife
    Quote Originally Posted by iwgowy7 View Post
    Pozdrav ljudi

Nisam zeleo da otvaram novu temu, pa nadam se da se moje pitanje uklapa u ovu..

Naime, dobio sam igrom slucaja Fifu19 probao sam da je igram, i ono je katastrofa. Sve se vrti oko PACE ocene, a da ne govorim da igraca sa 90 pace stigne neki CB od 55-65 pace bez problema, totalno nerealno. Planiram da prodam fifu naravno, i uzeo bih pes, ali sam citao po raznim forumima da konami ima problem sa serverima, da laguje, dc-uje, pa i sa citerima. Ne bih davao pare ako je stvarno toliko lose, ali pes je definitivino vrhunski ove godine po mom ukusu. Oduvek sam igrao pes, i sad mi se ukazala prilika da uzmem ove godine original, ali da li je vredno para s obzirom da bih 90% vremena igrao samo online, retko kad offline.
    Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Quote Originally Posted by MeGusta18 View Post
    Evo ako nekog zanima mec u PES Ligi sa Etoritom. Ja sam izgubio ovaj mec ali eto da vidite i iz drugog ugla kako igra protiv jos nekog
    https://www.youtube.com/watch?v=aT5Yy9_wj1k&t=
    Odgledao sam meč. Covjek igra fenomenalno, smisleno. I ti si dobar, ali kao i ja puno dodajes i kada ne treba, prebrzo dodjes do gola. Ne dozvolis svojim igračima da odvuku protivnika

PS: Je li ima naznake kada ce izaci za PC, ja trazio da kupim al samo za konzole imaju.

Pogledao sam sve utakmice koje je Kepa okačio i ovu koju je okačio MeGusta i najviše mi se dopalo kako igra Francuz koji je izgubio 4:0. Njegova igra mi najviše liči na pravi fudbal.

Quote Originally Posted by Rio Ferdinand View Post
    Pogledao sam sve utakmice koje je Kepa okačio i ovu koju je okačio MeGusta i najviše mi se dopalo kako igra Francuz koji je izgubio 4:0. Njegova igra mi najviše liči na pravi fudbal.
    Kad vidim sve ove utakmice smuči mi se Pes.

Mislim čestitam, tako se pune protivnici, to je recept za pobeđivanje, ali jedva da liči na fudbal.
    Više je "igrica", (što i stvarno jeste na kraju )

Na koji nacin kepo funtira onaj lazni pas, ja kad idem krug pa iks, ili kocka iks ne rasi ka tako ko kod njega ima tu neka caka.

Quote Originally Posted by msasabrdy View Post
    Na koji nacin kepo funtira onaj lazni pas, ja kad idem krug pa iks, ili kocka iks ne rasi ka tako ko kod njega ima tu neka caka.
    R2 Posle Toga, mora lepo da se tajminguje

Quote Originally Posted by real022 View Post
    Kad vidim sve ove utakmice smuči mi se Pes.

Mislim čestitam, tako se pune protivnici, to je recept za pobeđivanje, ali jedva da liči na fudbal.
    Više je "igrica", (što i stvarno jeste na kraju )
    Pa to, sve neki sitni dodiri i finte u mestu, a malo centaršuteva, šuteva iz daljine itd. Poštujem, ali ne sviđa mi se.

Super Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

To je jednostavno nivo igranja gde pobedjuje onaj koji brze donosi pravilne odluke u datim situacijama, ko bolje predvidja igru protivnika i kretanje igraca, i onaj koji ima vise strpljenja (i u napadu i u odbrani). I naravno neka doza srece. Pa jos kad uhvate da igraju medjusobno ti vrhunski igraci kao sto je Keps i ostali cesti finalisti PES League, udju u strasnu formu... bukvalno im ne mozes nista .

Taktika, neke finte i fore, bagovi... na tom nivou i nisu toliko bitni.

Edit: i da, ta brzina reakcije i donosenja pravilnih odluka, tesko moze da se jednostavno nauci, to je nesto i urodjeno, talenat sto bi se reklo.

18. The Following 2 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Ma okej, sve stoji, ali meni je to negledljivo, jer PES posmatram kao simulaciju pravog fudbala i volim da ga igram na što realniji način. Ovo što oni igraju me podseća na mali fudbal.

Regular Vuk_PFC's Avatar
    PSN ID:
    vuk-partizan

Da li neko zna jel su serveri ove godine peer to peer i koja je minimalna brzina neta dovoljna da bi se igralo online, odigrao sam vec 300 utakmica online vise od 60% je bilo katastrofa, kasnjenje 0.5 sec, igraci kao pijani se krecu, prolaze lopte pored njih, pas ne mogu da dodaju kako treba, preveliko mucenje i gubljenje zivaca, ps4 je u pitanju, imam kablovski net 50/4mbs, ne znam u cemu je problem, sve igram sa ****nim rusima, ukraincima i poljacima, pogubih zivce vise, taman dodjem do 950 pts i krene ludnica i lagg, i sa svim tim imam 65% pobeda ali mislim da bih bio jos bolji da radi kako treba, da li neko ima slican problem ili je stvar u mom internetu??? Zahvalan bih bio ako neko moze da pomogne...

Quote Originally Posted by Vuk_PFC View Post
    Da li neko zna jel su serveri ove godine pear to pear i koja je minimalna brzina neta dovoljna da bi se igralo online, odigrao sam vec 300 utakmica online vise od 60% je bilo katastrofa, kasnjenje 0.5 sec, igraci kao pijani se krecu, prolaze lopte pored njih, pas ne mogu da dodaju kako treba, preveliko mucenje i gubljenje zivaca, ps4 je u pitanju, imam kablovski net 50/4mbs, ne znam u cemu je problem, sve igram sa ****nim rusima, ukraincima i poljacima, pogubih zivce vise, taman dodjem do 950 pts i krene ludnica i lagg, i sa svim tim imam 65% pobeda ali mislim da bih bio jos bolji da radi kako treba, da li neko ima slican problem ili je stvar u mom internetu??? Zahvalan bih bio ako neko moze da pomogne...
    Imas ranije u temi objasnjeno da proveris PING i tvoju vezu (pisao o tome detaljno član Pilojac85), kako bi bio siguran da li ti je net ok ili ne. Ja sam u proslosti imao ocajna iskustva sa kablovskim netom (IKOM) i zbog toga sam presao na ADSL i sada je mnogo, mnogo bolje i nemam nikakvih problema online i gotovo niti jedan meč sa lagom na nekih 100 utakmica. Ali, u pitanju je PC. Ne znam na šta sve vi sa PS4 dodatno treba da obratite pažnju, ali verujem da će ti neko od PS4 korisnika dodatno objasniti.

22. The Following User Says Thank You to Mihael For This Useful Post:

@rioferdinand i @real022 dodajte me za neku prijateljsku ako ste na cetvorci.

Ne znam iz kog razloga ne mogu da saljem privatne poruke ovde na forumu.Moze pomoc u vezi ovog problema?

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Peer to Peer.
    Pear je kruška.

Fantasticno izgleda ,odlican mod

Svidja mi se ovaj switch ,ne moras izlaziti iz igre da bi stavio npr odgovarajuci scoreboard ili loptu,kao nekad u PES6 kitserver