Page 118 of 126 FirstFirst ... 1868108116117118119120 ... LastLast
Results 2,341 to 2,360 of 2502

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

2. The Following User Says Thank You to DzajaPb For This Useful Post:

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Data Pack 2.0 izlazi 25.oktobra

4. The Following 3 Users Say Thank You to Marecar For This Useful Post:

Lista popravki za gejmplej

6. The Following 2 Users Say Thank You to Marecar For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Professional TONI 4 BLACE's Avatar
    Steam ID:
    Toni4Blace
    PSN ID:
    Toni4Blace

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by TONI 4 BLACE View Post
    Prva stvar - kako skripta uništava igru ovo je nerealno. Igram Online MyClub i normalni Online Divisions. Dva potpuno različita moda.
    - MyClub: tačno vidim kad me skripta uništava. Recimo protivnik ima kontru i ja želim da promenim na drugog igrača da bih presekao nešto ili da se bolje postavim u odbrani. U trenutku menjanja igrača svi trče podjednakom brzinom nazad. Istog trenutka kad promenim igrača, taj igrač na kog je prešao kursor se u trenutku zakopa u mesto na dve sekunde ILI napravi 2-3 koraka katotalno suprotnoj strani u odnosu na onu koju ja držim na džojstiku (recimo krene u napad)
    - Online Divisions: Nikada mi se nije desilo nešto slično osim kad je u pitanju lag.

Druga stvar - već je počelo da me iritira to što su šutevi postali totalno random. Igrao sam i online i offline danas sa drugarima, nas 4. Recimo od 100 šuteva bar 30 šuteva je bilo totalno random, a ne onde gde smo ciljali. Najviše problema je bilo kad uđemo sa strane u sredinu. Tih 30 šuteva je bilo DIREKTNO u golmana iako smo uvek gađali dalji ugao. A onda i šut sa strane je UVEK išao u prvu stativu (mnogo puta pogodi spoljnu mrežu) iako je ciljana druga stativa analogom. O skriptovanim šutevima iz daljine koji prolaze TIK uz stativu ili koji pogađaju onaj stub koji drži mrežu neću ni da pričam. Vraćen je glupi šut iz Pes 17. A tako je dobar šut bio na Demu i na 2018 Beti... totalno raznovrsno i preciznije.

Treća stvar - dodavanja. Ma koji god level da staviš, pas na X je tako spor i ide iza leđa tvom igraču i nemoguće je otvoriti kontru, dok trougao UVEK gađa prostor između bekova i štopera. Nema veze što ti hoćeš lagani pas samo malo u prostor za krilo, da mu ne daješ baš u noge... tvoj igrač će gađati taj prostor između levog(desnog) beka i štopera ma nebitno što to nikako ne može da prođe. A i skripta automatski najbližeg odbrambenog igrača POVUČE na loptu iako ti nemaš kontrolu nad tim igračem. Probali smo i FIFA19 demo i primetili da kad ide kontra uvek može na X da se pusti lopta MALO ispred igrača čisto da mu ne daje pas direktno u noge ili iza leđa da uspori kontru. Ovde je trougao toliko retardirano urađen da smo se iznervirali do toga da je malo falilo da polomimo i džojstik i soni i TV Takođe primetan je bag u dodavanju da lopta pređe SAMO MALKICE iza aut linije čisto toliko da tvoj igrač ne može da je stigne. Bukvalno 5cm pređe da ne može da je stigne, samo da bi bio aut. Dešava se po desetak puta po utakmici. Obratite pažnju.

Četvrta stvar je catch up bug i kontrola lopte - nemoguće je trčati sa loptom i pobeći nekom štoperu ili beku, čak iako je tvoj speed 99 a štoperov 60. TESTIRANO I PROVERENO. Uvek će ovaj napadač imati neki međudodir sa loptom u šprintu i tako će na svaka 3 ili 4 normalna koraka i dodira napraviti jedan sitan mali korak ČISTO da može da se uspori i da bi ga štoper stigao. To je NEREALNO ljudi. Razumem da je teško trčati sa loptom u punom šprintu i imati kontrolu nad njom (recimo Bejl i Lazar Marković je šutnu pa jure po nju, dok Mesi ima magnet u kopačkama). Ali ovo je toliko glupo urađeno da je mnogo smešno kad se na treningu testira i vidi koliko je amaterski, jadno i debilno urađena animacija vođenja lopte pod punim šprintom. Ponovo ću reći da je FIFA to mnogo bolje uradila i tako recimo Daglas Kosta ima prejak ali kontrolisan kfor gde mu lopta ne beži toliko, a Mesi ima kontrolu u svakom trenutku nad loptom.

Peta stvar je reakcija na izgubljenu loptu. To sam primetio već godinama da se igrači prosto izgube u vremenu i prostoru kad im ne uspe finta ili kad izgube neku loptu BEZ FIZIČKOG kontakta sa drugim igračem. Oni se zateturaju, stanu u mesto i tek onda krenu da rade ono šta treba. Milion puta ponovljeno prošle godine i sa video dokazima, ali ponovo nisu sredili to. Prolaznost finti i driblinga je oko 2% jer čak iako misliš da prolaziš, štoper ili neki vezni će pružiti trometarske noge da ti oduzmu loptu nakon čega ćeš se ti zateturati

Šesta i poslednja stvar su ničije lopte i presecanje pasova. Ao koliko nervoze i vikanja danas sa ortacima... Svaka ničija lopta je završila u nogama ekipe koje napada. Napadačka ekipa je 100% favorizovana u takvim situacijama. Čak i kad postavim igrača da čisto preseče pas ili uzme tu loptu on će je samo pogledati i neće je preseći. Čak i ako ga SLUČAJNO pogodi, odbiće se PRAVO protivniku u noge.
    Sviđa mi se što ništa od ovoga nisu i neće popraviti.... Žali Bože pare bačene na ovu igru. Nek pobedim ja i 10-2 ali ako igrica ne uradi ono što ja hoću džabe mi i pobeda i sve. Samo se nerviram

10. The Following User Says Thank You to TONI 4 BLACE For This Useful Post:

PES 2019 | " Freedom " Goals and Skills Compilation #2 | Fujimarupes
    Click to watch AMAZING Goals & Skills Compilation???

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

To ćeš videti, neozbiljni su sa ovim izjavama.
    Ranije najave da će srediti samo golmana, a oni doteraju pasove.
    Primer samo.

Svaki put kada Messi naskoci mog Kulibalija, jedno dete u Africi umre

14. The Following User Says Thank You to zhao11253 For This Useful Post:

Prelako se u ovom PES-u nadskoci igrac. Stopera mi redovno nadskoci neki jazavac od 170cm.

Professional TONI 4 BLACE's Avatar
    Steam ID:
    Toni4Blace
    PSN ID:
    Toni4Blace

Ne umeš da se postaviš kako treba. Probaj na super cancel pre nego što stigne lopta da se zaletiš i skočiš.

17. The Following User Says Thank You to TONI 4 BLACE For This Useful Post:

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

Upravo tako. Ako napadac utrci na metar ispred stopera, razlika u visini nije bitna. Jedan je Tim Cahill . Kada skacu ravnopravno sa iste pozicije, to se nece desiti.

Quote Originally Posted by TONI 4 BLACE View Post
    Ne umeš da se postaviš kako treba. Probaj na super cancel pre nego što stigne lopta da se zaletiš i skočiš.
    Nemojte se smijat al kako ide taj super cancel na ps4

Poslano sa mog Moto G (5S) koristeći Tapatalk

Šef Nemanja's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by muxa1980 View Post
    Nemojte se smijat al kako ide taj super cancel na ps4

Poslano sa mog Moto G (5S) koristeći Tapatalk
    R1 + R2

21. The Following User Says Thank You to Nemanja For This Useful Post:

Čitam šta ćemo dobiti u peču, ali ostaje jedan AI, isti za sve.

Sa manje pasova sa strane, ali opet isti, jedan jedini AI kroz celu Master Ligu.

Mislim da je ISS 2 imao karakteristične stilove igre pojedinih timova.

može li mi netko ostaviti link gdje se mogu žaliti konamiju, kupio 500 coinsa dobrio 2 chankanoglua i 2 naingolana mater im

Apsolutno nema veze sa postavljanjem... Sinoc sam igrao kvalifikacije 3na3 sa drugarom. Likovi su Van Dajka stavili na prvu stativu, mi ga opkolili sa Kosom, Mavropanosdom i Mustafijem. I lagano nas je nadskocio. Dakle bio je okruzen bukvalno. Sramno.

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by dejan1471 View Post
    može li mi netko ostaviti link gdje se mogu žaliti konamiju, kupio 500 coinsa dobrio 2 chankanoglua i 2 naingolana mater im
    zali se u mesnoj zajednici

Amateur lfc1990's Avatar

JA ne verujem sta mi se dogodilo, ali ipak dobro sam prosao. Zamenio cak tri Bonaventure u Ronalda. Da li sam pogesio ?

20181019122248_1.jpg

Moj savet je CUVAJTE DUPLIKATE.