Page 176 of 176 FirstFirst ... 76126166174175176
Results 3,501 to 3,518 of 3518

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Meni se čini da je isključivo do protivnika. Odigrao sam oko 150 utakmica u divizijama i svega dvaput sam imao probleme sa kašnjenjem komandi. Malopre mi se desilo po drugi put, povedem 1:0 i odjednom sve što radim debelo kasni. Pre toga odigrao 4-5 utakmica, ni najmanji problem.

2. The Following User Says Thank You to Rio Ferdinand For This Useful Post:

Amateur Narednik73's Avatar

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam skoro sve blokirao ..da li ima neka šema da dobijem još...za blok listu,ha ha ha....trebali su da stave jedno 100,000 za blok listu,,ovo bre malo..ha ha ha--igra je ludilo...danas pobedio 5 za redom...i trebao sam 6, da pobedim,ali sam u 88 minutu primio LAKI GOLIĆ..odnosno bag odbrane o čemu i ovde pričamo.. ODBRANA nije htela da pokupi loptu i spuca je...stoji i gledaju..i ovaj mi dade gol i izvukao se....jbg.....tako je to....

4. The Following 2 Users Say Thank You to Narednik73 For This Useful Post:

Amateur recoba87's Avatar
    PSN ID:
    aca-1987

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Rio Ferdinand View Post
    Meni se čini da je isključivo do protivnika. Odigrao sam oko 150 utakmica u divizijama i svega dvaput sam imao probleme sa kašnjenjem komandi. Malopre mi se desilo po drugi put, povedem 1:0 i odjednom sve što radim debelo kasni. Pre toga odigrao 4-5 utakmica, ni najmanji problem.
    Mozda je u divizijama manje izrazeno, sta znam. Ali i tu kada pustim po nekad koci, sta znam. Ali da je realnije od.my cluba, jeste. Bez dileme.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

to je to SNIMAK sve pokazuje....ha ha ha

13 poraza zaredom, sa 860 sam pao na 700.

Ovo mi se nikad nije desilo. Igra mi presporo radi, pričam o divizijama. Protivnik se kreće normalno a od mojih se odbijaju lopte, igrači mi zabodu u mestu u odbrani a u napadu pogađaju stative i prečke sa metar od gola.

Jel zna neko šta da radim?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Ja nisam imao toliki skor ali sam zaredjao 5-6 poraza..pa onda pobeda...što ne znači da neću možda imati....kada tako udjem u te poraze...obavezno kada jednu pobedim,,,pravi pauzu...ne vredi da siluješ..još gore...a i ušlo ti u glavu da ćeš svaku da gubiš..i to je to..plus što igra te skriptuje....kada sve to dodaš nemaš šanse za uspeh

Regular Tolle's Avatar

Default Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by recoba87 View Post
    Mozda je u divizijama manje izrazeno, sta znam. Ali i tu kada pustim po nekad koci, sta znam. Ali da je realnije od.my cluba, jeste. Bez dileme.

Sto se tice kvaliteta konekcije, definitivno je konstantnije u klasicnim divizijama nego u MyClub-u. Na lvl 3 nalazi lagano i uglavnom radi perfektno, a pritom sam na wireless-u sto generalno nije preporucljivo.

11. The Following User Says Thank You to Tolle For This Useful Post:

PSN ID:
    aca-1987

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Tony9 View Post
    13 poraza zaredom, sa 860 sam pao na 700.

Ovo mi se nikad nije desilo. Igra mi presporo radi, pričam o divizijama. Protivnik se kreće normalno a od mojih se odbijaju lopte, igrači mi zabodu u mestu u odbrani a u napadu pogađaju stative i prečke sa metar od gola.

Jel zna neko šta da radim?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
    Pa da. Sad da si u my club neko bi ti rekao promeni trenera, igrace, taktiku i ko zna sta jos. Ovako nema leka. Mozes da menjas ekipe, ali dzabe. To je neki lag koji konami pusti s vremena na vreme svakom korisniku i to je to. Ili te zeza internet. Msm da tu nema pomoci. Ako ste gledali kako je Roksa igrao na takmicenju u Kini videli ste kako treba PES da radi. Doduse ono je igra ofline. Mada se meni cini da mi ovde u Srbiji i ofline PES nemamo kako treba.

PSN ID:
    aca-1987

Default Odg: Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Tolle View Post
    Sto se tice kvaliteta konekcije, definitivno je konstantnije u klasicnim divizijama nego u MyClub-u. Na lvl 3 nalazi lagano i uglavnom radi perfektno, a pritom sam na wireless-u sto generalno nije preporucljivo.
    Pa to je super brt. Ja sam probao preko wirelesa i nije gasio uopste za signal crtice. A radilo je ocajno. I my club i divizije. A soni mi na metar od rutera.

Regular Tolle's Avatar

Default Re: Odg: Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by recoba87 View Post
    Pa to je super brt. Ja sam probao preko wirelesa i nije gasio uopste za signal crtice. A radilo je ocajno. I my club i divizije. A soni mi na metar od rutera.

Zaboravio sam da napomenem da ja igram na PC, mada svi kazu da su serveri na PS4 bolji.

PSN ID:
    aca-1987

Default Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Zaboravio sam da napomenem da ja igram na PC, mada svi kazu da su serveri na PS4 bolji.
    Sta znam brt. Ja igram na ps4, ali ocajno mi radi. Ima neki period od 3-4 dana za redom radi perfektno, ali onda zaredi 7-8 dana katastrofa i tako i krug. Jbga.

Sve je u glavi, ko je smiren, ne gresi, ima svoje akcije, dobar pregled taj dobro i igra. Ja dosta puta igram bez limita, od jakih igraca se uci najbolje. Igrao sam dosta i sa ovih preko 2000, jasno se vidi razlika izmedju mene i njih. Ucis i krades sto vise.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Narednik73 View Post
    Ja nisam imao toliki skor ali sam zaredjao 5-6 poraza..pa onda pobeda...što ne znači da neću možda imati....kada tako udjem u te poraze...obavezno kada jednu pobedim,,,pravi pauzu...ne vredi da siluješ..još gore...a i ušlo ti u glavu da ćeš svaku da gubiš..i to je to..plus što igra te skriptuje....kada sve to dodaš nemaš šanse za uspeh
    Ti brate dok se ne smiris neces da mozes da igras dobro. Vise paznju obracas na to da se svadjas nego da igras. Niko ne voli da gubi, nauci da podneses poraz i da izadjes jaci.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

ne mogu da aktiviram playstation dzoistik na pc-u za pes,pratio sam tutorial ali nisam uspeo,ako neko moze da mi pomogne,hvala unapred

Regular Tolle's Avatar

Quote Originally Posted by rawencrow View Post
    ne mogu da aktiviram playstation dzoistik na pc-u za pes,pratio sam tutorial ali nisam uspeo,ako neko moze da mi pomogne,hvala unapred
    Najbolji program za to je SCP Toolkit. Bukvalno tokom instalacije oznacis koji dzojstik imas (PS3 ili PS4), prikacis kablom dzojstik za komp i to je to. Moze cak i bez kabla ali to nisam radio nikad.

20. The Following 2 Users Say Thank You to Tolle For This Useful Post:

Top Player TONI 4 BLACE's Avatar
    Steam ID:
    Toni4Blace
    PSN ID:
    Toni4Blace

Quote Originally Posted by rawencrow View Post
    Skini DS4Windows. Imaš na youtube objašnjeno sve. Prosto je

22. The Following User Says Thank You to TONI 4 BLACE For This Useful Post:

Najbolji program za to je SCP Toolkit. Bukvalno tokom instalacije oznacis koji dzojstik imas (PS3 ili PS4), prikacis kablom dzojstik za komp i to je to. Moze cak i bez kabla ali to nisam radio nikad.
    Odlicna je prica kada se bezicno povezes sa kompom, koristim ga nekad umesto misa kada se zavalim u krevet. Potreban ti je samo Bluetooth adapter, ukoliko ga nemas integrisanog na maticnoj ili u laptopu. Ja sam ubacio Asus USB Bluetooth adapter, doduse, povezao sam sonijev ds4 dzojped i komp preko Ds4Windows programa. U sofveru moze da se vidi kvalitet signala i kakav je odziv, kod mene je od 1.3 do 1.7ms, sto je odlicno.

24. The Following User Says Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post: