Page 17 of 18 FirstFirst ... 715161718 LastLast
Results 321 to 340 of 358

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

2. The Following 3 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Super Star Grobari_bgd's Avatar

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

prosle godine sam uzeo preorder za 28e, ove boga mi nema ispod 42-3

Колико је пала цена 2018-ке а колико иста Фифа држи цену а дупло лошији фудбал..

5. The Following User Says Thank You to bojanredstar For This Useful Post:

Regular Коста's Avatar

Za Pes ovekivano. Jos novembra prosle godine je izasao Lite. Kome se igraju ostali modovi moze da skine narodnu verziju. Koliko god da je Pes-ov gameplay bolji, Fifa je mnogo zanimljivija za igranje. To je i poenta.

7. The Following User Says Thank You to Коста For This Useful Post:

9. The Following 2 Users Say Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

11. The Following User Says Thank You to Marecar For This Useful Post:

13. The Following 6 Users Say Thank You to Marecar For This Useful Post:

Potvrđena inače i saradnja sa Interom i Arsenalom.

15. The Following 6 Users Say Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

17. The Following 11 Users Say Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Professional bedazzled's Avatar

Ima li vesti o demu? Koliko se secam,najavili su da ce i za PC izaci kad i za ostale platforme? My Club drze u tajnosti a po ovim detaljima za ML nista bitnije nisu promenili sto je razocaravajuce...

objavice datum izlaska demo-a 21. jula

Quote Originally Posted by bedazzled View Post
    Ima li vesti o demu? Koliko se secam,najavili su da ce i za PC izaci kad i za ostale platforme? My Club drze u tajnosti a po ovim detaljima za ML nista bitnije nisu promenili sto je razocaravajuce...
    Malo je reci razocaravajuce, bolji opis bi bio bruka i sramota. Za proslu godinu sam ih i razumio nekako ali za ovu nema opravdanja bar sto se mene tice. Kad vidim ovo: Pre-season featuring the International Champions Cup, improved negotiation for transfers and more licensed leagues. These 3 key changes will make you feel more like an actual manager, a tek ovo drugo: Improved negotiation system and budget management. Added a re-sell and clean sheet options so that strategy is needed not only on the pitch but also with club management, dodje mi da se ispovracam... Cuj dvije klauzule ce mi omoguciti strtegiju izvan terena, pa ovoj recenici bi se i djeca smijala. I na kraju poentiraju sa: Enjoy playing the newly added licensed leagues in Master League. All league regulations have been implemented, such as the Split System from the Scottish Premiership, ne mogu da vjerujem da ce sve lige imati pravila kao u stvarnosti, pa prosto sam ocaran kako su to uspjeli da izvedu, japanci su cudo... Ako dodamo i glupi transfer sistem i ponovno pojavljivanje starih igraca eto opet s..nja od master lige koju sam nekad obozavao... O drugim i novim modovima da ne pricam, izgleda sve karte bacaju na My Club a kome on nije zanimljiv nek se nosi u tri lepe...

Da me neko ne shvati pogresno, vec sto godina igram pes, svidja mi se gejmplej ako izuzmemo glupo AI varanje i razumijem da nemaju para i mogucnosti da se takmice sa fifom, ali niko me ne moze ubjediti da hebenu master ligu nisu mogli popraviti vec sto godina. Ako me sjecanje dobro sluzi na petici ili sestici je bilo prije utakmice koji je protivnicki igrac najopasniji, komentatori su pricali o medjusobnim duelima i ostalom bar kad su derbiji u pitanju, mogao si treninge uzivo da radis, ekipe su igrale raznovrsnije, u gostima je bilo teze dobiti itd. Ajde sve to ali da ne mogu napraviti realan transfer sistem to ih ne mogu razumjeti nikako. Jos ako ne bude opet faula, kartona i povreda, ako AI i dalje bude igrao kao neki vidoviti beli mag u odbrani a u napadu kao barsa i mi u Montevideu blago nama.
    Izvinjavam se na opsirnosti ali su me mnogo naljutili jer obozavam ML i stvarno sam mislio da ce bar ove godine nesto uraditi kad vec prosle nisu. Zato smo dobili internacionalni kup prije pocetka sezone koji su i prosle godine najavili ali izgleda nisu stigli da implementiraju, malo li je... Izvinite jos jednom sto rekao Pantic: Moralo je da pukne... Sportski pozdrav braco pesovci...

21. The Following 4 Users Say Thank You to donatelo3 For This Useful Post:

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    markonnni22

Da je ML glavna stvar PES-a, davno bih prestao da ga igram. Nemojte me pogresno shvatiti, neman nista protiv ML-a, ali igrati bilo kakvu simulaciju protiv AI je besmisleno danas . Jedino RPG i FPS mogu da prodju jos uvek, ali otkako je krenuo PvP i online gaming, igranje protiv AI nije vise sto je pre bilo, kad smo bili klinci i jedini pristup netu je bio da ti telefon bude zauzet

Moje misljenje naravno.

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Today began the World Tour of Konami in Italy to show PES 2019 with all the news of the new chapter of the series.
    Due to an embargo, the new licenses will be unveiled from July 25th onwards.
    The demo teams were Milan, Inter, Schalke04, Barcelona, ​​Liverpool, Monaco, France, Argentina, Colocolo, Palmeiras.
    The stadiums to play with were Veltins Arena and Camp Nou.
    All the demo teams are team partners, we can assume that Il Monaco will be one of the two PES 2019 partner teams that will announce shortly, including the Stadium, players' scans and much more !!
    The second team partner will be Celtic, on 2 August within Celtic Park it will be possible to try PES 2019 !!!

24. The Following User Says Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Specijalno izdanje za sve navijače Intera.

26. The Following 2 Users Say Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by makki22 View Post
    Da je ML glavna stvar PES-a, davno bih prestao da ga igram. Nemojte me pogresno shvatiti, neman nista protiv ML-a, ali igrati bilo kakvu simulaciju protiv AI je besmisleno danas . Jedino RPG i FPS mogu da prodju jos uvek, ali otkako je krenuo PvP i online gaming, igranje protiv AI nije vise sto je pre bilo, kad smo bili klinci i jedini pristup netu je bio da ti telefon bude zauzet

Moje misljenje naravno.
    Shvatam ja tebe druze ali ostarilo se, dosla djeca nema se vremena, ja bih i nasao ali oni sve manje zainteresovani. Od citavog drustva ostala jos dvojica koja igraju pes i to jedan vise voli fifu (mladji pa ne zna) i zbog mene igra pes (moram i ja nekad fifu) a drugi isto razmislja da zbog sina kupi fifu za ps kaze zanimlivija mu (logicno dijete je sta on zna). Zato mu za rodjendan kupujem pes da ga zadrzim na pravom putu, da ne zastrani. Online mi nije zanimliv, bar sto se pesa tice, nekako mi nije to to, a za AI se ne slazem meni je i to zanimljivo kad sam sam i nemam izbora mogu fino da se uzivim ali moraju da ga poprave ovako stvarno vise nije zanimljivo. Valjda je logicno da bi deset godina poslije sa mnogo vecim mogucnostima, tehnologijom, jacim hardverom i ostalim "kinima" valjda trebalo malo da napreduje a ne da nazaduje. Ne ocekujem ja da ce on da igra kao covjek (ne mozes ga isprovocirati ) ali se bar toliko moze napraviti da wba ne igra kao barsa iz najboljih dana, neka naprave da su jaki, dobri u skoku, iz prekida ali prvo moraju napraviti da postoji neki prekid osim kornera,sto je ocigledno tesko. Mogu napraviti da bar bude raznovrsnije ako ne moze biti realnije a ne da svi igraju isto i vezu ko ronaldinjo na steroidima. Ima toliko nacina da AI moze da nas puni ako vec mora i ne bih rekao da je to tesko napraviti, prije bih rekao da njih boli stojko i za ML i za ostale modove, My Club je vazan a ostalo ce uskoro i ukinuti kako stvari stoje, koji ce nam tuki. I dalje mislim da ML ima potencijala samo kad bi napravili kao na FM neke regene da se random pojavljuju umjesto starih igraca, da naprave normalan transfer sistem, uz poboljsan i raznovrsniji AI, faule i povrede vec bi to bilo na mnogo visem nivou, bar za nas koji volimo da se opustimo i sami odigramo nekoliko sezona u iscekivanju drustva...

mene fascinira da nekom nije zanimljivo da od kuce igra pes sa gomilom razlicitih likova, sto je nekad bila misaona imenica, i master liga nam je bila manje vise jedina opcija.
    ne mogu da skapiram da je nekom zanimljivo da izvaljuje sablone u igri AI-a, a koliko god kvalitetno da ga naprave, sabloni u "mikro" situacijama se moraju naci, umesto da se nadmudruje sa zivim igracem. jedino sto im je online sistem generalno jako nezanimljiv, ima mogucnost lag cheata (u 2018. godini), ne motivise da igras preterano dugo.

Quote Originally Posted by VladaJ View Post
    mene fascinira da nekom nije zanimljivo da od kuce igra pes sa gomilom razlicitih likova, sto je nekad bila misaona imenica, i master liga nam je bila manje vise jedina opcija.
    ne mogu da skapiram da je nekom zanimljivo da izvaljuje sablone u igri AI-a, a koliko god kvalitetno da ga naprave, sabloni u "mikro" situacijama se moraju naci, umesto da se nadmudruje sa zivim igracem. jedino sto im je online sistem generalno jako nezanimljiv, ima mogucnost lag cheata (u 2018. godini), ne motivise da igras preterano dugo.
    Ja ne "izvaljujem sablone" vec igram svoju igru, a od AI-a ocekujem da oponasa stilove ekipa kao u stvarnosti ili bar priblizno a ne da mi drugoligaska ekipa igra sitan vez po terenu. Cemu onda one silne takticke postavke ako ekipa igra duge lopte, defanzivu i kontre a na utakmici protiv mene umjesto Brajtona, Hadersfilda i Bornmuta izadju igraci Barselone i Sitija i vezu li vezu. Da Wba, Stouk i sl. igraju stari engleski fudbal, Siti kao sto i sad igra, Liverpul jak presing i na brze kontre, Totenhem ofanzivan fudbal a Junajted i Celzi bunkericu pa na kontre i prekide, a onda neka postoje sabloni u "mikro" situacijama. Citavu proslu sezonu Premijer lige su ove ekipe otprilike isto igrale sa izuzetkom Sitija koji je imao dvije formacije, nije bilo nikakvih tajni u formacijama i stilovima a onda menadzerima ostaje da "izvaljuju sablone u "mikro" situacijama". Eto toliko se moze uraditi zajedno sa transferima i faulovima valjda, a ako ne moze cemu onda ML i BaL ukinuti ih skroz ili ostaviti ali ne reklamirati kao nesto unapredjeno i poboljsano, reci to je to od nas imate My club i Exibition mod i Bog da vas vidi. Samo ako tako bude onda imaju problem jer postoji Pes Lite i zasto onda kupiti Pes? Ili mozda i idu ka tome da bude free to play...
    Naravno da mi je zanimljivije sa zivim igracem ali koji sjedi pored mene pa ga mogu zezati, provocirati i dovoditi do ludila kao i on mene a sve to uz dobru cugu i mezence. A i sam kazes da im je online sistem generalno jako nezanimljiv, da ima lag i da ne motivise da igras preterano dugo pa ne znam o cemu onda pricamo?

30. The Following 3 Users Say Thank You to donatelo3 For This Useful Post:

ne motivise PRETERANO da igras ako si navikao na neke 'merljive' rezultate kao u drugim danas popularnim online igrama (mada to je vise do toga jer ne igram myclub, vec samo divizije). opet je to vise nego ikad u svim fudbalima koje sam do sada odigrao, imam oko 800 meceva online ove godine i svakako sam mnogo bolji igrac nego ikad pre. ****ga, verovatno nisam najbolji sagovornik na ovu temu jer bih ja pre gledao farbu kako se susi na zidu, nego igrao vs AI-a bilo koji oblik kompetitivne igre koju sam vec iskusio vs zive osobe.

https://www.konami.com/wepes/2019/eu/en/

A sta kazete na ovo sto nece biti PES-a 19 za Sony Playstation 3.

Page 17 of 18 FirstFirst ... 715161718 LastLast