Page 164 of 164 FirstFirst ... 64114154162163164
Results 3,261 to 3,268 of 3268

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

U pravu si, treba makar na 4-5 sekundi vidjeti gol, jer strašno kakve ljepotice sve padnu, a niti ih možeš vidjeti, niti sačuvati ako su tvoje.

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Albatros View Post
    U pravu si, treba makar na 4-5 sekundi vidjeti gol, jer strašno kakve ljepotice sve padnu, a niti ih možeš vidjeti, niti sačuvati ako su tvoje.
    Pa u principu možeš na kraju meča pogledati "Highlights" i tada ima opcija za snimanje.
    Ali u samom toku utakmice, start se pritiska, još lopta nije ni ušla u gol

Zanimljivost na konto Levela u myClub:

Imam squad lvl 4. Trener Tite, fluid formacija.
    I tu sam na pragu 800 rejtinga, samo još jednu da pobedim.
    Zapadne mi lik iz Turske, 70% pobeda u oko 200 mečeva, nešto manji rejting, oko 750.

Pogledam mu tim, kad ono sve oko 90 ocene. Reko šta je ovo, kako je to nabio u lvl 4?
    Kad ono, meni se nabudžilo par igrača prošlu utakmicu i sad mi je team strength 2316! (granica 2299).
    Upao u lvl 5, nisam ni gledao. E reko, jbg, sad podimim ovu, i expresno ima da me prevaspitaju nazad na 500 rejting svi redom.
    Međutim počne utakmica, ja igram nikad bolje. Goretzka ga maltretira, dajem gol u nekom 20-tom minutu. Dominiram, super sve.

I onda mi se restartuje komp. Pa jbg stvarno..

I još nešto, kako mi Naingolan sa pozicije CMF-a ne ide u napad? Isprobao sa više trenera, jedva da krene. Ide nekad, ali se posle pet metara zakuca i beži nazad. Kao da je DMF.
    A npr Goretzka mi se nadavao golova sa iste pozicije...Jel moguće da ima veze kad su dva CMF-a box-to-box, pa to možda ne valja?

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by real022 View Post
    Pa u principu možeš na kraju meča pogledati "Highlights" i tada ima opcija za snimanje.
    Ali u samom toku utakmice, start se pritiska, još lopta nije ni ušla u gol

Zanimljivost na konto Levela u myClub:

Imam squad lvl 4. Trener Tite, fluid formacija.
    I tu sam na pragu 800 rejtinga, samo još jednu da pobedim.
    Zapadne mi lik iz Turske, 70% pobeda u oko 200 mečeva, nešto manji rejting, oko 750.

Pogledam mu tim, kad ono sve oko 90 ocene. Reko šta je ovo, kako je to nabio u lvl 4?
    Kad ono, meni se nabudžilo par igrača prošlu utakmicu i sad mi je team strength 2316! (granica 2299).
    Upao u lvl 5, nisam ni gledao. E reko, jbg, sad podimim ovu, i expresno ima da me prevaspitaju nazad na 500 rejting svi redom.
    Međutim počne utakmica, ja igram nikad bolje. Goretzka ga maltretira, dajem gol u nekom 20-tom minutu. Dominiram, super sve.

I onda mi se restartuje komp. Pa jbg stvarno..

I još nešto, kako mi Naingolan sa pozicije CMF-a ne ide u napad? Isprobao sa više trenera, jedva da krene. Ide nekad, ali se posle pet metara zakuca i beži nazad. Kao da je DMF.
    A npr Goretzka mi se nadavao golova sa iste pozicije...Jel moguće da ima veze kad su dva CMF-a box-to-box, pa to možda ne valja?
    I onda naletis na Sanea :P

4. The Following User Says Thank You to DzajaPb For This Useful Post:

Default Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by DzajaPb View Post
    I onda naletis na Sanea :P
    Sane je pakao
    Nego kako ide level 4 sa onim srebrnim loptama?

Regular Iwanche's Avatar

Default Odg: Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by recoba87 View Post
    Pricao sam sa direktorom radijus vektora, imam njihov net i kablovsku. Kazem ja njemu sa ko ima sbb mnogo mu bolje radi sve, a on meni na to ne mozemo mi da se merimo sa sbb-om. Oni imaju noviju tehnologiju, kod nas je stari tip tehnologije. Rekoh imate vi srece sto SBB nece da se bakce po ovim manjim mestima. A on meni pa imamo i smeje se podmuklo. Nije u Srbiji ni jedan provajder top, ali ovaj radijus vektor je tuga, verujte mi. Da li je to druze opticki ili obican net sto koristis? Taj od SBB-a 150/10 ?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
    Evo ja sam preko wireless interneta 50/50mb, i nemam nikakvih problema sa lagom..

Ima brdo primera gde i na sbb-u radi ocajno, tako da to bukvalno zavisi od korisnika do korisnika, a isto tako i do raznih podesavanja lokalne mreze..

7. The Following User Says Thank You to Iwanche For This Useful Post:

Default Odg: Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by real022 View Post
    Sane je pakao
    Nego kako ide level 4 sa onim srebrnim loptama?
    1020 i idemo dalje :P

9. The Following User Says Thank You to DzajaPb For This Useful Post:

Beginner recoba87's Avatar
    PSN ID:
    aca-1987

Default Odg: Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Iwanche View Post
    Evo ja sam preko wireless interneta 50/50mb, i nemam nikakvih problema sa lagom..

Ima brdo primera gde i na sbb-u radi ocajno, tako da to bukvalno zavisi od korisnika do korisnika, a isto tako i do raznih podesavanja lokalne mreze..
    Svasta. A ciji ruter koristis druze? To jest modem i internet?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Default Re: Odg: Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by DzajaPb View Post
    1020 i idemo dalje :P
    Pa jel su Mandžukić i Rašford srebrne lopte?

Tačno znam da si preterao sa kao lvl 4 srebrne..Ne ideš ti kao autsajder, šanse nema.

U svakom slučaju nije bitno, čestitam na pobedi (opet).

Mada vodio sam na poluvremenu, a kako ti se sa D. Simeoneom nabiju svi u 16m kad napadaš, nemam pojma (bez obzira na att level). I ja pojačam sa njim, ali nije baš tako. Valjda moram i ja nešto da uradim...

Sreća pa sam sledeću dobio protiv Ronaldo spemera, ne jedim se previše

edit>
    ...Da li nekome još u toku igre (ili inače) komp se restartuje i kada se pali opet, Steam radi neki kratak update?

Sad opet u dobijenom meču restart..u k.urac.

Sledeći protivnik Džaja ili Kepa, 100%.