Page 127 of 127 FirstFirst ... 2777117125126127
Results 2,521 to 2,531 of 2531

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

99.99% golova sam primio zbog nemogućnosti da izbijem loptu iz 16m.

Još budala, sa golmanom pokušam na manual da izbijam, a tako mu treba obavezni extra dodir i dva sata da ispuca.
    I to u situacijama kad je Ronaldo/Suarez (koji me trenutno zakopavaju), na barem 10 metara od mene. I lepo stigne, uzme loptu i pocepa mrežu...

Ako su Suarez i Ronaldo u 16m, može celo poluvreme da prođe u traljavom izbijanju lopte i vraćanju njima u noge, od 100 smešnih karambol odbitaka.

Svaki Pes ima ovo, ali sad su napanjili do maksimuma to "slivanje" lopte extra napadačima kad su u šesnaestercu.

2. The Following User Says Thank You to real022 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by real022 View Post

Još budala, sa golmanom pokušam na manual da izbijam, a tako mu treba obavezni extra dodir i dva sata da ispuca.
    I to u situacijama kad je Ronaldo/Suarez (koji me trenutno zakopavaju), na barem 10 metara od mene. I lepo stigne, uzme loptu i pocepa mrežu...

Ako su Suarez i Ronaldo u 16m, može celo poluvreme da prođe u traljavom izbijanju lopte i vraćanju njima u noge, od 100 smešnih karambol odbitaka.

Svaki Pes ima ovo, ali sad su napanjili do maksimuma to "slivanje" lopte extra napadačima kad su u šesnaestercu.
    Istina, mislim ako je protivnicki igrac imalo blizu, da mora da se izbije na kocku, sto znaci da njegov centralni sigurno dobija duel i ide kontra odma, u bukvalnom, mora da izvines da te u**** da sve odradis kako treba :/

Regular DuxDUCIs's Avatar

Default Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by real022 View Post

Apsolutno se slazem.
    Tacno se vidi kada cemo da primimo gol, prosto si nemocan, loptu ne mozemo da izbijemo, igraci potpuno oglupave i nemamo nikakav uticaj na igru!!
    Jako je frustrirajuce.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. The Following User Says Thank You to DuxDUCIs For This Useful Post:

Professional TONI 4 BLACE's Avatar
    Steam ID:
    Toni4Blace
    PSN ID:
    Toni4Blace

A najjače je to kad izbiješ loptu tad i do pola terena obavezno je protivnički zadnji vezni uzima a tvoj napadač beži od lopte

7. The Following User Says Thank You to TONI 4 BLACE For This Useful Post:

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by DuxDUCIs View Post
    Apsolutno se slazem.
    Tacno se vidi kada cemo da primimo gol, prosto si nemocan, loptu ne mozemo da izbijemo, igraci potpuno oglupave i nemamo nikalav uticaj na igru!!
    Jako je frustrirajuce.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nemamo tih problema

9. The Following User Says Thank You to DzajaPb For This Useful Post:

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

Ja mogu samo iskreno da cestitam vama koji nikad ne primite gol zato sto pogresite, nego zato sto je takva igrica. Ja priznajem da jos uvek nisam dostigao taj nivo tako da vecinu golova primam svojom krivicom.

11. The Following 4 Users Say Thank You to Tolle For This Useful Post:

@Tolle i ostali šampioni...

Ono o čemu uglavnom smaram ovde je myClub. (Tako da se ograđujem, delimično, za druge utakmice).

Lepo se vidi, golim okom, "prelivanje" lopte napadačima kad su u 16m i kad nastaje krkljanac.

I nema tu moje greške, kad promenim na igrača, a on krene jedno dva metra u kontra stranu, pa tek onda gde treba.
    Trenutno je kod mene tako, da dimim kao na traci u myClub, a da sam veliku većinu golova primio na taj način kao što sam opisao ranije.

I lepo kažem, moja je greška, jadna i početnička, kad ne izbijem na vreme, ali eto nisam navikao još da je moguće da mi IZNENADA toliko uspori animaciju izbijanja, da napadač koji je trista kilometara od mene stigne.

Ok, to smo rešili, naučili, mora ranije i jbg.

Drugo, ja ne vidim da neko ovde u par prethodnih postova ne priznaje svoje greške.

A nisam video čak ni igrače koji bi mogli i to zaslužuju, pa da se nešto hvale.
    Sem sada vas koji generalno kidate Pes, pa vas se ne dotiče valjda gol koji primite, ako date gol ili pet golova više.

Ispada da je nas par nubova ovde došlo da pljuje igru jer ne znamo.

A niko nije ni rekao da "znamo" i da kao dobijamo Kepu redovno al eto igra ovo-ono.
    Nego samo da postoje trenuci gde si nemoćan da nešto promeniš.
    Da, npr. mogao sam da ne odigram pogrešan pas na sredini, ali to ne menja činjenicu da posle toga nema sile da se izvučem iz svog peterca pola sata. I to s tim da pet puta osvojim loptu ponovo - i ponovo je izgubim.

Ono o čemu ja pričam je da bi taj pritisak mogao da bude labaviji i da bi to bilo realnije.

Pa ja koji prvi igram bez nekog presinga tako isto pritiskam druge u 16m, da se ne oznojim. Sto puta mi se vrati lopta jer protivnik NE MOŽE da raščisti situaciju.
    "Igrica" je takva. Igra mu ne dozvoljava. Momentum. Skriptovano.

A ako vi nemate takvih problema, ne primate golove u 45-tom i 95-tom minutu, jasno i nedvosmisleno znate gde ste pogrešili i zašto, kod svakog primljenog gola,
    ne morate nas što ne znamo dodatno trpati.

I na kraju, nije bitno, igra je dobra, čak i myClub takav kakav je.

13. The Following User Says Thank You to real022 For This Useful Post:

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

Ja stvarno nisam mislio nista lose, a ponajmanje sam hteo da kazem da me ne dotice gol koji primim jer me u poslednje vreme samara ko stigne. Zaista najvise nakon gola pizdim na sebe jer nisam uradio ovo ili ono, dok se mozda na svaki cetvrti-pet gol ljutim na igru. Ono sto ne iskljucujem je mogucnost da igraci koji pravim novcem placaju RP imaju odredjene beneficije jer je to poznata stvar jos iz fife, na celu sa sudjenjem. Nisam igrao dovoljno MyClub da bih procenio da li ima tih stvari i ovde, tako da se i ja donekle ogradjujem za MyClub. U "obicnim" utakmicama i dalje mislim da bar 80% utakmica zavisi iskljucivo od nas.

15. The Following User Says Thank You to Tolle For This Useful Post:

Ljudi, ajde da okrenemo malo na vedriju stranu mycluba, ja moram sa vama da podelim ovo izvlacenje
    20181117032825_1.jpg 20181117032859_1.jpg

17. The Following 2 Users Say Thank You to zhao11253 For This Useful Post:

Poz drustvo,gde mogu kupiti pes 2019? Gde ste vi kupovali i kakva su vam iskustva?

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Instant Gaming ili cd-keys. Pouzdana su oba, samo sto moras da koristis vpn da bi zapoceo download.