Page 160 of 162 FirstFirst ... 60110150158159160161162 LastLast
Results 3,181 to 3,200 of 3234

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Ja bih igrao na kompu.Nabavio bih original igru.Jel se placa nesto za komp?Kolko treba da budu neke vrednosti pinga,downloada i uploada da bi moglo da se igra da valja?

Quote Originally Posted by Loki87 View Post
    Probaj jos da ocistis komp od virusa,ali generalno problem je do u.srane igre. Ja I ne igram pes svaki dan,pa opet mogu da Kazem da ima dosta meceva gde veza nije kako valja. Ne vredi se nervirati,ili nadji drugu igru,ili drugu zanimaciju .
    Evo mec od juce : https://www.youtube.com/watch?v=PZlUtfyfyQg
    Evo speed test uradjen,sa sve pokrenutim pesom u pozadini: inace opticki internet
    Evo I kompa na kojem igram pes: https://i.postimg.cc/GpbxzwvJ/Ukonf.png link
    Slicne stvari mi se desavaju I sa nasim ljudima kada igramo ligu,definitivno sam prestao da se nerviram. Predas mec,iskljucis pes,i toliko.
    Kupi ps4 i igraj ko covek.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

3. The Following User Says Thank You to msasabrdy For This Useful Post:

Čista mi je instalacija na kompu ne kontam kako sam mogao da igram sve dok nije izašao ovaj novi update. Sigurno je do igre. Gasim i bacam u kantu. Nek se jebu iz Konamija.

Top Player TONI 4 BLACE's Avatar
    Steam ID:
    Toni4Blace
    PSN ID:
    Toni4Blace

Odnesi komp kod nekog drugara i probaj tamo. Možda je do tvoje konekcije.

Quote Originally Posted by Pires View Post
    Čista mi je instalacija na kompu ne kontam kako sam mogao da igram sve dok nije izašao ovaj novi update. Sigurno je do igre. Gasim i bacam u kantu. Nek se jebu iz Konamija.
    Ti instaliras igru,drajvere i sve ostalo sto nema veze sa netom.
    Jesil ti gledo ruter i zice od neta?
    Sto ne nazoves provajdera?

7. The Following 2 Users Say Thank You to Kradac For This Useful Post:

Regular Iwanche's Avatar

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Kako bih mogao iz prethodnog patcha, koji ne radi zbog novog update-a, a u kom sam online igrao sa Zvezdom, da ubacim dresove da imam i sada online kada igram.

Tj. da uprostim pitanje, u kom fajlu se nalaze dresovi, ali da ih imam u myclub online.

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Iwanche View Post
    Kako bih mogao iz prethodnog patcha, koji ne radi zbog novog update-a, a u kom sam online igrao sa Zvezdom, da ubacim dresove da imam i sada online kada igram.

Tj. da uprostim pitanje, u kom fajlu se nalaze dresovi, ali da ih imam u myclub online.
    To nije lako. Imas pp, posto nije to za ovu temu.

10. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Kradac View Post
    Ti instaliras igru,drajvere i sve ostalo sto nema veze sa netom.
    Jesil ti gledo ruter i zice od neta?
    Sto ne nazoves provajdera?
    Pa nije do konekcije kada duplo zahtevniji COD WW2 pičim na high i ne samo njega nego i ostale igre. Battlefront Battlefield sve online i nema problema. Sa updateom nije u redu nesto jer kad igram offline master ligu imam lag koji nisam imao prije ovog update koji je bio.

Kao sto sam ti vec reko te igrice imaju servere i threshold je veci nego kad si direktno povezan sa igracem.

13. The Following User Says Thank You to Kradac For This Useful Post:

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Sta su menjali u zadnjem DLC-u?Sta kazu?Meni je odbrana postala jos ocajnija....

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by internacional 1 View Post
    Sta su menjali u zadnjem DLC-u?Sta kazu?Meni je odbrana postala jos ocajnija....
    Online ili ofline???

Default Odg: Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by MaErAkLoIJA View Post
    Online ili ofline???

@Pires, jesi li otvarao portove na ruteru za pes2019, https://portforward.com/pro-evolution-soccer-2019/

Isto probaj u settingsima pod online, iskljuci 'auto' opciju i unesi port 5739

Beginner BaNeX's Avatar

Pozdrav,

Imam original ali u sustini igram samo ML i BL.
    Igram na Top player i vec na pola sezone kada se tim uigra ( poveca Team spirit) igra postaje presmesna.
    Opet, kad igram Superstar igra je toliko skriptovana da je apsolutno neigrivo.
    E sad, koristio sam EvoSwitcher 3.0, ali vise kao da ne funkcionise. Da li ima neko link za najnoviju verziju? Novi sider?
    Da li postoji neki fix da se ublazi ta skripta, to forsovanje AI? Neki custom gameplay?
    Probao sam i myclub i divizije, ali mi je ovo mnogo zanimljivije.
    Opet, zelim da igram igru zbog igre i da uzivam, a ne da cupam kosu i da se nerviram jer to mogu i na poslu i na drugim stvarima
    Valjda su zato igre i izmisljene...

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by BaNeX View Post
    Pozdrav,

Imam original ali u sustini igram samo ML i BL.
    Igram na Top player i vec na pola sezone kada se tim uigra ( poveca Team spirit) igra postaje presmesna.
    Opet, kad igram Superstar igra je toliko skriptovana da je apsolutno neigrivo.
    E sad, koristio sam EvoSwitcher 3.0, ali vise kao da ne funkcionise. Da li ima neko link za najnoviju verziju? Novi sider?
    Da li postoji neki fix da se ublazi ta skripta, to forsovanje AI? Neki custom gameplay?
    Probao sam i myclub i divizije, ali mi je ovo mnogo zanimljivije.
    Opet, zelim da igram igru zbog igre i da uzivam, a ne da cupam kosu i da se nerviram jer to mogu i na poslu i na drugim stvarima
    Valjda su zato igre i izmisljene...
    Mislim da je tu objasnjeno kako da ubacis sa novim dlc-om

https://www.youtube.com/watch?v=MTGP1tiwx1Q

20. The Following User Says Thank You to lucky993 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by erm1n View Post
    @Pires, jesi li otvarao portove na ruteru za pes2019, https://portforward.com/pro-evolution-soccer-2019/

Isto probaj u settingsima pod online, iskljuci 'auto' opciju i unesi port 5739
    Nisam radio portove. A u opcijama je taj port stikliran automatic i pise 5739.

Quote Originally Posted by Pires View Post
    Nisam radio portove. A u opcijama je taj port stikliran automatic i pise 5739.
    Ima puno tema na googlu jos i od proslih pes-ova oko ovih port forwardinga, mnogima je pomoglo oko pucanja veze.

Drugari, ko god ne uziva toliko u MyClub, a planira da igra dugo PES, ima na forumu raznih liga kojima moze da se prikljuci. Tu je i PSMl liga kroz koju su prosli nasi najbolji igrači, a velika vecina je i dalje igra, kako na PC tako i na PS4.

Ako ima onih koji žele da se posvete PES-u na pravi nacin, da igraju, vode svoj tim, evo linka pa neka pogledaju kako to izgleda i koliko je interesantno:

http://psml.rs/?

Takodje, ovde mogu da se prijave, procitaju pravila i pronadju jos neke interesantne stvari:

http://www.pes-serbia.com/forums/528-Menad%C5%BEer-Liga

24. The Following 6 Users Say Thank You to Mihael For This Useful Post:

Top Player TONI 4 BLACE's Avatar
    Steam ID:
    Toni4Blace
    PSN ID:
    Toni4Blace

Ja sam zainteresovan za ako ima to za PS4 pošto ću sad imati više slobodnog vremena i moći ću da se posvetim tome kako treba.

Toni upravo sada nam se zavrsava sezona i 4 igraca su dobila tim. Medjutim dok cekas mozes da se prijavis da budes trener u prvoj sezoni i u sledecoj verujem da bi vec mogao da dobijes svoj tim. Ima timova koji ce unajmiti trenera sigurno tako da se prijavi samo na forumu i kontaktirace te neko od Admina