Page 113 of 137 FirstFirst ... 1363103111112113114115123 ... LastLast
Results 2,241 to 2,260 of 2724

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Edit Tim pecanac82's Avatar

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Kepa View Post
    pobeda protiv Indominatora 5:4 (pro igrac Celtica i sampion Holandije)
    https://www.youtube.com/watch?v=95PHXOb6pMI
    Ovde si popustio na 5:2, bilo ti bezveze da ga napuniš sa još par komada.

NSlava

Čim sam dao drugi gol krenuo sa pritiskanjem Windows tastera.

I meč prekinut usled slabe konekcije.

Kod mene ide na block

Mnogo čitera se pojavilo, neigrivo je više.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Quote Originally Posted by real022 View Post
    Komp mi je povezan preko HDMI-a na TV i monitor preko drugog hdmi izlaza.
    Čini mi se da postoji kašnjenje koje utiče na igru kod TV-a (Sony Bravia k...1080p).

Da li je moguće ili samo tripujem?

Sad nemam vremena da više igram da bih testirao detaljno, ali dok sam igrao na monitoru nisam gubio toliko
    Kao da protivnik ima sekund više od mene..uvek pogodi stranu gde ću da se okrenem (kod direktnog duela npr.)
    Kasni sigurno, nisi prvi koji to kaze, a i vecina boljih igraca igra na monitoru.

4. The Following User Says Thank You to shaGuar For This Useful Post:

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Pozdrav ljudi. Dajte koju fintu, zalamaju me ko čobana a ja znam samo ono driblanje golmana, mada to ove godine i ne treba

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока

Šef Nemanja's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by deki999999 View Post
    Pozdrav ljudi. Dajte koju fintu, zalamaju me ko čobana a ja znam samo ono driblanje golmana, mada to ove godine i ne treba

https://www.youtube.com/watch?v=OSKKg4i_BtM&t=8s

8. The Following User Says Thank You to Nemanja For This Useful Post:

Hvala Nemanja

10. The Following User Says Thank You to deki999999 For This Useful Post:

Dok se ljudi raspravljaju oko toga ko bolje izvodi penale i slobodnjake, ja sam na zalost medju onima koji novi PES prvi put u zivotu u mjesecu oktobru jos uvijek nemaju jer za orig nemam love.
    A koliko sam upratio na netu a i ovdje na forumu, jos uvijek nema ove verzije "za sve"?! A kazem "za sve" jer je jos neko ovdje tako napisao neki dan, pa mu komentar nije obrisan. Pa da pitam zna li neko ista novo na tu temu. Ima li barem nade ?? Hvala.

Dva puta za dva dana me izbacio i naravno 3:0 za protivnika a obe vodio. Nikad me nije izbacio, a za dva dana dva puta.

Ima neko sličnih problema?

Regular

Quote Originally Posted by Tony9 View Post
    Dva puta za dva dana me izbacio i naravno 3:0 za protivnika a obe vodio. Nikad me nije izbacio, a za dva dana dva puta.

Ima neko sličnih problema?

Imam ja, odavno. Niko na forumu ne zna, a ni Konami se nesto ne trudi, iako sam im poslao wireshark trejsove. Ali ja ih i dalje jurim.

prva verzija demo je bila dobra nisam imao onaj osecaj skripte kao na pes18 koji sam i preskocio jer je bio totalno ne igriv...a onda sam uzeo original i hocu da se roknem jer sam bacio pare...prosto mi je nejasno zasto su zadrzali to iz prosle godine.jednostavno nema razlike da li igras protiv barse ili colo colo sa najjacim timom ..komp igra sve unapred i stalno iste akcije probije po boku,pa zalomi i kratak pas u sredinu kaznenog i kao po obicaju svaki sut je tacno visok i jak da ide preko mog golmana...ne razumem im ovu strategiju,zar ne znaju da naprave da je komp tezi a da je realnija igra...ili bar ovu skriptu nek stave na legend tezinu a nek za 17tice ostave onu tezinu koja je bila realna...jednostavno ubija draz za igranjem kada ja kao real za poluvreme imam 30% posed lopte a flamengo 70%..i kada su mi lako dali 2 gola u prvom desava se skoro svaki mec da u drugom ne mogu da predju pola ili me roknu na jednu kontru...a imam neki utisak da ce ova skripta da bude sastavni deo dosta narednih serijala i da ce samim tim biti ne igrivo...

Regular

Quote Originally Posted by paviljoni88 View Post
    prva verzija demo je bila dobra nisam imao onaj osecaj skripte kao na pes18 koji sam i preskocio jer je bio totalno ne igriv...a onda sam uzeo original i hocu da se roknem jer sam bacio pare...prosto mi je nejasno zasto su zadrzali to iz prosle godine.jednostavno nema razlike da li igras protiv barse ili colo colo sa najjacim timom ..komp igra sve unapred i stalno iste akcije probije po boku,pa zalomi i kratak pas u sredinu kaznenog i kao po obicaju svaki sut je tacno visok i jak da ide preko mog golmana...ne razumem im ovu strategiju,zar ne znaju da naprave da je komp tezi a da je realnija igra...ili bar ovu skriptu nek stave na legend tezinu a nek za 17tice ostave onu tezinu koja je bila realna...jednostavno ubija draz za igranjem kada ja kao real za poluvreme imam 30% posed lopte a flamengo 70%..i kada su mi lako dali 2 gola u prvom desava se skoro svaki mec da u drugom ne mogu da predju pola ili me roknu na jednu kontru...a imam neki utisak da ce ova skripta da bude sastavni deo dosta narednih serijala i da ce samim tim biti ne igrivo...
    Sve je kako si opisao. Potpuno neigriv fudbal, nazalost

Quote Originally Posted by Reccoba View Post
    Dok se ljudi raspravljaju oko toga ko bolje izvodi penale i slobodnjake, ja sam na zalost medju onima koji novi PES prvi put u zivotu u mjesecu oktobru jos uvijek nemaju jer za orig nemam love.
    A koliko sam upratio na netu a i ovdje na forumu, jos uvijek nema ove verzije "za sve"?! A kazem "za sve" jer je jos neko ovdje tako napisao neki dan, pa mu komentar nije obrisan. Pa da pitam zna li neko ista novo na tu temu. Ima li barem nade ?? Hvala.
    Ako nemas paranoju da nekom rusu ukljucis team-wiewer na minut I da ti on odradi aktivaciju bilo koje igre na fake steam nalogu koji si napravio ( normalan nalog koji ce ti sluziti samo za offline igrice ), guglaj antidenuvo tu imas sve objasnjeno sta treba da odradis I prilicno je jednostavno.
    Ukratko dobijes original igricu regularno aktiviranu preko steam-a ali ne mozes da igras online vec samo offline, tako da ako nista mozes sa drustvom da pikas 1-1.
    Ja sam kupio brdo single - player igrica sa tog sajta, kostaju uglavnom od 2$ - 5$ ( ako te mrzi da cekas da izadje crack za nesto ).
    Potrazis nekog ko prodaje I ima dobar rating ( vidis komentare, pravi su I mogu da se ostave samo kad se logujes na steam ).
    Pozz ...

20181008205722_1.jpg
    Konacno na 800, valjda cu opstati neko vreme tu

18. The Following 2 Users Say Thank You to zhao11253 For This Useful Post:

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Quote Originally Posted by Kepa View Post
    juce i danas mi zapadali sve sami profici na pesligi, upload sam cele tekme pa ako nekog zanima evo:

.....

za sada smo Roksa i ja manje vise sigurni za top 16 rest of worlda gde ce se igrati knockout i gde ce finalisti ici na svetski turnir. ocekujem jos barem trojicu nasih da se uguraju u top 8 preko championshipa pa da bude sto vise nasih. pa mozda uz malo srece i dvojicu ucesnika dobijemo u decembru.
    A ja se bas pitao gde je Kepa, nema ga, uspeh da ga nekako dozovem da se pohvali :-) A pitao sam se i kako ovih prvih vas nekoliko ima poraze, sad znam da se kidate medjusobno, znaci Konami zna kome da namesti te utakmice a ne da kidate nas boraniju :-)))))

BTW Ettorito je bio drugi prosle godine, Guifera, mali iz Brazila (18 godina i 250.000$) je osvojio. JBG, kad su Kepu napenalili, ja sam ispljuvao Konami za tu diskriminaciju, nadam se da ce se Kepa i Roksa da isprave tu nepravdu od prosle godine.

Guifera je osvojio 2017 prosli pes 2018 je osvojio Etorito

21. The Following User Says Thank You to MeGusta18 For This Useful Post:

Regular DuxDUCIs's Avatar

Quote Originally Posted by zhao11253 View Post
    20181008205722_1.jpg
    Konacno na 800, valjda cu opstati neko vreme tu
    Cestitam, dobra tekma sinoc...valjda cu i ja uakoro u 800

Sent from my iPhone using Tapatalk

Quote Originally Posted by DuxDUCIs View Post
    Cestitam, dobra tekma sinoc...valjda cu i ja uakoro u 800

Sent from my iPhone using Tapatalk
    S tobom igram cesto covece Dobar si, tvrde tekme uvek. ja sam pao skoro na 600 buraz, ali sam pre neki dan uzeo trenera Reala 4-3-3 Counter-Wide, preporodio sam se.

24. The Following User Says Thank You to zhao11253 For This Useful Post:

Pozdrav ljudi

Nisam zeleo da otvaram novu temu, pa nadam se da se moje pitanje uklapa u ovu..

Naime, dobio sam igrom slucaja Fifu19 probao sam da je igram, i ono je katastrofa. Sve se vrti oko PACE ocene, a da ne govorim da igraca sa 90 pace stigne neki CB od 55-65 pace bez problema, totalno nerealno. Planiram da prodam fifu naravno, i uzeo bih pes, ali sam citao po raznim forumima da konami ima problem sa serverima, da laguje, dc-uje, pa i sa citerima. Ne bih davao pare ako je stvarno toliko lose, ali pes je definitivino vrhunski ove godine po mom ukusu. Oduvek sam igrao pes, i sad mi se ukazala prilika da uzmem ove godine original, ali da li je vredno para s obzirom da bih 90% vremena igrao samo online, retko kad offline.

Quote Originally Posted by Iceshade View Post
    Ako nemas paranoju da nekom rusu ukljucis team-wiewer na minut I da ti on odradi aktivaciju bilo koje igre na fake steam nalogu koji si napravio ( normalan nalog koji ce ti sluziti samo za offline igrice ), guglaj antidenuvo tu imas sve objasnjeno sta treba da odradis I prilicno je jednostavno.
    Ukratko dobijes original igricu regularno aktiviranu preko steam-a ali ne mozes da igras online vec samo offline, tako da ako nista mozes sa drustvom da pikas 1-1.
    Ja sam kupio brdo single - player igrica sa tog sajta, kostaju uglavnom od 2$ - 5$ ( ako te mrzi da cekas da izadje crack za nesto ).
    Potrazis nekog ko prodaje I ima dobar rating ( vidis komentare, pravi su I mogu da se ostave samo kad se logujes na steam ).
    Pozz ...
    druze mene zanima ovo i hvala ti na postu...da li mi mozes reci koliko je sigurno i kako se vrsi uplata..moze i u pp ako ovde nije dozvoljeno..hvala unapred