Page 109 of 137 FirstFirst ... 95999107108109110111119 ... LastLast
Results 2,161 to 2,180 of 2729

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Džabe ako bude kao za 18.Za 18 je VPN potreban pri svakom pokretanju, a i kad pokreneš sa VPN-om ne radi online.
    Radi bez vpn najnormalnije.

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by TONI 4 BLACE View Post
    Realnije jeste u nekim situacijama, ali snimiću ti na šta tačno mislim. Skriptovano je da igrač bukvalno trči u mestu u nekim situacijama i da ne može da prođe ta finta. I takođe ako već svira faul, nek svira faul za tog igrača koji je krenuo da izvede fintu, jer ga je odbrambeni sa strane udario i pao. A ne faul u napadu
    Samo treba u pravom trenutku da pustis R1 i probas da ga, narodski receno 'obtrčiš'. Jeste zaje&ano, ali je i jos lepše kad uspeš. A da nervira taj stalni faul, stvarno nervira. Mada sam i ja dobio par puta faul što i nije loše jer imam Bekama, Kroosa, Gullita za slobodnjake ;-) Pitanje je ko će pre od vas dvojice da pritisne sprint, pa onda tome sviraju faul...

4. The Following User Says Thank You to drakula123 For This Useful Post:

Regular DuxDUCIs's Avatar

rebu_018, Naisus mu se zove tim
    Igrao sa covekom mnogo puta do sad ali ovo danas bi voleo da mi objasni.
    Nista ne optuzujem, prosto znam da se i to desava ali mi je bilo kraknje cudno...
    2:2 i igrac vise za mene, pred odlazak lopte u korner ili gol aut rebu stiska pauzu i igra puca, naravno nikom nista...eto samo bi voleo da cujem i drugu stranu ako postoji covek ovde na forumu!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Šef Nemanja's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by DuxDUCIs View Post
    rebu_018, Naisus mu se zove tim
    Igrao sa covekom mnogo puta do sad ali ovo danas bi voleo da mi objasni.
    Nista ne optuzujem, prosto znam da se i to desava ali mi je bilo kraknje cudno...
    2:2 i igrac vise za mene, pred odlazak lopte u korner ili gol aut rebu stiska pauzu i igra puca, naravno nikom nista...eto samo bi voleo da cujem i drugu stranu ako postoji covek ovde na forumu!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Od ranije poznat čiter policiji. Tema PES 2016 Online - Čiteri

Rebu_018 - Ekipa Radnicki Nis u My Clubu, pokusao je da cituje, al ga je zaj*balo. Gubio je 3-2 u 80 nekom minutu, pa je lupao start kao bolestan, tako da sam ja iz inata zadrzavao loptu, e onda je sj*bo konekciju tako na "suvo" pa je i izgubio mec

7. The Following 2 Users Say Thank You to Nemanja For This Useful Post:

Ruku na Srce, igrao sam sa Rebu_018 bas dosta utakmica, i svaka je bila fenomelnalna. Nije mi se to desavalo, cak sam ga i jednu utakmicu dobio tipa 6 ili 5:1 ali nije izasao, onda je on mene sledecu razvalio

Quote Originally Posted by drakula123 View Post
    20181002112554_1.jpg
    Prva legenda.
    Ja sam Dobio Figa, molio sam se za tog Del Piera ali dzabe

Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

AJ neko da mi objasni ovaj GLIČ brate u MyClubu... kako brat ima ovaj ranking sa jednom pobedom jbt...

Ja sam dobio Gulita sa igrom ;-) Msm vrteo sam pa me ukenj@lo

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Potvrdjujem da je CrazySRBIN1989DS sa ekipom "Kosovo is Serbia" citer. Prekinuo je odmah cim je primio drugi go u 80 minutu i time ponistio odigranu utakmicu.

Je li zna neko sta se desava sa PesFan forumom, tj. sajtom? Zasto jos uvijek nije proradio?

Šef Nemanja's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

14. The Following User Says Thank You to VladaJ For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Da, ranking je merilo kvaliteta igrača.

* git gud

U prevodu, uzmi uvek 1. najjači tim, 2. gledaj da su svi u formi,
    i najbitnije 3. nabij jedno tri, četiri napadača napred, zbijeno i cepaj dupli pas do iznemoglosti, ne moraš ni gledati, samo šut cepni posle pet-šest duplih pasova.

Tako igra radi i dalje, nema šta da se bunimo. Sa druge strane žalimo se na fliper i ping pong dodavanja, a baš tako se igra efektivno jbg.

Odbrana je druga priča, moraš biti bukvalno fizički spreman za meč Brzo menjaj, vuci kao manijak, čitaj pasove i čim osvojiš loptu, šibni preko pola i kreni da vezeš dupli pas.

Ja na žalost ne umem ni jedno ni drugo baš kako treba, ali 1% visoko rangiranih igrača do sada sam sreo da mirno igraju, nekako te izvozaju, naprave višak itd..Ono kao pravi fudbal.

17. The Following User Says Thank You to real022 For This Useful Post:

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

covek lutalica je crazy srbin 1989 kosovo je srbija itd, inace.

sto se tice igre, nesto mi je toliko odvratan pes poslednjih dana da to nema nigde. previse je random, igra je sjajna 85% vremena, a totalno dno ostalih 15%. totalno mi je neverovatno. menjanje igraca koje je uglavnom dobro, ali onda retardirano izbaguje, igraci koji se random retardiraju, pass assistance na level 2 koji radi kao level 50 10% vremena itd., a nije kao da sam izgubio gomilu partija pa se nerviram, naprotiv, samo mi je odvratna igra nesto.

Super Star Macan's Avatar

Zar nije Crazy Srbin DS 1989 na nasem forumu pod nickom Kovacevic?

21. The Following User Says Thank You to VladaJ For This Useful Post:

Zna li neko dal izlazi lite verzija 19, za ps4, da je cekam ne daju mi se sad pare za disk, a drugari sto igramo zajedno coop presli su na 19.

Za sada sam zadovoljan igrama u MyClub (850-900 rejting uglavnom), malo sam testirao i neke menadzere pa sam nesto zaredjao losije rezultate, ali nisam uspeo da dobijem one vrhunske igrace (90+). Dobijem featured Klajverta prosle nedelje, imao sam i obicnog, 79 OVRL. Danas ga utreniram i dobijem preko 219.000 trening poena . Nisam mogao da verujem jbt. Jos dobijem 2400GP zbog "Made The Breakthrough". Kako je bas toliko nenormalno dobio, nemam pojma, jer sam trenirao i druge featured sa njihovim slabijim Lvl30 opcijama, ali je to vecinom tu na 50-70k trening poena. I tako, igrac sa 85 skoci na 91, sa 30LVL na 58LVL i sad je kao Neymar, ali je sa Klajvertom sladje igrati .

Amateur lfc1990's Avatar

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Zar te nije sramota? Nick Zvakoslav da uzimas cit protiv nas balkance i uopste u igru? oko 80 min bilo 2-0 za mene. Stidi se svog neznanja

20181004152448_1.jpg

Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Ono kad imaš malo coins pa ti da bas onog što ti treba i što ga gotiviš :-)
    Reko neću da se primam na crne lopte samo da bi ih imao, prošle nedelje nisam hteo da vrtim za 100 coins, a ni ove al vidim da ima bonus i da daju weeklu points za challenge cup, a baš mi treba levi bek, reko ako me u*****-i u*****lo me :-) Jedino što je bruka što čovek izgleda ovako skroz ćosav bez tetovaže!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk